>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2013

Status
Zamknięty.
P 991

parodia

Użytkownik
Keizer/Van Iersel (NED) - Schwaiger/Schwaiger (AUT)@1.5 ✅Bet365
Nie mam zbytnio czasu na opis. Holenderki są parą kompletniejszą. Szwagierki grały w Satelicie w Antalayi i tam się nie popisały. Tutaj w sumie ich forma jest wielką niewiadomą (pierwszy mecz wygrały wo) ale jeśli obie drużyny są na podobnym okresie przygotowań to o wynik jestem spokojny. H2H 7:3 z tym, że ostatnie 5 to 5:0 dla Holenderek.
Cicolari/Menegatti (ITA) - Bawden/Clancy (AUS) @4.5⛔ Bet365
Skoro nowy twór pod nazwą Hansel-Schützenhöfer AUT pokonał parę z Włoch to na pewno nie przyjechały tutaj w optymalnej formie. Po takim kursi warto spróbować. Bawden ze swoją byłą partnerką Palmer już pokonywała Włoszki, czemu by nie zrobić tego z nową partnerką? Kurs warty ryzyka.
Dodatkowo polecam Borger/Buthe @1.5✅. Powinny sobie poradzić, przeciwniczki na pewno już są lekko podmęczone w tym turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
P 991

parodia

Użytkownik
W normalnych zakładach już tego nie złapiecie (tylko na live w bet365 się powinno niebawem pojawić), jednak polecam pograć parę Sidorenko/Dyachenko (KAZ)@2.75 (tyle było przed meczem). Spodziewałem się wyrównanych kursów a tu tylko 1.4 na Brouwera/Meeuwsena (NED). Holendrzy to nie jest żadna para co robi szał, a Kazachowie w mojej opinii będą rewelacją tego sezonu. Zapamiętajcie tę parę, bo warto - Sidorenko/Dyachenko @2.75 Bet365 - Polecam.
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata: Brouwer-Meeuwsen NED - Huber-Seidl AUT
typ: Brouwer-Meeuwsen NED @ 1,45, Bet365
Obie pary spotkały się już w fazie grupowej turnieju gdzie górą byli Brouwer i Meeuwsen wygrywając 2:0 (21-19, 21-19). Jak dla mnie para holenderska jest po prostu lepszym zespołem głównie ze względu na bardzo dużą siłę w ataku. Zarówno Brouwer jak i Meeuwsen atakują z bardzo dużą skutecznością, relacja blok-obrona w tej parze również funkcjonuje bardzo dobrze. Warto dodać że Holendrzy zwyciężyli we wszystkich 4 meczach tego turnieju nie tracąc nawet seta. Para z Austrii to solidna para która bazuje na technice Hubera, ich atutem jest zgranie ponieważ wspólnie występują już od 2009 roku. Huber i Seidl sprawili już parę niespodzianek w tym turnieju jednak nie sądzę aby pokonali Holendrów.
Wynik:
Brouwer-Meeuwsen NED - Huber-Seidl AUT 1:2 ⛔
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata: Xu/Gao P. CHN - Huber/Seidl AUT
typ: Xu/Gao P. CHN @ 2,00, Bet-at-home
Na rozpoczęcie pierwszego w tym roku Grand Slam, stawiam na parę gospodarzy czyli Xu/Gao, jest to nowo powstały duet występujący wspólnie od tego sezonu, jednakże obaj zawodnicy mają już za sobą wiele turniejów z cyklu World Tour. W pierwszym turnieju odpadli w 1/8 po porażce z Ricardo/Alvaro Filho. Ich głównym atutem jest bardzo dobry blok Xu i jego piorunująca zagrywka. Para Huber/Seidl to para do której do końca nie mam przekonania. Jeśli nie mają przyjęcia, nie istnieją. Huber mierzy ledwie 179 cm i przy wyższych piłkach sobie po prostu nie radzi. W całej ich karierze w cyklu World Tour, największym osiągnięciem było zajęcie 17 miejsca w Grand Slams w Starych Jabłonkach i Klagenfurcie w 2012 roku, aż tu nagle w ubiegłym tygodniu od kwalifikacji startując, zakończyli turniej na 3 miejscu! Ja jednak nie popadałbym w hurra optymizm i nie sądzę aby nadal utrzymywali równą formę, dlatego stawiam na parę z Chin.
Wynik:
Xu/Gao P. CHN - Huber/Seidl AUT 2-0 (21-15, 25-23) ✅
Dodatkowo polecam:
:siata:Lucena/Keenan (USA) - Spijkers/van de Velde (NED) 1 @ 1,35 B-a-h 2-0 (21-17, 21-19)✅
:siata:Kadziola/Szalankiewicz (POL) - Peda/Plavins (LAT) 1 @ 1,20 B-a-h 2-0 (21-16, 21-13)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Brouwer/Meeuwsen (NED) - Koreng/Walkenhorst (GER) ✅
typ: 1
buk: BAH
kurs: 1,50
Doppler/Horst (AUT) - Brink/Fuchs ✅
typ: 2
buk: BAH
kurs: 1,60
Sidorenko/Diatschenko (KAZ) - Chevallier/Kovatsch ✅
typ: 1
buk: BAH
kurs: 1.3
zacznijmy od pary numer jeden
według mnie zdecudowany faworyt w formie graja ze spoba od dłuzszego czasu w zeszłym tygodniu odpadli dopiero w 3 rundzie
ich rywale graja dopiero zarem od niedawna w zeszłym roku o ile mnie pamiec nie myli Koreng grał w parze z Klempererem
ostatnio w chinach nie brali udziału wiec nie wiadomo co z forma ale gdy sie zmienia partnera nie jest tak od razu rózowo
Druga para stawiam na pare niemiecka Brink/Fuchs
graja od niedawna ale zaprezentowali sie dobrze w ostatni wekend mimo ze odpadli w 1 rundzie pokonali w grupie groznych chinczyków i austryjaków Huber/Siedl rewelacje urnieju okraszona 3 miejscem
odpadli w 1 rundzie po przegranym TB bodajże 19-21 z ruskami Prokopievem i Bogatovem
Ich rywale napewna sa dobrze zgrani graja od kilku lat razem ale bez rewelacji w ostatni wekend nie awansowali do turnieju głównego przegrywajac rywalizacje z duetem skleconym od niedawna Cès A.-Rowlandson
trzeci mecz wydaje sie formalnoscia grozna i zgrana para z kazachstanu podejmie grajacych od niedawna duet szwjcarów Chevallier/Kovatsch
Forma tych pierwszych dobra w zeszły wekend w grupie dwie wygrane porazka z włochami Nicolai/Lupo 1:2 to nie wstyd odpadli z turnieji z mozna powiedziec druga rewelacja z Fuzhou a mianowicie para z oranje Brouwer/Meeuwsen
ich rywale w tym turnieju odpadli juz w 1 rundzie kwali z nieznana mi blizej para z ukrainy Hudyakov-Pastukhov

popieram tez typ na chinczyków Xu-P. Gao ✅ w meczu z rewelacja z austri para Huber/Seidl choc łatwo nie bedzie bo para z austri w mega gazie licze ze jednak gospodarze ich sprowadza na ziemie kurs zacheca w bet365 widziałem na skosnych 2,30
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata:Nicolai/Lupo ITA - Plavins/Peda LAT
typ: Poniżej 76,5 p. @ 1,85, Bet365
Liczę w tym meczu na zwycięstwo pary z Włoch w stosunku 2:0, myślę że dwa razy do 17 jest jak najbardziej w zasięgu.Włosi są w bardzo wysokiej formie, swoją świetną dyspozycję ukoronowali 2 miejscem w pierwszym w tym roku turnieju World Tour. Nicolai bryluje na siatce, zaś Lupo podbija masę piłek w obronie. Para Plavins/Peda to nowo powstała para, która rozegrała ze sobą wspólnie 4 mecze. Ich bilans: 0 zwycięstw, 4 porażki, 1 wygrany set mówi sam za siebie.
Wynik:
Nicolai/Lupo ITA - Plavins/Peda LAT 2-0 (21-19, 21-18) ⛔
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Nie chce mi sie pisac analizy podam suche typy :
Zumkehr N. / Heidrich- Forrer I. / Verge-Depre A typ 1
Kessy J./Ross A.- Fopma J. / Sweat B typ 1

Liliana-Baquerizo ESP- Fendrick-Branagh USA typ 1
Kolocova-Slukova CZE- Kolosinska-Brzostek typ 1
Yue Y.-Y.Y. Ma CHN- Broder-Valjas CAN typ 1
ako: 4,62
Buk: Bet365
Typy pprzemyslane w każdej parze zdecydowane faworytki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 991

parodia

Użytkownik
Gabthuler/Weingart (SUI) - Horrem/Eithun (NOR) @2.5✅
Ja szczerze mówiąc spodziewałem się gdzieś 1.7 na Norwegów. Są bardziej doświadczeni, lepiej zgrani i posiadają w mojej opinii lepsze umiejętności. Szwajcarzy to nowy twór na ten sezon, jednak szału nie robią. Wygrywają z ogórkami, a z lepszymi dostają lanie. Para norweska nie wygrała jeszcze meczu w tym sezonie na WT, jednak przeciwników mieli z najwyższej półki. Dzisiaj widzę pierwszy wygrany mecz walecznych wikingów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata: Smedins, J./Samoilovs LAT -Sidorenko/Dyachenko KAZ
typ: Smedins, J./Samoilovs LAT @ 1,65, Bet365
Krótko i na temat, para z Łotwy to nowo powstała para lecz złożona z zawodników z dużym ograniem na plażach całego świata i niebywałym talentem.Ich bilans to 4 zwycięstwa - 2 porażki. Kazachowie - solidna para niczym specjalnym się nie wyróżniają, para dwóch rzemieślników. Jest to mecz o 1 miejsce w grypie i rozstawienie w 1/8, także duża stawka meczu. Stawiam na talent i finezję Łotyszy.
Wynik:
Smedins, J./Samoilovs LAT - Sidorenko/Dyachenko KAZ 2-1 (15:21, 21:19, 17:15) ✅
Dodatkowo polecam jeszcze:
:siata:Fijalek/Prudel POL- Dollinger/Windscheif GER 1 @ 1,6, Bet365 2-1 (15:21, 26:24, 15:11) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 991

parodia

Użytkownik
Evandro/Vitor Felipe (BRA) - Doppler/Horst (AUT) @3.2 Bwin⛔
Szczerze to nie wiem co tutaj napisać. Młodzi Brazylijczycy to w sumie melodia przyszłości, jednak Evandro pomimo swoich świetnych warunków fizycznych (210cm) nigdy mnie do siebie nie przekona - straszny z niego robot, a plaża robotów nie lubi, co widać przy jego odbiorze i wystawach. Vitor Felipe zebrał w zeszłym sezonie trochę doświadczenia u boku Ricardo, ale to też nie jest grajek robiący szał. Wyniki tej pary są jakie są, na kolana nie powalają.
Teraz trochę o parze z Austrii. Widziałem ich w meczu z Dalhausserem i Rosenthalem i ładnie chłopaki kopali zagrywką. Co prawda meczu nie wygrali ale popsuli Amerykanom sporo krwi. Jednak jak utrzymają ten poziom zagrywki to myślę, że Evandro może zostać malinowym królem, no chyba że w ogóle piłki nie będzie dotykać. Doppler dobre czucie w bloku, Horst trochę nie pewnie w ataku jednak Evandro pomimo zasięgu to nie Dalhausser. Martwi mnie tylko ich szybka porażka z Brinkiem i Fuchsem, jednak po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować. Ja dałbym maksymalnie 1.6 - 2.3, a tutaj mamy 3.2. W mojej opinii dużo za dużo.
Mecz będzie dostępny live (bez streama) na Bet365. Początek bodajże o 2 w nocy.
A i dla chcących zagrać coś pewniejszego polecam Doppler/Horst (+1,5 seta) @2.0 Sbobet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 1

snajperxxx

Użytkownik
Panowie macie jakąś strone gdzie można na żywo śledzić wyniki z tych meczy w plażową? Dajcie jakiegoś linka jak macie i wtedy post do usunięcia...Z góry dzięki
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Kolego na żywo to z tego co wiem to tylko pozostaje live na Bet365, najczęściej jest tam oferta z 3 boisk także można kontrolować wyniki.
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata: Brink/Fuchs (GER) - Horrem/Eithun (NOR)
:siata: Dollinger/Windscheif (GER) - Wu/Jiaxin Wu (CHN)
typ: Brink/Fuchs (GER) @ 1,25, Bet-at-home
Dollinger/Windscheif (GER) @ 1,25, Bet-at-home
AKO: 1,56 ✅
Oba spotkania są meczami pierwszej rundy fazy pucharowej, w której to przegrany duet żegna się z turniejem, swoje typy spróbuję pograć jako kupon ako o kursie 1,56. W obu meczach skłaniam się ku parom z Niemiec. Brink/Fuchs to para, która z każdym kolejnym meczem gra coraz lepiej. Jest to ich dopiero 3 wspólny turniej i tak naprawdę czego im brakuje to tylko zgrania i może troszkę doświadczenia Fuchsowi. Mistrza Olimpijskiego nie trzeba nikomu przedstawiać, jego inteligencja i gra w obronie to jego znak firmowy. Przeciwnikami Brinka i Fuchsa będą waleczni Norwegowie, którzy jednak w mojej opinii pewnego progu nie przeskoczą i myślę że nie dadzą rady Niemcom.
W drugim meczu zmierzy się para Dollinger/Windscheif, która prezentuje niemiecką solidność i wysoką jakość, dobrze zagrywają, Dollinger sieje popłoch swoim blokiem, czym znacznie ułatwia robotę w linii obrony Windscheifowi. Widziałem ich w meczu z Naszymi rodakami i spisywali się bardzo dobrze, gdyby nie seria w tie breku po której było 10:2 dla Fijałka i Prudla, wynik mógłby być bardziej napięty. Para Wu/Wu to chińska para której bilans to 1 zwycięstwo i 5 porażek. Szczerze to widziałem tylko krótki fragment ich gry i na tej podstawie nie mam prawa wyciągać pochopnych wniosków ale wydaje mi się, że 19 letni Jiaxin Wu nie dotrzymuje kroku bardziej doświadczonemu i znanemu z występów z Linyin Xu partnerowi.
Wynik:
Brink/Fuchs (GER) - Horrem/Eithun (NOR) 2-0 (21-13, 21-15) ✅
Dollinger/Windscheif (GER) - Wu/Jiaxin Wu (CHN) 2-0 (21-18, 21-19) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata:Erdmann/Matysik GER - Böckermann/Urbatzka GER
typ: Erdmann/Matysik GER @ 1,4, Bet365
Przed nami pojedynek niemieckich par w 2 rundzie fazy pucharowej, bilans między tymi dwoma dwójkami to 6:0 dla pary Erdmann/Matysik i myślę że dzisiaj nastąpi kontynuacja świetnej passy Erdmanna i Matysyika. W tym turnieju nie pokonani, trzy razy po 2:0, ofensywnie usposobiony duet który bardzo dobrze uzupełnia się pod każdym względem. Böckermann/Urbatzka to czarny koń turnieju którzy od kwalifikacji przez fazę grupową wygrali 4 mecze a przegrali tylko 1. Nie widziałem ich jeszcze w tym roku więc nic bardziej szczegółowego niestety nie napisze o ich grze, jednak z tego co pamiętam to bardziej doświadczony Urbatzka jest motorem napędowym tej dwójki.
Wynik:
Erdmann/Matysik GER - Böckermann/Urbatzka GER 1-2 (21-18, 17-21, 9-15) ⛔
Jeszcze na szybko, oba pojedynki z bardzo wyrównanymi dwójkami jednak sądzę, że zarówno Polacy jak i Brazylijczycy mogą wygrać swoje spotkania:
:siata:Sidorenko-Dyachenko KAZ - Kadziola-Szalankiewicz POL 2 @ 2,1, Bet365 0-2 (23-25, 16-21) ✅
:siata:Brouwer-Meeuwsen NED - Vitor Felipe-Evandro BRA 2 @ 2,4, Bet365 0-2 (18-21, 16-21) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata: Fijalek/Prudel POL - Ricardo/Álvaro Filho BRA
typ: Fijalek/Prudel POL @ 1,8, Bet365
Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy Polakami i Brazylijczykami. Od początku sezonu dyspozycja Fijałka i Prudla jest bardzo wysoka, 8 zwycięstw i tylko 1 porażka. Nasz duet gra bardzo równo, widziałem ich mecze przeciwko Niemcom i Włochom i popełniali mało nie wymuszonych błędów, częściej przeciwnicy serwują w Mariusza a on bardzo dobrze sobie radzi w ataku, o świetnej grze w obronie Grzegorza wie każdy kibic siatkówki plażowej. Po drugiej strony siatki Ricardo i Álvaro Filho, wielki mistrz Ricardo który swoim blokiem sieje spustoszenie w szeregach przeciwników jednak mam nadzieje, że w meczu z Polakami nie będzie grał jak za najlepszych swoich lat. Álvaro Filho, bardzo młody zawodnik, szybka lewa ręka, przypomina mi troche Marcio Araujo, świetlana przyszłość przed nim. Obie pary są bardzo zbliżone umiejętnościami, toteż kursy są odpowiednio zbilansowane, ja liczę na Polaków i ich zgranie,spore doświadczenie i ogromne umiejętności.
Wynik:
Fijalek/Prudel POL - Ricardo/Álvaro Filho BRA 0-2 (18-21, 17-21) ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Gibb/Patterson USA - Pedro/Bruno BRA
typ: Pedro/Bruno BRA @ 1,55, Bet365

Przed nami finał, spotkanie dwóch duetów, które w tym roku legitymują się świetnymi bilansami w turniejach WT, a mianowicie Amerykanie: 9 zw - 1 por, Brazylijczycy: 10 zw - 2 por. Gibb/Patterson to przede wszystkim wielka siła, bardzo doświadczony Gibb,jego partnerem jest nie ograny na turniejach WT, lecz mający już 33 lata Patterson. Pedro/Bruno brazylijska finezja i niesamowita technika. Bruno bardzo dobrze zagrywa i broni zaś Pedro jest jednym z lepiej blokujących plażowiczów w WT. Mam nadzieję, że na Amerykanów starczą atuty brazylijskiej pary.


Wynik:
Gibb/Patterson USA - Pedro/Bruno BRA
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata:Kissling/Kissling (SUI) - Buhler/Catschegn (SUI)
:siata:Busin/Schatzmann (SUI) - Bellaguarda/de Oliveira F. R. (BRA)

typ: Kissling/Kissling (SUI) @ 1,30, Bet365
Bellaguarda/de Oliveira F. R. (BRA) @ 1,30, Bet365
AKO: 1,69

Na dziś postanowiłem zagrać dwa spotkania z turnieju Coop Beach Tour rozgrywanego w Zurichu. Pierwsze spotkanie to spotkanie dwóch miejscowych duetów, w którym według mojego mniemania faworytem może być tylko para Kissling/Kissling. Widziałem ich w spotkaniu eliminacyjnym i radzili sobie bardzo dobrze, ponadto jest to para która w tym roku zaliczyła niezły występ na turnieju w Turcji, gdzie pokoniali m.in World Tour&#39;ową parę Łotyszy - Plavins/Peda. Pary Buhler/Catschegn szczerze mówiąc nie widziałem w akcji w tym roku, jednakże są typowymi średniakami, przez parę sezonów są obecni w Szwajcarskim Tourze i zdobywają cenne punkty rankingowe.
Drugi mecz to spotkanie pary brazylijskiej (Bellaguarda ma również obywatelstwo szwajcarskie - z dobrym efektem występował w parze m.in z Heuscherem i Martinem Lacigą). Partnerem Belli jest de Oliveira Rhooney Ferramenta (bardzo solidny brazylijski gracz, który w 2012 roku w WT występował u boku Thiago) i jest to ich pierwszy wspólny turniej. Debiut wybitnie im nie wyszedł i przegrali dosyć ostro z parą Prawdzic/Gerson. Myślę, że mecz z Busin/Schatzmann jest idealny do odniesienia pierwszego wspólnego zwycięstwa i odbudowania pewności siebie nieco zatraconej po pierwszym spotkaniu. Obserwowałem parę Busin/Schatzmann w spotkaniu kwalifikacyjnym przeciwko dwójce Sutter/Sutter, jej atutem jest bardzo nieprzyjemna zagrywka, jednakże ich gra w ataku pozostawia wiele do życzenia.
Wynik:
Kissling/Kissling (SUI) - Buhler/Catschegn (SUI) 19:21, 21:15, 13:15 ⛔
Busin/Schatzmann (SUI) - Bellaguarda/de Oliveira F. R. (BRA) 21:19, 19:21, 15:13 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom