>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

AndrzejKoziol 5,4K

AndrzejKoziol

Użytkownik
Japonia wczoraj grała rezerwowym składem przez wiekszą część spotkania + dodatkowo mieli więcej czasu na regenerację z fizjoterapeutami jakby już iść takim tokiem myślenia.
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
To panowie kończymy dzisiaj pierwszy tydzień grania jak na razie to jest mi zielono dzięki waszej wiedzy. Moje przemyślenia na dzisiaj to zgadam się zibi16 zibi16 Turcja i Holandia dzisiaj biorą. Nasz mecz yyy myślę nad overm 3.5 seta albo iść w punkty. Brazylia -Włochy mam zamiar iść w stronę makaronów. Serbia -Niemcy i Iran -Argentyna jak na razie brak pomysłów .
pinio1111 pinio1111 fajna seria i dobre analizy
 
O 6,2K

oranje

Użytkownik
Wlosi jesli przegraja to na swoje zyczenie. Na takim poziomie zespol traci po 7 pkt z rzedu z dziadkami.
Swoja droga brazyle nie dosc ze farta maja nieraz ze pilka gdzies sie odbije , tp innym razem sedzia dopomoze
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Nie przesadzajcie kto miał over tak jak ja już zaciera ręce i przebiera nóżkami.

*Włosi wygrali 3:2, over wszedł na luzaku.
 
Ostatnia edycja:
Smerfik 4K

Smerfik

Użytkownik
Turecki syf turecki bród
Kilka razy piłka w górze aby wyjść na prowadzenie na koniec seta.
Wszystko w palnik
W rezultacie przegrywają
To niby ich gwiazda dwa razy posyła piłkę w aut hee
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Turecki syf turecki bród
Kilka razy piłka w górze aby wyjść na prowadzenie na koniec seta.
Wszystko w palnik
W rezultacie przegrywają
To niby ich gwiazda dwa razy posyła piłkę w aut hee
jaka oni maja gwaizdę? Turcja taki postep zrobila ostanio?
przeciez to ogorki zawsze były
 
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
Chodziło mi o tego gracza
To chyba ich podobno najlepsze zawodnik
Właśnie przegrał im mecz
W Najważniejsze momentach w trzecim i czwartym secie wszystko w aucie

Turcja to nie ich poziom to nie ich półka ta Liga Narodów.
Żałosna banda ogórków
domyslam sie ze to "komentatorzy" polsatu ochrzcili lagumdzija gwiazda bo gra w civitanovie i inne takie farmazonienie, a on jak gra no to kazdy mogl poogladac :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +416
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
a tak na serio to kebsy zrobily duzy postep w przeciagu ostatnich lat tyle ze oni przede wszystkim maja ogromne problemy mentalne (obsatwiam ze wynika to z ich narodowosci i podejscia jakie sie ma w tamtym rejonie swiata) ze na kogos kogo uwazaja za slabszego to sie nie spinaja graja pol gwizdka niechlujnie i niestaranie najlepszy przykald to mistrzostwa europy 2023 gdzie przegrali z rumunią (ktora grala okej ale turki to tam cuda wyczynialy) czy męki i udręki z grecją, by na kogos "mocnego" (przeciwko komu w metnalnosci kebsów nalezy sie spiac i dobrze pokazac) to grac umieja ze na tych samych ME w playoffie byli na prostej drodze zeby wyeliminowac slowenie. ostatecznie przegrali 2-3 ale w glownej mierze turki same sobie byly winne
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
Do góry Bottom