>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2013

Status
Zamknięty.
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
FIVB WORLD CHAMPIONSHIPS Mazury | 1 - 7 Lipiec 2013
:siata:Ricardo/Álvaro Filho [BRA] - Herrera/Gavira [ESP]
typ:Herrera/Gavira [ESP] @ 2,25, Bet365

Ćwierćfinały na Mazurach. Cztery bardzo interesujące zestawy par, ja wybrałem jedno spotkanie. Równolegle śledziłem mecze w &quot;round of 16&quot; obu duerów i zaimponowali mi jedni jak i drudzy. Uważam, że szanse wynoszą 50-50 dlatego warto celować w drużynę o większym kursie. Hiszpanie grają koncertowo od początku turnieju z wyjątkiem wczorajszego meczu z Polakami, gdzie wydaje mi się trochę zlekceważyli Naszych rodaków. Podziałało to na nich bardzo dobrze ponieważ dzisiaj wygrali 2:0 ze świetnymi Włochami, prezentując przy tym bardzo wysoki poziom. Dobrze zagrywają, a przede wszystkim kończą bardzo dużo ataków przy swoim odbiorze. Ricardo i Alvaro Filho sprawili niespodziankę pokonując głównych faworytów do zdobycia tytułu Dalhaussera i Rosenthala. Dobrze grał Alvaro Filho a wręcz koncertowo Ricardo. Mam nadzieję, że Herrera z Gavirą pocelują Alvaro Filho i przy jego małym doświadczeniu przechylą szale na swoją korzyść. Jeśli Hiszpanie utrzymają skuteczność wygrają z Brazylijczykami.

Wynik:
Ricardo/Álvaro Filho [BRA] - Herrera/Gavira [ESP] 2-0 (21:9, 21:18) ⛔
żałosna postawa Hiszpanów w ataku, Ricardo ich zmiażdżył
 
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Brouwer / Meeuwsen (NED) – Erdmann / Matysik (GER)
Typ: Erdmann / Matysik (GER) @ 1.80 tobet ⛔ 2-0 (21-13 21-1 7 ) :kwasny4565: pogrom..

Niemcy zadziwiają w tym turnieju świetną formą. Nie przegrali jeszcze nawet seta i imponują niemal w każdym elemencie gry, ale zwłaszcza w obronie i kontrataku, gdzie bryluje Matysik wygrywając sporo piłek sytuacyjnych. Erdmann również robi swoje na siatce aplikując w boisko rywali blisko 10 gwożdzi na mecz. Holendrzy nie imponowali tak na przestrzeni całego turnieju, dość powiedzieć, że awansowali dopiero z 3 miejsca w grupie, przegrywając do zera z Kądziołą i Szałankiewiczem, których później Niemcy rozbili w 1/8 finału. I niech to zestawienie wyników z Polakami w tle będzie dobrym prognostykiem przed tym europejskim półfinałem. Moim zdaniem niemiecki duet jest na najlepsz ej drodze, by pójść śladem swoich koleżanek z reprezentacji i znaleźć się w finale. Ricardo / Álvaro Filho (BRA) – Alison / Emanuel (BRA)
Typ: Ricardo / Álvaro Filho (BRA) +1.5 @ 1.55 tobet ✅ 2-0 (21-14 22-20)

W brazylijskim półfinale Ricardo Santos i Alvaro Filho by powalczyć o złoto będą musieli ograć obrońców tytułu Emanuela Rego i Alisona Cerutti. Dla wielu jest to przedwczesny finał, którego zwycięzca będzie murowanym faworytem do złota, więc jego stawka tym większa. Oba duety znają się aż za dobrze, Emanuel i Ricardo przez wiele lat tworzyli jedną najlepszych par w historii zgarniając mistrzostwo świata i złoto olimpijskie. Po rozstaniu dreamteamu szybciej ogarnął się Emanuel i z Alisonem tworzy obecnie kolejne superduo. Ricardo wiodło się różnie, o czym świadczą dość częste zmiany partnerów. Z Alvaro rozgrywają swój pierwszy sezon, ale już zdążyli stanąć na podium szanghajskiego Grand Slam. Teraz już są w fazie medalowej MŚ z realnymi szansami na finał, bo obrońcy tytułu nie są sobą w tym sezonie i grają mocno poniżej swoich możliwości. Wprawdzie wygrali finały Pucharu Świata, ale opuścili pierwsze dwa turnieje sezonu i przed MŚ musieli szybko zbudować swoją grę. W Starych Jabłonkach są niepokonani, ale swoją grą nie przekonują, a wysoko przegrane sety z dużo słabszymi Polakami w grupie i Niemcami w 1/8 mówią sporo o regularności Alisonów w tym sezonie . Ricardo z Alvaro z jedną porażką w grupie, ale później już nie oddali nawet seta w playoffach. Wliczając małą obniżkę poziomu gry obrońców tytułu, to forma obu par jest dość zbliżona i trudno mi sobie wyobrazić jakiś inny scenariusz niż trzysetówka, choć nie wykluczam niespodzi anki .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Alison / Emanuel vs J. Erdmann / K. Matysik
To Win Match: Alison / Emanuel @ 1.35 Marathon ⛔ 0-2 (17-21 19-21)

Alisony od początku sezonu są nieco pod formą, a mimo tego przedarli się do strefy medalowej MŚ. W półfinale ich rodacy okazali się za mocni, w pierwszym secie dzieliła ich przepaść, w drugim była spora szansa na tiebreaka, ale w końcówce Emanuel wszystko zaprzepaścił kilkoma banalnymi błędami. Forma ci ą gle jeszcze aktualnych obrońców tytułu mocno faluje, ale wydaje się, że powinna wystarczyć na Niemców, którzy w półfinale zaprezentowali się jeszcze gorzej. Ich rywale konsekwentnie realizowali taktykę grania na Erdmanna, który miał problem już nawet z odbiorem zagrywki, a co za tym idzie z kończeniem akcji, a zupełnie wyłączony z gry Matysik niewiele mógł na to poradzić. Z tego brały się serie straconych punktów i wygrana Holendrów nie była nawet przez moment zagrożona. Alisony mają swoje problemy z formą, ale nie wypuszczą z rąk takiej szansy na medal, bo rywalom sporo brakuje do poziomu Brazylijczyków. [edit: co tu dużo mówić.. okres przydatności Emanuela do siatkówki plażowej najwidoczniej już minął.. Obaj grali w tym sezonie przeciętnie, ale obie przegrane w strefie medalowej idą na konto legendy.. Banalne błędy w przyjęciu, nie kończył najprostszych piłek, nic nie bronił, a do tego stacjonarne zagrywki w metrowe auty.. Jednak widać wyraźnie, że czas lepiej się obszedł z Ricardo, bo tez na jego pozycji przygotowanie fizyczne nie jest tak kluczowe. Szkoda wielka..]

Ricardo / Alvaro Filho vs A. Brouwer / R. Meeuwsen
To Win Match: Ricardo / Alvaro Filho @ 1.50 ⛔ 0-2 (18-21 16-21)

Po tym co zobaczyłem w półfinałach trudno nie stawiać na złoto Brazylijczyków, który w najważniejszych meczach grają swoją najlepszą siatkówkę. Jak na razie Ricardo z Alvaro w fazie playoff nie oddali nawet seta, a dzisiaj bez problemów odprawili obrońców tytułu. Imponował zwłaszcza Alvaro, świetne digi w obronie, skuteczna gra na kontrach daje im sporą przewagę nad rywalami. Oczywiście swoje robi też stary dobry Ricardo, który potrafi zdominować na siatce każdego, co udowodnił dobitnie Alisonowi w półfinale. Świetne czucie siatki przyniosło sporo bloków punktowych, albo wybloków, które Alvaro później zamieniał na punkty w kontrach. Holendrzy już osiągnęli s wój największy sukces, głównie dzięki uprzejmości Niemców w półfinale, ale też konsekwencji w realizacji taktyki. Problemem dla nich jest to, że w rywalach w finale próżno szukać słabych punktów, jak to miało miejsce w półfi na le . Oba ogniwa Brazylijczyków w swojej najlepszej formie, mniej więcej 70% ataków kończą w pierwszym tempie i o bawiam się, że Holendrzy będą potrzebowali więcej niż potrafią, żeby doprowadzić choćby do wyrównanego meczu. Dlatego w obu ostatnich meczach MŚ w Starych Jabłonkach widzę brazylijskich zwycięzców.
jakaś rzeź Brazylijczyków dzisiaj...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Gstaad GRAND SLAM | 9 - 14 Lipiec 2013
:siata:popov/Samoday [UKR] - Bolsterlee/Oude Elferink [NED]
typ:Bolsterlee/Oude Elferink [NED] @ 4,00, Bet365

Po MŚ w Polsce przenosimy się do Szwajcarii. Na pierwszy ogień wybrałem mecz 1 rundy kwalifikacji pomiędzy młodymi i zdolnymi Ukraińcami oraz bardzo siłowo grającymi Holendrami. Holendrzy nie grali jeszcze w turnieju głównym Grand Slamu i po ich dobrych osiągnięciach na arenie swojego kraju, myślę że przyszedł na to czas i warto spróbować zagrać w ich stronę. Popov i Samoday to mocna para aczkolwiek bardzo młoda, jak każdy wie młodość rządzi się swoimi prawami i nie zawsze grają równo. Po takim kursie polecam Holendrów.
Wynik:
Popov/Samoday [UKR] - Bolsterlee/Oude Elferink [NED] 2-0 (21:9, 21:15) ⛔

:siata:Marcos/García [ESP] - Giginoglu/Sekerci [TUR]
typ:Giginoglu/Sekerci [TUR] @ 2,25, Bet365

Zwycięzcy Igrzysk Śródziemnomorskich, zmierzą się z Hiszpanami. Turcy to dobry duet, który od zawsze bardzo dobrze prezentuje się na turniejach z cyklu Satelite i Masters, a w turniejach z cyklu WT czegoś im brakuje, dzisiaj myślę że przyszedł ich czas. Na początek kwalifikacji para, z którą bilans mają 1-1. Podbudowani ostatnim zwycięstwem w finale IŚ z dużo mocniejszymi rodakami Marcosa i Garcii na pewno będą chcieli zwyciężyć również z nimi tym samym stać się koszmarem hiszpańskich par.
Wynik:
Marcos/García [ESP] - Giginoglu/Sekerci [TUR] 2-0 (22-20, 21-17) ⛔
:siata:Müllner/Wutzl [AUT] - Kissling, G./Kissling, J. [SUI]
typ:Müllner/Wutzl [AUT] @ 1,61, Bet365

Para z Austrii zaimponowała mi na MŚ gdzie wyszli z bardzo wyrównanej grupy i gdzie tak naprawdę na papierze prezentowali się najsłabiej przed rozpoczęciem MŚ. Jednak ich ostatnie występy, stabilna forma przemiawia zdecydowanie za ich zwycięstwem w tym meczu. Podczas gdy Müllner i Wutzl występowali na MŚ to bracia ze Szwajcarii występowali w krajowym turnieju gdzie zanotowali 3 bardzo bolesne porażki oraz 3 zwycięstwa ze słabszymi duetami. Kursy ciekawe, próbujemy.
Wynik:
Müllner/Wutzl [AUT] - Kissling, G./Kissling, J. [SUI] 2-1 (21:19, 20:22, 17:15) ✅
Do podbicia AKO, zdecydowanie polecam:
:siata:Casadei/Ficosecco [ITA] - Lucena/Hyden [USA]
typ: Lucena/Hyden [USA] @ 1,12 Bet365
Takie pary jak Włosi Amerykanie powinni pokonywać bez problemu także, nie widzę tu innej opcji jak zwycięstwo bardzo doświadczonych zawodników z USA.
Wynik:
Casadei/Ficosecco [ITA] - Lucena/Hyden [USA] 2-1 (21-13, 20-22, 15-10)⛔
brak słów
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mecz: Day/Ross vs Forrer/Verge-Depre godz: około 14:00
Typ: Day/Ross
Kurs: 1,85
⛔ Buk: Bwin

Gospodynie turnieju podejmują parę z USA. Dla mnie po tym kursie zwycięzca może być jeden. Oglądałem w zeszlym tygodniu mecze Amerykanek na mistrzostwach świata i grały bardzo dobrze, często z dużo wyżej notowanymi rywalkami. Dla mnie są tutaj faworytkami, wczoraj także szybko i pewnie wygrały swój mecz. Sądzę, że tutaj będzie podobnie.
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata:Brouwer-Meeuwsen NED v Plavins-Peda LAT
typ:Brouwer-Meeuwsen NED @ 1,20, Bet365

Tegoroczni Mistrzowie Świata zmierzą się z parą Łotyszy, o której pisałem już kilkukrotnie, ta para na granie z TOPem światowego beach volleya jeszcze nie jest przygotowana. Dodatkowo Holendrzy na pewno będą chcieli potwierdzić swoją formę i zagrać kolejny bardzo dobry turniej. Tym bardziej, że grupa w jakiej się znaleźli jest bardzo mocna i zwycięstwo z Łotyszami jest ich obowiązkiem.

Wynik:
Brouwer-Meeuwsen NED v Plavins-Peda LAT 2-0 ✅
:siata:Gibb-Patterson USA - Herrera-Gavira ESP
typ:Herrera-Gavira ESP @ 2,25, Bet365
Fajny kurs na Hiszpanów i go pobieram. Oba duety bardzo mocne i doświadczone, grające bardzo spektakularnie. Herrera i Gavira doszli o jedną rundę dalej w MŚ i odpadli z finalistami tego turnieju Ricardo i Alvaro Filho. Forma w Starych Jabłonkach była po lepsza u Herrery i Gaviry. Zdecyduje dyspozycja dnia, przy zestawieniu takich duetów wybieram zdecydowanie wyższy kurs.

Wynik:
Gibb-Patterson USA - Herrera-Gavira ESP 2-0 ⛔
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
To może Gustlik wysypie się z betu z kobiecego turnieju w Gstaad. - Miałem okazje poobserwowac kilkanaście par na minionych Mistrzostwach Świata w Starych Jabłonkach i w oko wpadła mi para ze Słowacji a mianowicie - Dominika Nestracova oraz Natalia Dubovcova.
Oglądałem ich spotkanie z Marią Clarą i Caroliną Salgado, które Słowaczki wygrały po TB bodajże 23:21 i obie Panie a w szczególności wyższa Natalia zrobiła na mnie spore wrażenie.
Ich ostatnimi rywalkami w grupie będą mające bardzo dobre warunki fizyczne Kanadyjki - Jamie Broder oraz Kristina Valjas. Dziewczyny grają ze sobą już 3 sezon ale jak na tą chwilę nie osiągnęły wielkich rezultatów. - Podobnie w Gstaad, gdzie przegrały dwa spotkania grupowe 0:2 i nie mają już szans na baraże.
Jeżeli ten mecz wygrają Słowaczki to unikną baraży i wyjdą z grupy D z drugiego miejsca - bezpośrednio do 1/16.
Ze stawką bez szału, bo swój typ opieram przede wszystkim na tym co widziałem w Starych Jabłonkach oraz na teoretycznie większej motywacji Słowaczek, ale... Niestety nie będzie podglądu na dziewczyny bo grają na #4 korcie.
Dubovcova/Nestarcova SVK [20] - Broder/Valjas CAN [29] ▶ 1.58 Marathonbet ✅
I tutaj drugi bet, który wpadł mi w oko i najprawdopodobniej będzie do obejrzenia na http://www.laola1.tv/de/de/beachvolleyball/fivb-world-tour-[basic]/beachvolleyball-fivb-world-tour-[basic]/video/415--124550.html]Laola.tv[/url] oraz na bardziej komercyjnych bukach, ponieważ dziewczyny grają na #1. Mianowicie do Aprill Ross wraca właśnie od tego turnieju jej wieloletnia partnerka Kerri Walsh, z którą to w parze w 2009 roku w Stavanger April zdobyła Mistrzostwo Świata. Na MŚ w Starych Jabłonkach Aprill grała jednorazowo z Kenny Pavlik - nie wyglądało to źle, ale jednak mimo ogromnej klasy Apriil - ona sama rangi turnieju Mistrzostw Świata wygrac nie mogła.

Ross-Walsh USA [10] Hansel-Schützenhöfer AUT [26] 2-0 (21-15, 21-19) 0:37
Maria Clara-Carol BRA [7] Van der Vlist-Wesselink NED [23] 2-1 (21-12, 18-21, 20-18) 0:52
Ross-Walsh USA [10] Van der Vlist-Wesselink NED [23] 2-1 (21-19, 14-21, 15-10) 0:46
Maria Clara-Carol BRA [7] Hansel-Schützenhöfer AUT [26] 2-0 (21-18, 21-15) 0:35​
Jak widac do tej pory obie pary prowadziły ze sobą korespondencyjny pojedynek. - Jednak dzisiaj przyjdzie co do czego i na korcie #1 jedna z par wyjdzie z tej rywalizacji zwycięsko. - Moim zdaniem będzie to para z USA, która pomimo krótkiej przerwy wygra spotkania z siostrami Salgado. Mają nad nimi przewagę doświadczenia oraz warunków fizycznych. - Osobiście jestem zakochany z Carolinie Salgado, ale jak widac Caro już po Starych Jabłonkach woziła się z wózkiem. - Brazylijki grają do końca, walczą o każdą piłkę - ale w tym pojedynku widzę jednak przewagę umiejętności po stronie Amerykanek.
Maria Clara/Carol BRA [7] - Ross/Walsh USA [10] ▶ 1.85 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Gstaad GRAND SLAM | 9 - 14 Lipiec 2013
:siata:Evandro-Vitor Felipe BRA v Gerson-Prawdzic SUI
typ: Evandro-Vitor Felipe BRA @ 1,25, Bet365

Mecz o 3 miejsce, a tym samym o awans do kolejnej fazy turnieju. Brazylijczycy to duet zdecydowanie lepszy pod każdym względem, mimo młodego wieku w tym sezonie rozegrali już bardzo wiele spotkań na turniejach najwyższej rangi. Gerson i Prawdzic również rozegrali wiele spotkań tyle, że były to spotkania turniejów krajowych lub niższej rangi europejskiej. Bardzo silna zagrywka Evandro i jego blok będą kluczem do sukcesu Brazylijczyków. Po wczorajszej wpadce z Kazachami będą dzisiaj chcieli zmazać plamę.
Wynik:
Evandro-Vitor Felipe BRA v Gerson-Prawdzic SUI 2-0 (16, 20)✅
:siata:plavins-Peda LAT v Herrera-Gavira ESP
typ:Herrera-Gavira ESP @ 1,25, Bet365

Hiszpanie podbudowani wygraną z tegorocznymi Mistrzami Świata zmierzą się z Łotyszami, którzy wczoraj ulegli bez walki Mistrzom Świata 2-0.
Łotysze drugiego spotkania nie rozegrali ze względu na kontuzję (nie wiem czy była to kontuzja zgłoszona podczas gry czy przed spotkaniem), zaś Hiszpanie ulegli duetowi Gibb-Patterson 0-2. Tak więc możliwe, że Hiszpanie dostaną walkower jednak jeżeli Łotysze się pozbierali ze zdrowiem to mimo wszystko są parą o półkę niżej niż Hiszpanie. Oczywiście obstrzeliwanie mniej doświadczonego i raczej surowego technicznie Pedy, będzie miało decydujący wpływ na wynik tego spotkania.
Wynik:
Plavins-Peda LAT v Herrera-Gavira ESP 0-2 ZWROT
:siata:Spijkers-Varenhorst NED v Mehamed-Azaad ARG
typ: Spijkers-Varenhorst NED @ 1,14, Bet365

Jest to również mecz o wyjście z grupy, także stawka duża. Holendrzy są zdecydowanie silniejszą parą i innego wyniku jak ich zwycięstwo tutaj być nie powinno. Przede wszystkim Holenderska para jest obecna na każdym turnieju rangi światowej gdzie zawsze toczą wyrównane boje. Są typowymi średniakami światowego touru. Jak wszystkie holenderskie pary dysponują bardzo dobrymi warunkami fizycznymi co przekłada się na ich styl gry, który jest bardzo siłowy. Jeśli chodzi o Argentyńczyków, to występują oni w turnieju głównym dzięki przyznanej dzikiej karcie. Ich bilans w tym roku to 1-5. Ich jedyne zwycięstwo to co prawda wygrana z Brinkiem i Fuschem, ale już wtedy było widać oznaki kontuzji Brinka a dodatkowo w tie breaku Fuschs zagrał tragicznie. Był to turniej w Argentynie, gdzie byli rozstawieni jako gospodarze i nie wywarli na mnie pozytywnego wrażenia.
Wynik:
Spijkers-Varenhorst NED v Mehamed-Azaad ARG (16, -18, 12) ✅
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Gstaad GRAND SLAM | 9 - 14 Lipiec 2013
Byłem obecny na MŚ w Starych Jabłonkach, więc forma i dyspozycja wielu ekip jest mi znana. Z dzisiejszych spotkań, które zostały do rozegrania wpadły mi w oko takie:

Böckermann-Urbatzka GER [21 - Grimalt-M. Grimalt CHI [28] 1 @ 1,20 Milenium⛔
2:0 @ 1,50 Milenium
⛔

Oba duety przegrały 2 pierwsze mecze, jest to więc spotkanie o wyjście z grupy, potencjał oczywiście po stronie pary niemieckiej, myślę, że wyjdą zwycięsko z potyczki z Chilijczykami. Nasi zachodni sąsiedzi nieźle zaprezentowali się na MŚ, po walce w 1/8 ulegli Brazylijczykom Alisonowi i Emanuelowi. Nie powinni więc mieć problemów z przeciętną parą z Ameryki Południowej.

Rogers-Doherty USA [20] - Hernandez-Fañe VEN [29] set hcs 2 @ 1,70 Milenium - w tym meczu pójdą w stronę pary z Wenezueli. Uważam, że przynajmniej stać ich na wygranie seta. Przy dobrym układzie mogą jeszcze wyjść z grupy. Oba duety spotkały się, również w fazie grupowej na MŚ w Starych Jabłonkach. Wówczas Amerykanie przegrali 2:1, liczę, że dziś może być podobnie. Para Rogers - Doherty niczym mi nie zaimponowała podczas mistrzostw, przeciwnie do graczy z Ameryki Południowej, którzy wyszli z grupy, a w 1/16 rozegrali bardzo wyrównane i zacięte spotkanie z włoską parą Nicolai / Lupo. Widzę szanse Wenezuelczyków w dzisiejszym meczu.⛔
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Gstaad GRAND SLAM | 9 - 14 Lipiec 2013
:siata ???? ollinger-Windscheif GER v Herrera-Gavira ESP
typ:Herrera-Gavira ESP @ 1,72, Bet365

2 runda Grand Slam w Szwajcarii. Stawiam na Hiszpanów, ponieważ kursy na tą parę po ich dłuższej absencji są bardzo zachęcające. Dodatkowo ich gra jest bardzo dobra, wiadomo że czasem przytrafi się gorszy mecz ale zarówno Herrera jak i Gavira grają równo. Dollinger i Windscheif to dobra Niemiecka para, która gra bardzo siłowo. Wyższy Dollinger odpowiada za grę na siatce. Windscheif dużo broni. H2H tych dwóch duetów to 5-0 na korzyść drużyny z Hiszpanii.

Wynik:
Dollinger-Windscheif GER v Herrera-Gavira ESP 1-2 (18-21, 21-17, 12-15)✅
 
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ricardo / Alvaro Filho (BRA) – Brouwer / Meeuwsen (NED)
Typ: Brouwer / Meeuwsen (NED) @ 1.65 bwin ⛔ 2-0 (21-19 21-16) :kwasny4565: frajersko do bólu.. Holendrzy w obu setach 2-4 punkty przewagi w połowie seta, a potem zaćmienie mózgu w końcówkach i seryjnie oddawane punkty...

Widać wyraźnie, że Holendrzy po małym rozprężeniu po zdobyciu mistrzostwa świata w Starych Jabłonkach już zaczęli grać swoje. Forma nigdzie nie uleciała, wręcz przeciwnie, bo w Gstaad pokazują, że stają się turniejową ekipą, która z każdym meczem gra lepiej. W swojej bardzo trudnej grupie wprawdzie przegrali z Herrerą i Gavirą, ale też Hiszpanie to bardzo niewygodni rywale. Ważne jednak, że kiedy musieli wygrać by wyjść z grupy, to ograli jednych z faworytów imprezy Gibba i Pattersona po bardzo wyrównanym i stojącym na świetnym poziomie meczu. Niewykluczone, że do rewanżu z Amerykanami dojdzie w finale, bo na razie Holendrzy w fazie pucharowej idą jak burza. Wczoraj ograli Fijałka z Prudlem, a dzisiaj jeszcze nie stracili seta łatwo ogrywając gospodarzy Doppler z Horstem, a przede wszystkim złoili jedną z czołowych ekip Dalhaussera i Rosenthala. O wygraną może być tym łatwiej, że Brazylijczycy w Austrii nie zachwycają, w grupie przegrali do zera z Kanadyjczykami, męczyli się z Fijałkami, za to w fazie playoff skorzystali na dość łatwiejszej drodze. Teraz już żartów nie będzie, Holendrzy są w formie mistrzowskiej, a pewności siebie dodaje im wspomnienie lania jakie przed tygodniem sprawili Ricardo i Alvaro w finale MŚ. Moim zdaniem w tym meczu może dojść do powtórki z rozrywki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
Xue,Zhang Xi-Lili,Seixas typ: 1 1,30 Milenium ✅✅✅
Finał w Gstaad. Zdecydowanym faworytem tego meczu są Chinki, w mojej opinii najlepsza kobieca para, co wskazuje ranking. Xue/Zhang po wygraniu w Jabłonkach, dalej kontynuują serię zwyciestw, na ten moment 12 wygranych z rzędu. W finale w Polsce Chinki wygrały gładko 2-0 z Brazylijską parą, w kwietniu w Fuzhou również szybkie zwycięstwo 2-0 pary Chinek. Dla mnie są zdecydowanym faworytem do wygrania w Gstaad, może analiza nie jest najlepsza, ale wszystko wskazuje na wygranie tego meczu przez dobrze dysponowane Chinki ????

Redwitz // Bukmacher ?
 
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
L udwig / Walkenhorst (GER) – Talita / Lima (BRA)
Typ: Talita / Lima (BRA) -1.5 @ 1.50 tobet ✅ 0-2 (14-21 13-21) :] łatwiej być nie mogło..

Obie ekipy sromotnie przegrały półfinały, ale też wydaje się, że Brazylijki miały o wiele trudniejszą przeprawę z rządzącymi po MŚ Chinkami. Jednak potencjały obu ekip są moim zdaniem nieporównywalne. Talita z Limą wygrały w tym sezonie 3 turnieje na 5 rozegranych i nawet jeśli nie udało im się w Starych Jabłonkach to w meczu z Niemkami są murowanym faworytem. W Gstaad już zdążyły się spotkać w grupie i tam Brazylijki po prostu rozbiły Ludwig / Walkenhorst w dwóch krótkich setach (do 12 i 14). W meczu o brąz aż takiego pogromu się nie spodziewam, ale wynik powinien być taki sam. Lili / Seixas (BRA) – Xue / Zhang Xi (CHN) Typ: Xue / Zhang Xi (CHN) -1.5 @ 2.00 tobet ✅ 0-2 (1 6 -21 1 4 -21)

W ostatnich tygodniach po prostu trudno nie stawiać na Chinki, bo w Starych Jabłonkach złapały mistrzowską formę zgarniając swój pierwszy tytuł mistrzyń świata i teraz pewnie zmierzają po kolejny triumf. Wydaje się, że Xue i Zhang Xi najtrudniejszy mecz w turnieju mają już za sobą, w półfinale nie dały szans Talicie i Limie. Zatem w Gstaad są na razie nie pokonane i trudno spodziewać się, żeby pierwsza porażka przydarzyła im się w finale. Jest o tyle mniej prawdopodobne, że ich rywalkami będzie para, która wyjątkowo im leży. W dwóch tegorocznych meczach z Lili i Seixas nie oddały rywalkom nawet seta. Zwłaszcza w ubiegłotygodniowym półfina le MŚ sprawiły solidne lanie na zgrabne pupy Brazylijek (wygrana w dwóch setach do 11 i 17), a takie wyniki zostają w głowach zarówno pokonanych jak i zwyciężczyń . Forma Chinek cały czas wysoka, nad Brazylijkami mają spory handicap pewności siebie, co moi m zdanie m powinno przełożyć się na wygraną w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Long Beach GRAND SLAM | 22 - 27 Lipiec 2013
:siata: Kufa, R.-Hadrava CZE v Sorokins-Smedins, T. LAT
typ: Kufa, R.-Hadrava CZE @ 1,90, Bet365

Pierwszy dzień turnieju głównego Grand Slam w Stanach Zjednoczonych, przeciwko sobie zagrają dwa duety europejskie, według mnie będzie to spotkanie bardzo zacięte jednak uważam, że większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu mają Czesi. Kufa i Hadrava są parą która gra wspólnie ze sobą od 2012 roku. Grają bardzo równo, rzadko zdarzają się im przestoje. W tym duecie Kufa odpowiada za obronę, zaś Hadrava za blok. Dodatkowym atutem tej pary są atomowe ataki leworęcznego Hadravy. Łotysze występują wspólnie od tego sezonu, ich wyniki i gra są średnie. Ich atut to niezła zagrywka. Moje odczucia po obserwacji jednej jak i drugiej drużyny są takie, że korzystniej wypadają Czesi i dlatego mam nadzieję, że udowodnią swoją wyższość nad Łotyszami i zwyciężą w dzisiejszym spotkaniu.
Wynik:
Kufa, R.-Hadrava CZE v Sorokins-Smedins, T. LAT 2-0 (16, 16) ✅
:siata: Kapa-McHugh AUS v Cès A.-Rowlandson FRA
typ:Kapa-McHugh AUS @ 1,40, Bet365

Mecz pomiędzy Australijczykami i Francuzami to spotkanie numer trzy tych duetów w tym sezonie. Do tej pory górą dwukrotnie byli zawodnicy z Australii. Oba spotkania były na początku sezonu i od tego czasu trochę się zmieniło. Przede wszystkim Kapa i McHugh grają coraz lepiej, ich forma jest bardzo wysoka. Mają fantastyczne warunki fizyczne i bardzo duży potencjał, dodatkowo grają bardzo kombinacyjnie i myślę, że są faworytem w tym spotkaniu. Francuzi to duet, który wspólnie występuje od tego roku, rezultaty na arenie międzynarodowej które osiągnęli do tej pory są bardzo słabe. Andy Cès to leworęczny gracz, który w parze z bratem radził sobie znakomicie. Z jego nowym partnerem - Rowlandsonem czegoś brakuje, wydaje mi się, że tym &quot;czymś&quot; jest doświadczenie a raczej brak doświadczenia Rowlandsona z tego względu, że to jego pierwszy sezon w siatkówce plażowej a one są z reguły bardzo ciężkie dla debiutantów. Może niektórzy pamiętają Rowlandsona z występów w reprezentacji Francji na pozycji libero. Podsumowując: forma i potencjał obu duetów jest po stronie &quot;Kangurów&quot; i liczę na ich zwycięstwo.
Wynik:
Kapa-McHugh AUS v Cès A.-Rowlandson FRA 2-1(20, -21, 12) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Anapa OPEN | 23 - 28 Lipiec 2013
:siata:Haralds-Armands LAT v Grimm-Sericov MLD
:siata:S kay-Sandu MLD v Solovejs-Finsters LAT
typ:Haralds-Armands LAT @ 1,11, Bet365
Solovejs-Finsters LAT @ 1,10, Bet365
Równolegle do turnieju Grand Slam w USA, dzisiaj rozpoczyna się turniej rangi OPEN w Anapie. Oba spotkania to mecze kwalifikacyjne i opisze je razem ponieważ widzę w nich dużo podobieństw. Po pierwsze oba spotkania to konfrontacje par z Łotwy ( od zawsze bardzo silne pary na plaży) i Mołdawii ( delikatnie pisząc raczej amatorzy ). Obie pary Łotewskie to uczestniczy tegorocznych Mistrzostw Świata do 23 lat w Mysłowicach. Pierwsza z par zajęła 4 miejsce, zaś druga 5 miejsce co świadczy o ich potencjale.Po drugie, szukają informacji o parach z Mołdawii nie dowiedziałem się niczego ciekawego, ponieważ tylko jeden z czwórki graczy Mołdawskich grał w paru turniejach rangi WT i w żadnym z tych spotkań jego drużyna nie wygrała nawet seta. Po trzecie oba kursy są do siebie zbliżone i nie powalają, ale myślę że nie powinno być tu niespodzianek.
Wynik:
Haralds-Armands LAT v Grimm-Sericov MLD 2-0 (21-4, 21-8) ✅
S kay-Sandu MLD v Solovejs-Finsters LAT 0-2 (11-21, 15-21) ✅
Edit:
Jeszcze dodatkowo zobaczyłem dość ciekawą linie na ilość punktów w meczu Haralds-Armands LAT v Grimm-Sericov MLD, w Bet365 jest to linia Poniżej 76.5 p. Dwa sety do 17 wygrane przez Łotyszy spełniają ten warunek.
typ: Poniżej 76,5 @ 1,72, Bet365
Wynik:
Haralds-Armands LAT v Grimm-Sericov MLD 2-0 (21-4, 21-8) = 54 punkty ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Long Beach GRAND SLAM | 22 - 27 Lipiec 2013
:siata:Böckermann-Urbatzka GER v Sutter, A.-Sutter, R. SUI
typ:Böckermann-Urbatzka GER @ 1,25, Bet365

Drugi dzień turnieju głównego Grand Slam w USA. Pojedynek par z Naszego kontynentu. Według mnie zwycięstwo w tym pojedynku powinno należeć do Niemców. Są oni parą grającą bardzo siłowo. Obaj Niemcy dobrze radzą sobie w ataku. Urbatzka bardzo doświadczony zawodnik, już od 10 lat wystepuję w Tourze, świetnie broni. Böckermann to zawodnik blokujący, dużo będzie od niego zależało bo większość par serwuje własnie w niego. Szwajcarzy awansowali z eliminacji, nie są oni częstymi bywalcami zawodów z cyklu Grand Slam i tutaj upatruję dużej przewagi Niemców, którzy na każdym turnieju są obecni i do tego prezentują się bardzo solidnie. H2H na korzyść Niemców w stosunku 1-0.

Wynik:
Böckermann-Urbatzka GER v Sutter, A.-Sutter, R. SUI 2-0 (21-18, 21-18) ✅

:siata: Kapa/McHugh [AUS] - Lario/Monfort [ESP]
typ: Kapa/McHugh [AUS] @ 1,14, Bet365

Pierwszy raz obie pary spotkały się ze sobą w Starych Jabłonkach podczas Mistrzostw Świata i górą byli Australijczycy,którzy zwyciężyli po dwóch krótkich setach. Mam nadzieję, że nie inaczej będzie dzisiaj. Australijczycy górują nad swoimi przeciwnikami umiejętnościami oraz formą i uważam, że nic więcej tutaj nie trzeba dodawać.

Wynik:
Kapa/McHugh [AUS] - Lario/Monfort [ESP]2-0 (21-17, 21-16) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Anapa OPEN | 23 - 28 Lipiec 2013
:siata: Popov-Samoday UKR v Hasegawa-Ageba JPN
typ:Popov-Samoday UKR @ 1,36, Bet365

Drugi mecz fazy grupowej turnieju w Rosyjskiej miejscowości Anapa. Po jednej stronie siatki stali bywalcy turniejów światowych Ukraińcy - Popov i Samoday. Bardzo młoda i utalentowana para, grająca bardzo twardo i spektakularnie, jak to często bywa u młodych zawodników zdarzają się im przestoje jednak w porę potrafią zareagować dobrym blokiem Samodaya lub świetną obroną Popova. Ukraińcy zmierzą się z Japończykami, którzy sporadycznie bywają na turniejach światowych i nie mogę zbyt dużo o nich napisać. W tym roku rozegrali 4 spotkania na arenach światowych z czego wygrali jedno. Dzisiaj rano odnotowali porażkę z Hiszpanami, podczas gdy Ukraińcy zwyciężyli po tie-breaku z Urugwajczykami. Obecna forma Popova i Samodaya pozwala liczyć na ich zwycięstwo.
Wynik:
Popov-Samoday UKR v Hasegawa-Ageba JPN 0-2 (17-21, 24-26)⛔
:siata:Jackson-Leon VEN v Pastukhov-Krasilnikov RUS
typ:Pastukhov-Krasilnikov RUS@ 2,75, Bet365

Mecz w grupie G, Rosjanie zwyciężyli dzisiaj niespodziewanie z silną parą niemiecką, zaś Wenezuelczycy przegrali z młodymi zawodnikami z Austrii. W Rosji dość mocno wieje i trzeba umieć grać w tych specyficznych warunkach, wyniki z meczów porannych pokazują że lepiej w tych warunkach radzą sobie Pastukhov i Krasilnikov, którzy mimo że jest ich to dopiero drugi turniej światowy w tym roku są solidną parą. Wenezuelczycy w tym roku rozegrali 12 spotkań. Ich bilans to 2-10, z czego te dwa zwycięstwa to wygrane z zupełnie anonimowymi przeciwnikami. Myślę, że po takim kursie warto typować na parę Rosyjską.

Wynik:
Jackson-Leon VEN v Pastukhov-Krasilnikov RUS 1-2 (16-21, 21-16, 8-15) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Anapa OPEN | 23 - 28 Lipiec 2013
:siata: Thiago-Brandão BRA v Solovejs-Finsters LAT
typ:Thiago-Brandão BRA @ 1,36, Bet365

Brazylijczycy Thiago i Brandao zmierzą się z młodymi, obiecującymi Łotyszami. Zawodnicy z Brazylii rano wygrali z gospodarzami, prezentując się bardzo solidnie, bardzo dobrze zagrywali, popełniali mało niewymuszonych błędów. Młodzi Łotysze przegrali ze swoimi rodakami w dwóch setach. Pisałem o nich wczoraj podczas meczu kwalifikacyjnego. Liczę na Brazylijczyków, dla których jest to drugi wspólny turniej, ale całkiem dobrze układa się ich współpraca. Dodam, że w pierwszym wspólnym turnieju zajęli 1 miejsce, lecz był to turniej niższej rangi rozgrywany w Kolumbii. Thiago to zawodnik, który w cyklu WT gra od kilku dobrych lat i zawsze dobrze się prezentował. Mam nadzieję, że zawodnicy z kraju kawy potwierdzą swą dobrą dyspozycję i pokonają Łotyszy.
Wynik:
Thiago-Brandão BRA v Solovejs-Finsters LAT 2-0 (21-19, 23-21) ✅

:siata:Semenov-Koshkarev RUS v Kunert-Petutschnig AUT
typ:Semenov-Koshkarev RUS @ 1,20, Bet365

Semenov i Koskharev to zdecydowani faworyci turnieju. W tym roku prezentują się znakomicie, już kilkukrotnie pokonywali pary z samego szczytu rankingu. Posiadają bardzo dobry serwis, Semenov dzięki swoim warunkom fizycznym bryluje na siatce. Koshkarev to obrońca w tej parze, mimo tego, że jest niższy bardzo dobrze atakuje. Kunert i Petutschnig to solidna para, która zawsze stawia opór i nigdy się nie poddaje (dzisiaj wygrali z Turkami 2-1, mimo tego że zawodnicy Tureccy byli blisko zwycięstwa 2-0). Jednak uważam, że Rosjanie przeważają nad swoimi przeciwnikami umiejętnościami i to Semenov i Koshkarev powinnni wyjść zwycięsko z tego pojedynku.

Wynik:
Semenov-Koshkarev RUS v Kunert-Petutschnig AUT 2-0 (21-18, 21-19) ✅
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Long Beach GRAND SLAM | 22 - 27 Lipiec 2013
:siata:Brinkborg-Gunnarsson SWE v Sutter, A.-Sutter, R. SUI
typ:Brinkborg-Gunnarsson SWE@ 1,57, Bet365

Mecz o awans z grupy, oba duety przegrały swoje spotkania z Amerykanami i Niemcami w stosunku 2-0. Wydaj mi się, że Szwedzi są mocniejszą drużyną, od 2009 roku nieprzerwanie uczestniczą w prawie każdych zawodach światowych. Są bardzo doświadczeni oraz zgrani i to są ich największe atuty. Szwajcarzy sporadycznie występują na turniejach światowych jednak jest to dość solidna para. Wyróżnia ich dobry serwis, jednak jeżeli Szwedzi będą dobrze przyjmować powinni sobie poradzić ze Szwajcarami.

Wynik:
Brinkborg-Gunnarsson SWE v Sutter, A.-Sutter, R. SUI 2-0 (21-17, 21-7) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom