>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2013/2014 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Myślę, że ciekawy i niedługi tekst o statystycznej i nie tylko stronie NBA.
I mały bonusik w tekście.
Wiele lat później na prsk pojawił się niejaki WilQ, Michał Wilczyński, który wyróżniał się tak bardzo, że aż zaczęli go publikować na 82games.com. Ciekawe, może i oni wylądują w jakimś klubie koszykarskim, kiedy moda na wykorzystywanie zaawansowanych statystyk dotrze do nas.
Czyżbyśmy mięli na Forumku światową gwiazdę?

ted // raczej kseroboja nicków
 
zynio20 0

zynio20

Użytkownik
Witam,
Nie wiem czy to nowy news czy nie ale do mnie ta wiadomość została wysłana dzisiaj, a nie widzę wzmianki o tym. NBA oraz NHL w przekazie na żywo na Bet365 ! Nice ;-)
Pzd.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Dwie gwiazdy nabawiły się w nocy poważnych kontuzji. Nie ma jeszcze oficjalnych informacji jak są one poważne ale w przypadku Rose&#39;a mówi się nawet o zerwanym ACL a w przypadku Marca Gasola nawet o zerwanym MCL.
Właściwie to nawet trzy bo jeszcze Iguodala powiedział, że po meczu nie dał rady nawet chodzić i, że kontuzja jest najprawdopodobniej poważna. Też minimum kilka tygodni się szykuje.
Niestety ale chyba nic bardziej nie niszczy kolan niż profesjonalna koszykówka.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
A dla nas Toudi to tym bardziej cios, bo jesteśmy fanami Warriors !
To co pisałem przed sezonem, fajna drużyna, ale niestety kontuzjogenna :-((. Miesiąc sezonu, Stefanek i Andre już nie w pełni sił, a przecież Bogut i Lee to też chodzące bomby zegarowe. Echh ciężki jest los kibica GSW - jak po 20 latach coś odpaliło, to pech pech pech zaczyna prześladować...

Masakra z Derrickiem, nie wrócił silniejszy po poprzedniej kontuzji, podejrzewam, że kolejna może z niego zrobić jednego z wielu wspaniałych koszykarzy NBA, ale superstar już chyba nie będzie :-(((
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
a ja nie mogę się oprzeć wrażeniu, że te kontuzje Rose&#39;a to fakt z jednej strony profesjonalna koszykówka i sposób gry Derricka, ale z drugiej strony efekt tego, że Thibodeau nie potrafi w jakiś racjonalny sposób gospodarować minutami zawodników. Pech niesamowity Rose&#39;a - gdyby się okazało, że to ACL to na miejscu Bulls bym tankował dla Jabari Parkera.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
z jednej strony owszem - Thibo 2 czy 3 lata temu grał ostro kluczowymi graczami, czy mecz wygrany czy nie, niechętnie sięgał po rezerwowych głębszych prócz typowych rolesów, funkcjonujących w jego systemie jak Korver czy Gibson. Pamiętam, że Deng miał w tygodniu taką serię 3 mecze pow. 40 min i jeden pow. 50, bo z OT. A tez trzeba przyznać, że trio Deng-Noah-Boozer to nie są ludzie, których żadne urazy się nie imają, więc tym bardziej głupie decyzja Toma. Potem Luol grał pół sezonu z kontuzją..
Z drugiej jednak strony, jeżeli mówimy o Rose, to czy dla młodego organizmu to naprawdę taka zabójcza dawka grać na początku kariery po 37 min? Kiedyś na początku karier tacy herosi jak Garnett czy Duncan napieprzali po 40 min średnio.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Tutaj pełna zgoda, to od wielu lat najwiekszy problem Thibodeau. W jego obronie można przytoczyć fakt, że obecna ławka Bulls jest po prostu słaba ale on popełniał też ten sam błąd parę lat temu kiedy ławka Byków z Asikiem, CJ Watsonem czy Korverem była jedną z najlepszych w lidze. Poprzednio Rose zerwał ACL w momencie kiedy mecz był już rozstrzygnięty i Derrick spokojnie mógł usiąść. Rose to jedno, tutaj mimo wszystko wina Thibodeau jest niewielka, znacznie gorzej jest w przypadku Noaha czy Denga. Deng od wielu lat jest w ścisłej czołówce NBA pod względem liczby minut i sorry ale dla mnie to on czasami wygląda na parkiecie jak 37 letni weteran. Gość ma dopiero 28 lat a momentami sprawia wrażenie naprawdę zajechanego. Noah z kolei od jakichś dwóch lat gra z niewyleczonymi w pełni kontuzjami. Joakim to fighter i zawsze chce wrócić jak najszybciej a Thibodeau zawsze popiera takie nastawienie. Zawsze wraca z tydzień za wcześnie i później uraz teoretycznie drobny ciągnie się na nim przez pół sezonu.
Jeżeli Rose znowu zerwał ACL to Bulls powinni pomyśleć o przyszłości bo bez Rose&#39;a i bez ławki z Heat albo Pacers nie mają żadnych szans. Może nawet powinni spróbować wymienić kogoś za jakichś młodych graczy albo picki w drafcie. Problem jest taki, że tankowanie to raczej nie z Thibodeau bo on ma bodajże najlepszy % wygranych w historii NBA i nawet bez Rose&#39;a będzie stawał na głowie żeby po dwóch dogrywkach wygrać z Bobcats i w d**** będzie miał, że Noah czy Deng ledwo stoją na nogach.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mnie się wydaje, że po prostu to kolano było siłą rzeczy od dłuższego czasu bardziej przeciążane, bo było zdrowe...i stąd uraz...Nie wiem jak psychicznie to wytrzyma i nie chcę zbytnio wyroków stawiać, ale wg mnie Rose już nigdy nie będzie tym kim był sprzed kontuzji...2 kolana w krótkim odstępie czasowym - to niszczy...
 
L 181

lorak

Użytkownik
uwaga, uwaga! za twitterem Lowe&#39;a, jesteśmy w trakcie ogromnej rewolucji na nba.com:
NBA will announce tomorrow that box scores with video links will be available to all fans on NBA.com. For example: If LeBron is 10-of-16 from the floor, fans can click on that &quot;16,&quot; and see a video reel of all 16 LeBron shots. There will be similar clickable video for assists, turnovers, steals, rebounds, but NOT fouls. Archive will include last season, too.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wg. Rotoworld DRose ma po sezonie
Derrick Rose will miss the rest of the 2013-14 season after having his torn medial meniscus repaired on Monday.

Rose&#39;s decision to repair the meniscus, rather than remove it, should help prolong his career. Dwyane Wade had his meniscus removed, for instance, and he said earlier this month, &quot;My knee problems and the things I&#39;ve dealt with started from that. That was [11] years ago and technology was different and the way you approach things was different.&quot; For the duration of this season Chicago will ask Kirk Hinrich to play heavy minutes at PG, making him a likely source of fantasy value, with Marquis Teague serving as his primary backup.
Ciekawe czy Byki amnestiują teraz Boozera i dadzą czas na pełne wyleczenie kontuzji u Noaha i zaczną proces tankowania. Bez DRose PO pewnie spokojnie by ogarnęli ale jednak do Miami czy Indiany nie mają startu. Przykre to ale chyba oglądamy koniec tych Bulls opartych no DRose, Noahu, Boozerze, Dengu i Thibbodeu na ławce. Ten ostatni dość mocno krytykowany za granie po 40 minut starterami, a przedłużenie umowy chyba wciąż nie podpisał jeśli mnie pamięć nie myli ...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Kobe przedluzyl kontrakt o 2 lata.
Nie zostalo podane za jakie pieniadze, ale w internecie mozna spotkac info ze okolo 50 mln [*]
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ze sportowego punktu widzenia dawanie 48 baniek (nieoficjalne info) za 2 lata komuś takiemu jak 35 letni Kobe, który od paru lat praktycznie nie gra w obronie i który jeszcze nawet nie wrócił po być może najpoważniejszej kontuzji dla koszykarza to szaleństwo. Z całym szacunkiem dla Kobiego ale on w tej chwili to jest warty max 15 baniek za sezon z, jeszcze raz powtarzam, czysto sportowego punktu widzenia. W przypadku Bryanta jednak mówimy również o olbrzymiej wartości marketingowej, w LA jest on absolutną gwiazdą, zapełniaczem miejsc na trybunach, wabikiem na &quot;niedzielnych&quot; kibiców więc jakiś sens ten kontrakt dla Lakersów mimo wszystko ma. Inna sprawa, że baardzo ciężko będzie im teraz zbudować drużynę na miarę mistrzostwa mając taki kontrakt zawalający prawie połowę salary cap. W szczególności zważywszy na to, że Kobe, szczególnie obecnie, to nie jest gracz z powodu którego gwiazdy będą waliły do Lakers drzwiami i oknami a weterani będą godzić się na pay cuty jak w Miami żeby gracz z Jamesem. Może Nash trochę pomoże i skończy karierę bo mając jeszcze wywalone w następnym roku 9,7 bańki na to co zostało po Nashu to już w ogóle mission impossible.
Mógł Kobas jeszcze odpuścić parę baniek żeby pomóc Kuptchakowi stworzyć mocną drużynę ale jak widać się nie zdecydował. Niektóre gwiazdy na starsze lata tak robią, np. niedawno Dirk zapowiedział, że pójdzie na spory pay cut. Już nie wspominając o tym, że LBJ w tym roku zarobi 19 a za rok tylko 20,5 miliona...
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Dzial pytania, więc zapytam tu.
Poszukuję bukmachera z bogatą ofertą NBA. Jak na razie gram w Bet at home, ale ich oferty na tą dyscyplinę sportu lepiej nie komentować bo po prostu jej nie ma. Są tylko podstawowe zakłady.

Szukam czegoś nowego. Bukmacher jaki mnie interesuję to taki, który ma KONTO W POLSKIM BANKU. Tylko tak robię przelewy. To jest główny czynnik jakim będę się kierował w wyborze nowej firmy. A drugą ważną rzeczą jest, tak jak wspomniałem wyżej oferta NBA. Gram głównie ten sport. Z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Niesamowity comeback Wojowników! W samej 4q odrobili 18 punktową stratę, choć przegrywali już nawet 27 punktami (a na koniec nawet wyrobili handi ????). W połowie ostatniej kwarty, po zniwelowaniu przewagi, zdobycze punktowe obu drużyn wynosiły 61-24 :!: Pobili tym samym swój rekord w największym comebacku - ostatni w 2008 roku z Wizards: 24 punkty.
Typowy Curry ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom