>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

sezon 2012/13 - ciekawostki, kontuzje, pytania i rozmowy na temat NBA

Status
Zamknięty.
H 10

hutnik14

Użytkownik
Taka dziwna sytuacja, Aldridge mecz skończyć powinien z 30 punktami, a na koncie ma 28.
http://www.nba.com/games/20130115/PORDEN/gameinfo.html?ls=iref:nbahpgt#Q4 --&gt; 01:02 do końca 4 kwarty widzimy, że punkty zdobywa Lillard.
http://www.nba.com/games/20130115/PORDEN/gameinfo.html?ls=iref:nbahpgt --&gt; 1:19 na skrócie, kto zdobywa punkty? Aldridge!
Piszę to tylko dlatego że akurat śledziłem mecz na bieżąco i myślałem że od razu zostanie ten błąd poprawiony przez ludzi odpowiednich za relacje.
Ciekawe gdybym przed meczem zagrał przykładowo (linia była oczywiście niższa) zakład na Aldridge - Over 28,5 punkt. Zakład miałbym przegrany tylko dlatego że jakiś baran się pomylił. No nic takiego zakładu nie było to nie ma sprawy, to tylko piszę dla ciekawostki.
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
Ciekawe gdybym przed meczem zagrał przykładowo (linia była oczywiście niższa) zakład na Aldridge - Over 28,5 punkt. Zakład miałbym przegrany tylko dlatego że jakiś baran się pomylił. No nic takiego zakładu nie było to nie ma sprawy, to tylko piszę dla ciekawostki.
Nic nie zrobisz. Ja już tak kiedyś grałem na asysty jednego zawodnika. Jednej w ogole nie policzyli i zakład spudlowany i na nic sie zdaly liczne maile z nba.com i bukiem. (posiadalem filmik z wyszczegolnionymi wszystkimi asystami).
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego Canal+ nie transmituje dziś meczu Pistons vs NYK i LAL vs Miami? Pierwszy odbywa się o &quot;normalnej&quot; godzinie, a drugi to naprawdę hitowy mecz, więc dlaczego nie ma transmisji?
E:
Faktycznie, NYK jest, ale nie zmienia to faktu że LAL z Miami to jednak powinni puścić bo takie mecze codziennie się nie odbywają.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
21:00
Na żywo
Detroit Pistons - New York Knicks
Canal+ sport ;-)
chociaż faktycznie szkoda, że nie wrzucili Lalek z Miami , pozostaną streamy
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
Nie wiem dlaczego nie ma, ale ramówka na NBA zostala stworzona na poczatku sezonu + czasami dodaja jakis mecz, ktorego nie ma w ramówce.

Tutaj plan transmisji (c+) do końca regular sezon
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
LeBron James jako najmłodszy osiągnął 20,000 punktów w lidze NBA, jest to na pewno powód do dumy, ale czy na pewno aż takiej? Otóż jak się okazuje w tej statystyce nie wiek, a tak na prawdę liczy się ilość rozegranych meczy potrzebnych do uzyskania tej bariery punktowej, tu Lebron już nie jest liderem a trochę niżej sklasyfikowanym zawodnikiem. Tutaj mamy całą tabelę:
www.interbasket.net/news/10335/2013/01/the-38-fastest-players-to-score-20000-points-nba/
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Alvin Gentry nie jest już trenerem Suns.
Po blisko czterech latach pracy na stanowisku głównego trenera Alvin Gentry odchodzi z Phoenix. Oficjalnie: nie został zwolniony, razem z władzami Suns doszedł do porozumienia o rozwiązaniu kontraktu, który i tak kończył mu się po tym sezonie. Suns są obecnie na dnie tabeli Zachodu, przegrali 13 z ostatnich 15 meczów i od świąt mieli najgorszą efektywność ofensywną w NBA (95.8 pkt per-100). /6gracz
http://sports.yahoo.com/news/staggering-suns-part-ways-coach-183233047--nba.html
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Warto skorzystać jak ktoś nie ma LP, bo właśnie potaniało:
80$ za sezon (ok. 278 zł)
lub
4x56zł miesięcznie
lub
122 zł za LP Team Pass
A jesteśmy parę meczy przed połową sezonu więc warto pomyśleć. W tym całe PO, finały i ASG. Poza tym od 20 do 27 stycznia darmowa próba dla każdego zarejestrowanego.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Bracia Maloofs dogadali się z Seattle w sprawie sprzedaży Kings.
The only thing stopping the Sacramento Kings from a sale and move to Seattle is approval by NBA owners.
The Maloof family has agreed to sell the Kings to a Seattle group led by investor Chris Hansen, the league confirmed in a statement Monday morning. The deal is still pending a vote by the NBA Board of Governors.
Więcej w linku poniżej.
http://www.nba.com/2013/news/01/21/maloofs-sell-kings.ap/index.html?ls=iref:nbahpts
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Dla mnie to kompletny bezsens.Oddanie Gaya,który wiadomo że zarabia sporo za dużo przekreśla szanse na mistrzostwo tego zespołu na 100%.
West+Walker+Vujacic to moim zdaniem tylko jakieś dziwne teorie bo żaden z tych zawodników w tym momencie nie nadaje się do NBA i nic nie wnieśliby do zespołu
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Raczej nie czyszczą salary, tylko szykują się do wymiany Rudy&#39;ego Gaya na którym mogą zaoszczędzić jeszcze więcej. W zamian mają podpisać z Delonte Westem oraz Billem Walkerem oraz Sashą Vujacicem.
http://www.sbnation.com/nba/2013/1/22/3903210/delonte-west-memphis-grizzlies-rumors-bill-walker-sasha-vujacic
Oczywiście że czyszczą salary , chcieli zejść poniżej poziomu luxury tax . dla jaj nie oddali najlepszego wysokiego z ławki i jedynej sensownej opcji zza łuku .
Teraz nie muszą oddawać Gaya ani Z-BO . Wybrali mniejszy trade który dał zejście z salary i wszystko gra w Memphis i mogą zachować starterów ...
West+Walker+Vujacic to moim zdaniem tylko jakieś dziwne teorie bo żaden z tych zawodników w tym momencie nie nadaje się do NBA i nic nie wnieśliby do zespołu
West jako backup dla Conleya , Walker + Vujacic - jeden z nich wejdzie do rotacji za Ellingtona , rzuci trójke i tyle . Wiele to nie zmieni , dla mnie oddanie Ellingtona to taki sobie ruch ale zobaczymy co mają jeszcze w planach. Typowe łatanie dziur
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom