>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
KR Reykjavik - Valur
Tip-1

odds: 2.10
Znowu ponoć &quot;ustaFFka&quot; od tego samego ziomka co podawał ten wałek z niemieckiej. Niestety mecz się już rozpoczął, ale jest do złapania w bet365 na live, kto chce to niech próbuje.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
fox71 - możesz używać skali od 1 do 5 ? ????
Nie lepiej w skali Skali Beauforta 0-12 ?Joke,tak na rozluźnienie.W skali 1-10 oceniałbym na 6/10.Żeby tylko deszcz nie padał ,wtedy rozliczaliby metodą D/L ,lecz lookając na pogodę ---&gt;http://polish.wunderground.com/global/stations/42181.html powinno być wszystko ok.


Link do meczu ,statystyki.

[URL='http://www.espncricinfo.com/icc_cricket_worldcup2011/engine/match/433580.html']http://www.espncricinfo.com/icc_cricket_worldcup2011/engine/match/433580.html[/URL]

Video.

[URL='http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=107302&amp;part=sports']http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=107302&amp;part=sports[/URL]
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Henry zaszalał,puścili go w pierwszych overach ,szybko 3 wyautował.Wynik końcowy vs Rao 4-1 ,wtopa.
 
darter 134

darter

Użytkownik
Co do jednego z komentów mojego typu na początku jak jeszcze podawałem typ kursy rosły, potem także zobaczyłem dość duże spadki co niewątpliwie troszkę mnie ucieszyło ;)
PS. Czy da się jakoś zobaczyć kto daje pochwały postów?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zagrałem ten under, dzięki ale w Sportingbecie niw zauważyłem und 3.0 . W ogole nie wiedzialem und/ov X.0 , oddsportal tez nie pokazywal, ale moglem nie zauwazyc :p
EDIT: Oddsportal i Betexplorer , tylko nie zawsze wszystko jest.
 
darter 134

darter

Użytkownik
Zagrałem ten under, dzięki ale w Sportingbecie niw zauważyłem und 3.0 . W ogole nie wiedzialem und/ov X.0 , oddsportal tez nie pokazywal, ale moglem nie zauwazyc :p
Simons, to akurat moja pomyłka ???? Najpierw chciałem grać under 2.5 a w sportingu był najwyższy kurs bo 2.4. Potem jednak się rozmyśliłem że zagram bezpieczniej i dałem 3 nie zmieniając buka (tak to jest jak się pisze zmęczonym po robocie). Taki kurs był w 12bet a canbet, 1.82 chyba w betsafe. Potem nastąpiły spadki kursów, kojarzę stronkę która pokazywała historię kursów ale nie jestem sobie w stanie przypomniec.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
@ sibrejk
Czy b365 nie zrobiło Ci przypadkiem zwrotu za ten typ na zwycięstwo ?
Z tego co mi wiadomo to ML mają tam na regulaminowy czas gry a jak dogrywka to zwrot. Chyba że coś przeoczyłem.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
@ sibrejk
Czy b365 nie zrobiło Ci przypadkiem zwrotu za ten typ na zwycięstwo ?
Z tego co mi wiadomo to ML mają tam na regulaminowy czas gry a jak dogrywka to zwrot. Chyba że coś przeoczyłem.
Oczywista sprawa, że zwrot. Kolega nie dosyć, że „zagrał wirtualnie” typ to jeszcze widać nie ma pojęcia o zasadach rozliczania hokeja…
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Sorry, zamotałem się - specjalnie sprawdzałem w moich poprzednich kuponach jak rozliczane były takie zakłady i nie było z tym problemu, więc dzisiaj napisałem do supportu o co chodzi i prawdę mówiąc dopiero teraz się dowiedziałem, że inne są zasady rozliczania NHL a inne lig europejskich co jest oczywiście moim niedopatrzeniem.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W każdym bądź razie na expie Rybnik już po 2.95 a handi +6.5 ;)

I dobrze, kurs na INEE wzrośnie i będzie do grania ;)


Chociaż handi 8.5 było fajne, do brania.


A Rybnik ML jak coś macie po 3.20 w Tobecie
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
To ja dodam od siebie cytat trenera INEI:

Nawet bez zwycięstwa w Rybniku Akademiczki utrzymanie mają niemal pewne, bowiem zespoły z Łodzi i Brzegu wyraźnie odstają od reszty stawki. Szewczyk nie obawia się jednak, że taka sytuacja spowoduje demobilizację jego koszykarek. - Każda z nich gra na swoje nazwisko, na swoje kontrakty w przyszłym sezonie - wyjaśnia. - Na pewno więcej minut dostaną młodsze zawodniczki. A czy do końca sezonu zostaną z nami Amerykanki? Zobaczymy, jak potoczą się kolejne mecze, sytuacja jest dynamiczna - zakończył.
Wziąłem wczoraj rano Rybnik @4.05 o czym pisałem z Jawkiem i Olo ???? wg mnie kursy powinny byc równe w tym spotkaniu.

ps. uwaga z graniem na Wisłę (handi) bo da odpocząc gwiazdom
ps.2. ciekawie zapowiada się rywalizacja o 5.miejsce - wg mnie lepiej zając 6.miejsce niż 5. (cf z Lotosem). dlatego też pruszków albo energa mogą dzisiaj puścic mecz (albo oba te zespoły, bo grają o tej samej godzinie), więc też lepiej uważac ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Energa musiałaby wygrać swój mecz, a Pruszków przegrać, a to będzie ciężkie. Po pierwsze to co odstawia ostatnio Energa to masakra jakaś, przynajmniej po tym co widziałem w PP to CCC ich zniszczy, choć kurs marny.
A Pruszków musiałby przegrać z ŁKS-em no to już jednak bez żartów ;)
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Energa jest na tyle nieprzewidywalnym zespołem, że NO BET jak dla mnie. Pruszków nie ma opcji, żeby przegrał w Łodzi z ŁKSem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom