>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2013

Status
Zamknięty.
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mecz: Huber/Seidl vs Goncharov/Prokopev godz: 8:10
Typ: Goncharov/Prokopev
Kurs: 2,37
✅✅
Buk: Bet365

Dwie pary, które wczoraj wygrały swoje potyczki. Rosjanie sprawili sensację pokonując Ricardo i jego partnera, natomiast Austriacy pokonali zawsze groźnych, Horrem/Eithun. Goncharov/Prokopev to nowy twór, wczoraj wyglądali bardzo dobrze, fajnie sie uzupełniali, potężnie atakowali, po prostu zagrali super mecz. Ich przeciwnicy grają ze sobą długo, są solidnym duetem, ale bez żadnych rewelacji. Dlatego to, że Rosjanie grają u siebie, przed własną publicznością na pewno im pomoże, a i umiejętności nie są gorsze, niż u Austriaków, więc taki kurs na pewno zachęca.
Mecz: Semenov/Krasilnikov vs Koreng/Urbatzka godz: 9:00
Typ: Semenov/Krasilnikov
Kurs: 1,28
⛔
Buk: Bet365

Semenov/Krasilnikov bardzo dobrze zaprezentowali się na ostatnim Grand Slamie. Wczoraj również pewnie i bez kłopotów pokonali Greków. Ich forma jest bardzo wysoka. Zagrają z Niemcami, którzy w tym zestawieniu wystepują tutaj po raz pierwszy. Swoją pierwszą batalię równieżpewnie wygrali, jednak teraz przeciwnik będzie na pewno dużo mocniejszy i o zwycięstwo łatwo nie będzie. Sądzę, że Rosjanie wygrają ten mecz, bo są po prostu w obecnej chwilą duetem lepszym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mecz: Menegatti/Orsi Toth vs Weselink/Bloem godz: 12:20
Typ: Weselink/Bloem
Kurs: 1,80
⛔
Buk: Bet365

Mecz kobiet. Obie pary nie błyszczą w Moskwie, obie przegrały oba swoje spotkania. Jednak patrząc na zestawienia wydaje mi się, iż warto zainwestować w Holenderki, które są równymi sobie zawodniczkami. Natomiast u Włoszek jest przepaść, i to wielka, bo Menegatti to zawodniczka z górnej półki, ale jej partnerka jest przynajmniej o 2 kalzy gorsza. Na pewno w nią będzie kierowanych większość zagrywek Holenderek, a to nie wróży za dobrze.

Mecz: Goncharov/Prokopev vs Horrem/Eithun godz: 14:50
Typ: Goncharov/Prokopev
Kurs: 1,60

Buk: Bwin

O parze Goncharov/Prokopev pisałem wyżej, nic dodawać nie potrzeba, bo naprawdę w Moskwie wyglądają bardzo dobrze i tak też grają. Pewnie będą chcieli kontynuować swoją dobrą passę i wygrać 3 spotkanie, dla siebie, jak i publiczności. Po drugiej stronie solidni Norwegowie, którzy nigdy nie odpuszczają i mogą napsuć tutaj krwi gospodarzom, ale będzie to bardzo trudne, bo Rosjanie są rozpędzeni.
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Sao Paulo GRAND SLAM | 8 - 13 Październik 2013
:siata:Erdmann-Matysik GER v Chevallier-Prawdzic SUI
typ:Erdmann-Matysik GER @ 1,27, Marathon

Ostatni turniej w sezonie, pierwszy dzień turnieju głównego, forma wszystkich par będzie sporą niewiadomą jednak za niewielkie stawki można próbować wybrać coś z moich typów.
Pierwszy mecz to spotkanie świetnych Niemców ze Szwajcarami, którzy występują w innym zestawieniu niż w ciągu całego sezonu. Ogólnie poziom siatkówki plażowej w Szwajcarii znacząco spadł po przejściu na emeryturę braci Laciga oraz m.in Saschy Heyera. Jest dużo młodych zawodników, ale jeszcze dużo brakuje im do czołówki, do której zaliczają się Niemcy. Myślę, że Erdmann i Matysik, którzy rozegrali bardzo dobry sezon wygrają swoje spotkanie na początku turnieju.

Wynik:
Erdmann-Matysik GER v Chevallier-Prawdzic SUI 2-0 ✅

:siata:Vitor Felipe-Evandro BRA v M.Grimalt-E.Grimalt CHI
Typ: Vitor Felipe-Evandro BRA @ 1,27, Marathon

Gospodarze turnieju będą mierzyć się z kuzynami Grimalt, umiejętności zdecydowanie po stronie Brazylijczyków, którzy za parę lat mogą stać się najlepszym duetem na świecie. Chilijczycy wczoraj wygrali swój mecz w eliminacjach pokonując parę Popek-Pelka, jednak Polacy w tym meczu nie zaprezentowali się za dobrze. Polecam Brazylijczyków.

Wynik:
Vitor Felipe-Evandro BRA v M.Grimalt-E.Grimalt CHI 0-2 ⛔
:siata:P.Herrera-A.Gavira ESP v Thiago-O.Brandao BRA
Typ: P.Herrera-A.Gavira ESP @ 1,40, Marathon

Zapowiada się ciekawy mecz pomiędzy Hiszpanami oraz Brazylijczykami, którzy uczestniczą w turnieju głównym po wczorajszym zwycięstwie nad Wenezuelczykami. Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla Herrery i Gaviry jednak dużo wyżej cenię tą parę aniżeli duet gospodarzy, Hiszpanie zanotowali bardzo dobry sezon po półrocznej kontuzji Pablo Herrery i myślę, że na zakończenie sezonu będą chcieli potwierdzić swoje aspiracje do bycia jedną z najlepszych par świata.
Wynik:
P.Herrera-A.Gavira ESP v Thiago-O.Brandao BRA 1-2 ⛔
:siata:A.Brouwer-R.Meeuwsen NED v I.Horrem-G.Eithun NOR
Typ: A.Brouwer-R.Meeuwsen NED @ 1,285, Marathon

Aktualni Mistrzowie Świata zmierzą się z walecznymi Wikingami z Norwegii. Wielka siła Holendrów w ataku oraz potężna zagrywka to dwa aspekty, które są wielkimi atutami Pomarańczowych. Myślę, że Eithun będzie obiektem zainteresowania Holenderskiej pary i jeżeli nie zagra meczu życia to na pewno zwycięstwo odnotują Brouwer i Meeuwsen.
Wynik:
A.Brouwer-R.Meeuwsen NED v I.Horrem-G.Eithun NOR 0-2 ⛔
:siata:Alison-Emanuel BRA v M.Hatch-C.Redmann CAN
Typ:Alison-Emanuel BRA @ 1,153, Marathon

Na koniec spotkanie Alisona i Emanuela z Kanadyjczykami. Bardzo słaby sezon w wykonaniu mistrzów z Brazylii, jednak gdzie jak nie u siebie w domu będą chcieli zaprezentować najwyższą formę. Jeżeli Brazylijczycy zagrają na choćby średnim poziomie, to nie widzę najmniejszych szans na zwycięstwo w tym spotkaniu Kanadyjskiej pary.
Wynik:
Alison-Emanuel BRA v M.Hatch-C.Redmann CAN 2-0 ✅
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata:Erdmann-Matysik GER v Grimalt-Grimalt CHI
typ:Erdmann-Matysik GER @ 1,35, Marathon

Niemcy są tutaj bezapelacyjnymi faworytami, wczoraj bez najmniejszych problemów pokonali Szwajcarów, zaś Chilijczycy sprawili niespodziankę pokonując Brazylijczyków, jednak widziałem mecz kuzynów Grimalt i to co wyczyniali ich przeciwnicy, a przede wszystkim Vitor Felipe wołało o pomstę do nieba. Dzisiaj doświadczeni Niemcy na pewno nie będą sprawiać takich prezentów przeciwnikom. Polecam.

Wynik:
Erdmann-Matysik GER v Grimalt-Grimalt CHI 2-0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata:J.Stiekema/C.Varenhorst NED vs M.Hatch/C.Redmann CAN
typ:J.Stiekema/C.Varenhorst NED @ 1,40, Marathon

Trzeci mecz w grupie, Holendrzy odnotowali zwycięstwo z Fijałkiem i Prudlem oraz porażkę z Alisonem i Emanuelem, jeśli chodzi o Kanadyjczyków to zanotowali dwie porażki. Holendrzy prezentują bardzo siłową siatkówkę plażową, mocno zagrywają i atakują. Ich warunki fizyczne są bardzo dobre i niewątpliwie górują nimi nad większością par z touru. Kanadyjczycy to para oparta o doświadczenie Redmanna, który jest zawodnikiem broniącym. Sezon w wykonaniu Kanadyjczyków poniżej oczekiwań, z kolei Holendrzy wracają do stawki po kontuzji Stiekemy i myślę, że w przyszłym sezonie będą jedną z czołowych par. Ogólne lepsze wrażenie sprawia gra Holendrów i to na ich zwycięstwo liczę.

Wynik:
J.Stiekema/C.Varenhorst NED vs M.Hatch/C.Redmann CAN 2-0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata:J.Stiekema/C.Varenhorst NED vs N.Lucena/R.Doherty USA
typ:J.Stiekema/C.Varenhorst NED +4,5 p. @ 1,91, Marathon

Po raz kolejny liczę na dobry mecz w wykonaniu niedocenianych przez bukmacherów Holendrów. Jest parę argumentów przemawiających za Stiekemą i Varenhorstem, a mianowicie ich dobra, równa gra, mało niewymuszonych błędów i wysoka skuteczność pierwszej akcji. Po drugiej stronie siatki wystąpią Amerykanie w dość eksperymentalnym zestawieniu, Doherty to tegoroczny debiutant, były baseballista, który u boku Rogersa z turnieju na turniej grał coraz lepiej, jednak w dość zaawansowanym wieku ciężko nadrobić wiele lat treningu i w wielu sytuacjach boiskowych brakuje mu ogrania. Jego partnerem na turnieju kończącym cykl jest doświadczony Lucena, mierzący 175 cm gracz, charakteryzujący się dużą skocznością, jednak ten sezon miał niezbyt dobry, występował w parze z Hydenem i niczym szczególnym się nie wyróżniali. Liczę na Holenderską solidność i mam nadzieję, że ona wystarczy do pokrycia handicapu.

Wynik:
J.Stiekema/C.Varenhorst NED vs N.Lucena/R.Doherty USA 38:44 ⛔
:siata:P.Dalhausser/C.Jennings USA vs M.Bockermann/M.Urbatzka GER
typ:P.Dalhausser/C.Jennings USA @ 1,48, Marathon

Jeszcze jeden typ mi wpadł oko po wzroście kursu na parę z Ameryki. Kolejna para z USA występuje w niespotykanym jak dotąd zestawieniu, a więc Dalhausser rywalizuje z Jenningsem i całkiem nieźle to wygląda. Widziałem ich mecz przeciwko groźnym zawodnikom z Austrii i zagrali bardzo solidnie. Oczywiście, najważniejsza w meczu przeciwko Niemcom będzie dyspozycja Jenningsa, ponieważ serwowanie w kierunku Dalhaussera to samobójstwo. Parę słów o partnerze Phila ponieważ o Dalhaussera się nie martwię na pewno zanotuje kilka skutecznych bloków i bardzo mocno będzie zagrywał, Casey jest bardzo doświadczony i świetnie porusza się w obronie, w ataku widać rezerwy z racji wieku jednak potrafi być do bólu skuteczny. Jeśli chodzi o Niemców to są solidną parą, notującą całkiem udany dla siebie sezon, po wypadnięciu z powodu kontuzji Brinka wskoczyli do touru i godnie reprezentują swój kraj, jednak czy ich umiejętności wystarczą na Amerykanów? Jeśli Jennings zagra na swoim poziomie to obronną ręką z tego starcia wyjdą Amerykanie.

Wynik:
P.Dalhausser/C.Jennings USA vs M.Bockermann/M.Urbatzka GER 2-0 ✅
 
uzytkownik-102873 25

uzytkownik-102873

Użytkownik
Witam.Jestem tu nowy,pisze pierwszego posta i proszę o wyrozumiałość:)
:siata: Pedro/Bruno-Dalhausser/Jennings typ 1 1.50 STS ✅✅✅
Brazylijczycy grają na tym turnieju jak w transie.Na rozkładzie maja Alisona i Emanuela,Łotyszy Smedinsa i Samoilovsa.Fajnie bronią,wyprowadzając potem skuteczne ataki z kontry.Graja u siebie i mogą liczyć na doping wspaniałej Brazylijskiej publiczności,a jak gorący to doping mogliśmy się przekonać oglądając wczorajszy półfinał z Ich udziałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata:Alison/Vitor Felipe BRA - M. Ingrosso/P.Ingrosso ITA
typ:Alison/Vitor Felipe BRA @ 1,20, Marathon

Siatkówka plażowa w środku zimy? Czemu nie, właśnie odbywa się ostatni tegoroczny turniej z cyklu World Tour w Republice Południowej Afryki. II dzień turnieju głównego, obie drużyny mają dwa zwycięstwa w swojej grupie i będzie to spotkanie o 1 miejsce a co za tym idzie rozstawienie w dalszej fazie. Myślę, że Brazylijczycy są zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa w całym turnieju i pokonanie Włochów to nie jako obowiązek do zrealizowania tego celu. Warto jednak pamiętać przy tym typie oraz kolejnych, które będę starał się podawać w dalszych fazach turnieju, że jest to turniej po dość długim rozbracie z siatkówką plażową i wyniki czasami mogą zadziwiać, chociaż po przeanalizowaniu wczorajszych meczów nie było tam dużo niespodzianek.

Wynik:
Alison/Vitor Felipe BRA - M. Ingrosso/P.Ingrosso ITA 2-0 (21-16, 21-16) ✅
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata:Plavins-Solovejs LAT - Jackson-Leon VEN
typ:Plavins-Solovejs LAT @ 1,91, Marathon
Wydaje mi się, że ten kurs jest wart gry, Łotysze są bardzo groźni, co prawda jest to dopiero początek ich wspólnej gry jednak potencjał niewątpliwie jest. Bardzo dobry Plavins, który odnosił wielkie sukcesy ze Smedinsem i z Samoilovsem będzie rywalizował z młodym Solovejs&#39;em, który imponuje warunkami fizycznymi i nieźle prezentował się w młodzieżowych Mistrzostwach Globu oraz Kontynentu. Wenezuelczycy ten sezon mieli słabiutki, sporadyczna ilość wygranych meczów, tutaj sprawili niespodziankę i pokonali Thiago i Brandao jednak dzisiaj wszystko wróciło do normy i przegrali z Chińczykami. Polecam

Wynik:
Plavins-Solovejs LAT - Jackson-Leon VEN 2-0 (21-19, 21-19) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata:CH. Chen-Li CHN - Alison-Vitor Felipe BRA
typ: Alison-Vitor Felipe BRA @ 1,15, Unibet

Wysoka, równa forma Brazylijczyków w tym turnieju, pewnie zmierzają do fazy medalowej. Na ich drodze przebojowo grający Chińczycy jednak myślę, że na tę chwilę sama przebojowość nie wystarczy na będących w takiej formie Alisona i Vitora Felipe. Umiejętności zdecydowanie po stronie zawodników z Kraju Kawy.

Wynik:
CH. Chen-Li CHN - Alison-Vitor Felipe BRA 2-0 (21-16, 21-19) ⛔
:siata: Smedins, J.-Samoilovs LAT - Cès A.-Rowlandson FRA
typ:Smedins, J.-Samoilovs LAT @ 1,15, Unibet

Smedins i Samoilovs to liderzy rankingu FIVB, mają za sobą rewelacyjny sezon. Ich dużym atutem jest uniwersalność obu zawodników, niby częściej broni Smedins, jednak w kluczowych momentach zamieniają się rolami z Samoilovsem co stanowi spore zaskoczenie dla przeciwników, dodatkowo są bardzo silni na siatce. Po Francuzach spodziewałem się dużo więcej, jednak jeszcze bardzo dużo pracy przed nimi, widać spore braki w &quot;plażowym&quot; rzemiośle u Rowlandsona. Do tej fazy turnieju trochę się &quot;prześlizgnęli&quot; ponieważ w grupie wygrali tylko jeden mecz a w kolejnej fazie dostali przeciętnych zawodników z Austrii. Według mnie zwycięzcom może być tylko duet z Łotwy.

Wynik:
Smedins, J.-Samoilovs LAT - Cès A.-Rowlandson FRA 2-0 (21-12, 21-12) ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom