>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

T 17,2K

tadzin

Użytkownik
jak turasy inie pograja tb to zdaze obejrzec powtorke zanim serby z japkami wysatrtuja, ale od kiedy nimira dal piazza na boisko to kebsy probley gigantyczne, wiec znajac zycie pograja tego taja i nie uda mi sie obejrzec
 
R 53,2K

Rosolski91

Użytkownik
jak turasy inie pograja tb to zdaze obejrzec powtorke zanim serby z japkami wysatrtuja, ale od kiedy nimira dal piazza na boisko to kebsy probley gigantyczne, wiec znajac zycie pograja tego taja i nie uda mi sie obejrzec
To tam już mam ... bo punkty powyzej i sety zagrane więc weszło
 
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
Dla mnie Serbia dziś wygrywa. Mają o co grać i są tutal full składem. W pierwszym meczu było solidnie.
Japonia osłabiona i pierwszy mecz kabaret ze strony Argentyny która nie wiem czy przetrenowana czy wstali lewą nogą ale to oni przegrali mecz niż japonia go wygrała. Serbia siła razy ramie i jedzie po wygraną dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
K 2,9K

kax26

Użytkownik
Coraz bardziej przekonuję się do Japonii. Grają bardzo niewygodną siatkówkę dla przeciwnika. Ich tempo rozgrywania akcji, funkcjonowanie linii blok - obrona robi wrażenie. Mimo że są bez dwóch nominalanych grajków, nieźle sobie poradzili na Argentynę. Według mnie, wezmą dziś mecz. Osobiście nawet pograłem dla lepszego oglądania dokładny wynik 3-0 dla Japonii.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
obejrzlaem tych calych serbow z iranem i o wiele blizej mi do grania w strone japonii na pewno nie w serbow tak to widze w tej chwili
 
pinio1111 168,7K

pinio1111

Użytkownik
Też na Serbię dziś złamanego grosza nie postawię. Widzę tu bardziej over pkt., ale kursy słabe. Kitajce ich zamęczą wyblokiem i obroną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
kowacewicz to niech idzie do jakichs zjednoczonych emiratow arabskich grac, juz tylko am sie nadaje, ale bedzie smiech z tego klauna w nastepnym sezonie w piacenzie
 
K 2,9K

kax26

Użytkownik
Coraz bardziej przekonuję się do Japonii. Grają bardzo niewygodną siatkówkę dla przeciwnika. Ich tempo rozgrywania akcji, funkcjonowanie linii blok - obrona robi wrażenie. Mimo że są bez dwóch nominalanych grajków, nieźle sobie poradzili na Argentynę. Według mnie, wezmą dziś mecz. Osobiście nawet pograłem dla lepszego oglądania dokładny wynik 3-0 dla Japonii.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +175
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
Słabszym składem wyszliśmy na Holendrów ...

1:0 dla nas ale ... holendrzy widać, że dziś dużo słabiej ale u nas ci co grają też odstają formą od tych co u nas dziś na ławce. Powinień być set miazga a było ledwo i nerwowo. Jeżeli nasi sami nie przegrają tutaj to powinno być łatwo dalej.

Holandia dziś bardzo słaba.
 
Ostatnia edycja:
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Panowie od siatkówki między innymi pinio1111 pinio1111 robicie świetną robotą z analizami ( ja jestem laikiem w tej dziedzinie sportu) ,ale ta liga narodów świeci się na zielono jak na razie. Takie pytanie czy możecie coś pokierować w co iść w meczach Japonia -Włochy i Argentyna -Niemcy? Bo do wcześniejszych spotkań już coś jest a myślę nad jakimś ako większym na dzisiaj .
 
pinio1111 168,7K

pinio1111

Użytkownik
Panowie od siatkówki między innymi pinio1111 pinio1111 robicie świetną robotą z analizami ( ja jestem laikiem w tej dziedzinie sportu) ,ale ta liga narodów świeci się na zielono jak na razie. Takie pytanie czy możecie coś pokierować w co iść w meczach Japonia -Włochy i Argentyna -Niemcy? Bo do wcześniejszych spotkań już coś jest a myślę nad jakimś ako większym na dzisiaj .

Argentynę z Niemcami już dorzuciłem, a w meczu Włochów z Japońcami to ja widzę jednak zwycięstwo makaronów. Są tu najmocniejszym składem i chcą sobie zapewnić jak najszybciej awans na IO. Ich gra wygląda naprawdę dobrze i nie sądzę by Japonię było stać na więcej niż urwanie seta Włochom.
A co do ako, to nie łącz za dużo zdarzeń bo to sport, a nikt z nas wyrocznią nie jest i prędzej czy później ta zieleń zamieni się w czerwień😉
 
Do góry Bottom