>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2013

Status
Zamknięty.
psotnick 855,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
K.Kolocova/M.Slukova vs S.Pavan/H.Bansley
Total Points: Under 77.5 @ 1.75 Marathon ⛔ 1-2 (18-21 25-23 11-15)

Dwa mecze 2 rundy Grand Slam w Long Beach w których bardzo łatwo wskazać faworytki. Zarówno Czeszki jak i Brazylijki jak na razie nie straciły nawet seta, zwykle urządzając sobie na rywalkach grupowych rzeź niewiniątek. Czeszki w tym sezonie nieco gorzej niż w ubiegłym, w którym zwykle kończyły swoją grę dopiero w weekend każdego turnieju (4 x 4 miejsca +4 x 9 miejsca w tourze), a sezon zakończyły świetnym 5 miejscem na Igrzyskach w Londynie. W Kalifornii jakby odzyskały tamtą formę, bo swoje rywalki na razie tłamszą, w grupie wszystko gładko do zera, a w jednym secie nawet nie pozwoliły rywalkom wyjść z dychy... O kolejne miejsce w ćwierćfinałach może być tym bardziej, że ich rywalkami są niezbyt imponujące formą Kanadyjki, które z słabej grupy wyszły dopiero z 3 miejsca. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem są tutaj krótkie dwa sety, które nie powinny nawet zahaczyć o linię underu pozwalającą na 2 sety do 17 , a to chyba zbyt wygórowane z abezpieczenie.
T.Lima/Talita vs J.Kohler/A.Schumacher
Total Points: Under 75.5 @ 1.91 Marathon ⛔ 2-1 (21-6 19 -2 1 15-12)
W drugim meczu sprawa jest w moim odczuciu jeszcze bardziej klarowna. Brazylijki to dominatorki pierwszej części sezonu (3 wygrane turnieje na 6 rozegranych) i nawet jeśli od paru tygodni muszą uznawać wyższość niesamowitych Xue i Zhang Xi , to ciągle prezentują klasę nieosiągalną dla 99% par w tourze. W Long Beach na razie forma bez zarzutu, wszystko gładko wygrane i wobec absencji Chinek to Brazylijki są murowanymi faworytkami do zgarnięcia kolejnego tytułu. Trudno sobie wyobrazić, żeby przeszkodziły im w tym młode Niemki, które jak na razie w Kalifornii ograły anonimowe Meksykanki w grupie, a wczoraj niewiele lepsze Austriaczki i to po zaciętej trzysetówce. Jak dla mnie zapowiadają się dwa szybkie mecze na korzyść faworytek, z blowoutem w przynajmniej jednym secie, a to powinno z nawiązką zapewnić undery w obu.
e: po prostu świetnie.. babeczki zagrały na odwrót, zw łaszcza Brazylijki jakieś zabawy ... ????
 
P 991

parodia

Użytkownik
Witam, po przerwie ????
Szybkie dwa typy:
Rosenthal/Dalhausser (USA) - Alison/Emanuel @1.61 (BRA) (Bet365)✅
Tak się zastanawiałem jak do tego meczu podejdą bukmacherzy. Brazylijczycy grają mega słabo w tym sezonie. Alison nie potrafi skończyć ataku a Emanuel już młodszy nie będzie. Coś w tej parze nie do końca gra. Ciekawe czy wytrwają ze sobą do kolejnych Igrzysk.
Amerykanie grają u siebie i grają bardzo dobrze. Nie stracili tutaj jeszcze seta i w mojej opinii pewnie kroczą w kierunku końcowego zwycięstwa w tym turnieju. Kurs 1.61 to chyba tylko z szacunku dla pary z Brazylii, bo sportowo Amerykanie są w chwili obecnej o poziom wyżej.
Gibb/Patterson (USA) - Horrem/Eithun (NOR) - over 75,5 @1.83 (Bet365)⛔
Strasznie niska ta linia. Wikingowie to typowe walczaki i meczu nie przegrają w głowach. Patterson lubi mieć przestoje, co prawda w tym turnieju jeszcze mu się takowy nie przytrafił, no ale coś czuje, że tutaj zobaczymy pierwszy i Norwegowie mogą powalczyć o seta. Spodziewałem się linii 80,5........
Do AKO warto też dołożyć Herrera/Gavira @1.2.✅
 
P 991

parodia

Użytkownik
Nicolai/Lupo @3.0 (Bet365)✅
Krótko. To będzie mecz z serii 50/50 a buki dają 3.0? Dla mnie naprawdę fajna okazja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 991

parodia

Użytkownik
Cicolari/Constantini (ITA) - Bieneck/Grossner (GER) @4.05 Marathon⛔
to było słabe ????
http://www.sport1.pl/Burzliwy-koniec-pary-Cicolari-Menegatti/a125047
Na wstępie polecam przeczytać artykuł powyżej.
Jak widać Cicolari została wyrzucona z kadry Włoch, jednak na ME to zagra ona, a nie Menegatti. Jak dla mnie to właśnie Cicolari była motorem napędowym tej drużyny i to dlatego ona gra na ME, a że ma trudny charakter? Ricardo też ma a był MŚ i IO. Kurs to już w ogóle jest jakaś przesada. Co ciekawe w Starych Jabłonkach pary Cicolari/Menegatti - Bieneck/Grossner spotkały się i Włoszki wygrały 2:1, a kurs przedmeczowy był 1.36. Tutaj dałbym kursy po 1.90, a Marathon daje 4.05? Zaznaczam od razu tylko fakt, że nie wiele wiem o Pani Constantini.
Niemki to typowe rzemieślniczki. Na rozkładzie w tym roku nie mają nikogo specjalnego. Wygrywają z parami, które raczej nie są na poziomie WT typu Kongshavn/Kjolberg. Z lepszych par to wygrali tylko z Hispzankami Baquerizo/Fernandez.
Gorąco polecam! Mecz będzie dostępny na żywo w Bet365 od godziny 10.00. Można ładnie zarobić!

Cicolari (z lewej) i Menegatti. W sumie można się domyślić czemu związek trzyma stronę Menegatti. Ja też bym wolał z nią współpracować :p
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
2013 CEV Beach Volleyball European Championship Final - Klagenfurt
:siata:Semenov-Koshkarev RUS v Müllner-Wutzl AUT
typ:Semenov-Koshkarev RUS@ 1,36, Bet365

Pierwszy dzień turnieju Mistrzostw Europy rozgrywanego na boiskach w mieście Klagenfurt - Austria. Na razie wpadł mi w oko jeden ciekawy typ a mianowicie zwycięstwo Rosjan z gospodarzami turnieju. Rosjanie podbudowani zwycięstwem w ubiegłym tygodniu w turnieju Anapa Open, będą chcieli potwierdzić swoją znakomitą dyspozycję. Semenov gra bardzo dobrze na siatce, dodatkowo dobrze zagrywa, niższy z zawodników Koskhkarev dużo broni. W ostatnim turnieju zdarzały mu się przestoje, ale bloki Semenova są wtedy lekarstwem na niedoskonałości niższego z Rosjan. Gospodarze to solidna para, która nieźle pokazała się na MŚ w Polsce, nieźle blokuje Müllner, a Wutzl potrafi postraszyć lewą ręką jednak większych szans w starciu z Rosjanami nie daję tej parze i liczę na zwycięstwo duetu Semenov i Koshkarev.

Wynik:
Semenov-Koshkarev RUS v Müllner-Wutzl AUT (21:13, 21:18) ✅
Edit:
Dodatkowo polecam jeszcze:
Smedins, J.-Samoilovs LAT - Sorokins-Smedins, T. LAT
Typ: Powyżej 77.5 @ 1,83, Bet365
Szybko bo zaraz mecz, turniej ME rozgrywany jest w grupach a tam jak wiadomo każdy set się liczy, tutaj linia dość niska bo wystarczy 2-0 i dwa sety do 18, ja uważam że może być tiebreak ze względu na to, że pary są z jednego kraju i może to pomóc w końcowych rozstrzygnięciach w grupie przede wszystkim Sorokinsowi i Smedinsowi. Podobna sytuacja miała miejsce na MŚ wtedy wygrali Smedins i Samoilovs 2-1.
Wynik:
Smedins, J.-Samoilovs LAT - Sorokins-Smedins, T. LAT 2-1 (22:20, 18:21, 15:8) = 104 punkty ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
2013 CEV Beach Volleyball European Championship Final - Klagenfurt
:siata:Erdmann-Matysik GER v Müllner-Wutzl AUT
typ:Erdmann-Matysik GER @ 1,14, Bet365

Drugi dzień turnieju Mistrzostw Europy i oferta nie powala. Jak narazie proponuje dwa spotkania. jeżeli w miarę szybko pojawi się oferta punktowa to postaram się coś jeszcze wybrać.
W meczu Niemców i zawodników z Austrii zdecydowanymi są brązowi medaliści Mistrzostw Świata. Wczoraj rozegrali dobry mecz z groźnymi Holendrami. Jest to bardzo uznana i utytułowana para, która rzadko zalicza &quot;wpadki&quot; a tym bardziej na takiej imprezie jaką są Mistrzostwa Europy. O gospodarzach pisałem wczoraj:&quot;nieźle blokuje Müllner, a Wutzl potrafi postraszyć lewą ręką&quot; i nic się w tej kwestii nie zmienia. Wczoraj bolesna porażka z Rosjanami w dwóch szybkich setach, mam nadzieję że dzisiaj podobnie odprawią ich Niemcy.

Wynik:
Erdmann-Matysik GER v Müllner-Wutzl AUT 2-0 ✅
:siata:Kufa, R.-Hadrava CZE v Giginoglu-Sekerci TUR
typ:Kufa, R.-Hadrava CZE@ 1,22, Bet365

Mimo, że jest to dopiero drugi mecz par z Czech i Turcji to jest on niesamowicie ważny ponieważ zwycięzca tego meczu prawdopodobnie awansuje dalej. Obie pary wczoraj doznały bolesnych porażek odpowiednio z Niemcami oraz Holendrami. Jak dla mnie lepszą i stabilniejszą parą są Czesi i jeżeli Kufa się pozbierał po wczorajszym meczu to nie widzę tu innego wyniku jak zwycięstwo Czechów. Hadrava jak zawsze na pewno zapewni dobry blok i mocną zagrywkę, na nierównych Turków powinno to starczyć. Giginoglu i Sekerci mają dobre warunki fizyczne, ale w tej parze problem leży gdzieś w psychice, świadczy o tym to, że na turniejach wyższej rangi zawsze odpadają w eliminacjach. W słabiej obsadzonych zawodach osiągają dobre rezultaty. Liczę na Czechów, w końcu to Mistrzostwa Europy i należy zmazać plamę z wczorajszego meczu z Niemcami.

Wynik:
Kufa, R.-Hadrava CZE v Giginoglu-Sekerci TUR 0:2 ⛔
Dodatkowo polecam:
Nicolai-Lupo ITA v Chevallier-Kovatsch SUI
Typ: Powyżej 75.5 @ 1,83, Bet365

Mecz dwóch par, które wygrały wczorajsze mecze i są na dobrej drodze do awansu z grupy. Szwajcarzy niespodziewanie gładko wygrali ze swoimi rodakami, czym potwierdzili że łapią rytm i formę, która od początku sezonu była dość mocno zachwiana. Dużo więcej spodziewałem się po tej parze, ponieważ potencjał mają olbrzymi - oby teraz zaczęli grać na miarę swoich możliwości. Włosi to zdecydowani faworyci tego spotkania, górują nad swoimi rywalami umiejętnościami. Wszystko zależy od tego jak mecz się ułoży, jednak uważam że w dwóch setach Szwajcarzy nazbierają 34 oczka i over punktowy zostanie pokryty.

Wynik:
Nicolai-Lupo ITA v Chevallier-Kovatsch SUI zwrot
Semenov-Koshkarev RUS v Stiekema-Varenhorst NED
Typ: Powyżej 77.5 @ 1,83, Bet365

O Rosjanach kilkukrotnie już pisałem, więc zapraszam do wcześniejszych postów. Kursy na zwycięstwo Rosjan są jednak przesadnie niskie i wolę spróbować over punktowy. Jeśli chodzi o Holendrów to Stiekema wraca po kontuzji z początku sezonu. Wczoraj całkiem nieźle zagrali z renomowanymi Niemcami, przegrywając do 18 i 19. Jest to para bardzo podobna do Mistrzów Świata czyli Brouwera i Meeuwsena. Obaj są potężnie zbudowani, bardzo wysocy, bardzo mocno atakują. Coś czuję, że będzie to spotkanie wyrównane i jest szansa że zobaczymy tie-break.

Wynik:
Semenov-Koshkarev RUS v Stiekema-Varenhorst NED 74 punkty ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata:Smedins, J.-Samoilovs LAT v Horrem-Eithun NOR
typ:Smedins, J.-Samoilovs LAT@ 1,25, Bet365

Trzeci dzień turnieju Mistrzostw Europy czas zacząć. Z przykrością stwierdzam, że o wczorajszym dniu chciałbym szybko zapomnieć, sporo niespodzianek, których niestety nie udało się przewidzieć.

Dzisiaj zaczynamy od meczu fenomenalnych Łotyszy z doświadczonymi Wikingami. Smedins i Samoilovs to w moim mniemaniu faworyci do zwycięstwa w całym turnieju ME, ten mecz to kolejny krok do upragnionego finału. Zwycięstwo w tym meczu zapewni im 1 miejsce w grupie, a co za tym idzie rozstawienie. Łotysze są zdecydowanie lepszym duetem pod każdym aspektem, na pewno opór postawią gracze ze Skandynawii głównie ze względu na ich cechy wolicjonalne, lecz sama ambicja to nie wszystko.

Wynik:
Smedins, J.-Samoilovs LAT v Horrem-Eithun NOR 0-2⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 991

parodia

Użytkownik
Dollinger/Winscheif (GER) - Herrera/Gavira (ESP) @2.75
Niemcy są tutaj w kapitalnej formie. Widać duży luz w ich pierwszej akcji. Myślę, że napsują sporo krwi Hiszpanom.
Marco/Garcia (ESP) - Spijkers/Van Dorsten (NED) @1.83
Nie wiem co tu napisać ???? Tak po prostu czuje.
Fluggen/Walkenhorst (GER) - Giginoglu/Sekerci (TUR) @5.5
Tu największy hicior. Więcej niż 3.0 nie dałbym na Turków. Bardzo mocni w ataku. A poza tym kim jest Fluggen żeby, aż tak go faworyzować?
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Typ na Turków, to jest prawdziwa &quot;PARODIA&quot;. Zobacz kolego w jakiej formie są ostatnio Niemcy, którzy byli drudzy w zeszłym tygodniu na turnieju w Rosji, a tutaj rownież dobrze sobie poczynają. Dla mnie zdecydowanie wygrana Niemców i to w dwóch setach ✅✅.
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
2013 CEV Beach Volleyball European Championship Final - Klagenfurt
:siata:Müllner-Wutzl AUT v Stiekema-Varenhorst NED
typ: Stiekema-Varenhorst NED @ 1,44, Bet365

Według mnie Holendrzy to lepszy duet, znakomite warunki fizyczne, niesamowita siła w ataku. Wczoraj wygrali z faworyzowanymi Niemcami, Stiekema wraca po kontuzji i na szczęście nie widać jej śladu. Przeciwko gospodarzom gram trzeci raz w tym turnieju, mam nadzieję że po raz kolejny wygrają ich przeciwnicy.
Wynik:
Müllner-Wutzl AUT v Stiekema-Varenhorst NED 2-1 ⛔
:siata:Brouwer-Meeuwsen NED v Kufa, R.-Hadrava CZE
typ:Brouwer-Meeuwsen NED@ 1,25, Bet365

Czesi wyraźnie pod formą w tym turnieju, wczoraj porażka z Turkami, która chluby im nie przynosi. Wątpię żeby nawiązali równą walkę z Mistrzami Świata, którym wczoraj również się powinęła noga, lecz uważam że szybko wrócą na właściwe tory i wygrają z Czechami.

Wynik:
Brouwer-Meeuwsen NED v Kufa, R.-Hadrava CZE 2-1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mecz: Kantor/Łosiak vs Dollinger/Windscheif godz: 9:00
Typ: Dollinger/Windscheif
Kurs: 1,53
✅✅
Buk: Bet365

Przywykłem już do tego, że polski duet doskonale radzi sobie w grupie, ale gdy zaczyna sie prawdziwe granie, to jeszcze czegoś im brakuje. Są to na pewno zawodnicy przyszłościowi, bardzo młodzi, którzy mogą za jakiś czas regularnie zdobywać medale różnych imprez, ale chyba jeszcze nie teraz. Niemcy w Klagenfurcie poczynają sobie całkiem dobrze, wczoraj przegrali z Hiszpanami (oni wraz z Nicolai/Lupo są dla mnie głównymi kandydatami do złota), co hańby im nie przynosi. Sądzę, że doświadczenie i spokój w decydujących momentach da Niemcom zwycięstwo w tym meczu.
Mecz: Marco/Garcia vs Fluggen/Walkenhorst godz: 11:00
Typ: Fluggen/Walkenhorst
Kurs: 1,30
✅✅
Buk: Bet365

Kolejny typ na Niemców. Jak już wcześniej pisałem, w ostatnich dniach doskonala dyspozycja duetu naszych zachodnich sąsiadów. Solidni w ataku, doskonali w obronie i sytuacyjnych piłkach powinni sobie poradzić z Hiszpanami, którzy jak na swoje możliwości, poczynają sobie w Austrii dobrze. Sądzę, że po tym meczu odpadną z daleszej rywalizacji.
 
psotnick 855,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Brouwer / Meeuwsen (NED) - Erdmann / Matysik (GER)
Typ: Erdmann / Matysik (GER) +1.5 @ 1.40 tobet ✅ 1-2 (31-33 21-17 11-15)

Mecz na szczycie europejskiej, ale też światowej siatkówki plażowej. W końcu spotykają się mistrzowie świata ze Starych Jabłonek z brązowymi medalistami. Holendrzy po niespodziewanym triumfie spuścili mocno z tonu, przegrywając sporo w późniejszych tygodniach. Nie inaczej jest też w Klagenfurcie, bo w grupie ograli ich Flüggen / Walkenhorst, a do tego Holendrzy zafundowali sobie męczarnie z Czechami przez co mieli wczorajsze popołudnie zajęte 1 rundą. Erdmann z Matysikiem nie mieli taki problemów, po trzech wygranych w grupie trafili od razu do 2 rundy i teraz oczekują rewanżu na Holendrach za półfinał MŚ. Nie będzie o to łatwo, ale biorąc pod uwagę, że w nogach mają o jeden mecz mniej, a forma więcej niż przyzwoita, to myślę, że szanse się bardzo wyrównały. Dlatego wszystkie typy w stronę Niemców są jak najbardziej uzasadnione.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mecz: Erdmann/Matysik vs Huber/Seidl godz: 12:00
Typ: Erdmann/Matysik
Kurs: 1,20
✅✅
Buk: Bwin

Turniej w Berlinie. Gospodarze zagrają z Austriakami i uważam, że odniosą spokojne zwycięstwo. Są parą na pewno lepszą o przynajmniej jeden, jak nie dwa poziomy. Grają przed wlasną publicznością, doświadczenie, psychika i przede wszystkim umiejętności są ich wielkim atutem.
Mecz: Pedro/Bruno vs Kądzioła/Szałankiewicz godz: 12:00
Typ: Pedro/Bruno
Kurs: 1,22
✅✅
Buk: Bwin

Drugi typ fajny do jakiegoś dubelka. Nasza para ostatnio w bardzo słabej formie, przegrywa ze słabszymi parami i tutaj raczej niespodzianki nie powinno być. Pedro/Bruno powinni wygrać ten mecz bardo pewnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata:Sidorenko-Dyachenko KAZ v Kubala-Dumek CZE
typ:Sidorenko-Dyachenko KAZ @ 1,44, Bet365

Kazachowie są dużo bardziej zgranym duetem i prezentują w tym sezonie solidną formę. Obaj wysocy, częściej obciążany w przyjęciu a co za tym idzie w ataku jest Dyachenko, lecz jest to bardzo doświadczony gracz, grający bardzo równo i w sposób bardzo wyważony. Dla Czechów jest to pierwszy wspólny turniej na arenie międzynarodowej i już awans do turnieju głównego GS to dla nich sukces. Kubala bardzo doświadczony, wiele sezonów w parze z Benesem, Dumek niezły gracz ale brak mu doświadczenia. Zgranie oraz forma na korzyść pary Sidorenko/Dyachenko, także powinni zwyciężyć i zapewnić sobie drugie miejsce w grupie.

Wynik:
Sidorenko-Dyachenko KAZ v Kubala-Dumek CZE 2-1 ✅
:siata:Ricardo-Álvaro Filho BRA v Kantor-Losiak POL
typ:Ricardo-Álvaro Filho BRA @ 1,36, Bet365

Brazylijczycy to zdecydowanie silniejsza para od Polaków jednak wczoraj przytrafiła im się wpadka i przegrali z rodakami Vitor Felipe/Evandro. W drugim meczu już spokojnie wygrali z Niemcami kontrolując mecz. Alvaro Filho to świetny gracz, który gra fenomenalnie, na przestrzeni kilku lat, jeżeli tylko będzie mu dopisywać zdrowie będzie najlepszym broniącym zawodnikiem na świecie. Ricardo nikomu nie trzeba przedstawiać, postrach wszystkich atakująych, co prawda mógłby się bardziej przyłożyć do wystaw do swojego partnera, ale Alvaro radzi sobie z większością trudnych piłek. Polacy wygrali dwa mecze po 3 setach, na pewno będą się starać, ale umiejętności raczej im nie wystarczy. W tym sezonie już raz spotykały się te pary, górą byli Brazylijczycy wygrywając gładko 2 do 0.
Wynik:
Ricardo-Álvaro Filho BRA v Kantor-Losiak POL 1-2 ⛔
:siata:Pedro-Bruno BRA v Kadziola-Szalankiewicz POL
typ:Pedro-Bruno BRA @ 1,25, Bet365

Brazylijczycy to para numer 1 w tego rocznym rankingu, wielokrotnie o nich pisałem i nie ma sensu tego powtarzać. Polacy to dla mnie zagadka, młodzi lecz już doświadczeni, umiejętności mają spore jednak czasami czegoś im brakuje. Życzę Polakom jak najlepiej bo kibicuję tej parze jednak myślę, że w starciu z Pedro i Bruno nie odniosą zwycięstwa.

Wynik:
Pedro-Bruno BRA v Kadziola-Szalankiewicz POL 2-0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 991

parodia

Użytkownik
Dalhausser/Rosenthal (USA) - Herrera/Gavira (ESP) @1.65 (Unibet)
Dalhausser/Rosenthal (USA) (-1,5 seta) - Herrera/Gavira (ESP) @3.0 (Unibet)
Jeśli można powiedzieć, że w siatkówce plażowej jakaś para nie leży Hiszpanom to na pewno będzie to Dalhausser/Rosenthal. Amerykanie choć to nowy twór już zdążyli grać z Hiszpanami dwa razy i oba spotkania gładko wygrali 2:0. Co więcej pary te często ze sobą trenują, a jak Dalhausser zna kogoś przyzwyczajenia w ataku to łatwo potrafi taką osobę blokować, co później prowadzi do łatwiejszych do wybronienia plasów. Obie pary wygrały swoje mecze w grupie po 2:0 i tutaj grają o automatyczne rozstawienie w drugiej rundzie, także żadnego odpuszczania nie będzie. Szczerze to nie do końca rozumiem kursy bo np. jak pary grały kilkanaście dni temu w finale GS w USA to kurs na Amerykanów wynosił 1.2. Tutaj mamy 1.65, a zmienił się tylko teren.
Polecam także tripel:
Dalhausser/Rosenthal + Evandro/Vitor Felipe + Pedro/Bruno w Planet365win dało to 3.03.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Nummerdor/Schuil (NED) - Semenov/Krasilnikov (RUS) @2.7 Unibet
Nummerdor/Schuil (NED) (+1,5 seta) - Semenov/Krasilnikov (RUS) @1.57 Unibet
Ruskie to nowy twór, grają tutaj rewelacyjnie i co ciekawe już wygrali swoją grupę i to spotkanie mogą sobie odpuścić. Holendrzy wygrywając 2:0 mogą jeszcze także awansować, więc jest o co walczyć. Holendrzy mają przebłyski dobrej gry i spokojnie stać ich na zwycięstwo. W ogóle lekko dziwi mnie ten kurs, bo gdyby to był pierwszy mecz na tym turnieju to pewnie na Holendrów byłoby 1.4. +1,5 seta polecam bardzo gorąco, bo w mojej opinii seta Holendrzy ugrają spokojnie.
Dodatkowo polecam: Fuchs/Kaczmarek @2.02(Unibet) - oglądałem ich jeden mecz akurat z Holendrami i muszę powiedzieć, że jak zagrają to samo z Czechami to ich klepną 2:0.
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata: Alison-Emanuel BRA v Kaczmarek-Fuchs GER
typ: Alison-Emanuel BRA @ 1,20, Bet365

Brazylijczycy w tym sezonie grają bardzo słabo, lecz oglądałem ich wczorajszy mecz z parą Dollinger/Windsheif i od drugiego seta powiało optymizmem, powrócił dobry Alison i świetny Emanuel, jeżeli dzisiaj utrzymają jakość gry z wczorajszych dwóch setów to Niemcy nie będą mieli najmniejszych szans.
Kaczmarek występuje w zastępstwie Brinka, a wypełnić lukę po Mistrzu Olimpijskim nie jest łatwe. Zdarzają się parze Niemieckiej serie nie wymuszonych błędów. Co prawda Fuchs mocno ryzykuje zagrywką ale na Mistrzów z Brazylii to może nie starczyć.
Wynik:
Alison-Emanuel BRA v Kaczmarek-Fuchs GER 2-0 ✅
:siata:Gahr-von Deichmann LIE v Eglseer-Koraimann, F. AUT
typ:Eglseer-Koraimann, F. AUT @ 1,61, Bet365

Turniej rangi Satellite odbywający się w Vaduz i tylko z tego względu w turnieju głównym występuje para Gahr-von Deichmann. Niech za przedstawienie tej pary stanowi fakt, że od kiedy wspólnie występują czyli od 2011 roku nie wygrali oficjalnego meczu. Austryjacy to młode wilki, które awansowały do turnieju głównego turnieju GS w USA. Są waleczni i całkiem nieźle grają, doświadczenie zdobywane w kolejnych turniejach powinno zaprocentować. Takie pary jak gospodarze muszą pokonywać jeśli chcą zaistnieć w cyklu WT.
Wynik:
Gahr-von Deichmann LIE v Eglseer-Koraimann, F. AUT 0-2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata:Semenov-Krasilnikov RUS v Herrera-Gavira ESP
typ: Herrera-Gavira ESP @ 1,61, Bet365

Europejski półfinał Wielkiego Szlema w Berlinie, po jednej stronie siatki Mistrzowie Europy z ubiegłego tygodnia czyli Hiszpanie zaś po drugiej rewelacja turnieju w Niemczech, Rosjanie - Semenov i Krasilnikov. Tak naprawdę kolejne zwycięstwa pary Rosyjskiej to wielka niespodzianka, występują ze sobą wspólnie pierwszy raz, widziałem ich jedno spotkanie i przeciwnicy namiętnie grali na młodego Krasilnikova a on sobie nic z tego nie robił i kończył kolejne piłki. Widać było jednak trochę nerwowości w końcówkach setów u tego zawodnika i tutaj właśnie upatruje przewagi Hiszpanów. Dodatkowo mocna kierunkowa zagrywka oraz skuteczne ataki powinny być ich dużym atutem. Herrera i Gavira są ścisłą czołówką każdego turnieju WT, aktualnie notują serię 12 zwycięstw więc liczę na podtrzymanie tej serii.

Wynik:
Semenov-Krasilnikov RUS v Herrera-Gavira ESP 2-0⛔

:siata:Tomatis-Ranghieri ITA v Vitor Felipe-Evandro BRA
typ: Vitor Felipe-Evandro BRA @ 1,53, Bet365

Drugi półfinał to kolejna niespodzianka w postaci pary Włoskiej, która przebijała się przez kwalifikacje żeby zameldować się w najlepszej czwórce turnieju w Berlinie. Włosi grają bardzo dobrze, świetnie gra doświadczony Tomatis, Ranghieri dużo młodszy ale już doświadczony, dobrze blokuje i atakuje na wysokim półapie. Jest to nie jako reaktywacja pary która w sezonie 2010/2011 grała wspólnie i była co najwyżej średnią parą. Teraz fakty są inne Włosi są bardzo mocni, lecz ich dzisiejsi przeciwnicy są jeszcze mocniejsi. Brazylijczycy w tym turnieju ograli już m.in Ricardo/Alvaro Filho, Bruno/Pedro a o wejście do półfinału zdemolowali Fijałka i Prudla wygrywając do 15 i 13. Mam nadzieję, że receptą na ogranie Włochów będzie atomowy serwis Evandro i jego świetne czucie bloku, swoje obrony i kontry na pewno dołoży Vitor Felipe i jeżeli te elementy będą fukncjonowały należycie to Brazylijczycy wystąpią w finale.

Wynik:
Tomatis-Ranghieri ITA v Vitor Felipe-Evandro BRA 0-2 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom