>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Siatkówka plażowa 2016

Status
Zamknięty.
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
P.Herrera/A.Gavira vs J.Binstock/S.Schachter. 1 ⛔ SZOK...
A.Ranghieri/A.Carambula Raurich vs M.Kadziola/J.Szalankiewicz. 1 ✅
A.Samoilovs/J.Smedins vs M.Giginoglu/V.Gogtepe. 1 ✅
C.Chen/L.Zhang vs J.Virgen/L.Ontiveros 2 ✅
@ 2.32 bet365 ⛔
Hiszpanie tutaj zdecydowanie najlepsza forma, dwa bardzo pewne zwycięstwa. Kanadyjczycy w Openach jak zawsze w dupie mają. Dwie porażki, znaczące. Jutro bez szans na awans, więc nawet im się nie będzie chciało grac, pewnie oddadzą kreczem, ale wierzę jednak że choć mają tyle honoru i wyjdą.
Włosi wielka forma, wygrany turniej, wcześniej półfinał. Polacy wyglądają bardzo słabo, szczególnie Kądzioła. Włosi mają już wyrobiony styl pajacowania, czyli set wygrany 1, potem jakieś zabawy, ale mecz o 1 miejsce, więc powinni się spiąć bo w formie są dużo lepszej.
Meksykanie to raczej lajt, bo Chińczycy słabi, bez przyjęcia. Dwa mecze przegane, a Meksykanie potrzebują zwycięstwa, wiec się zepną.
No i Łotysze, którzy moim zdaniem wygrają ten turniej. kurs może bez rewelacji, ale w końcu ich gra jest dobra. Turccy, z dobrym Ginoglu i falującym Volkanem. H2H mówi wszystko, 3 mecze, bez straty seta dla Łotyszy. To jest za wysoka półka dla Turków.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Mateo z Carambulami uważaj... to są mega olewajce. Potrafią tak przejść obok seta, że to aż jest żałosne. Ostatnio z brylami naszymi potrafili dostać do 11 ? fakt w tb wlaczaja z powrotem normalna gre ale w koncu sie to zemsci. Dzisiaj w nocy Carambule straciły seta ze słabymi Serbami, którzy coś tam grają ale technicznie to mega drewna. Wiadomo Ranghieri to kozak i to on w tej parze robi różnice ale jak Adrian zacznie pajacować to kto wie. Wcale kto wie czego nie grają. Fakt wygrali słabo obsadzony turniej ale ich gra w momencie gdy sie mały zatnie wyglada smiesznie.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
No, ale to oni już mają taki styl, Włosi tak po prostu grają, patrz Lupo, Adrian to samo robi. Jak przychodzi lepszy rywal to grają już lepiej, Niemców, ograli bez większych problemów. Czy słabo obsadzony, było kilka niezłych par. W Brazylii też wygladali naprawdę dobrze w przeciwieństwie do Kądzioły, który nie wiem czy poukładał sobie swoje problemy do końca.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Borger/Buthe vs Bieneck/Grossner 1 @ 1.30 ✅ 2-0
Laboureur/Sude vs Chen/Tang 1 @ 1.12 ✅ 2-1
Wang/Yue vs Barsuk/Moiseeva 1 @ 1.16 ✅ 2-1
Heidrich/Zumkehr vs Take/Mizoe 1 @ 1.25 ✅ 2-0
@ 2.11 Bet365 ✅✅✅


Taki 4 pak na rano. Krótko,bo czasu brak.

Borger/Buthe w niezłej formie od początku roku. Trzymają poziom. Ich rodaczki nie grają zbyt skutecznie. Sporo problemów w ataku, przyjęcie też szwankuje. Stawiam na pewniejszą grę i wyższą jakość.
Laboureur/Sude mają swoje atuty w ofensywie i tutaj problemów z bardzo słabymi Chinkami mieć nie powinny. Lepsza organizacja blok-obrona i dużo pewniejsze przyjęcie.

Wang/Yue nie mogą złapać swojego rytmu, ta gra trochę faluje, ale na rywalki ich obecna dyspozycja wystarczy. Rosjanki o ile w ofensywie mają możliwości to przyjęcie szarpią strasznie. Brak dobrego przyjęcia to od razu problem w ataku. Tym bardziej, że przebić się przez blok nie będzie łatwo.
Heidrich/Zumkehr to fajnie zbilansowana para. Asia na siatce będzie mieć ogromną przewagę nad Azjatkami. Jej blok + dobra praca w defensywie Zumkehr zrobią swoje. Japonki mają niezłą technikę, ale niski wzrost nie pozwoli im przeskoczyć pewnego poziomu. Dodatkowo ich forma sądząc po pierwszym meczu nie jest najwyższa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Fendrick L./Sweat B. - van Gestel S./Van der Vlist J. 1 ⛔ ????
Dubovcova N./Nestarcova D. - Moiseeva A./Barsuk A. 1 ✅
@ 1.88 Bet365
Pierwszy dubel w sumie opiera się na Amerykankach. Dla mnie zdecydowanie lepiej się prezentują, choć ich wyniki tego nie potwierdzają. No, ale jak prześledzić no to przegrywają z niezłymi parami, Borger, będące w dobrej formie Lahti czy Brazylijki. Nie są jakoś mocno ogrywane, po prostu są słabsze, szczególnie problem na przyjęciu ma Sweat. Holenderki mają wielkie problemy na przyjęciu bo Van der Vilst to chyba najbardziej drewniana siatkarka. Jak ktoś oglądał ich mecz ze Słowaczkami to będzie wiedział o co chodzi. Dziewczyna załapała chyba z 12 czapek, a dzisiaj stanie jej się zmierzyć z Fendrick, która akurat w bloku jest świetna. Obie pary nie grzeszą na przyjęciu, jednak z dwoja złego lepiej przyjmują Amerykanki. Holenderki dzisiaj przegrały z rodaczkami seta z 19;11!!!! SZOK. Dwa mecze przegrane i w obu pokazały się fatalnie. Amerykanki pewnie ograły Holenderki, z Finkami się nie popisały, jednak forma i umiejętności po stronie Amerykanek.
O Dubovcove jestem spokojny bo forma jest dobra, gra dobra. Ograły Chinki, grały dobrze, z Amerykankami pokazały się z dobrej strony. Mają świetną zagrywkę + bardzo dobry blok i to na Rosjanki powinno starczyć. Rosjanki nie wiem jakkim cudem tak powalczyły z Chinkami, ale już z Amerykankami pokazały ile potrafią. Bez przyjęcia, z problemamy w ataku, nie da się pokonać dobrze dysponowanych Słowaczek.
Abalakina Y./Syrtseva E. - Arvaniti V./Karagkouni P. 2 @ 1.90 Betclick ✅
Tutaj idę na Greczynki, trochę lżej do grania. No, ale uważam, ze Rosjanki są fatalne. Ofensywie jest potencjał, ale w obronie i przyjęciu jest tragedia. Greczynki mi sie ostatnio bardzo podobały. Tutaj niby 2x 0:2, ale Rosjanki są zdecydowanie w ich zasięgu, a co więcej moim zdaniem są po prostu lepsze. Jest Karagkouni nie będzie miała problemów na przyjęciu to wygra łatwo i przyjemnie.
Można jeszcze próbowac Borger/Buthe bo wyglądają bardzo dobrze ostatnio.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Xiamen Open
Od 2:00​



Liamin/Barsouk vs Durant/Soderberg 1 @ 1.66
⛔ 1-2
Betschart/Huberli vs Motrich/Makroguzova 1 @ 1.40 ⛔ 1-2
Dubovcova/Nestarcova vs Barsuk/Moiseeva 1 @ 1.25 ✅ 2-1

@ 2.91 Bet365 ⛔⛔⛔


Na noc polecam taki trebel

Liamin/Barsouk od kilku zawodów wyglądają bardzo przyzwoicie. Wiele zwycięstw, wiele wyrównanych bojów z faworytami. Rosjanie wyraźnie złapali niezły rytm i grają skutecznie. Wiadomo, że Barsouk nie powróci już do swojej formy sprzed lat, ale jego doświadczenie, spryt i dobra defensywa w dalszym ciągu są w stanie zrobić różnicę. Nawet sam Liamin prezentuje się solidnie. Nie popełnia zbyt wiele błędów w przyjęciu, w ataku zaczyna myśleć. Nieźle wygląda to współpraca i na przeciętnych rywali powinno starczyć. Australijczycy mają spore braki techniczne. W ataku zbyt wiele siły, a czasami brakuje takiej chłodnej głowy i technicznego rozwiązania. Ta gra w defensywie też bez szału. Na pewno Rosjanie są lepiej zorganizowaną dwójką. Ich gra powinna być bardziej równa, mniej przestojów i lepsza gra blok-obrona. Według mnie kangury nie potrafią utrzymać przez dłuższy czas wyższego poziomu gry i ciężko im będzie tutaj pokonać co by nie było dobrze grających Rosjan.
Betschart/Huberli to nowa, ale bardzo ciekawa para. Takie połączenie za kilka imprez może dać niezłe efekty. Betschart to zawodniczka, której gra od dłuższych lat wśród juniorek mi się podoba. Razem z Einholzer zdobyły kilka złotych medali w młodszych rocznikach. Przed rokiem zdobyły złoto na Igrzyskach w Baku. Zawsze ta ich współpraca, świetny podział ról mógł robić wrażenie. Teraz może wyglądać to jeszcze lepiej, bo przecież Tanja Huberli to już mimo młodego wieku siatkarka ograna w WT. Ona ma super warunki fizyczne, kapitalny blok i też to poruszanie po boisku nie jest jakieś słabe. Szwajcarki już tutaj pokazały, że są groźne i mają potencjał. Jeżeli chodzi o rywalki to cóż. Kolejne młode dziewczyny z Rosji i kolejne, które są wysokie, mają atuty w ofensywie, ale przyjęcie + defensywa kuleje strasznie. Szarpią bardzo. Przez słabe przyjęcie często nie są w stanie w ataku zaprezentować swoich możliwości. Rosjanki grają tutaj słabo. Im brakuje ogrania, regularności i powtarzalności. Jakość i taka rzetelność gry zdecydowanie po stronie Szwajcarek, a ich zagrywka może zrobić ogromne spustoszenie w szeregach rywalek.
Dubovcova/Nestarcova to solidny duet, który mając swój dzień może pokonać niemal każdego. Serwis + atak + blok to ich ogromne atuty. Potrafią narzucić własny styl, zagrać agresywnie i dominować na boisku. Czasami to przyjęcie kuleje, ale na pewno nie tak bardzo jak u przeciwniczek. Po drugiej stronie mamy kolejne Rosjanki i kolejny duet z tego kraju co nie ma zbyt dużego pojęcia o przyzwoitym przyjęciu. Wiele błędów, wiele piłek w krzaki, a przecież Słowaczki swoim flotem są w stanie ostro punktować. Powiem szczerze, że lubię grać przeciwko tym wszystkim Rosjankom, bo nie licząc pary Ukolova/Birlova to reszta duetów ma spory problem z trzymaniem równego poziomu. Nati i Domi grają tutaj dosyć regularnie, przyjęcie przyzwoite, z atakiem problemów być nie powinno i mecz powinien być pod ich kontrolą.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Virgen/Ontiveros vs Krou/Rowlandson 1 @ 1.50 ✅ 2-0
Samoilovs/Smedins vs Grimalt/Grimalt 1 @ 1.20 ✅ 2-0

@ 1.80 Bet365 ✅✅✅


Taki dubel na rano. Szybko, bo mecze tuż tuż o 7.20.

Virgen/Ontiveros to solidny duet posiadający mocną zagrywkę, lubiący nadawać ton na boisku. Potrafią przycisnąć rywali. Mają spore szansę na kontrolowanie spotkania, bo Francuzi nie mogą powrócić do swojej optymalnej formy. Sporo błędów w ofensywie i ta gra nie jest zbyt równa.

Na dokładkę Samoilovs/Smedins, którzy zawsze są w gronie faworytów. Może i ta ich forma nie najwyższa, ale cały czas rośnie. Kompletna para, która nie ma praktycznie słabych punktów. Kuzyni z Chile to solidna para, ale bez błysku. Nie najlepszy atak, sporo problemów w grze na siatce. Różnica klasy i tutaj tylko od postawy faworytów zależy wynik meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Xiamen Open Półfinał - Mężczyźni
Od 02.35​






Herrera/Gavira vs Semenov/Krasilnikov 1 @ 1.72 Bet365 ✅ 2-1





Przed nami walka o medale. W pierwszym półfinale idę w stronę Hiszpanów. Widać, że ten duet stopniowo idzie z swoją formą do góry. Grają coraz równiej. Fajnie
funkcjonuje ich zagrywka, którą ustawiają sobie dalszą grę. Jak zawsze dobrze wygląda reakcja blok-obrona co akurat u tej dwójki nie może dziwić. Właśnie te dwa elementy czyli zagrywka + gra w defensywie mogą być kluczem do sukcesu. Odrzucenie
Rosjan od siatki nie dość, że ogranicza ich główny atut czyli atak (tutaj przede wszystkim mowa o Semenowie) to jeszcze stwarza ogromne szanse na podbicie czegoś w obronie. Hiszpanie poprzez swój spryt w
ataku (obijanie rąk), szukanie wolnej przestrzeni, mądrą grę na zagrywce mogą wybić rywali z ich takiego idealnego rytmu. Kiedy tylko ta sztuka się uda to mogą liczyć na kilka prezentów ze
strony rywali. Tym bardziej, że rosyjska para z pewnością swoje przestoje będzie mieć. Ich droga do półfinału dosyć łatwa. Grupa nie zbyt mocna, w play-offach pokonali Bryla i Kujawiaka oraz Kosiaka z Rudolem i tak na prawdę jakiejś pary z topu na drodze nie mieli. Z pewnością dobry serwis w Semenova może być dobrym rozwiązaniem. Wyższy z Rosjan ma świetne warunki, potrafi je przełożyć na solidny blok, bo w ataku nie zawsze trzyma skuteczność, ale już w przyjęciu potrafi popełnić kilka kosztownych pomyłek. Z kolei Krasilnikov to niezły defensor, ale też taki bez błysku. Swoje gra, ale w ofensywie ma spore wahania. Generalnie ta dwójka ma problem z stabilną gra na przestrzeni całego meczu i ten fakt Hiszpanie mogą wykorzystać. Tym bardziej, że Herrera/Gavira to bardzo inteligentny duet, który potrafi dobrać najlepszą taktykę na poszczególnego rywala. Dużo lepsza technika, bardziej urozmaicony atak i rzetelność powinny być po stronie Hiszpanów. Mniej chaosu w ich szeregach, lepsza gra w obronie może przynieść sporo kontr. Jeżeli tylko Semenov nie będzie miał jakiegoś idealnego dnia jeżeli chodzi o grę blokiem to powinno być dobrze. Warto dodać, że przed miesiącem obie pary mierzyły się w Brazylii i tam łatw, na luzie 2-0 wygrała para Herrera/Gavira. Tym razem liczę na to samo.




Jutro rano na Polsat Sport Extra od 7:30 transmisja na żywo meczów o 1 i 3 miejsce. Warto obejrzeć


Za jakąś godzinę wrzucę jeszcze coś z meczów 1/8 dziewczyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Nie będę już ponawiał tego co rogerfede93 napisał, Hiszpanie jak są w formie, to ciężko ich zatrzymać. Tutaj wyglądają dobrze, odpuścili Kanadyjczykom, a potem już gra taka jaka pokazali w dwóch pierwszych meczach. Rosjanie jakoś bez szału, łatwe pary. Zagrywka Hiszpanie powinni wygrać. Dlatego Herrera/Gavira @ 1.80 w Unibet zdecydowanie popieram. ✅
Kessy J./Day E. - Borger K./Buthe B. 2 ✅
Sude J./Laboureur C. - van Gestel S./Van der Vlist J. 1 ✅
@ 2.25 Unibet ✅
Taki Niemiecki dubel, choć te Niemieckie zazwyczaj mnie zawodzą, jednak tutaj moim zdaniem prawdopodobieństwo wejścia jest spore. Zaczynają od Borger/Buthe, w tym sezonie bardzo dobra forma na początku sezonu. Cały czas trzecie rundy, a nawet było jedno podium, moim zdaniem po Amerykankach Ross/Walsh to chyba najlepsza para w tym turnieju. Vive Mistrzynie Swiata. W tym turnieju, pierwsze dwa spotkania bardzo dobre, bo wygrane w cuglach. Potem z rodaczkami, dziwnie to wyglądało, no, ale zazwyczaj te mecze tak wyglądają. W drugiej rundzie mają dość łatwy los, ponieważ Amerykanki grają fatalnie w tym roku. W pierwszych dwóch turniejach nie udało się wyjsć z grupy, w Vitorii, było 9 miejsce, ale gra rownież fatalna. Tutaj niby wygrały grupę, ale pierwszy mecz to porażka ze słabiutkimi Szwajcarkami, potem dwa zwycięstwa, ale ze słabymi Rosjankami i Chinkami. Ja tutaj widzę jej wielki argument za Niemkami, zagrywka Buthe. Ona ma ja bardzo trudna, zreszta Karla rownież. Day przyjmuję tragicznie, zreszta Kessy wcale nie lepiej. Nie chcę mi sie wierzyć, że Amerykanki będa przyjmować coś. Niemki są dużo pewniejsze w ataku i przyjęciu. Karla świetnie czyta grę, jeśli tylko wyjdą nastawione na zwycięstwo to wygrają nie widzę tu innej opcji. Bo w tym sezonie Amerykanki są po prostu tragiczne. Szczególnie Day.
Drugi typ to przeciwko Holenderkom, nie widziałem ich dwóch kolejnych spotkań, ale opieram sie na tym co w tym sezonie widziałem. Fatalnie przyjmujaca van der Vilst i nie radząca sobie z atakiem. Niemki są do bólu regularne, 2-3 runda to już u nich norma. W przypadku Holenderek tak jak mówiłem ten rok wygląda fatalnie, najpierw, odpadnięcie w kwalach. Potem wygrana jedynie z amatorkami. Tutaj zaczęły tragicznie, dwa FATALNE mecze, a potem? Nie wiem. To, że ograły Amerykanki to jestem wstanie zrozumieć oczywiście, bo te grają czasami paskudnie. No, ale ze dobrze grające Słowaczki?? No, ale Niemki to już zdecydowanie trudniejsze zadanie, ponieważ, mają po pierwsze trudna zagrywkę i dobry blok Sude. Holenderki strasznie słabo przyjmują, a van der Vilst to drewno największe, bije mocno przed siebie i przy dobrej blokującej dostaje 10-12 czapek w meczu. Ja tutaj idę w strone regularności Niemek, 3 wygrane mecze, a Holenderki jak mnie nie przekonywały tak nie przekonują.
Forrer I./Verge-Depre A. - Grossner J./Bieneck V. 1 @ 1.55 Unibet ✅
Szwajcarki w tym roku wyglądają bardzo dobrze. Widac, po kontuzji ze Szwajcarii nie ma śladu. Tutaj wygrana grupa, a Niemki wchodzą tylko dzięki temu, ze ograły amatorki z Chin i słabe Vanatu. Jeśli opierać się na tym no to ciężko im dawać szansę. Bo z rodaczkami nie nawiązały nawet walki. W tym roku potrafiły już odpadać z fatalnymi Norweżkami. Nic o ich dobrej grze nie można powiedzieć, Julia przyjmuję paskudnie. Tutaj liczę na świetna zagrywką Anouk. Patrząc na wyniki, formę oraz umiejętności wydaję się to dość oczywisty typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Xiamen Open - Mecz o 3 miejsce - Mężczyźni
Od 07:35​



Virgen/Ontiveros vs Semenov/Krasilnikov 1 @ 2.20 Bet365 ✅ 2-0


Według mnie dog w tym spotkaniu jest niedoceniony i ma spore szansę na zdobycie medalu. Już pisałem, że postawa Rosjan jest strasznie nierówna. Dzisiejszy półfinał po raz kolejny nam to pokazał. Brakuje tam stabilnej gry od początku do końca spotkania. Hiszpanie pokazali, że poprzez dobry serwis można utrudnić grę Rosjanom, a wtedy oni automatycznie zaczynają się gubić w ataku. Owszem Virgen/Ontiveros nie są może, aż tak poukładaną parą jak Herrera/Gavira jeżli chodzi o grę, ale mają również spore atuty czy to w polu zagrywki czy ataku. Ich serwis potrafi przynieść wiele korzyści i z pewnością będzie jednym z kluczem do sukcesu. W ataku są dosyć pewni. Ich też sporym atutem jest mobilność, szybkość w przemieszczaniu się po boisku i co ważne są w stanie swoją dosyć ofensywną grą wywrzeć presję na rywalach. Semenov często się gubi, dosyć łatwo go zagotować w przyjęciu, a wtedy też tych błędów w ataku się mnoży. Semenov i Krasilnikov mają problem z przeciwnikami ofensywnie uspospobionymi i posiadającymi niezły serwis. Ciężko im złapać rytm i czas ta gra jest rwana. Na potwierdzenie tych słów warto zwrócić uwagę na H2H i od razu widać, że Meksykanie nie leżą Rosjanom. Z resztą nie tak dawno w Maceio oba duety grały ze sobą i wtedy Virgen/Ontiveros byli górą. Myślę, że ta para obecnie jest bliska swojej optymalnej dyspozycji i na wciąż nieco zagubionych Rosjan może to wystarczyć. Warto spróbować.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Xiamen Open Półfinał Kobiet
Od 04.35​






Laboureur/Sude vs Forrer/Verge-Depre 1 @ 1.80 Bet365 ⛔ 1-2





Laboureur/Sude to niezwykle solidny niemiecki duet. Od dwóch sezonów robią systematyczny postęp. Cały czas w gronie najlepszych, cały czas blisko czołówki. Julka Sude rozegrała w przeszłości kilka turniejów u boku
doświadczonej Laury Ludwig. Z pewnością dzięki temu zyskała dużo pewności. Jest to zawodniczka bardzo ofensywna. Nie boi się mocno uderzyć, a dodatkowo posiada bardzo dobrą zagrywkę z wyskoku. Laboureur nieźle wywiązuje się z zadań w
defensywie. Mądra siatkarkia, która oprócz solidnej defensywy potrafi pokazać skuteczną grę w ataku. Generalnie jest to duet bardzo wszechstronny, dobrze się uzupełniający. W tym turnieju grają pewnie, nie mają problemów z odnoszeniem zwycięstw. Ich sporą przewagą według mnie będzie większa dynamika w grze i większe atuty w ofensywie. Oczywiście trzeba docenić Szwajcarki, bo one te ostatnie turnieje mają dosyć równe. Cały czas jednak mam wrażenie, że ta para pewnego poziomu raczej nie przeskoczy. Nie będę też ukrywał, że ten duet ma problem z równą grą. Rzadko kiedy obie dziewczyny są w stanie zagrać bez okresu słabszej dyspozycji. Anouk mi się podoba, zawodniczka ma potencjał, jest młoda i te najlepsza lata ma przed sobą. Świetne warunki fizyczne, dobry serwis, blok. Fajnie się rozwija. Natomiast Isabelle mnie lekko mówiąc nie zachwyca i też często to ona zawala całą grę tej parze. W defensywie nie ma szału, a ofensywa też mocno chwiejna. Często kiedy zaczyna odgrywać pewną rolę zmęczenie zaczyna gorzej przyjmować i potem też w ataku zaczyna grać mniej pewnie. Ataki stają się przewidywalne, bardziej pod górę i spokojnie można je podbić. Niemiecki duet wygląda na lepiej zbilansowany między ofensywą, a defensywą. Ta reakcja blok-obrona powinna funkcjonować dobrze i można liczyć na kilka kontr. Ich zagrywka jest zmienna, trudna i tutaj można liczyć na kilka punktów. Jedyne czego się lekko obawiam to fakt, że Niemki czasami mają taki mecz kiedy zaczynają zbyt mocno szaleć, grać mało konsekwentnie, zapominają o taktyce. Jutro jednak walka o medale, koncentracji nie powinno zabraknąć, a grając swój rzetelny, solidny beach volley powinny zameldować się w wielkim finale. Polecam.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś czyta, więc na szybko.
A.Ross / K.Walsh2.C.Laboureur / J.Sude 2 @ 6.50 bet365 ⛔ zaważyła końcówka 1 seta.
Widziałem Amerykanki w ostatnich meczach i wyglądają TRAGICZNIE. Dzisiaj pierwszy set z Austriaczkami, ok, wygrany do 9, ale potem Kerri się zacięła na amen. Nic nie przyjmowała, pożniej problemy w ataku, dramatycznie. Ze Szwajcarkami udało się wymęczyć, ale dokładając bardzo słaby mecz z Argentykami mamy już trzy spotkania w których mogły przegrać. Ross z Walsh grają tylko o złoto, zawsze Amerykanki czy Brazylijki mecz o brąz traktowały/li tak na 60%, a dodatkowo turniej naprawdę słaby. Bo nie ma dla kogo grać, ani pieniędzy z tego, więc raczej mega spiny nie będzie. Niemki tutaj wyglądają dobrze, do półfinału bez porażki, ogrywały rywalki dość pewnie. Ze Szwajcarkami zaważyła świetna postawa Anouk w bloku. No i zagrywka. Sude w ataku wygląda pewnie, ciut gorzej na przyjęciu. Chantel w obronie świetnie wyciąga, ataki pewnie kończyć, gorzej to wygląda jak trzeba skończyć trudną piłkę. Zagrywkę Niemki mają dobra, więc Kerri postraszą. Patrząc na to jak grają Amerykanki to kurs na Niemki jest kpina. Dla mnie Niemki mają spore szansę, jeśli tylko pocelują zagrywką Walsh. Lekko warto.
S.Schwaiger / B.Hansel2.I.Forrer / A.Verge-Depre 2 @ 1.53 bet365 ✅ brawo!
Bardzo sie ciesżę, że ta ładna dziewczyna ze Szwajcarii w końcu doczeka się złota. Potencjał ma naprawdę świetny, warunki znakomite. To, ze Austriaczki wygrały, to tak naprawdę zasługi w tym aż wielkiej nie ma. Skoro Amerykanki od 9:5 do 9:11, nie przyjęły 4 zagrywek, prostych zagrywek, to o czym mówić. W pierwszym secie przegrały 21:9. Fakt, ze Austriaczki mają fajne wyniki, jednak Szwajcarki wcale nie gorsze. To, że Austriaczki są w finale to dla mnie szok, w tym sezonie grały fatalnie, miały problem, żeby przejść kwale, a tu nagle finał :O Szwajarki od dłuższego czasu na wysokim poziomie. Hansel nie potrafi przyjmowac, a tutaj dostaję TOP3 najlepiej zagrywających zawodniczek czyli Anouk, jeśli nie rozbiję jej zagrywką to będzie dla mnie szok. Druga sprawa, Hansel i Schweiger ida na siłę, w 1 secie rozbijały się na Walsh raz po raz, a tutaj? Verge Depre, wysoka dziewczyna, świetne warunki i znakomicie blokuję. Jedyny arugment za Austriaczkami to doświadczenie. Oczywiście Forrer nie jest pewniakiem w ataku czy przyjęciu, ale tutaj wygląda naprawdę dobrze. Szwajcarki są w lepsze formie w tym sezonie oraz są po prostu lepsza parą. Jeśli nie przerośnie ich sukces to ten mecz wygrają i sięgną po złoto.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Xiamen Open - Finał Kobiet
Od 08.35​



Schwaiger/Hansel vs Forrer/Verge-Depre 1 @ 2.37 Bet365 ⛔ 0-2


Takie zestawienie w finale to ogromne zaskoczenie i to potwierdza nam kilka rzeczy. Po pierwsze te mocne pary w tym momencie sezonu nie są w wysokiej formie. Widać to z daleka, bo niespodzianek nie brakuje. Po drugie te turnieje rangi Open są fatalnie opłacane i wiele par takie zawody traktuje jako mocny trening. Po trzecie stawka wyraźnie się wyrównuje, coraz więcej równych spotkań, kiedy o końcowym triumfie decydują detale. Przed nami finał i siłą rzeczy idę tutaj w stronę typu na doga. Widzę tutaj szanse dla teoretycznie słabszej pary. Nie jest to typ przeciwko Szwajcarkom, bo wcześniej pokonały Niemki, ale coś czuję, że Austriaczki może i grają jeden z lepszych turniei od dłuższego czasu. Myślę, że ich forma w dalszym ciągu nie jest najwyższa, ale pokonanie w jednym turnieju takich par jak: Menegatti/Orsi Toth, Borger/Buthe czy Walsh/Ross nawet biorąc pod uwagę, że te duety trochę pomogły musi je mocno budować i tylko pokazuje, że możliwości mają spore. Tak też jest, bo one grać potrafią tylko zawsze ich problemem była stabilizacja formy. Wiemy, że jest to para ofensywna, która wszystko stawia na agresję, dynamikę. Świetny flot na zagrywce, spory zasięg w ofensywie i na bloku. Największy problem mają w przyjęciu, ale te zawody pokazują, że są w stanie w miarę szybko uciekać z gorszych ustawień i ewentualne straty poniesione w przyjęciu odrabiać przy własnej zagrywce. To jest duet nieobliczalny i mając swój turniej czy swój dzień są w stanie wygrać z każdym. Tutaj gra się im zadziwiająco skutecznie i szansę na złoto mają spore. Tym bardzie, że rywalki są w ich zasięgu. Jakoś nie mam przekonania, że Forrer i Depre mogą tutaj nie dać szans. Trzeba im oddać, że grają skutecznie, wytrzymują końcówki spotkań, bo zarówno w 1/4 jak i w 1/2 pokonując niemieckie pary dużo lepiej zniosły stres w końcówce TB. Spokojnie Austriaczki powinny męczyć swoją zagrywki Forrer. Ona może pęknąć w tym elemencie, a co gorsza też atak może mocne ucierpieć. Na pewno siła rażenia w ofensywie po stronie Austriaczek, z kolei Szwajcarki mogą mieć przewagę w relacji blok-obrona. Jeżeli Schwaiger i Hansel zagrają na poziomie z poprzednim spotkań, postawią na agresję w każdym elemencie to są w stanie zdobyć kontrolę w spotkaniu i to one mogą rozdawać karty, nadawać ton. Owszem Szwajcarki są fawortkami, ale kurs według mnie zbyt wysoki, widzę value i za średnią stawkę atakuje wygraną teamu z Austrii.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Fuzhou Open 2016 (19-24 kwietnia)​






Strona turnieju: www.fivb.org/EN/BeachVolleyball/Competitions/WorldTour/2016/event/index.asp?TournCode=MFUZ2016


Tam znajdziemy wyniki, tabele, newsy oraz livescoring.

Ponadto mecze można śledzić u bukmacherów. Streamy będą z boisk nr 1 i 2.



Przed nami kolejny turniej w Chinach i kolejne zawody rangi Open. Obsada zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn identyczna jak przed tygodniem w Xiamen. Jedyna zmiana to fakt, że na starcie w rywalizacji panów pojawią się Amerykanie Dalhausser/Lucena. Oni wśród mężczyzn oraz ich rodaczki Walsh/Ross wśród dziewczyn będą głównymi kandydatami do końcowego triumfu. My liczymy na dobre starty naszych trzech duetów. W turnieju głównym od razu wystąpią dwie pary Kądzioła/Szałankiewicz oraz Kosiak/Rudol, a od eliminacji zawody zaczną Kujawiak/Bryl. Pierwsze mecze już w nocy od godziny 3.00 i tradycyjnie zaczniemy od kwalifikacji mężczyzn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
O tej porze nie mam ochoty na większe wywody, więc krótko.

Giginoglu/Gögtepe V. (TUR) - Fane/Henriquez (VEN) 1 @ 1.50 bet365 ✅

Turki grają naprawdę ostatnio dobrze. W Brazylii fakt, że bardziej mi się podobali, ale w Chinach nie wyglądają zle. Potrafili zagrać fajny mecz z Łotyszami, potrafili ograć Kądziołe i Szałankiewicza. Odpaść dopiero w meczu z Hajdenem i Bournem, czyli parą, która ostatnio prezentuję dobra formę. Wenezuelczycy wyglądają tragicznie, w Brazylii nie mogli dojść nawet do 18 punktów. Byli lani strasznie, a tutaj Turccy mają dobra zagrywkę i tutaj już będzie problem Fane miał. Bo przyjmuję katastrofalnie. Seria Venezuleczyków wiecznie trwać nie będzie, bo porażka goni porażkę, ale rywali mają bardzo dobrych. Szczególnie Murat wygląda świetnie, to jest dzik w bloku. Atak też dobry. Wszystko psuję Volkan, to kolejny showmen po Adrianie, Lupo. Chłopak się bawi siatkówką, ale czasami wygląda to tragicznie, ponieważ wali proste piłki w aut. No, ale nie ma co się oszukiwać rywale są w tak tragicznej formie, że wielkim wstydem będzie przegrać. Ja bym dał 1.28 max tutaj.

Kvasdamal/Sorum @ 1.83 bet365 ✅

Podoba mi się ten kurs strasznie. Norwegowie naprawdę mi się podobają, brakuję im dużo, ale grają na swoim wysokim poziomie. Jak jest para lepsza, to niestety brakuję umiejętności, ale przy słabszych parach wykorzystują swoje atuty. Obrona + fajnie się wymieniają i do tego technicznie też wyglądają dobrze. Chinole to zupełne przeciwieństwo, fatalne przyjęcie, dramat w ataku. Widziałem w Iranie, przegrali z Irańskimi amatorami. Przegrali z Turkami, porażka goni porażkę. Fakt, że grają u siebie, ale Ci Chińczycy to antytalenty i nie wiem jakim cudem grają jeszcze. Jeśli Norwegowie utrzymają grę z kwali to wygrają spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
L.Zhu / J.Wang2.V.Arvaniti / P.Karagkouni under 72,5 @ 1.83 Marathon ⛔

Takiej żenady Greczynek jak żyję nie widziałem ????

Nie widzę za bardzo opcji, zeby te Chińskie amatorki powalczyły. Greczynki bardzo duża siła w ofensywie, gorzej wiadomo w obronie, ale... No tutaj Chinki nie powinny im sprawić problemów. Te Chinki ze Szwajcarkami, ugrały 30 pkt, a Szwajcarki dostały potem wysoko od Greczynek, więc teoretycznie ten mecz powinien się zakończyć bardzo przekonywująca wygraną. Chinka 18 letnia, wygląda fatalnie. Nie wiem jakim cudem miałyby ugrać te 30 punktów.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Fuzhou Open - Kobiety
Od 7:00​




Mersmann/Schneider vs Lobato/Soria 1 @ 1.53 ✅ 2-0
Motrich/Makroguzova vs Ishii/Murakami 1 @ 1.40 ⛔ 1-2
Brak słów. 1-0 w setach 12-6 w drugim i nagle gra się rozpada ????

@ 2.14 Bet365 ⛔⛔⛔



Na rano taki dubel.

Mersmann/Schneider to solidny duet. W poprzednich sezonach mnóstwo dobrych wyników na podwórku europejskim w różnych turniejach satelickim i itp. Przed tygodniem super wynik w Xiamen gdzie pokonały kilka uznanych par w tym swoje rodaczki Holtwick/Semmler. Akurat te dziewczyny widziałem wiele razy i spokojnie mogę powiedzieć, że ich poziom starczy na regularne występy w WT. Dobra zagrywka, świetna reakcja blok-obrona i co ważne pewna gra w przyjęciu. Natomiast Hiszpani swego czasu miały okres kiedy grały fantastycznie. Fajnie tam wyglądała współpraca, niezła defensywa. Jednak ostatnie wyniki słabe, dyspozycja również widać, że gdzieś straciły swój rytm. Na ten moment Niemki są bardziej doświadczoną dwójką, bardzo solidną w swojej grze. Po ich stronie spodziewam się mniej chaosu, mniej prostych błędów i dużo pewniejsze przyjęcie z pewnością pomoże im zachować odpowiednią skuteczność w ataku.

W drugim spotkaniu idę w stronę młodych Rosjanek. Te dziewczyny mają potencjał oraz świetne warunki fizyczne. Ich problemy są w przyjęciu. Przyjemnie się jednak je ogląda, bo w ofensywie atakując z ogromnego zasięgu są w stanie mocno przyłożyć. Ich atutem oprócz ataku jest blok i znakomity flot z którym wiele par ma problemy. Rosjanki będą mieć przewagę na siatce, w siłę własnej gry. Jeżeli uda im się odrzucić rywalki od siatki to Japonki będą miały kłopot. Wiadomo, że warunki fizyczne słabsze i przebić się przez blok nie będzie im łatwo. Azjatki słabe nie są. Mimo, że w WT się nie pojawiają to jakiś poziom prezentują. Mam jednak wrażenie, że ciężko im będzie tutaj złapać rytm, bo Rosjanki może i słabsze od względem technicznym, ale poprzez agresywną grę są w stanie wywrzeć presję na rywalkach i dyktować przebieg wydarzeń na boisku. O ile nie przydarzy im się bardzo słaby dzień na przyjęciu to ew tutaj małe kłopoty będą w stanie odrobić w innych elementach gdzie ich przewaga powinna być widoczna.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Giginoglu/Gögtepe V + Saxton/Schalk + Plavins/Regza @ 2.06 bet365 ✅

Znowu będzie szybko. Turki fajnie się pokazały, więc zaufam im raz jeszcze. Niemcy są średni, a żeby nie powiedzieć słabi. Wczoraj cudem udało im się wygrać z Brylami, ale grali padakę, Schumann to taki rewolwerowiec. Wszystko zależy od Volkana, jeśli nie będzie cyrkował to wygrają, bo są lepszą parą. Tak jak pisałem Murat to jest dzik w ataku i bloku. Ostatnie wyniki dobre, więc liczę, że wejdą w turniej z dwoma zwycięstwami. Do tego Niemcy słabo przyjmują, już w kwalach mieli wielkie problemy.

Kanadyjczycy to chyba must bet. Mają świetną zagrywkę i tutaj spodziewam się rozstrzelania Venezuelczyków. Saxton z Schalkiem świetnie się ogląda, bo super wygląda tutaj blok/obrona. Do tego grają szybko, więc tacy Wenezuelczycy nie będą wiedzieli co się dzieje. Seria porażek ich trwa i trwa, ja tutaj nie widzę opcji, zeby miała zostać przerwana.

Łotysze przegrali 1 mecz, więc o wyjście z grupy z Chińczykami, którzy są najsłabsza parą w turnieju. Grają fatalnie i nie widzę, zadnych szans, zeby mieli się postawić

Tak w skrócię, na dłuższe analizy o tej porze nie ma sensu.
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Liamin/Barsouk @ 1.72 bet365 ✅

Oglądałem Chińczyków w pierwszym meczu i była tragedia. W 2. secie jak się zacięli to z 11-12 zrobili 11-20... Liamin/Barsouk poprzedni turniej niezły. W dzisiejszym spotkaniu nad wyraz pewnie wygrali z Włochami. Nie widzę innej opcji niż gładka wygrana Liamin/Barsouk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom