>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Na tym Magicbet admin postanowił dać jeszcze 2 dni spóźnialskim i postanowił przedłużyć okres dotacji o dodatkowe 2 dni, ale potem już całkowicie zamyka forum.
Na dzisiaj podał taki typ:
Americano - Fluminense
Tip : 1
Odds : 3.35
Stake :8/10
Insider Information : I will not say more for this match because later i will see my information everywhere.Bet or leave it.
Dodał:
Manager from Latin America say comfortably HOME WIN.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jakieś galante peffki od Vadera na dziś są ???? ?
Dziś byłem zabiegany i mało na forum. Nie podałem żadnych peffek ????
Ale Benuś mnie złapał na GG i załapał się na galante peffki...
Może coś się poszuka na NHL.
A to Americano widzę podał nivet trochę wcześniej na otwartym. To chyba można lekko pograć.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Oj mega galante ???? Brynas niveta i naprawdę super... jeszcze tylko Kazań :] to będzie ładny dzionek. Dzięki ;)
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Dziś poszperałem trochę w internecie i na niektórych stronach znalazłem typ : Przegrana Monfilsa z Julienem Benneteau. W wcześniejszej rundzie Julien wygrał Nikolayem Davydenko.( 6:2 , 6:3 ). I tym chyba się kierują w tym wyborze.. Proszę o komentarz speców od tenisa..
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dziś poszperałem trochę w internecie i na niektórych stronach znalazłem typ : Przegrana Monfilsa z Julienem Benneteau. W wcześniejszej rundzie Julien wygrał Nikolayem Davydenko.( 6:2 , 6:3 ). I tym chyba się kierują w tym wyborze.. Proszę o komentarz speców od tenisa..
Głupoty. Monfils nie sprzedaje meczów. Co najwyżej może zagrac slabiej i przegrać, ale i w to wątpie.

Niedługo to będą mówić, że Nadal sprzedał seta z Dmitrovem bo chciał sobie dorobić do swoich kilkudziesieciu milionów, które ma na koncie.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Zerknijcie na moje typy. Dziś dodałem dwa mecze. Proszę o komentarz..
Siema

Vannes w Azji Vannes OC -0.25 1.820 -0.5 2.040 .
Otworzyli się z handi -0.5 obecnie jest -0.25 więc spadek ale w sensie handi a nie w sensie kursu meczu. Do gry po 2.10 wogole bez wartości, generalnie obecnie 2.15 ma Pinnacle a rynek rośnie z kursem na 1. Także to tyle jeśli chodzi o value, nic więcej na temat meczu nie wiem więc jeśli Ty coś wiesz i tak grasz dograj sobie w Pinnie.
Odnośnie drugiego meczu Azja lekko w dół -0.5 1.770 -0.5 1.830
Kurs 1.80 bez rewelacji ale może i warto to zagrać.
Powo i pozdro
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Słyszeliście coś może o meczu: Cherbourg - Arles (Francja National) na 1 :?:
Pewien ziomek napisał mi o tym na gg, że niby pewne. Niestety nie podał żadnych szczegółowych informacji.
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Słyszeliście coś może o meczu: Cherbourg - Arles (Francja National) na 1 :?:

Pewien ziomek napisał mi o tym na gg, że niby pewne. Niestety nie podał żadnych szczegółowych informacji.
Ja nic nie słyszałem o tym. A powiedział Ci że to niby fix ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie. Napisał jedynie, że jest to ciekawa propozycja na dzisiejszy wieczór. Niestety nie było mnie na gg i nie porozmawiałem z nim.
 
M 0

mazine

Użytkownik
Słyszeliście coś może o meczu: Cherbourg - Arles (Francja National) na 1 :?:

Pewien ziomek napisał mi o tym na gg, że niby pewne. Niestety nie podał żadnych szczegółowych informacji.
O tym meczu nie słyszałem nic, ale widzę, że kursy lecą dosyć. Pozostając w temacie 3 ligi francuskiej to widziałem gdzieś typ Istres - Paris FC 2 @7.00 , być może lekko zagram ;)
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Niestety, raczej Kazan dowiezie prowadzenie. Jeszcze na dziś warty uwagi jest mecz Bari - Vicenza typ : 1. Podał go verti w swoim temacie. Znalazłem go jeszcze u jednej zaufanej osoby wiec typ raczej pewny... niestety kurs leci w dół . Pinnacle : 1.89. Gracie coś jeszcze ?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Niestety, raczej Kazan dowiezie prowadzenie. Jeszcze na dziś warty uwagi jest mecz Bari - Vicenza typ : 1. Podał go verti w swoim temacie. Znalazłem go jeszcze u jednej zaufanej osoby wiec typ raczej pewny... niestety kurs leci w dół . Pinnacle : 1.89. Gracie coś jeszcze ?
Niestety dowiózł.:kwasny4565:
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Słyszeliście coś może o meczu: Cherbourg - Arles (Francja National) na 1 :?:

Pewien ziomek napisał mi o tym na gg, że niby pewne. Niestety nie podał żadnych szczegółowych informacji.
Coś może być na rzeczy... Ted napisał tak w swoim temacie :

&quot;wiemy jak ostatni &#39;fix&#39; sie skonczył
20:00 Cherbourg - Arles typ - 1 kurs: 2,4
Francja National

inne zrodlo, 9/10 typow im wchodzi
pewnosc 8/10 &quot;

a Ted ma dobre źródła ...:spokodfhgfh:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zug i Langau polecam z hoka szwajcraskiego. Gadałem ze znajomym od hoka ( nie Vader ???? ) i napisał, że poleca na dzisiaj ;) low-medium stake :]
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Zug 1 - 0 Lugano
Rapperswill 1 - 0 Biel
Langnau 0 - 0 Ambri-Piotta
na razie idzie wszystko po naszej myśli...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom