>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2013/2014 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
muntar 506

muntar

Użytkownik
specyfika NHL nie ma nic wspólnego z NBA, porównywanie nie ma najmniejszego sensu.
Odniosłem się jedynie do tematyki Vegas nie zaś samych dyscyplin czy specyfiki gry. Bardziej chodzi tutaj właśnie o ruchy na kursach, i jeżeli dobrze się spojrzy to można dobry bet postawić.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Odniosłem się jedynie do tematyki Vegas nie zaś samych dyscyplin czy specyfiki gry. Bardziej chodzi tutaj właśnie o ruchy na kursach, i jeżeli dobrze się spojrzy to można dobry bet postawić.
to fakt..nhl jest wybitna pod tym względem, ale nie potrafię rozgryzc, choc nie powiem, ze nad tym nie pracuje
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik


Seth Curry (brat Stefka) podpisał kontrakt z Memphis Grizzlies. Dotychczas Seth grał w zespole D-League Santa Cruz Warriors, a jego średnia to 21 punktów i 8 asyst na mecz. Ciekawe czy ma taki sam talent jak Stefan, pewnie i tak szybko nie zadebiutuje.


DWill o zespole
To jest jak koszmar. Kontuzje i rzeczy, o których rozmawiamy każdego dnia: brak energii i zaangażowania. Nie sądziłem, że będziemy mieli takie problemy, kiedy ten zespół był budowany.



:grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
Russell Westbrook underwent scope surgery on his right knee on Friday and is expected to be out until after the All-Star break.
a oklahoma dobrze grala...
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Gdyby nie brać pod uwagę Miami i Indiany, to kto waszym zdaniem by miał największe szanse na wygranie wschodu?
nie mam pojęcia, ale konferencja wschodnia poza wymienionymi druzynami to jakaś komedia - tylko 3 ekipy mają bilans plusowy..po 1/3 meczów..czas zlikwidować konferencje i wprowadzić ligę ogólną i 16 najlepszych bilansowo zespołów w po
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
On the rumored meeting Knicks owner James Dolan held with the team before Thursday&#39;s game, Metta World Peace offered no comment because he is &quot;an alien.&quot;
&quot;I was in another galaxy yesterday with my galactic friends,&quot;
he said. If he doesn&#39;t travel with the team to Toronto on Saturday, Metta might still be going elsewhere. He may want to consider a name change: Galactic Peace.

haha:grin::mrgreen:
 
V 5

vipdavid

Użytkownik
NBA oglądam od niedawna.
Więc mam do was dwa pytania

1.Faul techniczny...Czy tak w jak w Europie po dwóch musi opuścić boisko zawodnik czy po jednym....Bo często widzę ,że zawodnicy po Technical Foul siadają na ławce od razu...Czym to jest spowodowane??
2.Czy tak jak w Europie drużynie przysługują wolne po 5 faulach w polu czy po 7??
 
L 181

lorak

Użytkownik
1. po 2 faulach tachnicznych opuszcza boisko
2. 6 fauli w jednej kwarcie, albo 2 w ostatnich 2 minutach
nie 6, tylko od piątego faulu włącznie. za 6 (w meczu) to zawodnik musi zejść z boiska ;] (co ciekawe, o ile ofensy liczą się do fauli gracza, to nie liczą się do tego limitu pięciu drużyny.)
co do techników to po pierwszym nie ma przymusu sadzania na ławce, ale sporo trenerów zdejmuje takiego zawodnika żeby ostudzić jego emocje (podobna sytuacja jeśli np. ktoś ma dwa faule w pierwszej kwarcie - może grać dalej, ale trener zwykle woli dać mu &quot;odpocząć&quot; co by nie nałapał kolejnych).
 
L 181

lorak

Użytkownik
&quot;Według dobrze poinformowanych źródeł w ostatnich godzinach toczyły się bardzo zaawansowane rozmowy pomiędzy przedstawicielami Lakers oraz Nets. &quot;Jeziorowcy&quot; chcieli oddać na Wschodnie Wybrzeże Pau Gasola, aby w jego miejsce pozyskać Brooka Lopeza.&quot;
http://eurosport.onet.pl/koszykowka/nba/nba-los-angeles-lakers-za-wszelka-cene-chca-sie-pozbyc-pau-gasola/8d5hc
LOL, ktoś źle przetłumaczył info z blogu Steina: http://espn.go.com/blog/marc-stein
lakers pytali o Lopeza (za Gasola) jeszcze zanim ten połamał stopę, ale nie ma mowy o żadnych tego typu rozmowach w ostatnich godzinach...
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Marzeniem każdego młodego zawodnika jest podpisać kontrakt w NBA. Memphis Grizzlies i Fundacja Make-a-Wish sprawiły, że takie marzenie spełniło się 8 – letniemu Charvisowi – choremu na porażenie mózgowe. 29 grudnia podpisał on kontrakt z Memphis Grizzlies i stał się pełnoprawnym członkiem zespołu. Został również najmłodszym zawodnikiem w historii ligi ! Szczegóły umowy nie zostały ujawnione ????

więcej fotek https://twitter.com/memgrizz

Pewnie niektórych z was zdziwiła niedawno nowa fryzura Parsonsa. Chandler Parsons poznał dzieciaka chorego na raka. Chłopak był smutny, że koszykarz nie wygląda jak jego koledzy i rodzina, więc Chandler ogolił się żeby wyglądać tak jak chory chłopiec. To tylko mały gest, który znaczy tak wiele.
 
stanior 1,8K

stanior

Użytkownik
Nie wiem jak wy ale ja coraz bardziej zaczynam wierzyć w wejscie Brooklynu do PO , wczoraj bez Lopeza i Derona ograli Atlante. To na mnie zrobiło wrażenie ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Na Wschodzie to jest w tej chwili większa walka o tankowanie niż o PO. Poza MIA i IND każdy team w tej chwili będzie się zastanawiał czy tankować po picku w drafcie tj. dokonywać wymian czy ładować się do PO gdzie max. co mogą ugrać to 2 runda.
Wyjątkiem są właśnie Nets czy Knicks, ew. Wizards i względnie Cavaliers którzy mają na ten sezon wyznaczony jasny cel - awans do PO. Dlatego mimo fatalnego początku wszystkie te zespoły mogą, a wręcz powinny się w tych PO znaleźć. Poziom w tej konferencji jest tak słaby, że spokojnie jeszcze dadzą radę. Weźmy przykład Raptors. Fajnie sobie pogrywają, ale ich GM miał inny plan na ten sezon i kto wie czy nie będą dalej osłabiać zespołu by zyskać lepszy pick w drafcie (ew. podpisanie FA).
A konkretnie jeśli chodzi o Nets, to potencjał nawet bez tej dwójki mają na TOP4 Konferencji. Nawet przy takim żółtodziobie jak Kidd, powinni w końcu zacząć grać i chyba właśnie mamy taki moment. Parę zwycięstw z rzędu powinno im pozwolić zbudować jakąś pozytywną chemię w tym zespole, bo tego najbardziej brakowało.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
też czytałem o CA, ale to byłoby głupie i jest tak bezsensowne, że aż nierealne. Czyja byłaby to drużyna? Rose&#39;a czy Melo? Kto miałby usunąć się w cień i grać 2 skrzypce? To nie ma szans zdać egzaminu, szczególnie z takim typkiem jak Anthony. Chyba, że Rose po kontuzjach będzie tak zniszczony, że nie będzie miał siły być liderem dalej i bardziej by się przestawił na first-pass pg, będąc 2-3 opcją w ataku.
Poza tym Melo w systemie defensywnym Thibo? Nie widzę tego ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nets zaczynają grac lepiej i myślę, że tak już będzie o ile nie wykończa ich kontuzje, bo jednak swoje lata liderzy już mają. Wrócił Deron, Kirilenko, Terry. Do tego bardzo dobrze zaczyna grać Teletovic ze swoja 3ką. Szkoda, że Lopez im wypadł, bo zaczęłoby top wyglądać dobrze. Ale i tak wg mnie ogarną się i PO zdobędą. Nawet bez Lopeza i mimo takiego słabego początku powinni to PO ogarnąć. Warunek jest jeden - brak kontuzji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom