>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
depee 0

depee

Użytkownik
Nie mogę... cały mecz walka w środku pola, a na koniec po wolnym gol ???? ???? ???? sorki panowie
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ogromne spadki z 2.4-2,5 na 1.9 teraz w bwinie i unibecie Odense.
Nordsjaelland Cobras - Odense Bulldogs
To już teraz wszyscy wiedzą ale napiszę. Gospodarze mają problemy finansowe. Zabraknie w składzie dziś wielu podstawowych graczy. Kurs teraz już szału nie robi. Wczoraj przeoczyłem to niestety a już takie info było na forach. Można spróbować.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
takie info zobaczyłem na necie, myślę, że warte zainteresowanie
Aurora Cochabamba - Boyaca Chico
Data spotkania: 10.02.2009 23:00
Mecz z cyklu Copa Libertadores, odbedzie sie w niezwykle trudnych warunkach 2850 m nad poziomem morza.. Trener Gospodarzy w jednym z ostatnich wywiadow dla lokalnej gazety, powiedzial ze ten mecz jest dla niego mega wazny i juz od jakiegos czasu przygotowywal do niego swoich podopiecznych ktorzy sa w swietnej formie.. Boyaca ostatnio boryka sie ze sporymi problemami finansowymi, a klub opuszczaja co raz to wazniejsi zawodnicy. Wiadomo jak w Copa Libertadores wazny jest mecz, gdy gra sie u siebie i zgarniecie w nim 3 pkt, mysle ze tutaj taka sytuacja bedzie miala miejsce, a ze kursik bardzo ladny trzeba chwycic
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kurs koło 2.20. Ciekawie to wygląda. Przeglądałem różne fora i na jednym to znalazłem. Nie jest to public bet. Polecam ten typ z copa libertadores. Na jednym zamkniętym piszą krótko o tym, tak jakby streszczenie tego co znalazł Verti. Koleś stawkuje to 4/10.
pozdr ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Znalazłem coś takiego:
Modena - Rimini
typ x
kurs 2.75 gamebookers

5/10

podobno fix
Koleś ma dobry typy. Jego specjalnością jest raczej siatka, ale yield ma całkiem niezły co miesiąc. Można spróbować ;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
kolejny fix z Bałkanów, nie traktowałbym tego poważnie - może Vader się wypowiesz, czy ma szansę to na wejście ????
FINLAND: SML
10.02.2009 - 17:30
Blues Espoo - Jyp Jyväskylä
Pick : 1
Odd : 2.05
Stake : 10/10
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Byście zaglądali do działu pozostałe ligi to byście zauwazyli ze pisalem o tym meczu juz wczoraj. Prawda jest taka że wysokośc boiska gra tutaj mało znaczącą rolę. Aurora po prostu jets w roli faworyta trener strasznie napalony jak to z krajów latynoskich ma duzy temperament oraz atut własnego boiska co tam gra sporą rolę. Aurora win 4/10 więcej nie szaleć.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
kolejny fix z Bałkanów, nie traktowałbym tego poważnie - może Vader się wypowiesz, czy ma szansę to na wejście ????
Nie było mnie na forum jak to pisałeś. Teraz to już po fakcie. Wynik też znany 0-1 ????
Finowie robią wały. Ale przecież jaki fix na kurs @2.05? To śmiech na sali. Z Beniek kiedyś gadałem na GG jakie ekipy robią smród w lidze. Fixy to tam robią na galante kursy na tercje lub po prostu wtopy ekip sromotne.
A to Odense przed meczem patrzyłem spadło z @2.4 na @1.55 ????
Mega masówka. Ja rankiem złapałem @1,9 plus dołożyłem sobie peffeczke Koszyce i czekam. Jak ktoś chce to tutaj najepszy jaki jest link do meczu
http://www.al-bankligaen.dk/livedetails.aspx?GameId=14591
 
depee 0

depee

Użytkownik
No ładnie Odense ???? , dzięki Vader.
Vader // Ja nie chciałem Was nakręcać bo później byście mogli mieć pretensje. Ale ja osobiście dziś zagrałem to dość grubo. Bwin i unibet to miał najlepsze kursy. To dołożyłem Koszyce i izzi kasa ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom