>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Siatkarski chat

AndrzejKoziol 3,3K

AndrzejKoziol

Użytkownik
Japonia wczoraj grała rezerwowym składem przez wiekszą część spotkania + dodatkowo mieli więcej czasu na regenerację z fizjoterapeutami jakby już iść takim tokiem myślenia.
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
To panowie kończymy dzisiaj pierwszy tydzień grania jak na razie to jest mi zielono dzięki waszej wiedzy. Moje przemyślenia na dzisiaj to zgadam się zibi16 zibi16 Turcja i Holandia dzisiaj biorą. Nasz mecz yyy myślę nad overm 3.5 seta albo iść w punkty. Brazylia -Włochy mam zamiar iść w stronę makaronów. Serbia -Niemcy i Iran -Argentyna jak na razie brak pomysłów .
pinio1111 pinio1111 fajna seria i dobre analizy
 
O 6,2K

oranje

Użytkownik
Wlosi jesli przegraja to na swoje zyczenie. Na takim poziomie zespol traci po 7 pkt z rzedu z dziadkami.
Swoja droga brazyle nie dosc ze farta maja nieraz ze pilka gdzies sie odbije , tp innym razem sedzia dopomoze
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
Nie przesadzajcie kto miał over tak jak ja już zaciera ręce i przebiera nóżkami.

*Włosi wygrali 3:2, over wszedł na luzaku.
 
Ostatnia edycja:
Smerfik 4K

Smerfik

Użytkownik
Turecki syf turecki bród
Kilka razy piłka w górze aby wyjść na prowadzenie na koniec seta.
Wszystko w palnik
W rezultacie przegrywają
To niby ich gwiazda dwa razy posyła piłkę w aut hee
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Turecki syf turecki bród
Kilka razy piłka w górze aby wyjść na prowadzenie na koniec seta.
Wszystko w palnik
W rezultacie przegrywają
To niby ich gwiazda dwa razy posyła piłkę w aut hee
jaka oni maja gwaizdę? Turcja taki postep zrobila ostanio?
przeciez to ogorki zawsze były
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Chodziło mi o tego gracza
To chyba ich podobno najlepsze zawodnik
Właśnie przegrał im mecz
W Najważniejsze momentach w trzecim i czwartym secie wszystko w aucie

Turcja to nie ich poziom to nie ich półka ta Liga Narodów.
Żałosna banda ogórków
domyslam sie ze to "komentatorzy" polsatu ochrzcili lagumdzija gwiazda bo gra w civitanovie i inne takie farmazonienie, a on jak gra no to kazdy mogl poogladac :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +416
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
a tak na serio to kebsy zrobily duzy postep w przeciagu ostatnich lat tyle ze oni przede wszystkim maja ogromne problemy mentalne (obsatwiam ze wynika to z ich narodowosci i podejscia jakie sie ma w tamtym rejonie swiata) ze na kogos kogo uwazaja za slabszego to sie nie spinaja graja pol gwizdka niechlujnie i niestaranie najlepszy przykald to mistrzostwa europy 2023 gdzie przegrali z rumunią (ktora grala okej ale turki to tam cuda wyczynialy) czy męki i udręki z grecją, by na kogos "mocnego" (przeciwko komu w metnalnosci kebsów nalezy sie spiac i dobrze pokazac) to grac umieja ze na tych samych ME w playoffie byli na prostej drodze zeby wyeliminowac slowenie. ostatecznie przegrali 2-3 ale w glownej mierze turki same sobie byly winne
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
Do góry Bottom