>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2013/2014 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
R 26

radzialdo

Użytkownik
Ja sądze ze dla wielu ekip Wade to wciąż smakowity kąsek. Wiadomo że najlepsze lata ma już za sobą, ale moim zdaniem niemożna też robić z niego nie wiadomo jakiego kaleki. Ostatnie finały zagrał tragicznie i opuścił sporo meczy to fakt, ale jak popatrzymy na jego staty to wcale jakiejś tragedii niema:
19.0 pts 4.7apg 4.4rpg 1.5spg przy 54.6%fg(najlepiej w karierze) na mecz w regularu.
Oczywiście niebędąc pierwszą a czasami nawet drugą opcją strzelecką.Do tego dobrze grał w serii z Indianą i ogólnie przyzwoicie w ostatnich PO oprócz finałów, ale tam cały zespół zagrał tragicznie. Tak naprawdę to jego forma w przyszłym sezonie jest wielką niewiadomą bo albo sie podreperuje w offseason i jeszcze potrzyma przyzwoity poziom przez jakieś 2-3 sezony albo po prostu już się skończył. Moim zdaniem nie wypada go tak szybko skreślać i jest wart ryzyka. Skoro GMi w NBA dalej pokładają nadzieje w takich graczach jak Bryant(jego kontrakt to dopiero śmiech) Oden czy nawet D-rose to czemu niedać szansy Wadowi? ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jeśli kogoś stać by płacić grube pieniądze gościowi, który opuszcza 1/3 sezonu z ryzykiem opuszczenia większej liczby spotkań to jego pieniądze.
Jeśli Bosh zostaje w Miami, to Houston Rockets są w głębokiej d....w tym momencie. Wyruchali sami siebie tudzież ich wyruchano bez mydła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Ja do tej pory nie wierzę w to co się stało bo od jakiegoś czasu byłem nastawiony, że obędzie się bez sensacji, a tu taka sytuacja! LeBron wraca do Cavs, a tam czeka na niego stado wygłodniałych młodych wilczków, które pragną sukcesu. Pytanie czy w Cavs w tej sytuacji jest miejsce dla Wigginsa? Cieżko stwierdzić bo LBJ na PF nie czuł się mimo wszystko tak komfortowo, jak na swojej nominalnej pozycji, co można było usłyszeć z jego ust kilka miesięcy temu. Wiggins teoretycznie dubluje się pozycjami z LeBronem, ale tracić &quot;jedynkę&quot; i to jeszcze pozyskaną w tak silnym Drafcie to też nie wydaje się mądre. Love już zadeklarował, że chciałby grać u boku LBJ, a Cavs już szukają drogi, która stworzy szanse na jego pozyskanie. Póki co świeżutkie raporty wskazują na to, że Wiggins w Cleveland zostanie:

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/236659/report-andrew-wiggins-will-not-be-traded

Love to jeden z tych graczy, dla których mogę zarywać noce bo jak to o nim mawiałem w poprzednim sezonie jest człowiekiem orkiestrą i potrafi wiele dać swojej ekipie (prócz obrony). Jeśli i on zjawi się w Cavs to będzie to po prostu coś, co chyba nikomu się nie śniło jeszcze kilka tygodni temu. W pełni popieram tutaj opinię Jacquesa i również uważam, że mimo wszystko o wygranie całych rozgrywek może być cholernie ciężko bo o ile Wschód będzie nadal słaby to kilka drużyn z Zachodu nie dość, że dysponuje podobnym potencjałem, to jeszcze posiadają już potrzebne do osiągania sukcesów zgranie i tzw. team chemistry. Nawet Big3 nie udało się od razu święcić tytułu, a sam LeBron kilka godzin temu stwierdził, że będzie trzeba uzbroić się w cierpliwość chcąc ujrzeć w przyszłości coś wielkiego.

Decyzja Jamesa ciągnie za sobą pasmo kolejnych szybkich i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Bosh wydawał się być jedną nogą w Houston, a tymczasem zostaje w Heat i to na maksymalnym kontrakcie, co jest dla mnie kolejnym zaskoczeniem bo wydawało się, że po Decyzji 2.0, Krzysiu również opuści Florydę. Miami się nie podaje i oto chcą szybko podpisać Wade&#39;a, który, jak donosi Wojo jest kuszony przez Bulls! Oj, dzieje się dzieje i podejrzewam, że zanim się obudzę dojdzie do kilku kolejnych ciekawych ruchów transferowych.

Z ostatniej chwili chyba najnowsza nowinka głosi, że Isaiah Thomas przechodzi do Suns i będzie ich pierwszą opcją z ławki.

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/236668/report-rfa-isaiah-thomas-headed-to-phoenix
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 26

radzialdo

Użytkownik
Bosh to chyba będzie największym szczęściarzem tego offseason hehe. Riley musiał być naprawdę zdesperowany (czyt. głupi). Dawać prawie 120 baniek za podkoszowego którego nawet ja bym przepchnął pod koszem i zebrał mu piłkę sprzed nosa ???? Chore.
A Houston tak jak Lukas napisał narazie zostali wydymani ???? Chociaż kilka nazwisk jeszcze jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Nazwiska są, ale tu chodzi o casus Parsonsa...żeby Rockets wyszli na tych wszystkich wymianach i free agency na plus musieliby podpisać najpierw jakiegoś FA a dopiero potem wyrównać Parsonsa. Nie wiem jak to się stało, że Houston nie dorwało Bosha (tzn my wiemy - money talks), bo jeszcze zanim Bosh wybrał Heat respektowani insiderzy donosili, że Rockets już są w ogródku i już witają się z..Boshem i że lada chwila powinien się im zadeklarować. Przecież temu służył trade Lina. Rockets zagrali niemal all in i zanosi się na to, że na tą chwilę ten bet przegrali. A sytuacja jest taka sobie, skoro jeszcze wcześniej oddali Asika.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wade - duża większość go już go ukamieniowała i pochowała jako koszykarza. Jasne, że kontuzje go wykończyły i wykańczają, ale zobaczymy jak będzie grał jak u boku jego nie będzie LBJa. Może jeszcze kręcić dobre statystyki. A może też i zejdzie juz z wymagań finansowych ? Zresztą tak się wielce pisze i mówi, że mają nie wiadomo jakie wymagania, a i tak poschodzili ze swoich stawek, żeby stworzyć BIG3. Zresztą on już zarabia tyle kasy spoza koszykówki, że naprawdę jest w stanie dać okroić sobie pensje, o czym zresztą wszystkie serwisy piszą, że tak się może stać.
Bosh - świetny artykuł na ten temat można znaleźć tu:
http://karolsliwa.blox.pl/2014/07/Chris-Bosh-zostaje-w-Miami.html
Niby przepłacony, niby nie warty tego, ale większość zapomina, ze przed przyjściem do LBJa i Wade&#39;a był jednym z najlepszych koszykarzy w NBA z bardzo dobrymi statystykami. Bosh nie ma poważniejszych kontuzji, jest w sile wieku i z LBJem u boku kręcił w miarę dobre statsy, to teraz bez niego może kręcić jeszcze lepsze. Przecież wielokrotnie był pomijany w ataku. Zresztą ten artykuł bardzo dobrze to opisuje.
Pat Riley - wydał krótkie oświadczenie na temat odejścia James&#39;a. Nic mu nie można zarzucić.
Pat Riley Statement:

While I am disappointed by LeBron&#39;s decision to leave Miami, no one can fault another person for wanting to return home. The last four years have been an incredible run for South Florida, HEAT fans, our organization and for all of the players who were a part of it. LeBron is a fantastic leader, athlete, teammate and person, and we are all sorry to see him go.

Over the last 19yrs, since Micky and I teamed together, The Miami HEAT has always been a championship organization; we’ve won multiple championships and competed for many others. Micky, Erik and I remain committed to doing whatever it takes to win and compete for championships for many years to come. We’ve proven that we can do it and we’ll do it again.
Mógłby ktoś przybliżyć mi The Decision i to &#39;wydymanie&#39; i upokorzenie Cavs?
Dużo o tym w necie jest napisane. Tak po krótce...Nie zdobyłz Cavs mistrza - choć nie dużo brakowało i po prostu odszedł do Heat. Długo czekałz podjęciem decyzji i ogłoszeniem tego. W końcu padła propozycja, żeby tą decyzję ogłosić podczas specjalnie zorganizowanego &quot;show&quot; w TV. I tam ogłosił decyzję. Większość krytykantów pomija fakt, że cała kasa z reklam, a była ona nie mała, - program obejrzała bardzo duża ilość ludzi, dokładnych danych nie pamiętam (chyba 9 mln ?) - poszła na budowy boisk w biednych dzielnicach z fundacji założonej przez LBJa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Częściowo z tezą o Boshu się zgodzę. Teraz gdy zrobiło się więcej miejsca znowu jego statystyki poszybują w górę. Oglądając Heat widać było,że Chris najwięcej poświęcił na rzecz zespołu i nawet pamiętam mecze w których będąc na boisku przez kilkanaście minut nawet rzutu nie oddał. Pamiętam też mecz z Atlantą który Heat grali bez Wade&#39;a i Jamesa i wtedy Chris wygrał im mecz.
Tylko czemu dostał aż tak wielki kontrakt to nie rozumiem. Miami musi zrobić przebudowę a tak potęzny kontrakt ogranicza znacznie pole manewru. Transfery Heat to katastrofa. Gdyby szybko wyciągnęli jakiegoś czołowego wolnego agenta to może i James by został. A teraz to jest zespół na pierwszą rundę PO.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wiecie co, ja tam Bosha szanuje i uważam że to dalej jest topowy player (maroon nie śmiej się :p) który po prostu nie miał jaj żeby odgrywać większą rolę w BIG3 i nie bardzo tam pasował, bo to ani center ani typowy pf. Teraz to on będzie miał centralną pozycję w ataku i przy dobrym wsparciu doświadczonymi zawodnikami to może wypalić. Grunt tylko żeby nie grał na &quot;5&quot;. Nie wiem jak, ale Riley szukaj centra. Szkoda, że Gortat tak szybko podpisał ;)
Miami widać nie chce przebudowywać zespołu i w sumie ciężko się im dziwić. Zostanie Wade, to przy takim wschodzie playoffs są i tak zagwarantowane. Jakby jeszcze doszedł dajmy na to Deng, to mimo że faworytami by pewnie nie byli, to mogą liczyć na finały ;) Kasa dla Bosha jest spora, ale Miami to specyficzna organizacja. Przez 4 lata CB4 zarabiał nieco mniej niż jego wartość rynkowa, to teraz mu to wynagrodzili. Tak samo pewnie będzie z Wadem, który ze względu na zdrowie nie powinien dostać kontraktu 10+ a już się słyszy plotki że dostanie 50 mln/4 lata.
Lebron wrócił do domu, ciężko mu się dziwić. Nie mniej, spodziewałem się że jeszcze ostatni run na tytuł zrobi i odejdzie jako zwycięzca a nie było nie było największy przegrany tych PO ...
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Czy Miami są tak bardzo w dupie to nie wiadomo na dobrą sprawę(tj.patrząc od strony, że nie ma LBJ to tak). Trzeba czekać na ruchy kadrowe. Deng na obecną chwilę bardzo bardzo bardzo chce do Miami, a Heat chcą Denga. Pozycja numer 3 będzie przyzwoicie obsadzona. Deng-Granger. Wade ma zgodzić się na obniżkę, jaką? Nie zdziwi kwota 15-16 mln na sezon. Jest jeszcze kilka ciekawych nazwisk i Heat mogą jakoś wyglądać. Nie jest już to zespół na mistrzostwo, ale na słabym wschodzie przy odpowiednich wzmocnieniach mogą powalczyć o coś.
Swoją drogą tak jak podniecałem się zawsze chemią na parkiecie Wade&#39;a i Jamesa tak teraz duet Irving-LBJ brzmi równie ciekawie.
Carter podpisał 3 letni kontrakt na 12 mln z Memphis!!! Jestem w szoku przyznam.
Blisko podpisania kontraktów z CAVS są Allen,Miller,Birdman czyt. Miami2013 idzie do CAVS2015 ???? . Takich zawodników własnie potrzebują Kawalerzyści, bo obecny skład jest pełen młokosów i chłopaków nieogranych w PO.
Jordan Hill i Swaggy P podpisali kontrakty w LAL.
Alonzo Gee w NOH. Cavs wytransferowali go, aby mieć kasę aby podpisać innych
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Grunt tylko żeby nie grał na &quot;5&quot;. Nie wiem jak, ale Riley szukaj centra.
Raczej Small Ball będzie dalej kontynuowany. McRoberts i Bosh 4/5
Kasa dla Bosha jest spora, ale Miami to specyficzna organizacja. Przez 4 lata CB4 zarabiał nieco mniej niż jego wartość rynkowa, to teraz mu to wynagrodzili.
Nie zarabiał tak źle :p

Mimo wszystko CB to ALL-STAR i tak jak powiedziałeś będzie on na pewno częściej brał udział w akcjach rzutowycyh. 20/10 może kręcić bo jego rola w ataku się zmieni na pewno.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Cavs niby duzo talentu ale wszystko to jakos tak do siebie nie pasuje a gosci na powazne granie mozna policzyc na palcach jednej reki. Irving najbardziej efektywny jest z pilka w reku a bez niej po prostu nie potrafi grac. Majac Lebrona w skladzie musisz potrafic grac bez pilki i to jest pierwszy powazny problem. Nastepna sprawa to Varejao, jezeli bylby to gosc grajacy sezon w sezon po 90% spotkan to wizja Cavs bylaby bardzo wporzadku, a tak to pomimio swietnej gry gdy jest zdrowy nie jest mu dane zagrac za duzo tych spotkan. Weterani jak Miller czy Allen zawsze przydatni i to jest na pewno rucj na plus. Kolejne pytanie co robic z Wigginsem. Gosc mial trzesc liga za klika lat a z Lebronem i Irvingem w skladzie moze nie byc az tak wykorzystywany jak powinien byc wykorzystywany gosc z takim potencjalem a oddawac go za Love, ktory niedlugo bedzie pol darmo warty to tez nie najlepsze rozwiazanie. No i na koniec lebski trener, ktory mimo wszystko bedzie dopiero debiutowal w nba, poznawal wszystko od srodka a to nie sprzyja [chyba] obecnej sytuacji gdzie musi poprawdzic najlepszego gracza ligi i przy okazji rozwinac najbardziej perspektywicznego. Podsumowujac, ciesze sie z powrotu Lebrona ale ogolnie nie jestem takimii hura optymista jak niektorzy w temacie...chociaz rok temu jaralem sie Brooklynem a wyszlo jak wyszlo wiec teraz mozecie grac misia Cavs ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wyglada na to ze pozostanie Bosha w Miami ciagle nie jest 100 % pewne ;) moim zdaniem wybierze on jednak Houston
A skąd takie informacje?
Zostaje już chyba na 100% wszędzie o tym trąbi zobaczymy jak będzie sobie radził teraz gdy więcej będzie na jego barkach.Stary nie jest fajnie by było zobaczyć jak wymiata jeszcze.Ktoś tam wspominał ten mecz jak LBJ i Wade nie było pamiętam oglądałem za 3 jak tam sieknął prawie z połowy ???? To chyba z Toronto było czy się mylę?
Ciekawy jestem jak to będzie z Wadem będzie musiał automatycznie więcej grać tylko czekać aż się połamie kolano na amen :p
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Ariza w houston a pierce w wizards. Fajnie bo otto porter dostanie swoje minuty. Do tego nie bierze tak dużo kasy Paul więc będzie można wzmocnić ławkę kimś przyzwoitym
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
nie wiem czy gasol bedzie pasowal do chicago bo to juz nie ten zawodnik co kiedys. na C maja noah, a na PF powinien grac taj gibson ktory startowal by w polowie druzyn w NBA i wydaje mi sie ze na ten moment jest lepszy od gasola, chicago sprowadza tez mirotica ktoremu pasowalo by znalezc minuty. jak dla mnie wieksze wzmocnienia powinni zrobic na pozycjach 2/3 gdzie oprocz buttlera nie ma zadnego zawodnika. swietny ruch washingtonu z piercem, w tej druzynie potrzebny byl gosc z doswiadczeniem.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Szkoda, ze Pierce w Wizards. Liczylem, ze na koniec kariery powalczy jeszcze w jakims realnym contenderze, a tak to zostaja Wizardsi z teoretycznie pewnymi PO ale bez szans na jakies powazne granie. Dla Wizards calkiem dobry ruch, kontrakt nie jest dlugi a Porter Jr. dostal bardzo dobrego mentora.. no i Pierce dalej jest gosciem, ktoremu jaj w koncowce nie brakuje i potrafi odpalic jakis bardzo wazny rzut :
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Cavs working three team deal w/ Warriors/TWolves. Warriors get multiple 1st rnd picks. Wolves get Klay and Tristan Thompson. Love to Cavs
ciekawa opcja bo w tej sytuacji Cavs nie straciliby ani Waitersa ani Wigginsa. Tylko czemu Warriors mieliby oddać Klaya za picki..
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie wiem czy ominalem jak ktos pisal czy nikt o tym nie wspomnial ale trenerem Cavs zostal Blatt, ktory w NBA...debiutuje ???? w Europie mega doświadczenie ale NBA to jednak NBA do tego dostaje od razu LBJa. Bedzie ciekawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom