>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

sezon 2012/13 - ciekawostki, kontuzje, pytania i rozmowy na temat NBA

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Wątpię czy West nadaje się do czegokolwiek. Gość ma spore problemy z głową i bardzo prawdopodobne,że znowu mu coś odbije.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Wątpię czy West nadaje się do czegokolwiek. Gość ma spore problemy z głową i bardzo prawdopodobne,że znowu mu coś odbije.
100% racji , ciągle pod opieką psychologa . Jakieś stany lękowe itp ... Strasznie problematyczny gość . Jak był w Celtics i pobił się z Vonem Vaferem to Rivers od razu chciał go pogonić ale KG sie wstawił że go wyprostuje . W Cavs ciągle się sadził do Browna i uciekał z treningów i zamykał się w szatni ???? bo go nikt go nie rozumiał i nie doceniał ???? o innych akcjach szkoda pisać , szkoda niszczyć klawiaturę ????
Mało gdzie o tym pisza ale Spurs podpisali Arona Baynes&#39;a (13.8 pkt , 9.8 zbiórki) z Olimpija Ljubljana . Za pewne przehandlują Blaira i mam nadzieję że pójdzie w miejsce gdzie dadzą mu pograć bo lubię chłopa .
http://www.cbssports.com/nba/blog/eye-on-basketball/21527615/reports-spurs-sign-australian-big-man-aron-baynes
Chyba żartujecie z Delonte? Jasne, że chłopak jest niezróważony psychicznie ale jako backup na pozycje 1-2 do drużyny z ambicjami nadaje się idealnie. Z jednej strony znakomity obrońca, z drugiej strony może też stworzyć coś po koźle dla siebie na co Miśki cierpią i to bardzo w tym sezonie. Rzucać zza łuku też potrafi. Za minimum to jest mega transfer. Akurat Doc Rivers zawsze w samych superlatywach wypowiadał się o umiejętnościach Delonte. Mam nadzieję, że wśród innych złych chłopców wpasuje się idealnie.
@ maroon
Ellington to miał 3 dobre mecze, ale w większości nie dawał praktycznie niczego. Nie ma co w ogóle porównywać go do Westa. Podobnie Speights, który był na odstrzale od razu jak Derrel Arhur wrócił do żywych. Nie jest to zły zawodnik, ale wiadomo było że będzie pierwszy do odstrzału z wysokich, bo miał wysoki kontrakt i a Arthur jest lepszy defensywnie.
Według mnie bardzo dobry ruch Grizzlies. Zeszli poniżej limitu i nie muszą oddawać Gaya za pierwszą, lepszą ofertę. Co nie znaczy, że zrezygnowali z dealowania Rudym. Ich pozycja negocjacyjna wzrosła i jeśli dostaną dobrą ofertę (napewno nie Dudley+pick od Suns) to mogą to zrobić.
Ellington to nie jest jakiś super zawodnik , ale takiego już nie ma w Memphis , jedyny co groził z dystansu . Speights miał niewygodne player option w nastepnym roku więc wiadomo że musiał polecieć w takim trejdzie.
Co innego umiejętności a co innego granie ... Delonte jakby grał na miarę talentu i nie miał problemów z głową to dostałby tłusty kontrakt i grał spokojnie a nie tułał się od klubu do klubu za grosze gdzie i tak wypieprzają go na koniec soczystym kopem w dupę .
Doc Rivers o umiejętnościach nie mógł niczego innego mówić bo West jest dobrym graczem to co miał mówić ? Że jest psychicznym gościem i nie nadaję się do gry na dłuższą metę ?
No tak nie ma co porównywać Ellingtona , gościa z super trójką , wkomponowanego jakoś w drużynę do Westa który nie wiadomo w jakiej jest formie + jest bardzo problematyczny + nie jest tym czego trzeba Miśkom ... Wiadomo że za taką kasę nie jest dużym ryzykiem , najwyżej go utną ;)
Wiadomo , Cavs wykorzystali trochę sytuację z salary Memphis i pociągneli ile się dało za nic ???? jeszcze pick wyciągnęli mało warty ale zawsze ;) Dla Grizzlies deal korzystny tylko przez pryzmat sytuacji Gaya i Zacha , robią teraz co chcą , bez presji .
No coś ta super trójka średnia działa w tym sezonie. Wayne rozegrał 40 spotkań w tym sezonie. Ledwie w siedmiu rzucił 10 lub więcej punktów (ledwie 3 razy więcej niż 15). W tych meczach rzucił za 3 z fantastyczną skutecznością 67,5 procent (27/40). W pozostałych 33 spotkaniach było to 24,5 procent (za dwa było to równie słabo) i nie raz R. Hollins na ławce nie mógł wytrzymać Myślę, że jak Sasha ogarnie sprawy kontraktowe w Europie to będzie znacznie lepszą opcją, bo przecież to jest &quot;
Stary nie załamuj ... Nie chce się znowu licytować jak ostatnio kiedy dla ciebie D&#39;Antoni to była czołówka trenerów w lidze ;) Widocznie mamy inne poglądy na ligę
Ellington ma .423 za trzy ;) 97 rzutów a trafił 41 ... on nie jest od siekania 15 pkt na mecz tylko od rozciągania obrony i ładowania trójki jak zostawią go wolnego .
Vujacic w Turcji potrafi być niegroźny więc nie bierzmy go na serio . Bill Walker sieknie trójkę a pobroni o wiele lepiej więc na nim bardziej bym się skupił niż na tym leszczu .
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Chyba żartujecie z Delonte? Jasne, że chłopak jest niezrównoważony psychicznie ale jako backup na pozycje 1-2 do drużyny z ambicjami nadaje się idealnie. Z jednej strony znakomity obrońca, z drugiej strony może też stworzyć coś po koźle dla siebie na co Miśki cierpią i to bardzo w tym sezonie. Rzucać zza łuku też potrafi. Za minimum to jest mega transfer. Akurat Doc Rivers zawsze w samych superlatywach wypowiadał się o umiejętnościach Delonte. Mam nadzieję, że wśród innych złych chłopców wpasuje się idealnie.
@ maroon
Ellington to miał 3 dobre mecze, ale w większości nie dawał praktycznie niczego. Nie ma co w ogóle porównywać go do Westa. Podobnie Speights, który był na odstrzale od razu jak Derrel Arthur wrócił do żywych. Nie jest to zły zawodnik, ale wiadomo było że będzie pierwszy do odstrzału z wysokich, bo miał wysoki kontrakt i a Arthur jest lepszy defensywnie.
Według mnie bardzo dobry ruch Grizzlies. Zeszli poniżej limitu i nie muszą oddawać Gaya za pierwszą, lepszą ofertę. Co nie znaczy, że zrezygnowali z dealowania Rudym. Ich pozycja negocjacyjna wzrosła i jeśli dostaną dobrą ofertę (napewno nie Dudley+pick od Suns) to mogą to zrobić.
No coś ta super trójka średnia działa w tym sezonie. Wayne rozegrał 40 spotkań w tym sezonie. Ledwie w siedmiu rzucił 10 lub więcej punktów (ledwie 3 razy więcej niż 15). W tych meczach rzucił za 3 z fantastyczną skutecznością 67,5 procent (27/40). W pozostałych 33 spotkaniach było to 24,5 procent (za dwa było to równie słabo) i nie raz R. Hollins na ławce nie mógł wytrzymać ???? Myślę, że jak Sasha ogarnie sprawy kontraktowe w Europie to będzie znacznie lepszą opcją, bo przecież to jest &quot;the machine&quot; :grin:
maroon, widocznie mamy inne poglądy. Taki świetny, że oddali go za darmo ???? Per 9.49 mówi wszystko. Piszesz, że jest od siekania trójek, to daję Ci dowód że siekał tylko w 7 meczach a w pozostałych był hamulcowym z ławki, także używając twojej retoryki &quot;nie załamuj&quot; ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
maroon, widocznie mamy inne poglądy. Taki świetny, że oddali go za darmo
Gdzie ja napisałem że świetny ? Wszystko rozchodzi się o jego trójkę , teraz Memphis jak byli biedni na obwodzie to teraz nie mają nic ... oddali za darmo bo nie chcieli oddwać starterów proste. Lepiej oddać Ellingtona + Speightsa który nie jest niezbędny niż Gaya za jakieś ochłapy . Gay może nie gra jak oczekiwano ale łatwiej załatać brak Ellingtona niż Gaya który w pierwotnych planach miał być GTG Memphis na lata...
No lepszy taki Ellington niż nikt . Kyle Korver to nie jest ale jak nie grał po 5-10 min i dostawał kilka rzutów to potrafił pokarać na dystansie ... Trafiał na dobrym procencie i tyle ale faktycznie można wybrać mecze w których mu siedziało , wyliczyć procent i mecze w których nie trafiał i podać 24.5 procent...
http://espn.go.com/nba/player/gamelog/_/id/3981/wayne-ellington
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Znamy już pełne składy na ASG.
Skład Wschodu to:
LeBron James, F, MIA 6th
Carmelo Anthony, F, NYK 1st
Dwyane Wade, G, MIA 9th
Rajon Rondo, G, BOS 4th
Kevin Garnett, F, BOS 15th
Reserve Appearance
Kyrie Irving, G, CLE 1st
Jrue Holiday, G, PHI 1st
Tyson Chandler, C, NYK 1st
Joakim Noah, C, CHI 1st
Luol Deng, F, CHI 2nd
Paul George, F, IND 1st
Chris Bosh, F, MIA 8th
Zachód to:
Kobe Bryant, G, LAL 15th
Kevin Durant, F, OKC 4th
Chris Paul, G, LAC 6th
Dwight Howard, C, LAL 7th
Blake Griffin, F, LAC 3rd
Reserve Appearance
R. Westbrook, G, OKC 3rd
James Harden, G, HOU 1st
Tim Duncan, C, SAS 14th
Tony Parker, G, SAS 5th
L. Aldridge, F, POR 2nd
David Lee, F, GS 2nd
Zach Randolph, F, MEM 2nd
Brakuje mi Stepha Curry&#39;ego oraz Brooka Lopeza. Poza tym, raczej bez niespodzianek.
 
