>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

G 4

gohanchannn

Użytkownik
Kuba? ???? , szukam ich w której są grupie na tych Igrzyskach i jakoś nie mogę znaleźć . Nie chce mi się nawet za bardzo komentować tych bzdur , Brazylii i Rosji to Ty chyba od trzech lat nie widziałeś , bo na chwilę obecną Włosi są dużo lepszym zespołem zarówno od jednych jak i drugich. Nie neguje tego , że zdobędziemy medal , jesteśmy faworytem do medalu , ale Włosi też nim są. Tego Ruciaka to nie ma co komentować nawet, to chyba taki żarcik z twojej strony miał być. Nie masz wiedzy , żeby dyskutować na poziomie , więc wypisujesz stek niczym nie popartych bzdur, myśląc , że masz rację. Poczekajmy do Niedzieli Panie Roy Ball ???? ;)
Fakt moj blad napisalem tak jak sie to mowi, aprzynajmniej tak brzmi.Kuba to swietny zespol, to ze ich nie ma na Igrzyskach nie jest dla mnie zadnym argumentem ze sa slabi.To samo tyczy sie Brazylii rowniez zespol swietny, nie spisywali sie ostatnio znakomicie ale odpala na najwazniejsza impreze ( moje zdanie).Jesli chodzi o poziom konwersacji to faktycznie jestes czlowiekiem nie kulturalnym i aroganckim o konwersacji na poziomie nie ma mowy, to Ci musze przyznac.Jeszcze prosba, znajdz mi lepszego zadaniowego i tak swietnie powtarzajacego sie zmiennika jak Ruciak.Wiedze na pewno posiadasz tego nie kwestionuje, tylko czym jest wiedza bez kultury?Z kim wtedy bedziesz dyskutowal?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Fakt moj blad napisalem tak jak sie to mowi, aprzynajmniej tak brzmi.Kuba to swietny zespol, to ze ich nie ma na Igrzyskach nie jest dla mnie zadnym argumentem ze sa slabi.To samo tyczy sie Brazylii rowniez zespol swietny, nie spisywali sie ostatnio znakomicie ale odpala na najwazniejsza impreze ( moje zdanie).Jesli chodzi o poziom konwersacji to faktycznie jestes czlowiekiem nie kulturalnym i aroganckim o konwersacji na poziomie nie ma mowy, to Ci musze przyznac.
O czym ty w ogóle piszesz?! kto i gdzie napisał, że oni są słabi?. Jasne , że Kuba to mocny zespół , ale chyba kpisz pisząc , że to drużyna lepsza od Włochów. Ta ekipa nie awansowała nawet na Igrzyska dostając w decydujących meczach od Kanady i Niemców , czyli co najmniej jednej półki niżej od Włochów , a Ty piszesz , że są od nich lepsi? na jakiej niby podstawie? . To samo tyczy się Brazylijczyków , grają oni kompletne dno od jakiegoś roku , siła ich skrzydeł przy Włochach wypada śmiesznie i na chwilę obecną to oni na żadne odpalenie liczyć nie mogą , bo po prostu nie mają kim odpalić. Murilo trzyma w miarę przyjęcie , ale na ataku to cień. Dante jest w koszmarnie tragicznej dyspozycji . Nie ma tam zmienników na poziomie. Również nie wiem dlaczego uważasz ich za lepszych od Włochów. Arogancki jestem tylko odpowiadając na niczym nie poparte głupoty, które mnie najzwyczajniej w świecie denerwują i nie potrafię na nie kulturalnie odpowiedzieć. Taką mam wadę.
Jeszcze prosba, znajdz mi lepszego zadaniowego i tak swietnie powtarzajacego sie zmiennika jak Ruciak.Wiedze na pewno posiadasz tego nie kwestionuje, tylko czym jest wiedza bez kultury?Z kim wtedy bedziesz dyskutowal?
Porównywanie Ruciaka do chociażby Parodiego jest dosyć zabawne. To zmiennik na zagrywkę , więc żadnym pełnowartościowym zmiennikiem nie jest. Piszesz o nim , jakby przy każdym wejściu na serwis walił asa , a tak nie jest.
 
L 18

ligamistrzow

Użytkownik
Jesli chodzi o poziom konwersacji to faktycznie jestes czlowiekiem nie kulturalnym ioganckim o konwersacji na poziomie nie ma mowy, to Ci musze przyznac.
Bo używasz śmiesznych argumentów co nie sprzyja prowadzeniu jakielkolwiek dyskusji , co ma występ w LS w tamtym roku czy miejsce w rankingu FIVB do obecnego potencjalu i formy drużyny.

Na plus Wlochow napewno silna zagrywka + mocne w ataku skrzydla, na minus slabe przyjęcie i &quot;malo&quot; finezyjne rozegranie. Travica to dla mnie tylko wystawiacz

Co do reszty typow to rozsądne wydaje się:
Usa - Serbia
Bulgaria (-2.5) - Wlk Brytania
Niemcy (+1.5) - Rosja
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Kuba? ???? , szukam ich w której są grupie na tych Igrzyskach i jakoś nie mogę znaleźć . Nie chce mi się nawet za bardzo komentować tych bzdur , Brazylii i Rosji to Ty chyba od trzech lat nie widziałeś , bo na chwilę obecną Włosi są dużo lepszym zespołem zarówno od jednych jak i drugich. Nie neguje tego , że zdobędziemy medal , jesteśmy faworytem do medalu , ale Włosi też nim są. Tego Ruciaka to nie ma co komentować nawet, to chyba taki żarcik z twojej strony miał być. Nie masz wiedzy , żeby dyskutować na poziomie , więc wypisujesz stek niczym nie popartych bzdur, myśląc , że masz rację. Poczekajmy do Niedzieli Panie Roy Ball ???? ;)
Kto powiedzial ze, Kuba jest slaba?Ty, laczac moja i Twoja wypowiedz. Sa duzo lepsze zespoly od nich.Chociazby Rosja, Brazylia , Kuba.A Ty na to Kuba? ???? .
To ja sie pytam co to ma znaczyc jak nie ocenienie Kuby jako slabych.Jeszcze w sposob jak juz mowilem nie kulturalny i nieelegancki.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Chciałbym niektórym przypomnieć że to jest dział w którym podaje się swoje analizy/przemyślenia a nie suche typy !! Tak więc prosiłbym aby napisać chociaż parę słów za/przeciw albo ze 2 zdania z jakiego powodu taki typ a nie inny. I prosiłbym bez takich fraz &quot;dla mnie to pewniak&quot; jak ktoś powyżej napisał, bo to jest po prostu śmieszne/niedorzeczne mówić o pewniakach na Igrzyska, gdzie tak naprawdę forma większości zespołów to jedna wielka niewiadoma, szczególnie jeśli mowa o USA i Serbii..
DawidBarca po raz kolejny (w sumie to chciałoby się napisać &quot;tak jak zwykle&quot;) ciut mocno nadużywasz w słowach, bo uważam że własne zdanie można przekazać/napisać/sformułować zdecydowanie mniej agresywnie i pomimo że taka uwaga zapewne nie przyniesie skutku, no to coż Modzi mają większe możliwości i kiedys w koncu tak sie ta historia zakończy.
Tak też mi przyszło do głowy jak to na F6 wychwalałeś Kubańczyków że maja ogromną zwyżkę formy że to że przytaczam że w kwalach do IO dwa razy sobie nie poradzili mówiłeś ze to sa bezsensowne argumenty bo to bylo kiedys tam, a teraz sam tych argumentów używasz ;)
Zabawne że tak powiem.
Jeszcze jedno, siatkówka to sport zespolowy i Polacy pomimo ze nie maja jakichś rewelacyjnych zawodników to potrafili stworzyć bardzo zgrany zespół i tym wygrywają/miażdżą rywali. Nie wiem jak niektórzy nie potrafią tego zrozumieć pomimo że siedzą w siatce parę lat...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Chciałbym niektórym przypomnieć że to jest dział w którym podaje się swoje analizy/przemyślenia a nie suche typy !! Tak więc prosiłbym aby napisać chociaż parę słów za/przeciw albo ze 2 zdania z jakiego powodu taki typ a nie inny. I prosiłbym bez takich fraz &quot;dla mnie to pewniak&quot; jak ktoś powyżej napisał, bo to jest po prostu śmieszne/niedorzeczne mówić o pewniakach na Igrzyska, gdzie tak naprawdę forma większości zespołów to jedna wielka niewiadoma, szczególnie jeśli mowa o USA i Serbii..
DawidBarca po raz kolejny (w sumie to chciałoby się napisać &quot;tak jak zwykle&quot;) ciut mocno nadużywasz w słowach, bo uważam że własne zdanie można przekazać/napisać/sformułować zdecydowanie mniej agresywnie i pomimo że taka uwaga zapewne nie przyniesie skutku, no to coż Modzi mają większe możliwości i kiedys w koncu tak sie ta historia zakończy.
Tak też mi przyszło do głowy jak to na F6 wychwalałeś Kubańczyków że maja ogromną zwyżkę formy że to że przytaczam że w kwalach do IO dwa razy sobie nie poradzili mówiłeś ze to sa bezsensowne argumenty bo to bylo kiedys tam, a teraz sam tych argumentów używasz ;)
Używam tych argumentów porównując ich z Włochami. Nie ma znaczenia w jakiej są obecnie formie , bo na Igrzyskach ich nie zobaczymy . Rozmawiamy tutaj ogólnie o klasie tego zespołu , nawet jeśli byli bez formy to takich rywali jak Kanada powinni pokonać. To , że dyspozycja na LŚ była lepsza to wiadomo , ale ogólnie drużyna ta (w obecnym składzie) nie ma tak dużych możliwości jak Włosi . Co ja mam do modów? za ton wypowiedzi banów się nie daje chyba? . Nikogo w swoich wypowiedziach nie obrażam, nie rozumiem więc co tutaj się ma zakończyć.
Kto powiedzial ze, Kuba jest slaba?Ty, laczac moja i Twoja wypowiedz. Sa duzo lepsze zespoly od nich.Chociazby Rosja, Brazylia , Kuba.A Ty na to Kuba? .
To ja sie pytam co to ma znaczyc jak nie ocenienie Kuby jako slabych.Jeszcze w sposob jak juz mowilem nie kulturalny i nieelegancki.
Nie rozumiem z czym masz problem , ale podejrzewam , że z czytaniem ze zrozumieniem. To ma znaczyć jako ocenianie Kuby jako słabszych od Włochów , a nie jako słabych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Panowie, głęboki oddech i więcej merytorycznych argumentów :). Turniej w Londynie będzie równie gorący jak dyskusja tutaj, tego można być pewnym :).

Osobiście czekam na linie punktową w meczach Polska- Włochy ( over ) i USA - Serbia ( under ) - zobaczymy co wystawią
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Panowie, głęboki oddech i więcej merytorycznych argumentów :). Turniej w Londynie będzie równie gorący jak dyskusja tutaj, tego można być pewnym :).

Osobiście czekam na linie punktową w meczach Polska- Włochy ( over ) i USA - Serbia ( under ) - zobaczymy co wystawią
standardowo 185,5 i kursy 1.85-1.85. niczego innego nie nalezy sie spodziewac.
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Używam tych argumentów porównując ich z Włochami. Nie ma znaczenia w jakiej są obecnie formie , bo na Igrzyskach ich nie zobaczymy . Rozmawiamy tutaj ogólnie o klasie tego zespołu , nawet jeśli byli bez formy to takich rywali jak Kanada powinni pokonać. To , że dyspozycja na LŚ była lepsza to wiadomo , ale ogólnie drużyna ta (w obecnym składzie) nie ma tak dużych możliwości jak Włosi . Co ja mam do modów? za ton wypowiedzi banów się nie daje chyba? . Nikogo w swoich wypowiedziach nie obrażam, nie rozumiem więc co tutaj się ma zakończyć. Nie rozumiem z czym masz problem , ale podejrzewam , że z czytaniem ze zrozumieniem. To ma znaczyć jako ocenianie Kuby jako słabszych od Włochów , a nie jako słabych.
Oczywiscie w calej rozciaglosci zgadzam sie z Panem o pseudonimie Tadzin, konczac ta jałową dyskusje powiem Ci tak: to co mowisz moze byc wypowiedzia posrednia lub bezposrednia.Czyli mozesz powiedziec wprost: Kuba jest slaba.Czego oczywiscie nie powiedziales.Ale powiedziales kpiacym tonem w taki sposob ze, posrednio wyszlo ze Kuba w Twoim mniemaniu jest slaba.A jak widzisz Pan o pseudonimie Tadzin wychwycil ze, raz zachwalasz, zaraz mowisz co innego, o Twoim tonie nie wspomne bo na prawde nie ladnie piszesz.Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze owocnych przemyslen.
 
A 13

arkosport

Użytkownik
Zawsze byłem optymistą, ale w tym roku to chyba ten optymizm jest uzasadniony.
Polacy wygrali Ligę Światową, Polacy są w świetnej formie, Polacy są faworytami. Powinni bez problemów wygrać grupę. Wprawdzie Włosi im specjalnie nie leżą, ale gramy z nimi I mecz, bez specjalnych obciążeń. Do tego nasz trener – Andrea Anastasi jest Włochem i ma rywala znakomicie rozpracowanego. W ćwierćfinale prawdopodobnie trafimy na Niemców (ewentualnie Serbów) i też powinno pójść gładko. Schody zaczną się dopiero w półfinale. Brazylia (zakładam, że z nimi się spotkamy, bo w swej grupie okażą się gorsi od Rosjan) to dla nas przeciwnik najtrudniejszy. W przeszłości mecze z nimi przegrywaliśmy już w szatni. Tegoroczna seria zwycięstw nad Brazylijczykami mocno nas jednak podbudowała i jeśli uporamy się z tą przeszkodą, to w finale również powinno być dobrze.
Siłą naszej drużyny jest szeroki skład. Mamy wartościowych graczy na wszystkich pozycjach. Jak któremuś nie pójdzie, to może wejść zmiennik i wcale nie obniży poziomu. Generalnie stawka drużyn jest wyrównana. Polska, Brazylia, Rosja, USA, Włochy – każda z tych 5 drużyn może sięgnąć po tytuł i nie będzie to żadna niespodzianka. O wynikach będą decydowały niuanse. Mecze mogą się rozstrzygać w 5 setach i najważniejsze by wówczas biało-czerwonym głowy się „nie zagrzały”. Wie o tym doskonale Anastasi, który podczas Memoriału Wagnera skrytykował Bartmana za brawurową akcję w końcówce I seta meczu z Niemcami. Ten błąd nic nas nie kosztował, ale na IO pojedyncze błędy mogą przesądzić o medalach. Polacy muszą pamiętać, że granica między zwycięstwem, a porażką czasem jest bardzo delikatna. W 2008 roku w Pekinie opadli w ćwierćfinale, ale równie dobrze mogli przecież sięgnąć po medal. Awans do półfinału przegrali przecież dopiero w tie breaku, przegrywając z Włochami 15-17.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Zgadzam się z Tadzinem co do typu na Włochów +1.5 seta.
Według mnie w spotkaniu Polaków z Włochami będzie tie-break.
Większość skreśla Włochów tylko trudno mi zrozumieć dlaczego.
Owszem Polacy są w formie ale Włosi nie oddadzą tego spotkania za darmo.
Polacy ostatnio w pierwszym spotkaniu turnieju finałowego LŚ grali z Brazylią i wygrali w tie-breaku 3:2.Teraz to się powtórzy.W niedzielnym spotkaniu też stawiam 3:2 dla Polaków.
Jeszcze przewiduję że Wielka Brytania ugryzie seta w spotkaniu z Bułgarami.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Panowie. Zwycięzca grupy B na Igrzyskach Olimpijskich.
Grupa B: Rosja, Brazylia, USA, Serbia, Niemcy i Tunezja.
- Jeżeli ktoś jest przekonany o tym, że grupę B wygrają Rosjanie albo Brazylijczycy to wyczaiłem surebeta.
Wygra grupę B ▶ Brazylia 2.50 Expekt
Wygra grupę B ▶ Rosja 2.50 Bwin​
Surebet polega na tym , iż mamy pewny zysk . Tutaj pewnego nic nie ma , więc nie jest to żaden surebet. Nigdy nie można być o czymś w 100% przekonanym , a zwłaszcza nie o tym , iż te dwie drużyny które są bez formy na pewno wygrają tą grupę. Żeby z takiego &quot;surebeta&quot; mieć konkretny zysk trzeba by było zapakować sporo kasy , co jest w tym wypadku sporym ryzykiem. Czy taką wielką niespodzianką byłoby gdyby USA tą grupę wygrało? jak dla mnie nie.
 
A 0

adam_mitra

Użytkownik
Gystlik wyraźnie napisał, jeżeli ktoś jest przekonany, że któraś z tych 2 drużyn wygra, a jeżeli ktoś jest przekonany to wtedy jest surebet ????
Jak dla mnie zawyżony kurs cały czas wisi na bet-at-home Włochy to win @ 11,50
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
GRUPA &quot;A&quot; Moim zdaniem....
WIELKA BRYTANIA Jako pierwszą drużynę wybrałem gospodarzy czyli reprezentacja Wielkiej Brytanii. Gdzieś wyczytałem że jeżeli ekipa gospodarzy prezentuje fatalny poziom może zostać wycofana z Olimpiady. Według FIVB ekipa WB jest na takim poziomie że może rywalizować z czołówką. Moim zdaniem chyba ta różnica jest zbyt duża. Ale od początku. Ogólnie siatkówka w Wielkim Księstwie jest bardzo mało popularna, świadczy o tym brak pełno zawodowej ligi a jedynie dobrze rozwinięta amatorka w której grają takie ekipy jak &quot;London Polonia&quot;. Z tego wniosek że wszyscy reprezentanci grają w zagranicznych klubach. Od razu trzeba zaznaczyć że są to bardzo mało znane kluby z Holandii, Francji czy Belgii. O samych graczach niewiele mogę powiedzieć tylko dwóch ma powyżej 2 metry wzrostu, w swoich słabych klubach i tak nie są pierwszoplanowymi zawodnikami. Trenerem WB jest Harry Brooking który już od wielu lat prowadzi tą ekipę, oczywiście bez sukcesów. Mój jedyny kontakt z tą ekipą to LE i okazuje się że grali w paru edycjach i za każdym razem kończąc na ostatnim miejscu w grupie kwalifikacyjnej. W kwalifikacjach do ME czy MŚ odpadają w I rundach ( np.w kwal. do MŚ 2010 przegrali z Izraelem i Białorusią.) Miejsce 92 w rankingu FIVB mówi samo za siebie. Przez rok przygotowywali się do tego turnieju jednak każdy wie że będzie to dostarczyciel punktów i wygrany jeden set to będzie wielkie święto w Londynie. AUSTRALIA Teraz o &quot;Azjatach&quot; na Olimpiadzie czyli Australii. Na olimpiadę dostali się przez turniej kwalifikacyjny w Japonii gdzie zajęli drugie miejsce za Serbią a o punkt wyprzedzając Iran, który moim zdaniem bardziej zasługiwał na kwalifikacje. Większość skazuje Australię na pożarcie tak jak WB, ale tutaj już od kilku lat zbudowana jest solidna jak na Azję ekipa zawodników. Najbardziej wyróżniającą postacią jest trener Jon Uriarte świetny Argentyński zawodnik który chyba mimo wszystko przyciągnięty przez pieniądze ponownie od niecałych dwóch lat prowadzi ekipę Australijską, wcześniej w 2001 roku także objął to stanowisko. Wtedy skończyło się na występie w Atenach i słabych wynikach. W ekipie Australii już możemy poznać kilku zawodników. Bardzo dobrze znany wszystkim Polakom, Igor Yudin jest kapitanem reprezentacji. Zingel, Passier czy Edgar to kolejne mocne postacie tej drużyny o czym świadczy ich gra we włoskiej Serie A. Oglądałem ten zespół we wspomnianych kwalifikacjach i prezentowali się bardzo przyzwoicie, owszem zdarzały im się straszne przestoje jak np. z Japonią ale moim zdaniem są w stanie przy dobrej dyspozycji wspomnianych graczy powalczyć z Bułgarami o awans. BUŁGARIA Niestety wielkie problemy Bułgarskiej siatkówki zaczęły się zaraz po przegranych kwalifikacjach we własnej hali. Odszedł Stojczew i kilka gwiazd, ale ten temat był przerabiany już sto razy więc nie ma co znowu zaczynać. Do Londynu ostatecznie się dostali po banalnie ułożonym znowu u siebie turnieju. Ale oprócz awansu nic nie powinni w Londynie osiągnąć. Odeszło kilku bardzo dobrych graczy, kilku wyeliminowały kontuzje. Przez to np. Bratojew jest rozgrywającym a jak rozgrywa to każdy wie. Poza tym, Bułgarzy dalej posiadają kilku wartościowych graczy takich jak Nikolow czy Sokołow. Po całym zamieszaniu wokół drużyny Bułgarzy zagrali w F6 LŚ gdzie ustawiając sobie łatwiejszą grupę awansowali do półfinałów. Ale tam zostali pokonani przez Polaków i Kubańczyków. Moim zdaniem Bułgarzy oprócz awansu nie ugrają tutaj nic, po całym zamieszaniu w kadrze ta drużyna strasznie straciła na wartości. WŁOCHY Według wielu to właśnie Włosi są faworytami Igrzysk Olimpijskich, moim zdaniem powinni zajść daleko ale na złoty medal chyba tej ekipy nie stać. Do Londynu trener Mauro Berruto zabrał kilku bardzo doświadczonych graczy, ale doświadczonych znaczy także starszych a co za tym idzie mogą już nie wytrzymać takiego turnieju grając ciągle na bardzo dobrym, stałym poziomie. Berruto zabrał tylko jednego atakującego Michała Łasko który jak wiadomo prezentuje się bardzo dobrze, ale czy także i on jest gotowy ciągnąć cały turniej na super skuteczności? Dodatkowo zabrany drugi Libero, co dla mnie jest nieporozumieniem ponieważ Bari jest świetnym Libero. Czy Włosi odpuścili całkowicie LŚ? Trochę tak i nie chcieli grać o turniej finałowy ale dwa turnieje, pierwszy i ostatni rozegrali w najsilniejszym składzie a i tak męczyli się z Koreą czy przegrywali z USA lub Francją. Minusem tej drużyny jest zapewne brak rytmu meczowego który mają np. Polacy albo Amerykanie. Jest to silna drużyna, której atutem jest zagrywka, którą także da się zneutralizować. Wszyscy wiemy patrząc na naszego trenera jacy są Włosi, bardzo łatwo ich sprowokować i często to ich gubi. Przykładem jest mecz z Polakami w PŚ gdzie przez cały mecz wrzało w całej hali. Szanse Włochów oceniam wysoko ale mimo przekonujących wygranych sparingów z Serbami w ostatni weekend obstawiam ich porażkę z naszą drużyną i odpadnięcie w półfinale. ARGENTYNA Ostatni rywal Polaków to nasi ostatni rywale czyli drużyna Javiera Webera, świetnego trenera który w dwa lata stworzył świetną drużynę złożoną z bardzo młodych graczy, pełnych finezji i ochoty do gry. W tamtym sezonie zachwycili wszystkich szybką grą De Cecco i świetnymi kombinacjami na każdej pozycji. Jednak w tym roku coś jakby stanęło w miejscu. Z wywalczeniem awansu do IO przy braku Brazylii w kwalifikacjach nie mieli żadnych problemów. Później LŚ w której zaprezentowali się przeciętnie na tle rywali z pewnością w ich zasięgu. Tej drużynie potrzeba spokojnej i ustabilizowanej gry, tego nie było widać, chcieli szybko wygrać mecz i ośmieszać ich na każdym kroku. W jakiej są formie pokazał turniej w Zielonej Górze, słaby występ, masa błędów i braki które widać gołym okiem. Mimo wszystko na taki turniej Weber zapewne szykuje kilka niespodzianek a De Cecco sam w sobie jest groźny dla rywali. Jednym z problemów jest słaby atakujący Pereyra czy Castellani prezentują się poniżej pewnego poziomu. To ile młody Ivan popełniał błędów w meczu z Polską pokazało najlepiej że chyba za wcześnie na medal dla Argentyny. Mimo tego uważam że zawsze trzeba na nich uważać. Jest to drużyna młoda, nieograna na takich turniejach, ale właśnie na tej fantazji mogą napsuć krwi swoim rywalom.
O Polakach nie będę się rozpisywał ale ode mnie dodam tylko tyle że dalej moim zdaniem jest problem z Bartmanem i Jaroszem. Niby grają nieźle ale przy mocniejszych drużynach na Olimpiadzie mogą sobie nie poradzić, co do złota nie jestem takim optymistą ale wygranie grupy i półfinał to powinien być cel minimum dla Polskiej reprezentacji.
GRUPA &quot;A&quot;
1.POLSKA
2.WŁOCHY
3.ARGENTYNA
4.BUŁGARIA
5.AUSTRALIA
6.WIELKA BRYTANIA
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Jeszcze prosba, znajdz mi lepszego zadaniowego i tak swietnie powtarzajacego sie zmiennika jak Ruciak
Ruciak to taki nasz dzisiejszy Bąkiewicz - świetny w przyjęciu i do zadań defensywnych. Lepszy od Bąka jest w tym, że ma lepszą zagrywkę i nieco większy repertuar w ataku, choć i tak podstawą jest przyspieszona piłka na lewe skrzydło.
Owszem Polacy są w formie ale Włosi nie oddadzą tego spotkania za darmo.
A kto powiedział, że oddadzą? Faworytem tego meczu jest Polska, bo zagrała o wiele więcej gier od zakończenia fazy grupowej LŚ - dokładnie 7 meczy, w których straciła zaledwie 3 sety. Włosi po dwóch sparingach z Serbią, wyników nie znam, bo szczerze nie przyglądałem się im. Niemniej jednak nasi zeszli dzisiaj z wysokich obciążeń, będą nabierać świeżości. Włosi zapewne też. Ale znacznie więcej argumentów mamy po swojej stronie. Ale więcej będę pisał bo nieco dogłębniejszej analizie, tuż przed meczem.
I tak naprawdę to radziłbym też nie sugerować się i dawać sobie uciąć ręki o dyspozycji co poniektórych zawodników. Bo jak wyczytuję teksty typu
To samo tyczy się Brazylijczyków , grają oni kompletne dno od jakiegoś roku , siła ich skrzydeł przy Włochach wypada śmiesznie i na chwilę obecną to oni na żadne odpalenie liczyć nie mogą , bo po prostu nie mają kim odpalić. Murilo trzyma w miarę przyjęcie , ale na ataku to cień. Dante jest w koszmarnie tragicznej dyspozycji . Nie ma tam zmienników na poziomie.
to mnie trochę na śmiech zbiera. W miesiąc może się wiele wydarzyć i pisanie, że ktoś nie odpali, na dodatek z takim przekonaniem, jest dla mnie bzdurą.
PS. Kursy na pierwsze spotkania IO wiszą już od jakiegoś miesiąca. Zatem
standardowo 185,5 i kursy 1.85-1.85. niczego innego nie nalezy sie spodziewac.
można było się spodziewać jednak czego innego. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Dla mnie &quot;pewniakiem&quot; pierwszego dnia jest mecz Amerykanów z Serbami. Wiadomo jak silna jest grupa B tutaj tylko Tunezja jest wyraźnym outsiderem reszta ekip to silne drużyny z całego świata.
W 2012r. po Pucharze Świata z reprezentacji Serbii odszedł gwiazdor Serbskiej siatkówki Ivan MIlijkovic. Jak ważny to gracz to chyba każdy wie, mimo wszystko dziwna jego decyzja że nie chciał po raz czwarty zagrać na Igrzyskach i wspomóc doświadczeniem swoich rodaków. O reprezentacji Serbii nie można powiedzieć że nie jest ograna na IO czy innych wielkich imprezach jednak znajduję się w niej kilku graczy dla których turniej w Londynie będzie wielkim przeżyciem ale także ogromna presja będzie ciążyć na tych graczach. Głównym problemem trenera Kolakovicia jest obsadzenie właśnie pozycji po Ivanie, niby jest Starovic i Atanasjievic ale ten pierwszy gra w kratkę a młody gracz z Polskiej ligi nie potrafi w ważnych momentach zachować zimnej krwi tylko popełnia głupie błędy. Sezon reprezentacyjny Serbowie zaczęli od kwalifikacji olimpijskich w Sofii gdzie w półfinale odpadli z Włochami. Później przyszedł czas na LŚ w której Serbowie grali w kratkę, również trochę eksperymentując jednak często grając przeciętne zawody. Międzyczasie wzięli udział w turnieju w Japonii w którym ogrywając wszystkich Azjatów i tracąc w 7 meczach tylko seta. Ale rywale typu: Kolumbia, Portoryko czy Chiny to rywale z niższej półki. Podsumowując to w moim odczuciu Serbowie będą bardzo musieli wysilić się o awans do 1/4, są jeszcze zespołem chyba nie zgranym i zespołem w którym brakuje lidera jakim był Ivan. Ostatnie sparingi z Włochami chyba do końca pokazały niedociągnięcia Serbów 0:4 i 0:3 to jak najbardziej odzwierciedla.
Dla reprezentacji USA IO to najważniejsza impreza w życiu. Jak Amerykanie traktują igrzyska chyba nie trzeba tłumaczyć. Co cztery lata odbywa się szczegółowa selekcja siatkarzy którzy mogą pojechać na Olimpiadę i jak zwykle Amerykanie jadą jako czarny koń, który lata poprzedzające IO delikatnie odpuszcza i buduje ekipę właśnie na tą imprezę. O sile USA mogliśmy się przekonać w tegorocznej LŚ. Wygrana silna grupa (mimo lekkiego odpuszczenia przez Włochów) i srebrny medal pokazuje że Amerykanie chcą obronić złoty medal z 2008 roku, kiedy to także nie byli faworytami a jednak pokonali wszystkich i z Pekinu przywieźli złoto. Alan Knipe w przeciwieństwie do Kolakovicia dalej ma w składzie &quot;starych lisów&quot; i to w dobrej formie. Oczywiście mowa o niezawodnym Claytonie Stanleyu oraz Williamie Priddym. Oprócz nich także kilku innych ważnych graczy będzie broniło tytułu. Jest to drużyna złożona z bardzo solidnych graczy grających w bardzo mocnych ligach. Wiadomo forma np. Priddiego daje wiele do myślenia ale może w Londynie pokaże starą dobrą formę. Jedyny problem to rozgrywający po wielu perypetiach został nim Suxho który może wirtuozem takim jak Ball nie jest ale także potrafi dobrze rozrzucić blok i pokombinować. Na tej pozycji zostaje także Thornton zawodnik JSW ale jemu błędy przydarzają się znacznie częściej niż swojemu konkurentowi.
Zbierając to w całość, mowy o odpuszczaniu nie ma wiadomo jaka jest drabinka 3 miejsce w gr. B &quot;gwarantuje&quot; grę z Polakami albo Włochami a tego chyba nikt nie chce w 1/4. Dlatego jedni i drudzy zagrają na 100%. Jak pisałem Serbom trochę brakuje zgrania i sukcesu, Amerykanie na turniej olimpijski jadą zmotywowani podwójnie bo wiedzą jak ważna to impreza dla ich rodaków. Słabe wyniki Serbów w całym 2012 roku włącznie z przeciętnym PŚ obrazują że po ME coś się zacięło w tej drużynie. Stanley który od lat prowadzi grę USA znowu w tym roku wraca do świetnego serwisu i bardzo dobrej skuteczności w ataku, jeżeli Suxho dopisze sukces murowany. Ja typuje 3:0 lub 3:1 dla Amerykanów.

Typy:

▶USA 1.50 Unibet
▶USA -1.5 2.0 Unibet

Na pierwszy dzień jest także trochę innych fajny betów jednak o tym później.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Kilka dni temu pytalem czy ktos moze wie jak przebiegly sparingi Bulgarii i dzieki uprzejmosci uzytkownika Wojcirej uzyskalem informacje.Dziekuje.

Mianowicie Bułgarzy przegrali z Brazylią 1:3 (23:25, 23:25, 25:21, 17:25).Jednak trener Najden Najdenow jest optymista i choc sam przyznal, ze jego podopieczni nie wystrzegaja sie prostych bledow to postaraja sie zagrac Turniej na przyzwoitym poziomie.Klopotem dla szkoleniowca Bulgarii moze byc fakt iz Teodor Todorow, srodkowy reprezentacji Bulgarii, na pierwszym treningu zglosil bol w kolanie.Mimo wszystko zagral on z Brazylia 2 sety, a sztab medyczny twierdzi, ze bedzie on gotowy do wystepu w pierwszym meczu.Zas w reprezentacji Brazylii nie gral Giba ktorego boli operowana kilka miesiecy temu noga.Jednak Bernardo Rezende zabral ze soba do Londynu awaryjnie przyjmujacego Lucarelliego.Zas jutro Bulgarzy zmierza sie z Rosjanami, bedzie to ostatni ich sprawdzian przed Turniejem.Pierwotnie Bulgarzy mieli zagrac mecze z Brazylia, Rosja i USA, jednak Amerykanie w ostatniej chwili zrezygnowali, nie podajac przyczyny.Nieoficjalnie wiadomo, ze Amerykanie mieli rozegrac sparing z Polakami, jednak jak twierdzi Andrea Anastasi jego podopiecznym nie potrzeba juz gry, wrecz bylo jej ostatnio za duzo i jak to ujal moze dogadaja sie z USA w sprawie sparingu.
Jesli ktos ma chec podziekowania za artykul prosilbym, aby podziekowania kierowac wlasnie do uzytkownika Wojcirej.Pozdrawiam.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
I tak naprawdę to radziłbym też nie sugerować się i dawać sobie uciąć ręki o dyspozycji co poniektórych zawodników. Bo jak wyczytuję teksty typu
Cytat:
Napisał DawidBarça -&gt;
To samo tyczy się Brazylijczyków , grają oni kompletne dno od jakiegoś roku , siła ich skrzydeł przy Włochach wypada śmiesznie i na chwilę obecną to oni na żadne odpalenie liczyć nie mogą , bo po prostu nie mają kim odpalić. Murilo trzyma w miarę przyjęcie , ale na ataku to cień. Dante jest w koszmarnie tragicznej dyspozycji . Nie ma tam zmienników na poziomie.
to mnie trochę na śmiech zbiera. W miesiąc może się wiele wydarzyć i pisanie, że ktoś nie odpali, na dodatek z takim przekonaniem, jest dla mnie bzdurą.
OK ale prawda jest taka że aktualnie jest co najmniej kilka nieco lepszych zespołów od Brazylii (Polska, Włochy, Rosja) i musi zajść naprawdę splot wielu korzystnych zdarzeń dla nich żeby wygrali te zawody. Dlatego moim zdaniem kurs jaki jest oferowany na wygranie Brazylii (ok 2.8 najniższy ze wszystkich drużyn ) jest lekkim nieporozumieniem.
Dość wątpliwe jest nawet czy Brazylia wejdzie do półfinału.
Jeśli mają być jakieś niespodzianki na tym turnieju to sprawcą jednej z nich mogą być Niemcy , ot chociażby wygrana z w.w.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
OK ale prawda jest taka że aktualnie jest co najmniej kilka nieco lepszych zespołów od Brazylii (Polska, Włochy, Rosja) i musi zajść naprawdę splot wielu korzystnych zdarzeń dla nich żeby wygrali te zawody. Dlatego moim zdaniem kurs jaki jest oferowany na wygranie Brazylii (ok 2.8 najniższy ze wszystkich drużyn ) jest lekkim nieporozumieniem.
Dość wątpliwe jest nawet czy Brazylia wejdzie do półfinału.
Jeśli mają być jakieś niespodzianki na tym turnieju to sprawcą jednej z nich mogą być Niemcy , ot chociażby wygrana z w.w.
Brazylia to zawsze jest Brazylia. Jest to drużyna o która już nie jednokrotnie grała na wielu imprezach średnio by ostatecznie je wygrać. Dlatego nie można ich nigdy przekreślać. Dla mnie Brazylia dojdzie do półfinału IO z problemami czy też nie ale powinna dojść.
 
Do góry Bottom