>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

G 4

gohanchannn

Użytkownik
To ma być żart? . Wiadomo, że skrzydła Serbów starczają na takie potęgi jak Japonia, Australia, Korea , ale chodzi o to, iż nie mają tak dużej mocy na skrzydłach aby powstrzymać Amerykanów. Skrzydła to też Stanley, który bije na głowę atakujących Serbów pod każdym względem. Zaczynając od zagrywki, przez warunki fizyczne, aż do skuteczności ataku. Kovacevic... piszesz o Urosu? jeśli tak to zgadzam się, fajny zawodnik, ciekawa technika ataku. Tylko jest mały drobiazg, nie ma warunków fizycznych, może się poważnie rozbić o potężny Amerykański blok. Drugi przyjmujący Nikic... fatalna, fatalna forma, to co On grał w LŚ to była absolutna żenada. Nie umniejszaj klasy Andersona, bo zgadzam się, że trochę ma problemy w przyjęciu, ale jego klasy w ataku podważyć się nie da i pod tym względem bije na głowę Serbów. A ciebie znów ktoś atakuje? ????. Gdzie ja tutaj kogoś atakuje? to już nawet uwagi zwrócić na błąd nie można, bo od razu się atakuje?. Co do Bartmana, pisze tutaj o skuteczności w ataku, to prawda, że nie powinno się porównywać pod tym względem tych dwóch pozycji, ale po prostu gołym okiem widać, jaką pewnośś prezentuje Michał, a jaką Zbigniew.
Mialem na mysli sam ton wypowiedzi, mozna przeciez taktownie zwrocic uwage na pisownie ;).Spokojnie nie o mnie tutaj chodzilo, ale mysle, ze lepiej zachecac do dyskusji nowych uzytkownikow tymbardziej, ze artykul ciekawy napisal, a kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie.
 
brink 0

brink

Użytkownik
Polska w meczach grupowych będzie wyglądała lepiej od strony fizycznej niż w Memoriale w Zielonej Górze, ale nie będą w szczycie formy, który planują dopiero na pierwszy tydzień sierpnia, kiedy będą rozgrywane mecze ćwierćfinałowe czy nawet półfinały. Co do Italii to czytałem gdzieś, że Zaytsev ma podobno jakieś problemy z udem i na treningach ktoś inny go zastepował, lecz myśle że powinni go postawic na nogi do meczu. Według mnie Włosi wogóle na tych IO są nie doceniami, w meczu z Polakami widze przynajmniej 4 sety.
 
cichociemny 1

cichociemny

Użytkownik
Widzę ,że wywołałem lekką dyskusję dzięki temu i się w sumie cieszę bo jak ograć buka nie dyskutując o takich kwestiach - po to jest forum ???? .A jeśli chodzi o nazwanie Usa Mistrzami Olimpijskimi nie miałem na myśli z góry faworyzowanie Usa ale sami zobaczcie, że Serbia dlatego ostatnio nie odnosi sukcesów bo była wymiana składu i ta drużyna stabilnie nie gra.

Polska z handi? hmm czemu nie, Włosi bez mocnej zagrywki są tak mocni jak Serbia i Niemcy.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Drugi przyjmujący Nikic... fatalna, fatalna forma, to co On grał w LŚ to była absolutna żenada
co ten biedny Nikic znowu wg Ciebie tak zawinił bo ja nie mam pojęcia... za duzo to on szans do gry raczej nie dostał bo Kolakovic głównie chciał ogrywać drugi skład i wtedy grał Janic z U Kovacevicem.
Wojcirejowi chodziło o Nikolę rzecz jasna więc nie wiem skąd te wygłupy.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
To ma być żart?
W żadnym wypadku. Pisałeś, że nie ma skrzydeł - skrzydeł to może nie mieć Wenezuela, drużyna, która zdobywa tytuł Mistrza Europy czy wygrywa bez straty punktów turniej kwalifikacyjny to z pewnością skrzydła ma, bo atak od skrzydeł się zaczyna.
Wiadomo, że skrzydła Serbów starczają na takie potęgi jak Japonia, Australia, Korea , ale chodzi o to, iż nie mają tak dużej mocy na skrzydłach aby powstrzymać Amerykanów.
Jeśli byś napisał &quot;siła&quot; to jeszcze byłbym skłonny to przyjąć, bo Serbowie nigdy na siłę nie grali, ale siła to nie wszystko... Serbowie ME nie zdobyli bez powodu i nie bez powodu są tak pożądanym towarem na rynku transferowym, bo ich technika użytkowa jest zabójcza i właśnie między innymi młodszy Kovacević - Uros - zrobił takie dobre wrażenie, bo mając tylko 19 lat wie, co to znaczy trzymać kierunek ataku albo wybić blok-aut po wysokim bloku. Starszy brat do tego dokłada zasięg, przy stosunkowo małych warunkach fizycznych.
Kovacevic... piszesz o Urosu?
Akurat pisałem o Nikoli, w kontekście tego, który zjechał pół świata i w kontekście lidera tego zespołu, bo Uros musiałby karierę międzynarodową zacząć w wieku 10 lat, by już dorównać bratu. ;)
Nie umniejszaj klasy Andersona, bo zgadzam się, że trochę ma problemy w przyjęciu, ale jego klasy w ataku podważyć się nie da i pod tym względem bije na głowę Serbów.
Gdyby Anderson byłby atakującym, to bym go oceniał przede wszystkim po ataku. Ale jako że ma inną specjalizację, to głównie patrzę na przyjęcie zagrywki, a tutaj kompletnie leży pod tym względem. Poza tym nigdzie nie napisałem, że to leszcz, tylko że dwa sezony we Włoszech to zbyt mało, by uznać go za gracza ogranego i doświadczonego.
Drugi przyjmujący Nikic... fatalna, fatalna forma, to co On grał w LŚ to była absolutna żenada.
Może i prawda, ale Nikić wiele szans nie miał, a po sezonie w Monzie jestem spokojny, to jest taki gracz, który poniżej pewnego dobrego poziomu nie zagra. Rzecz jasna w przyjęciu. Poza tym - w miesiąc może wydarzyć się wiele. A w razie czego jest Uros, o którym już się wypowiadałem. ;)
Tylko jest mały drobiazg, nie ma warunków fizycznych, może się poważnie rozbić o potężny Amerykański blok.
Gdyby blokiem wygrywało się mecze, to mielibyśmy erę dominacji Rosjan, a nie Brazylii.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
co ten biedny Nikic znowu wg Ciebie tak zawinił bo ja nie mam pojęcia... za duzo to on szans do gry raczej nie dostał bo Kolakovic głównie chciał ogrywać drugi skład i wtedy grał Janic z U Kovacevicem.
Wojcirejowi chodziło o Nikolę rzecz jasna więc nie wiem skąd te wygłupy.
Dokładnie to o czym piszesz? Nikic grał praktycznie w każdym meczu Serbów pod koniec LŚ i grał żenująco. Grał przecież sporo również w turnieju w Japonii. Kolakovic ogrywał drugi skład praktycznie tylko w turnieju na Dominikanie, tak Nikic zaczynał większość spotkań w podstawowym składzie. Polecam obejrzenie kilku meczów Monzy z końcówki sezonu, bo pewnie trochę cię ominęło jeśli chodzi o dyspozycje tego zawodnika.
Wiem, że chodziło mu o Nikolę, ale jednocześnie nie mogę tego zrozumieć, bo ten zawodnik prezentował się dużo gorzej od Urosa i nie byłbym pewien czy będzie grał w ogóle w pierwszym składzie Serbów, a co dopiero pisanie o nim jako o jakimś mocnym punkcie ten drużyny. Liderem w ataku był, ale akurat Uros w ostatnich meczach Serbów
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Drugi przyjmujący Nikic... fatalna, fatalna forma, to co On grał w LŚ to była absolutna żenada.
Nikic grał praktycznie w każdym meczu Serbów pod koniec LŚ i grał żenująco.
Nie rozumiem po co tak krytycznie oceniac Nikicia i skreslac go juz przed Igrzyskami, jest to dobry gracz i nie watpie w to czy sobie poradzi .Najpierw mi piszesz, ze odwolywanie sie do Pucharu Swiata i Ligi Swiatowej to zaden argument, a teraz sie do tego odwolujesz.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie rozumiem po co tak krytycznie oceniac Nikicia i skreslac go juz przed Igrzyskami, jest to dobry gracz i nie watpie w to czy sobie poradzi .Najpierw mi piszesz, ze odwolywanie sie do Pucharu Swiata i Ligi Swiatowej to zaden argument, a teraz sie do tego odwolujesz.
Przestań zmyślać jakieś durnoty, człowieku. Proszę mi zacytować fragment gdzie ja tak do ciebie napisałem. Naprawdę, prowadzenie dyskusji z tobą to niezwykle irytujące zajęcie :grin: . Gra fatalnie to go krytycznie oceniam, chyba na jakiejś podstawie te dywagacje trzeba opierać. Równie dobrze można powiedzieć, &quot;po co tak krytycznie oceniać tych Bułgarów, przecież mają Aleksieva i w ogóle to znani zawodnicy&quot; no zastanów się. Analizowanie zawodników i szans zespołu na cokolwiek ocenia się głównie po jego ostatnich występach, bo zakładać, że &quot;teraz to On już odpali&quot; to mogą fani Brazylii którzy piszą tak już od roku i nic z tego nie wynika.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Dokładnie to o czym piszesz? Nikic grał praktycznie w każdym meczu Serbów pod koniec LŚ i grał żenująco. Grał przecież sporo również w turnieju w Japonii. Kolakovic ogrywał drugi skład praktycznie tylko w turnieju na Dominikanie, tak Nikic zaczynał większość spotkań w podstawowym składzie. Polecam obejrzenie kilku meczów Monzy z końcówki sezonu, bo pewnie trochę cię ominęło jeśli chodzi o dyspozycje tego zawodnika.
Wiem, że chodziło mu o Nikolę, ale jednocześnie nie mogę tego zrozumieć, bo ten zawodnik prezentował się dużo gorzej od Urosa i nie byłbym pewien czy będzie grał w ogóle w pierwszym składzie Serbów, a co dopiero pisanie o nim jako o jakimś mocnym punkcie ten drużyny. Liderem w ataku był, ale akurat Uros w ostatnich meczach Serbów
z powodu Twego komentarza sprawdziłem dokładnie w statach gdzie Nikic grał, gdzie nie grał no po prostu kompletnie nie kojarzyłem go aby często pojawial się na parkiecie no i mam rację. W 3 i 4 kolejce Nikic zagrał łącznie 2 mecze, standardową parą przyjmujących byli U. Kovacevic z Janicem. Na Santo Domingo jak sam mowiłes był tlyko drugi skład wiec nie sprawdzłaem. W 1. kolejce Nkic zagrał w dwoch meczach czyli przez całą LŚ daje nam to 4 mecze. Na moje na podstawie 4 meczy i to w przeciągu paru/parunastu tygodni nie można nic powiedzieć o formie zawodnika. Jeśli grał to na około 40%, szału nie ma ale jakiejś patologi i tragedii też nie. W końcu Serbowie nie charakteryzują się wysokimi procentami i kończeniem wszystk,iego od razu ale bywają obicia o blok i kontynuowanie akcji.
Co do gry w Monzy to liga swoje repra swoje, taki Kurek w reprze jest gwiazdą i gra kosmos, w lidze jego dramatycznie beznadziejna gra mocno przyczyniła się do porażki z Zenitem w finale LM.
Liga swoje, repra swoje tyle powiem.
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Przestań zmyślać jakieś durnoty, człowieku. Proszę mi zacytować fragment gdzie ja tak do ciebie napisałem. Naprawdę, prowadzenie dyskusji z tobą to niezwykle irytujące zajęcie :grin: . Gra fatalnie to go krytycznie oceniam, chyba na jakiejś podstawie te dywagacje trzeba opierać. Równie dobrze można powiedzieć, &quot;po co tak krytycznie oceniać tych Bułgarów, przecież mają Aleksieva i w ogóle to znani zawodnicy&quot; no zastanów się. Analizowanie zawodników i szans zespołu na cokolwiek ocenia się głównie po jego ostatnich występach, bo zakładać, że &quot;teraz to On już odpali&quot; to mogą fani Brazylii którzy piszą tak już od roku i nic z tego nie wynika.
Bezposredniej wypowiedzi nie ma ale jest wiele innych ktore rowniez &#39;&#39;gryza&#39;&#39; sie z tym co napisales.Zacytuje: Niektore zespoly odpuscily sobie lige swiatowa, a inne potraktowaly powazniej.Teraz pytanie po co odwolujesz sie do dyspozycji Nikicia z Ligi Swiatowej jesli wczesniej piszesz takie rzeczy?Moze celem Serbow nie bylo pokazanie sie z dobrej strony w lidze swiatowej?Mowisz o Ruciaku ze to zmiennik na zagrywke?To odsylam Cie do spotkania Polska-Wlochy Puchar Swiata 2011 9 kolejka ze nie przytocze meczow z ligi i innych swietnych spotkan reprezentacji , i nie mam zamiaru juz dyskutowac ;), z Toba sie po prostu nie da.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
z powodu Twego komentarza sprawdziłem dokładnie w statach gdzie Nikic grał, gdzie nie grał no po prostu kompletnie nie kojarzyłem go aby często pojawial się na parkiecie no i mam rację. W 3 i 4 kolejce Nikic zagrał łącznie 2 mecze, standardową parą przyjmujących byli U. Kovacevic z Janicem. Na Santo Domingo jak sam mowiłes był tlyko drugi skład wiec nie sprawdzłaem. W 1. kolejce Nkic zagrał w dwoch meczach czyli przez całą LŚ daje nam to 4 mecze. Na moje na podstawie 4 meczy i to w przeciągu paru/parunastu tygodni nie można nic powiedzieć o formie zawodnika. Jeśli grał to na około 40%, szału nie ma ale jakiejś patologi i tragedii też nie. W końcu Serbowie nie charakteryzują się wysokimi procentami i kończeniem wszystk,iego od razu ale bywają obicia o blok i kontynuowanie akcji.
Co do gry w Monzy to liga swoje repra swoje, taki Kurek w reprze jest gwiazdą i gra kosmos, w lidze jego dramatycznie beznadziejna gra mocno przyczyniła się do porażki z Zenitem w finale LM.
Liga swoje, repra swoje tyle powiem.
Jak ci wyszło to 4 mecze? . W pierwszym turnieju Nikic grał z Rosją, Serbią i Kubą. Czyli komplecik. Drugi turniej to występy w Rosji z Kubą, przeciwko Rosji nie grał i z Japonią. Ostatni turniej to mecze z Kubą, z Japonią i z Rosją nie grał. Daje to nam 6 meczów możliwości sprawdzenia formy Nikica i śmiało mogę powiedzieć, że grał tam bardzo słabo, bo większość tych spotkań po prostu widziałem.
Zacytuje: Niektore zespoly odpuscily sobie lige swiatowa, a inne potraktowaly powazniej.Teraz pytanie po co odwolujesz sie do dyspozycji Nikicia z Ligi Swiatowej jesli wczesniej piszesz takie rzeczy?Moze celem Serbow nie bylo pokazanie sie z dobrej strony w lidze swiatowej?
Co ma człowieku piernik do wiatraka? . Drużyny które odpuściły LŚ to Włochy, Rosja , drużyny które przez długi czas (a raczej przez jego większość) grały rezerwowym składem i po prostu nie awansowały do turnieju finałowego. Serbia możliwe, iż również nie miała na celu awansu do finałów , ale co to ma wspólnego z Nikicem? nic, On grał sporo i miał możliwość zaprezentowania swojej dyspozycji.
Mowisz o Ruciaku ze to zmiennik na zagrywke?To odsylam Cie do spotkania Polska-Wlochy Puchar Swiata 2011 9 kolejka ze nie przytocze meczow z ligi i innych swietnych spotkan reprezentacji
Ruciak to w tym momencie typowy zmiennik na zagrywkę, potwierdza to chociażby Memoriał Wagnera , gdzie Włoch testował wszystkie pary przyjmujących.... a Ruciak i tak wchodził tylko na zagrywkę. Po prostu Anastasi nie bierze pod uwagę opcji &quot;Ruciak który gra&quot;. Słabiej gra Winiar , czy Kurek to wchodzi Kubiak , tak było przez całą, dokładnie całą Ligę Światową i tak będzie teraz.
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Jak ci wyszło to 4 mecze? . W pierwszym turnieju Nikic grał z Rosją, Serbią i Kubą. Czyli komplecik. Drugi turniej to występy w Rosji z Kubą, przeciwko Rosji nie grał i z Japonią. Ostatni turniej to mecze z Kubą, z Japonią i Rosją nie grał. Daje to nam 6 meczów możliwości sprawdzenia formy Nikica i śmiało mogę powiedzieć, że grał tam bardzo słabo, bo większość tych spotkań po prostu widziałem.
Jak dla mnie to co napisales to 4 mecze.Z tego co napisales 1turniej-3 mecze, 2 turniej 1 mecz, 3 turniej - brak spotkan wiec 4 a nie 6.
ale co to ma wspólnego z Nikicem? nic, On grał sporo i miał możliwość zaprezentowania swojej dyspozycji.
Nie gral sporo.Tylko 4 z 9 spotkan.I po czym wnosisz ze gral slabo? Po 4 meczach?Pol biedy jakbys napisal ze gral slabo.Ty od razu piszesz ze zenujaco ;).

Ruciak to w tym momencie typowy zmiennik na zagrywkę, potwierdza to chociażby Memoriał Wagnera , gdzie Włoch testował wszystkie pary przyjmujących.... a Ruciak i tak wchodził tylko na zagrywkę. Po prostu Anastasi nie bierze pod uwagę opcji &quot;Ruciak który gra&quot;. Słabiej gra Winiar , czy Kurek to wchodzi Kubiak , tak było przez całą, dokładnie całą Ligę Światową i tak będzie teraz.
Nie bylbym taki pewien, mecz z Wlochami byl o duza stawke poniewaz wygrywajac za 3 punkty mielibysmy juz pewny awans do Igrzysk.Mimo to Ruciak gral i to bardzo dobrze.Zgodze sie ze Ruciak pelni role w Reprezentacji ze wskazaniem na zagrywke, jednak potrafi zagrac swietne spotkanie o stawke i Anastasi postawil na niego, nie na Kubiaka.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Jak ci wyszło to 4 mecze? . W pierwszym turnieju Nikic grał z Rosją, Serbią i Kubą. Czyli komplecik. Drugi turniej to występy w Rosji z Kubą, przeciwko Rosji nie grał i z Japonią. Ostatni turniej to mecze z Kubą, z Japonią i z Rosją nie grał. Daje to nam 6 meczów możliwości sprawdzenia formy Nikica i śmiało mogę powiedzieć, że grał tam bardzo słabo, bo większość tych spotkań po prostu widziałem.
W meczach 1. kolejki zagrał dobrze przeciwko Kubie, z kolei przeciwko Japonii i Ruskim gorzej, co nie zmienia faktu ze te mecze były 2 miesiące temu...
Następne kolejki (2. 3. i 4.) zaczely sie w połowie czerwca i tam Nikic zagrał 3 mecze na 9 i na podstawie tych meczy opierasz swoją opinie, słabe podwaliny ma ta opinia oj slabe.
Ogolnie przyczepic sie do jednego zawodnika ktory gra ogolnie calkiem przyzwoicie i dobrze no to ciekawe. Nie chce mi sie znowu grzebac w statch bo to nudne ale taka ilosc meczy to jest malo.. W sparingu przeciwko Italii zagrał standardowo jak na siebie czyli 40%. Ja bym tego nie nazywal beznaidzjnea gra czy takimi epitetami a nazwazylm to gra srednią z plusem no i tyle.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
W meczach 1. kolejki zagrał dobrze przeciwko Kubie, z kolei przeciwko Japonii i Ruskim gorzej, co nie zmienia faktu ze te mecze były 2 miesiące temu...

Następne kolejki (2. 3. i 4.) zaczely sie w połowie czerwca i tam Nikic zagrał 3 mecze na 9 i na podstawie tych meczy opierasz swoją opinie, słabe podwaliny ma ta opinia oj slabe.

Ogolnie przyczepic sie do jednego zawodnika ktory gra ogolnie calkiem przyzwoicie i dobrze no to ciekawe. Nie chce mi sie znowu grzebac w statch bo to nudne ale taka ilosc meczy to jest malo.. W sparingu przeciwko Italii zagrał standardowo jak na siebie czyli 40%. Ja bym tego nie nazywal beznaidzjnea gra czy takimi epitetami a nazwazylm to gra srednią z plusem no i tyle.
Oglądałem masę meczów Monzy w lidze, w Pucharze CEV i sporo spotkań Serbów w LŚ. Po prostu w tych meczach Nikic grał słabo, a niektórych nawet żenująco słabo (jak np. z Dynamem w CEV). Nie pamiętam dobrego występu tego zawodnika, po prostu. A czy grał ostatnie mecze dwa miesiące temu , czy miesiąc , nie zmienia faktu iż przez cały sezon jest bez formy i gra słabo. Nie podawaj skuteczności w % bo to nie ma większego sensu, te cyferki więcej zakłamują niż oddają rzeczywistości ;). Co do jeszcze tego , że reprezentacja to nie to samo co klub, to oj mocno naciągasz, żeby wyszło coś z tego Nikica :razz: .
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Oglądałem masę meczów Monzy w lidze, w Pucharze CEV i sporo spotkań Serbów w LŚ. Po prostu w tych meczach Nikic grał słabo, a niektórych nawet żenująco słabo (jak np. z Dynamem w CEV). Nie pamiętam dobrego występu tego zawodnika, po prostu. A czy grał ostatnie mecze dwa miesiące temu , czy miesiąc , nie zmienia faktu iż przez cały sezon jest bez formy i gra słabo. Nie podawaj skuteczności w % bo to nie ma większego sensu, te cyferki więcej zakłamują niż oddają rzeczywistości ;). Co do jeszcze tego , że reprezentacja to nie to samo co klub, to oj mocno naciągasz, żeby wyszło coś z tego Nikica :razz: .
Kurek taki słabiutki sezon ligowy za sobą ma a tu nagle MVP Ligi Swiatowej :confused::confused::confused:
o Kubiaku i Bartmanie to już w ogóle lepiej nie wspominać bo grali tragicznie a jednak w kadrze są..

Co do % to mimo wszystko pokazuja one czy gral tak ze mogl grac dalej czy tez gral taka padlinę ze musiala pojść zmiana. Zawsze coś ;]
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Wywołała się tutaj potężna dyskusja na temat meczu Serbia- Usa. Ja uważam, że ten mecz wcale taki łatwy do obstawienia nie jest. Obalę jednak argument Tadzina mówiący o wygranych mistrzostwach Europy przez Serbów swą niebiańską techniką. Mecz z Rosjanami w półfinale wygrał Milikovic z delikatną pomocą środkowych. Nie próbujcie mi wmawiać że nie mam racji bo dokładnie pamiętam ten mecz i Milikovic grał jak natchniony, kończył wszystko a piłek dostał tyle co zwykle dostaje trójka zawodników. Milikovicia już nie ma, a młody Anastasijevic jest średnim atakującym. Starovic prezentuje momentami wysoką formę ale nie są to gracze pokroją Stanleya. Anastasijevic przez swój młody wiek jest zawodnikiem bardzo nieobliczalnym i to jest jego jedyny atut. Ja w tym turnieju nie daję większych szans Serbii nawet na wyjście z grupy (może nie słusznie). Moim skromnym zdaniem nie mają w tej chwili potencjału. Nie ma tam w tej chwili porządnego sypacza jakim przez lata był Grbić. Petkovic czy Mitic to gracze bez polotu. Teraz trochę o amerykanach. Forma Andersona nie wyglądała ostatnio najlepiej, Pridiego również (w pierwszym składzie stawiam na Rooneya) . Jednak jeśli Anderson odpali to z Serbów nie będzie co zbierać. Amerykanie mają ogromny potencjał w ataku i myślę że w tym meczu powinni sobie poradzić. Ponadto USA ma wreszcie solidnego sypacza jakim niewątpliwie jest Donald Suxho. Kurs jak najbardziej mnie zadowala dlatego gram na USA

Usa- Serbia: 1
kurs 1.5
Bukmacher: bet365


Drugim meczem który pobiorę i dodam go prawdopodobnie do meczu pierwszego jest mecz Australii z Argentyną. Kurs jest naprawdę niewielki ale nie chce mi się wierzyć by drużyna Australii poradziła sobie z szybko grającą Argentyną. Australijczycy mają cudowne warunki fizyczne ale brakuje im szybkości. Kiedy idą do potrójnego bloku to w razie kontry na lewym skrzydle nie ma zawodnika który były zdolny zaatakować. Ponadto Australijczycy popełniają bardzo dużo błędów własnych a ich gra nie zachwyca. Wolni Australijczycy nie będą w stanie przesuwać się do bloku przy szybkiej grze Argentyńczyków. Ich zagrywka też nie jest na światowym poziomie by odrzucić rywali mocno od siatki. Jedyną ich zaletą jest gra z kontry i wysokie piłki ale sądzę że to za mało na Argentynę

Typ: Argentyna
Kurs: 1.2
bet 365

ako 1.8


Na drugim kuponie pogram również 2 mecze. Pierwszym będzie mecz Rosji z Niemcami. Ekipa Niemiec bardzo dobrze sobie ostatnio radzi. Dobre warunki fizyczne środkowych, solidny sypacz. I 2 aramty na skrzydłach (o ile manewr z Shoepsem na przyjęciu wypali). Drużyna wygląda bardzo dobrze i co najważniejsze jest w gazie. Sądzę jednak, że Rosja odpali z formą na igrzyska. Mecz będzie bardzo zacięty i widzę tutaj typ który powinien wejść spokojnie. Niemców na pewno stać na ugranie co najmniej jednego seta dlatego gram tutaj punkty powyżej 180.5 kurs 1.80

Nie mam informacji na temat kontuzji Michajłowa i nie wiem jak jest ona poważna jeśli okaże się że nie będzie w stanie grać, a na ataku za niego zagra Ilnikh to dla ryzykantó polecem typ na Niemców kurs: 2.75
lub tak jak zagram ja (w przypadku powaznej kontuzji Michajłowa) handi +1.5 kurs: 2.30.

Jeśli ktoś ma informacje na ten temat prosiłbym o zamieszczenie jej tutaj ponieważ kursy mogą polecieć w dół. Już od wczoraj spadł delikatnie kurs na Niemców.


Kolejnym meczem jest mecz Polska- Włochy który nie ukrywam jest dla mnie najtrudniejszym meczem z tej stawki. Po jednej stronie zgrana i mocna ekipa z Włoch po drugiej nie mająca słabego punktu i równie silna lub silniejsza reprezentacja Polski. Ogromnym atutem Włochów jest silna zagrywka, jednak mają oni duży problem na przyjęciu. Savani jest w przyjęciu kryty, ale szczerze powiedziawszy kryje go gracz który wcale wiele lepiej zagrywki nie przyjmuje czyli Bari. O ile dobrze i solidnie przyjmuje on zagrywkę dołem tak floot na palce sprawia mu ogromny problem. Zaytsev też nie jest orłem w przyjęciu więc Polaków oceniam o wiele wyżej w tym elemencie gry. Zajmę się teraz rozgrywającymi. Travica mnie osobiście nie przekonuje. Według mnie Beruto popełnił błąd nie biorąc Vermiglio z Zenitu i na tej pozycji również Polacy mają przewagę. Włosi mają tylko przewagę na jednej pozycji, na pozycji atakującego. Bartman ostatnio zrobił ogromne postępy, a w razie jego słabszej dyspozycji na ławce jest jeszcze Jarosz, ale Łasko wygląda tutaj o wiele lepiej. Biorąc wszystko w całość Włosi mają przewagę w ataku (elemnt gry nie pozycja) oraz w zagrywce. Polacy zaś lepiej przyjmują, grają szybszą i bardziej kombinacyjną siatkówkę. Kluczem do tego meczu będzie nasze przyjęcie oraz to czy Włosi wstrzelą się w zagrywkę. Ja stawiam tutaj na Polskę choć nie przychodzi mi to łatwo jak już nadmieniłem na początku
kurs: 1.6
bet 365


Ps. Mam do Was prośbę. Jeśli ktoś orientuje się gdzie w tej chwili znajdę dobry bonus to bardzo bym prosił o podzielenie się tymi informacjami (oprócz bet 365 i bwina bo tam mam konta a drugiego założyć nie mogę)
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Obalę jednak argument Tadzina mówiący o wygranych mistrzostwach Europy przez Serbów swą niebiańską techniką
Nie zrozumiałeś kolegi Tadzina, który użył ironii, a chodziło mu tylko o te porównanie mistrza olimpijskiego sprzed 4 lat do mistrza Europy z tamtego roku.
Dlaczego niektorym nie chce sie nawet przeczytac wcześniejszych postów ???? (pomijam rozumienie ironii).

A co do Milijkovica to gdyby nie statystyki to do legend by przyszło jak sam wygral z Rosją i Wlochami zdobywajac w kazdym meczu po 50 punktow i waląc po 10 asow i blokow na mecz ;). Niestety statystyki sa nieublagane, a sa one takie:
Serbia 3-2 Rosja
ilość pkt zdobytych w ataku
Nikic-15
Kovaceivc-15
Milijkovic-26
Khtey-16
Biriukov-15
Michajłow-24
Serbia-Wlochy
Nikic-13
Kovaceivc-9
Milijkovic-17
Savani-17
Parodi-4
Zajcew-4
Lasko-15
Dalej wgłębiać mi się nie chce, ale skoro mowisz ze przy takim rozkładzie ataku to sam Milijkovic wygrał ME, no to w półfinale mieliśmy mecz Milijkovic-Michajłow, a nie Serbia-Rosja, zgodnie z Twoim rozumowaniem. Ogólnie niektorzy wymyslaja nowe baśnie i historie na temat meczy ktore mialy miejsce w przeszłosci ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Nie mam informacji na temat kontuzji Michajłowa
Jak twierdzi Rosyjski lekarz Michajlow ma skrecony staw skokowy, jednak sciegna i wiezadla sa nienaruszone.Nie wyklucza to Michajlowa z Igrzysk jednak jak twierdzi lekarz, bedzie on musial 2 mecze odpoczac.Wiecej informacji z pewnoscia otrzymamy po dzisiejszej konferencji prasowej.

Jesli chodzi o Miljkovicia to podzielam zdanie Tadzina, pamietam ten mecz i pamietam gre Miljkovicia.Zrobila ona na mnie wrazenie poniewaz, byla efektowna, stad Twoje odczucie o tym ze wygral on sam ten mecz.Jednak punktacja ktora przedstawil nam Tadzin pokazuje, ze atak byl wzglednie rowno rozlozony, wzglednie poniewaz, naturalne jest, ze Miljkovic jako lider ekipy i doswiadczony, swietny gracz otrzymywal wiecej pilek.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Tadzin gdzie zobaczyłeś w moim poście że on zdobył 50 punktów na przykład. Nie musiał tego robić, wystarczy że kończył piłki z niewiarygodnie trudnych pozycji gdzie nie jeden zawodnik by kiwał lub przebijał piłkę plasem. To że Nikic i Kovacevic zdobyli po 15 punktów to nie znaczy że grali w tym meczu jakoś &quot;nadzwyczajnie&quot;. Z szybkiej piłki na poruszonym bloku nie trudno skończyć natomiast piłki które w tym meczu kończył Milikovic wyglądały już trochę inaczej. Co do twoich statystyk to jeśli możesz podaj mi stronę z której je bierzesz ???? .
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Mecz z Rosjanami w półfinale wygrał Milikovic z delikatną pomocą środkowych. Nie próbujcie mi wmawiać że nie mam racji bo dokładnie pamiętam ten mecz i Milikovic grał jak natchniony, kończył wszystko a piłek dostał tyle co zwykle dostaje trójka zawodników
Wg moich statystyk nie miał on 100% skut w ataku. Co do statystyk są tajne i nie dostałem upoważnienia aby wysyłać do nich link.
Z szybkiej piłki na poruszonym bloku nie trudno skończyć natomiast piłki które w tym meczu kończył Milikovic wyglądały już trochę inaczej.
Gdyby rozgrywajacy przy idealnym dograniu zawsze posyłali szybkie pilki do Nikica/Kovacevica a dla Milijkovica tylko te najtrudniejsze, no to co jak co ale nawet przeciętni środkowi zorientowaliby się że przy kazdym perfekcyjnym przyjeciu pila nie pojdzie do młota. Brzmi dość absurdalnie nieprawdaż ? D:
Tak chciałbym tylko nadmienić że Serbowie w 2010 roku w Argentynie bez Grbicia i Milijkovica zajęli 3 miejsce w LŚ, tak wiem Starovic wtedy nie był po kontuzji i grał bardzo dobrze, ale pragnę pokazać że bez tych dwóch Panów Serbowie też coś tam ugrali (przemilczę LŚ 2011 bo to była LŚ gdzie Serbowie pokzali się z najgorszej strony...).
 
Do góry Bottom