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Ja jednak za takową uznałbym obecność Howarda, który gra jak na razie NIC.
No tak, ale nikt na to wpływu nie ma, bo Howard został wybrany przez kibiców do pierwszej piątki. Tylko przez to, że jest medialny został do niej wybrany.
 
J 13

jofranco

Użytkownik
siemka nie wiedzialem gdzie to napisać fajny BET wydał Unibet ;)
Los Angeles Lakers - Dotrze do Play Off
Tak - 2.45 Nie - 1.52
co myślicie ; )) skłaniałbym sie ku kursowi 1,52 ;)
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
siemka nie wiedzialem gdzie to napisać fajny BET wydał Unibet ;)
Los Angeles Lakers - Dotrze do Play Off
Tak - 2.45 Nie - 1.52
co myślicie ; )) skłaniałbym sie ku kursowi 1,52 ;)
Ja myślę, że mimo wszystko post dodany być powinien do działu styczeń - sezon zasadniczy. A jeśli chodzi o bet, to ja sobie nie wyobrażam PO bez Lakersów i grubej sumy nie postawiłbym po kursie 1,52 :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
siemka nie wiedzialem gdzie to napisać fajny BET wydał Unibet ;)
Los Angeles Lakers - Dotrze do Play Off
Tak - 2.45 Nie - 1.52
co myślicie ; )) skłaniałbym sie ku kursowi 1,52 ;)
Ciężko powiedzieć.Typ wydaje się niezły, w tym momencie grają padaczkę,nękają ich kontuzje,nie grają obrony,ogólnie totalny chaos.
Ale nie mają dużej straty,8 w tym momencie PTB jest zespołem o bardzo wąskim składzie i jakaś kontuzja wykluczy ich z gry o PO,Minnesota też walczy z urazami dodatkowo ostatnio nie mają trenera. Dallas pewnie będzie handlować i nie wiem w jakim kierunku pójdą.Houston gra nadspodziewanie dobrze i nie wiem czego od nich oczekiwać.
Lakers &quot;potencjałem&quot; biją na głowę te zespoły i jeśli jakoś trener poukłada to wszystko to mogą seryjnie wygrywać spotkania.Scenariusz w tym momencie mało prawdopodobny ale po ASG już kiedyś pokazywali,że mogą wejść na wyższy poziom i nagle zaczną wygrywać seryjnie.Problemem może być,że wypadł im solidny Hill ale i bez niego mogą sobie poradzić.
Mi po prostu jest ciężko uwierzyć,że zespół z Bryantem,Howardem,Gasolem,Nashem,Artestem,Jamisonem,Meeksem nie wejdzie do PO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 13

jofranco

Użytkownik
dzieki ;) sprawa sie wyjasnila ;D bet juz wycofali chyba przestraszyli sie nadzwyczaj dobrej zespołowej gry lakersow z jazz . tez ogladam wszystkie mecze lal i im kibicuje od kilku lat ale to co ostatnio graja, moze akurat sie wezma i bedzie PO i 1 runda alive derczi z OKC ;D
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Zawsze tak jest. Ale na dłuższą metę nie wytrzymają,to pewne.
Dzisiaj Wade przegrał mecz dla Miami,jeśli dobrze naliczyłem 0-5 z gry i faul w ataku w obu dogrywkach. Masakra,strasznie grał na siłę.
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Wade w pierwszej dogrywce przygwiazdorzył. Ostatnia akcja to powinny być punkty i po meczu. Jak widać Heat pokpili sprawę, bo według mnie tacy zawodnicy jak Wade, James, Bosh powinni zagrać na wyższej skuteczności ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Toronto Raptors i Memphis Grizzlies dogadali się w kwestii wymiany, w którą zamieszany jest Rudy Gay. 26-letni skrzydłowy, którym kierownik „Dinozaurów” Bryan Colangelo zauroczony jest od dawna trafi do Kanady wraz z Hamedem Haddadim. Raptors w zamian przekażą do Memphis Eda Davisa, drugorundowy pick w Drafcie oraz Jose Calderona, z tym, że hiszpański rozgrywający od razu zostanie wysłany przez Grizzlies do Detroit Pistons, a „Tłoki” oddadzą im za niego Tayshauna Prince’a (kończąca się umowa) i Austina Day’a.
Dla Memphis to jest znakomity ruch. Tak jak pisałem wcześniej, poprzednie ruchy miały za zadanie zrobienie miejsca dla kilku nowych zawodników, których chcieli uzskać za Gaya. Grizzlies nabrali w tym okienku paru naiwniaków. Dostali bardzo dużo w zamian. T. Prince, który do Memphis pasuje idealnie. Jasne, że nie jest tak dobrze punktującym i efektownym graczem jak Rudy, ale idealnie wpasowuje się w ten rodzaj koszykówki, lekko zresztą przypominający mistrzowskich Pistons. Jest znakomitym obrońcą, dobrze gra w ataku pozycyjnym. Cieszę, że znów zagra w drużynie, która myśli o mistrzostwie. Do tego otrzymali dwójkę atletycznych skrzydłowych z ławki, z czego jeden ma zadatki na dominatora na tablicach (Ed Davis) a drugi jest bardzo efektywnym strzelcem (A. Daye). Rotacja podkoszowa Grizzlies jest po prostu niesamowita. A mają jeszcze miejsce żeby pozyskać kogoś z FA (jakby był to Delonte to byłby to mój ulubiony zespół).
Raptors też rozumiem. Ciężko im pozyskać prawdziwą gwiazdę, więc dali bardzo dużo za Rudy&#39;ego który w Toronto może robić po 20 ppg. Dla Pistons typowy ruch czyszczący salary na lato, gdzie powinni być aktywni na rynku wolnych agentów. Calderon może zresztą być &quot;wykupiony&quot; i może wylądować jeszcze w tym sezonie u jakiegoś contendera. Dobry deal.
@ legonista
Zero wartościowych graczy? Znakomity obrońca z dużym doświadczeniem na pozycję SF, wielki talent na PF i w dodatku jeszcze A. Daye to mało? Jasne, jak patrzysz na statsy to może i tak wygląda, ale cała wartość w grze Prince jest taka, że jest to team player który jest bardzo szanowany przez ekspertów. To że był na IO w kadrze USA mimo kręcenia przeciętnych statystyk chyba dużo mówi. Idealny gracz na matchupy w PO. Ed Davis kręci w styczniu 14 ppg 8 rpb 1 bpg. IMO dostali bardzo dużo za gracza, który jest niesamowicie przepłacony i przestał się rozwijać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom