>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sezon 2013/2014 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Jak nie wejdą do PO to będzie kompromitacja, przy tak słabej konferencji. Jeszcze teraz jak do tankujących drużyn dołączają Bullsi. Bez Lopeza i nawet DWilla muszą wejść do PO.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Bulls potwierdzają , że zamierzają amnestionować Carlosa Boozera; oficjalnie powiedział to wiceprezydent klubu John Paxson
Paxson on an amnesty decision: “It’s a decision that will be made but it won’t be made today.”
— Chicago Bulls (@chicagobulls)
- Bulls właśnie zwolnili Andrew Bynuma, którego zaledwie kilka godzin wcześniej pozyskali w wymianie z Cleveland
As expected, the Bulls just finalized the paperwork waiving Andrew Bynum, acquired in last night’s Luol Deng trade, league source says. — Ken Berger (@KBergCBS)
Report: Knicks,Heat and Clippers Reportedly ‘Expected’ to Consider Signing Andrew Bynum
— TheNBALegion™ (@TheNBALegion)
 
rastaman391 27

rastaman391

Użytkownik
Czwarta kwarta w meczu Sacramento - Portland to jakaś masakra... Dawałem under 219,5 punktów. Po trzeciej kwarcie byłem prawie pewny typu, a tu w czwartej 89 pkt!! Tego się nie spodziewałem w ogóle. Sacramento popchnęło Portland, ale końcówka emocjonująca ;)
 
M 8

maolat

Użytkownik
mam pytanie dotyczące bukmachera a dokładniej w jakim bukmacherzę mogę dodać występ zaodników do ako? Na bet365 niestety takiej opcji nie ma. pozniej do usunięcia ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ktoś potrafi wytłumaczyć zjawisko, które właśnie ma miejsce w Atlancie w meczu z Indianą ?
A co tu tłumaczyć? Vegas i tyle ???? Poszła masówka na Indianę, a to wiadomo jak się kończy ...
Indiana miała problem z dostaniem się na mecz, rzucali na fatalnej skuteczności, zwłaszcza na początku, a Hawks bez problemu atakowali kosz i rzucali z czystych pozycji z dystansu. W II połowie Pacers zaczęli grać ale było za późno. Ot, całkiem typowy mecz faworyta na wyjeździe w NBA ...
 
bruniak 0

bruniak

Użytkownik
Żadne tam Vegas. Trzeba było oglądnąć 2 poprzednie mecze Indiany. Rzut im ewidentnie nie siedzi. Już mało brakowało a byłaby niespodzianka w Cleveland. Po co grać wyjazdowy mecz za 1.5 jak undery są po 1.90-1.97? Wczoraj co prawda ledwo ten under się zmieścił ale jednak.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
mam pytanie dotyczące bukmachera a dokładniej w jakim bukmacherzę mogę dodać występ zaodników do ako? Na bet365 niestety takiej opcji nie ma. pozniej do usunięcia ????

Marathon, Betcity, Betsyfy, Unibet, Bwin (wieczorem chyba już nie można, ale po wystawieniu owszem)

Nie wiem jak sportingbet bo tam nie gram praktycznie, chyba głównie B365 to ogranicza
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Żadne tam Vegas. Trzeba było oglądnąć 2 poprzednie mecze Indiany. Rzut im ewidentnie nie siedzi. Już mało brakowało a byłaby niespodzianka w Cleveland. Po co grać wyjazdowy mecz za 1.5 jak undery są po 1.90-1.97? Wczoraj co prawda ledwo ten under się zmieścił ale jednak.
Wydaje mi się, że to też specyfika Indiany, której potencjał ofensywny jest ograniczony i jest im generalnie trudniej odrabiać wielopunktowe straty niż np. takim Heats.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Marathon, Betcity, Betsyfy, Unibet, Bwin (wieczorem chyba już nie można, ale po wystawieniu owszem)
Nie wiem jak sportingbet bo tam nie gram praktycznie, chyba głównie B365 to ogranicza
Sportingbet liczy zakłady na koszykówkę bez dogrywki, a co do zawodników tylko single. Chyba nawet nie można łączyć, z normalnymi zakładami 1x2
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Żadne tam Vegas. Trzeba było oglądnąć 2 poprzednie mecze Indiany. Rzut im ewidentnie nie siedzi. Już mało brakowało a byłaby niespodzianka w Cleveland. Po co grać wyjazdowy mecz za 1.5 jak undery są po 1.90-1.97? Wczoraj co prawda ledwo ten under się zmieścił ale jednak.
a jednak Vegas...linia krótka na Indianę i jeszcze -4.5 @ 2.000....myślisz, linia @ + money to przypadek? oczywiście, że nie. Po to się wystawia atrakcyjniejszy kurs, żeby zwabić ślepe owce.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Czyli uważasz że jeśli na takich faworytów jak Pacers, Heat są duże kursy na HC na np. -3,-4, lub występują w ogóle takie HC jak +3 +5 to jest to &#39;zacheta&#39; vegas?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
nie zawsze. nie można przyjac takiego ogólnego założenia. wszystko zależy od kalendarza, public money i zmian kursów/linii. Granie przeciwko public teamom jest opłacalne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom