>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
depee 0

depee

Użytkownik
Na wakacjach w Egipcie poznałem trenera bramkarzy Mikulasa ???? . Czasem mam jakieś info , jak Mikulasz gra. Fajnie,że SZ się rozwija ???? . Oby tak dalej panowie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Rano jakoś patrzyłem wstępnie jaka jest oferta i pomyślałem że skupie się wygranej DET, LAK, SJS, TBL. Jeszcze pomyślę, które z tych meczów to peffki ;)

Przeglądam dzisiejsze wyniki... tutaj dobry przykład wału w hokeju
http://www.livesports.pl/detail/hockey.php?match=7161&amp;amp;gmt_offset=-3600&amp;amp;tab=1
Ekipa która może zmieść w pył prawie każdego w lidze. Dziś wtopiła u siebie. Jakoś 2 sezony temu istniała taka grupa zamknięta, mailing lista. Był na niej koleś ze Szwecji. Mega skarb człowiek. Podawał typ raz na 2- 3 tygodnie. Ale same fixy hokejowe ze Skandynawii. Podawał tak chyba 2 miesiące i później oczywiście wsiąkł... chyba później sprzedawał te fixy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ekipa która może zmieść w pył prawie każdego w lidze. Dziś wtopiła u siebie. Jakoś 2 sezony temu istniała taka grupa zamknięta, mailing lista. Był na niej koleś ze Szwecji. Mega skarb człowiek. Podawał typ raz na 2- 3 tygodnie. Ale same fixy hokejowe ze Skandynawii. Podawał tak chyba 2 miesiące i później oczywiście wsiąkł... chyba później sprzedawał te fixy.
Może go skasowali?:jezora:
 
depee 0

depee

Użytkownik
Rano jakoś patrzyłem wstępnie jaka jest oferta i pomyślałem że skupie się wygranej DET, LAK, SJS, TBL. Jeszcze pomyślę, które z tych meczów to peffki ;)


Przeglądam dzisiejsze wyniki... tutaj dobry przykład wału w hokeju

http://www.livesports.pl/detail/hockey.php?match=7161&amp;amp;gmt_offset=-3600&amp;amp;tab=1

Ekipa która może zmieść w pył prawie każdego w lidze. Dziś wtopiła u siebie. Jakoś 2 sezony temu istniała taka grupa zamknięta, mailing lista. Był na niej koleś ze Szwecji. Mega skarb człowiek. Podawał typ raz na 2- 3 tygodnie. Ale same fixy hokejowe ze Skandynawii. Podawał tak chyba 2 miesiące i później oczywiście wsiąkł... chyba później sprzedawał te fixy.
Znajomy dzisiaj grał Valerengę + Odense za dość wysoką stawkę ???? , koleś też ma wjazdy na zamknięte fora , itd. Wyśmiałem go po tym meczu,że dodał 1,15 na podbicie kursu. No cóż, trzeba uczyć się na błędach ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
lekko polecam debelka Huss/Hutchins. Żaden to wał. Po prostu widzę jak w tej chwili męczy się Gulbis z Ricardo Mello, a to mu nie przystoi, a Kunitsyn gra w tym sezonie póki co też niezły piasek.
Haczinsów nie widziałem nigdy niestety na żywo, ale wyniki pokazują, że to solidny debelek.
 
depee 0

depee

Użytkownik
Mecz Greece 2 League
Veria - Pierikos (Veroia - Pierikos) godz: 14.00
Tip 1
Wynik : 1-0
Odds 1.8 ( in my local )
Stake 10/10

I know that is my first pick here and i want to start with a good pick.
My info come from a realy good source ( online bookies man )...i bet already because him tell me thattomorow match will be for sure BLOCKED...i wish you GL
coś takiego dostałem, z dosyć dobrego źródła
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ferrer vs Youzhny 2, kurs w granicach 2.40+ 2/10
W BAH i Bet365 nie ma już tego meczu. Dostałem info przed chwilą, że ma wygrać Youzhny. Ma ktoś więcej wiadomości na jego temat :?:
Mecz o 13:15.
EDIT: PS co sądzicie o userze nivet ma ciekawe typki. Ostatnio kurs 5.00 łatwo mu wszedł, Volendam tak samo z kursem jeszcze wyższym :?: :&gt;
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ferrer vs Youzhny 2, kurs w granicach 2.40+ 2/10

W BAH i Bet365 nie ma już tego meczu. Dostałem info przed chwilą, że ma wygrać Youzhny. Ma ktoś więcej wiadomości na jego temat :?:

Mecz o 13:15.

EDIT: PS co sądzicie o userze nivet ma ciekawe typki. Ostatnio kurs 5.00 łatwo mu wszedł, Volendam tak samo z kursem jeszcze wyższym :?: :&gt;
Mysle ze nivet moglby do nas dołaczyć. Nie jest to byle lamus i na pewno zna się na rzeczy. Poza tym mógłby nam opowiedzieć o ustawkach w niższych ligach polskich bo jest zawodnikiem takowego klubu, mianowicie Płomienia Jerzmanowice ????

A co do meczu Youzhnego to miałes racje Benuś. Rosjanin wygrał, ale nie sadze ze to było ustawione. Ferrer by sprzedał? No nie wierzę.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Rosjanin wygrał +2.8u wpadło ???? Nie wiem czy było to ustawione czy nie, ale i tak zdziwiło mnie, że BAH czy Bet365 wycofały to z oferty. Z tego co się orientuje miało to spotkanie być blokowane równo o 13ej (oficjalna godzina rozpoczęcia spotkania), a tutaj mój kumpel mi napisał, że o 12:40 nie było już tego w BAH.
Co do niveta to prawdopodobnie dostanie dostęp jeszcze dziś ;) Będzie to ostatni nabytek, chyba, że ktoś mnie zaskoczy &#39;fixami&#39; albo jak ktoś wyleci za słabiutą dyspozycje ????
PS Nie wiecie co się dzieje z futbol24.com :?: :?
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Szkoda.. nie żdążłem.. Myślałem o meczu Libia: Urugwaj... ale się już zaczął a na L!VE nie ma go prawdopodobnie. Myślę, że trzeba się zastanowić nad przyjęciem usera niveta do SZ. Na pewno wzmocnił by nasza grupę..
Co myślicie o meczu Egipt : Ghana. Goście podobno porządnie osłabieni... chyba zdecyduje się postawić na ten mecz... kurs lecą w dól.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Veria fixed jak cholera :] Karny i czerwień.... Znajomy z Grecji mi napisał, że to najgorszy mecz jaki w życiu widział.
Najważniejsze, że weszło. Szkoda tylko, że buki tak szybko skapnęły się, że coś z tym meczem jest nie tak.
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Dokładnie Benek ma rację - meczyk był dobry do grania ale wczoraj, dzisiaj rano niestety kursy pospadały do ~ 1.25 a po takim kursie nie grałem.
Mimo wszystko gratz za info ????

Ja na dzisiaj też mam propozycje, aby zagrać za 1/10 mecz:

Vitkovice - Znojmo 2 @ 4.20 w Expekt

Ja osobiście zagrałem za troche więcej, ale uzasadnienie:

Jest to typ z pewnej strony, na której jest 58 userów, więc nie jest to żadne public itp. Koleś wcześniej podawał dobre typy, bo jego informacje pokrywały się z moimi, więc na pewno nie oszukuje.
Na dzisiaj podał ten mecz ze stawką 8/10 uzasadniając, że pare osób z zarządu drużyny Vitkovic zagrało ten mecz za sporą kase.
Gościu oszustem nie jest, więc ja gram, jednak Wam proponuje zagrać narazie za 1/10.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
HC Okna Zlin - -HC Ocelari Trinec 1 @ 1.85 Expekt

Mozna leko spróbowac. Obie druzyny walcza o awans do play-off. Zlina gra świetnie na własnej tafli (14W-4L-5D) Trinec masakra (3W-8D-12L). W druzynie gości ma zbraknąć -M. Kovacik i V. Polak. Historia spotkań na korzyśc gospodarzy. ;)
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Dokładnie Benek ma rację - meczyk był dobry do grania ale wczoraj, dzisiaj rano niestety kursy pospadały do ~ 1.25 a po takim kursie nie grałem.
Mimo wszystko gratz za info ????
Ja na dzisiaj też mam propozycje, aby zagrać za 1/10 mecz:
Vitkovice - Znojmo 2 @ 4.20 w Expekt
Ja osobiście zagrałem za troche więcej, ale uzasadnienie:
Jest to typ z pewnej strony, na której jest 58 userów, więc nie jest to żadne public itp. Koleś wcześniej podawał dobre typy, bo jego informacje pokrywały się z moimi, więc na pewno nie oszukuje.
Na dzisiaj podał ten mecz ze stawką 8/10 uzasadniając, że pare osób z zarządu drużyny Vitkovic zagrało ten mecz za sporą kase.
Gościu oszustem nie jest, więc ja gram, jednak Wam proponuje zagrać narazie za 1/10.
wiem z jakiego to forum :p wczoraj późniejszą nocą to znalazłem ale nie podałem tego bo już poszedłem spać ???? również proponuje aby ze stawkami nie szaleć ale leciutko zagrać można ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom