>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Popieram typ Benka na CL trener gospodarzy Miguel Russo trenował w 2007 r. Boca Juniors którzy wiadomo zdobyli Puchar. Podobno wielkie obiążenie spoczywa na Jego graczach wszyscy licza na zwycięstwo ma byuć pełen stadion fanów. Pewniejsze niz wczorajsza Aurora.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Arnold Ker L./Monaco J. - Hocevar R./Souza J. 2 3,40
Wiecie coś więcej na temat rzekomej kontuzji Monaco i ogólnie tego meczu?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Arnold Ker L./Monaco J. - Hocevar R./Souza J. 2 3,40

Wiecie coś więcej na temat rzekomej kontuzji Monaco i ogólnie tego meczu?
Myśle, że 2 jest tu możliwe. Rywalami Monaco i Kera są Brazylijczycy i na pewno będa zmotywowani podwójnie, żeby na wlasnym terenie wygrać. Jeżeli chodzi o klasę obu rywali to zdecydowanie plus na korzysć pary nr.1. Ker/Monaco to doświadczony debel, ograny już w meczach z najlepszymi, przeciwnie do ich rywali. Chyba, że rzeczywiście Monaco ma jakies problemy zdrowotne. Ja niestety o takowych nie słyszałem i jezeli wszystko jest dobrze to za Hocevarem i Souza przemawia jedynie atut tego, że mecz jest rozgrywany w Brazylii.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Arnold Ker L./Monaco J. - Hocevar R./Souza J. 2 3,40
Wiecie coś więcej na temat rzekomej kontuzji Monaco i ogólnie tego meczu?
Przeglądając na szybko różne strony nic nie znalazłem wartego uwagi. Lukas Arnold to stary deblista, facet po przejściach ( rak ), widziałem go na żywo raz czy dwa...no nie pasuje mi do niego ustawianie meczu, nawet pod gospodarzy. Jeśli chodzi o umiejętności to nie ma co nawet gadac, Brazole bez szans. Jeśli ktoś znajdzie potwierdzone info o kontuzji Monaco to jedyny argument za tym meczem. Ale ja nic nie mam.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Myśle, że 2 jest tu możliwe. Rywalami Monaco i Kerra są Brazylijczycy i na pewno będa zmotywowani podwójnie, żeby na wlasnym terenie wygrać. Jeżeli chodzi o klasę obu rywali to zdecydowanie plus na korzysć pary nr.1. Kerr/Monaco to doświadczony debel, ograny już w meczach z najlepszymi, przeciwnie do ich rywali. Chyba, że rzeczywiście Monaco ma jakies problemy zdrowotne. Ja niestety o takowych nie słyszałem i jezeli wszystko jest dobrze to za Hocevarem i Souza przemawia jedynie atut tego, że mecz jest rozgrywany w Brazylii.
Lukas Arnold Ker ( przez jedno R, to Ker to od nazwiska matki, coś w stylu Granllers-Pojul lub Astiz-Ventura. ) ???? A druga rzecz to to, że oni ogranym deblem wcale nie są. To będzie ich 6 wspólny mecz w karierze...ale też 6 w tym roku. Może to oznaczac współpracę Argentyńczyków.

Ass, jest też Jordan Kerr, tez deblista, tyle że Australijczyk. Gra w parze z Paulem Hanleyem.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Lukas Arnold Ker ( przez jedno R, to Ker to od nazwiska matki, coś w stylu Granllers-Pojul lub Astiz-Ventura. ) ???? A druga rzecz to to, że oni ogranym deblem wcale nie są. To będzie ich 6 wspólny mecz w karierze...ale też 6 w tym roku. Może to oznaczac współpracę Argentyńczyków.


Ass, jest też Jordan Kerr, tez deblista, tyle że Australijczyk. Gra w parze z Paulem Hanleyem.
I najprawdopoboniej pomyliło mi sie z tym Jordanem.. ;) Tak czy inaczej, wniosek ten sam. Jezeli Monaco nie ma żadnej kontuzji to tak jak wspólnie uznalismy rywale nie mają szans ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Widze value. Mecz Bellucci vs Kubot dw 2:0 (live bet365). Normalnie krus w granicach 1.50-55. Na live przed chwilą 2.05. Jak podskoczy znowu w granice 1.95+ polecam 2/10 ;)
EDIT: 2.10 jest ;)
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Własnie dostałem PM że Guarani ma wygrać pierwsze info z tego źródła zobaczymy jest 8 minuta 0-0 kurs przed meczem ok 1.85 bez szału.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W 2m secie przewaga Belucciego.. eh... Pech to pech.
EDIT: San Lorenzo 1:0 :]
EDIT: San Lorenzo 2:0 :p
EDIT: San Lorenzo 3:0 ????
Teraz mogę iść spać :]
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Mysle ze nivet moglby do nas dołaczyć. Nie jest to byle lamus i na pewno zna się na rzeczy. Poza tym mógłby nam opowiedzieć o ustawkach w niższych ligach polskich bo jest zawodnikiem takowego klubu, mianowicie Płomienia Jerzmanowice ????

A co do meczu Youzhnego to miałes racje Benuś. Rosjanin wygrał, ale nie sadze ze to było ustawione. Ferrer by sprzedał? No nie wierzę.


Ot, i jestem. Dzięki za udzielenie dostępu. Założę temat i będę podawał w miarę możliwości :spokodfhgfh:

Co do Jerzmanowic ( 4 liga małopolska) to rzeczywiście grałem tam przez dwa lata ( skąd o tym wiesz ? ) ale obecnie zająłem się czym innym z pewnych powodów. Generalnie nie gram już ale znajomości z wieloma chłopakami pozostały na pewno infa z niższych lig w Polsce mogą do mnie docierać jeśli takowe będą.

lol byłem na ich meczu gdy grali z Unią tarnów, tylko niemowcie ze to ten murzynek ????
Ted na którym meczu naszym z Unią byłeś ? w którym sezonie noi w Jezzach czy może w Tarnowie ( Mościce?) ?


Pozdro
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
juz niepamietam w tym lub zeszlym sezonie(chyba zeszly,stara 4 liga)w Jezzach, wtedy co troche wybiegania na boisko i alkoholu było
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Co do Jerzmanowic ( 4 liga małopolska) to rzeczywiście grałem tam przez dwa lata ( skąd o tym wiesz ? ) ale obecnie zająłem się czym innym z pewnych powodów.

Pozdro
Ja wiem wszystko ;) tzn, prawie wszystko bo tego, że już nie grasz to nie wiedziałem

Hovecar/Souza 3:0 i serw. Śmierdzi kontuzją.

Marcin, pochwal się źródłem
Jednak przegrali, ale było blisko. Chyba jednak podziałało to, że graja u siebie.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
juz niepamietam w tym lub zeszlym sezonie(chyba zeszly,stara 4 liga)w Jezzach, wtedy co troche wybiegania na boisko i alkoholu było

No to w pierwszej połowie biegałem przy Was na lewej pomocy, prowadziliśmy 1-0, by przegrać 1-3. Ale jeśli chodzi o pierwszą połówke to zła w moim wykonaniu na pewno nie była ????

Pozdro
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wątpię, że będą tutaj typy z NBA. No może Jaques ???? Ja tam jade Gremio na dublu prawdopodobnie z Roddickiem :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom