>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ruch Poparcia Palikota - opinie, dyskusje, uwagi.

fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie czytam wyborczej, ale michnika lubie np. za ujawnienie afery z Rywinem
Ja tam go jeszcze lubię za wiele rzeczy, walkę o wolną Polskę, w końcu posiedział trochę w więzieniu WIĘC NA PEWNO walczył z komunizmem. Nie można też zapominać też o tym, że jak sam mówi Adaś &quot;umiłował go Chrystus&quot; nie ma wielu Polaków którzy mogą się pochwalić taką rzeczą. Również rodzice mojego idola byli wspaniałymi Polakami za co nalezy im oddać należyty szacunek - państwo Szechterowie nie martwcie się wasz syn świetnie was zastępuje. Oprócz Lecha Wałęsy który niewątpliwie OBALIŁ KOMUNIZM jeden z największych Polaków. Zgadzasz się Brylant ?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Chciałbym abyśmy weszli na właściwy tor rozmów w tym dziale - Ruch Poparcia Palikota, nie ukrywam że niechętnie patrzę na tą osobę i patrzę na to jak PJN = PIS bis,
RPP = PO bis dlatego może, odejdźmy od skojarzeń i skupmy się na tym co ma do &quot;zaoferowania&quot; Ruch Poparcia Palikota.
Ktoś może przybliżyć szczegółów :?: Chodzi mi jak koleś chce zrównoważyć budżet bo tam łata na łacie majątku narodowego niema (no jeszcze Lasy Państwowe oraz powietrze). Jak gość chce uzdrowić służbę zdrowia i jak jego zdaniem wygląda zamach na reformę emerytalną.
====================================================
Proszę o konkrety i tego się trzymajmy ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No dobre ale Palikot sam sobie przeczy
Punkt: Legalizacja związków partnerskich bez prawa do
adopcji
.
Niedawno na jakiejś paradzie mówił, że skoro są parą to muszą mieć wszelkie prawa konstytucyjne w tym prawa do adopcji.
Zobaczę czym mnie dalej uraczy jego program ????

Rozdzielenie Państwa od Kościoła
- no cóż ok zgoda pod pewnymi względami, no ale sorry ok 80% Polaków to katolicy i raczej demokracja = rządy większości, wyobrażacie sobie 24-25 grudnia jako dni normalnej tyry bo jakiś gość sądzi, że te wolne dni obrażają jego wolność wyznania.
(Bankowo do tego by doszło, znając tego showmana chciał wprowadzić do sali sejmowej Gwiazdę Dawida i Koran jako żeby była równowaga wśród wyznawców - tym raczej uznania w moich oczach nie wzbudził mam 3 znajomych muzułmanów i również nie podzielają poglądu Palikicia ;) )
Dostęp do środków antykoncepcyjnych za darmo :zoltakartka: - już niech typ nie udaje głupka, prezerwatywy kosztują 2,5zł i wskaźnik Pearla stosunkowo niski, tabletki i inne mają dużo lepszy, ale chyba prezerwatywy mają najszersze zastosowanie, a znam parę osób cierpiących na nimfomanię i dosłownie AD HD penisa i taka ustawa dla nich to woda na młyn.
Głupota i trochę tanie hasełko - bez większych konkretów.
Dostęp za darmo do internetu - niech poda przykład takiego państwa gdzie net jest całkowicie za darmo - kolejna pusta deklaracja.
Ciekawe co na to TPSA, Netia i inne mniejsze firmy dostarczające Internet. To dodatkowe pole do manewru dla łapówek by pewna firma zyskała więcej klientów - eh krótkowzroczność Palikota.
(Przetarg na dostawę neta a tam jak wiemy dowody wdzięczności się liczą)
Walka z biurokracją - pomysł Palikota przyjazne Państwo i zarejestrowanie firmy w jednym okienku - pomysł super, wykonanie fatalne, czasem jeszcze dłużej się czeka na rejestrację (artykuły na &quot;Rz&quot;)
&quot;Osiągnięcie tego efektu wymaga kilku kroków.
Najważniejszym jest zasada milczącej zgody – jeśli
urząd w ciągu sześćdziesięciu dni nie wyda ostatecznej
decyzji, to zakłada się, że jest ona korzystna dla
obywatela, że jest wydana i człowiek może działać.&quot;
-powodzenia, wtedy taki urzędas musi być Prawnikiem, geologiem, budowlańcem itp. Jeżeli chodzi o model konsultingu to wtedy administracja rozrośnie się bo będą urzędaski tłumaczyć się brakiem kadr i że nie podołają.
Naprawa polityki - już słoneczko Peru zapowiadało:
4 x TAK
1)Likwidacja Senatu - co jest :?:
2) Ograniczenie liczby POosłów w Sejmie - co jest :?:
3) Brak immunitetu - co jest :?:
4) Okręgi jednomandatowe - co jest :?:
Kolejne tanie hasełko ????
W tych rozdziałach brak konkretów - same ogólniki, które są znane.

  • Finansowanie partii przez obywateli

Zasada darowizny z puli 2,5% od podatku, deklarowanej
przez obywateli przy rocznym rozliczeniu podatkowym.
Z tej samej puli 2,5% finansowanie Kościoła
i organizacji pozarządowych. To obywatel wybiera, na
co chce przeznaczyć pieniądze.
&quot;
Tak jestem za tym by nie było finansowania z budżetu Państwa, jestem za rozwiązaniem szwajcarskim, lecz rozumiem, że Pan Sobiesiak i koncerny i grupy (np ITI) by finansowały Partię bo było by im to na rękę - w nagrodę dobre lukratywne kontrakty, dobre prawo pod te firmy i tuskowanie spraw - ????
Gospodarka jest najważniejsza
&quot; Warto byłoby jednak tę zmianę doprowadzić
do końca i zwieńczyć postulatem 3 razy 18:
ta sama stawka CIT, PIT i VAT. - &quot;
matoł Tusk to obiecywał przed wyborami i co :?: Znów wyborcy i przedsiębiorcy mają być wyruchani na obietnicach :?:????
&quot;Wydłużenie wieku emerytalnego poprzez wzrost
świadczenia za dłuższą pracę
Polacy pracują za krótko. Jesteśmy krajem najmłodszych
emerytów i tego nie da się utrzymać – także
w interesie następnych pokoleń. Zamiast karać ludzi
dłuższym okresem pracy, lepiej ich zachęcić proporcjonalnym
wzrostem emerytur w wypadku dłuższej
pracy. Konieczne jest także ograniczenie uprzywilejowania
służb mundurowych. Nie może być tak, że
młodzi, wykształceni, w pełni sprawni ludzie przechodzą
na emeryturę.&quot;

- niech to powie 70 letnim nauczycielom, albo czy widział ktoś 70 letniego budowlańca (też przecież wykształcony, nie mowa o projektantach) czyli mam rozumieć, że ciężka praca POsła Żelichowskiego i jego 5 tysi za 20 lat przy korycie to dobra nagroda ????
Taa wydatki na armię zmniejszać - ok ale czy 40 letnim czołgiem czy ciężkim sprzętem wyjedzie wojsko by pomóc POwodzianom?
Albo 30 letnim helikopterem Mi - 8 :?:
Reasumując :
Program wyssany z palca, tanie hasełka z czasów obietnic CudTuskowych, 0 konkretów jak chce spiąć budżet - taki czysto propagandowy program napisze mu absolwent liceum ekonomicznego - czysta obłuda i propaganda.
Już Tusk i jego banda zapowiadała podobne wielkie cuda - teraz nie mają hamulcowego a wszystko się pierniczy (by nie napisać gorzej)
Teraz jak ktoś normalnie myśli i nie ma 18 lat tylko chociaż 22 by pamiętał obietnice Donka to po przeczytaniu tego powinien stwierdzić to samo - showman-populista i taki sam Pinokio jak Matoł ????
P.S Nawet nie mają firmowych maili typu @rpp.pl albo @palikot.pl jako osoby kontaktowe w województwach/okręgach - śmiech ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Naprawa polityki - już słoneczko Peru zapowiadało:
4 x TAK
1)Likwidacja Senatu - co jest :?:
2) Ograniczenie liczby POosłów w Sejmie - co jest :?:
3) Brak immunitetu - co jest :?:
4) Okręgi jednomandatowe - co jest :?:
Tusk wprowadził okręgi jednomandatowe tam gdzie mógł, czyli w senacie i na szczeblach lokalnych. W &quot;Drugim śniadaniu mistrzów&quot; Kukiz oskarżał go, że nie próbuje realizować tych postanowień właśnie, to Tusk powiedział, że oni chcą to zrobić, ale niech spyta Pawlaka, Kaczyńskiego i Napieralskiego dlaczego oni się na to nie zgadzają.
I to jest prawda. Za tymi postulatami powinny być wszystkie ugrupowania i powinny być one zrealizowane szybko i bezproblemowo.
Kaczyński nie chce zaprzestania finansowania partii z budżetu państwa, bo PO finansują prywatni inwestorzy i tylko oni na tym nie stracą.
Kaczyński nie chce wprowadzenia okręgów jednomandatowych, bo będzie to promowało Platformę, jaką partię z największym elektoratem.
Nie zapominajcie, że opozycja, szczególnie tak duża jak PIS, nie jest w sejmie tylko żeby krytykować i patrzeć na ręce rządowi, ale także aby zmieniać Polskę na lepsze. Dlaczego nie chcą tych zmian, które znacznie polepszyłyby system ordynacji i dały zastrzyk gotówki dla skarbu państwa?

A co do obietnic z programu Palikota, które miała wcześniej PO. Co w tym złego? Są to bardzo dobre pomysły, a Janusz właśnie jakbyś nie pamiętał odszedł z Platformy, dlatego, że zaczęła zbaczać z obranego na początku kursu i nie chciała realizować pierwotnych postanowień. Janusz i tak jak dostanie się do sejmu, to wiadomo, że nie będzie jego partia grała głównych ról, ale dzięki RPP mogą być w sejmie teoretycznie dwie partie, które chcą tych zmian. Wtedy będzie można też rozliczyć PO, bo się okaże czy niechęć innych partii to była tylko wymówka czy rzeczywiście sami nie mogli nic zdziałać. Z Palikotem już może będą mogli.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie zapominajcie, że opozycja, szczególnie tak duża jak PIS, nie jest w sejmie tylko żeby krytykować i patrzeć na ręce rządowi, ale także aby zmieniać Polskę na lepsze. Dlaczego nie chcą tych zmian, które znacznie polepszyłyby system ordynacji i dały zastrzyk gotówki dla skarbu państwa?
Tak, ale o ile pamiętasz to Donek więcej robi dymu, medialnych zapowiedzi niż działa.
I dla mnie to jest takie coś - no mam pomysł, mam większość w Sejmie - ale zrobię lepsze wyniki w sondażach jak poruszę temat udam debila, że nie da się bo tego nie chce Kaczyński, ludzie zrozumieją że blokuje to Kaczyński jemu słupki spadną a mnie wzrosną.
niech spyta Pawlaka
Najwyraźniej Donek to taka gumowa lalka i Pawlak to samo, jedni w nich ładują drudzy oblewają a oni dalej, że deszcz pada.
I kto tu nie ma jaj :?: I na kogo będzie spadała wina :?:
Dlatego od początku gdy wybrano tę partię maffiosów wiedziałem co się będzie działo.
Czemu nie mają jaj i nie zrobią tego co zapowiadali to nie wiem jaka jest wymagana większość- kwalifikowana czy bezwzględna.
Tak jak pisałem jestem za rozwiązanie szwajcarskim ale ono nigdy nie nastąpi bo POlityka będzie sponsorował Sobiesiak, Rywin czy ktoś inny.
Jeżeli partie zaprzestaną być finansowane z budżetu no to mamy idealny styk na linii POlityk + byznesmen.
Dlatego NIE ma idealnego rozwiązania - mnie się oczywiście nie podoba problem finansowania partii z budżetu.
Dobrym rozwiązaniem była akcja jak na demotach - dać im najniższą krajową, żadnych diet dodatków (zakazać kontaktów z maffiosami) i Panowie Osły do dzieła :!:
Janusz właśnie jakbyś nie pamiętał odszedł z Platformy
Kluzik-Rostkowka była w PIS, potem 2 miesiące za sterami PJN a teraz PO -
Panie Wojtku jak się nazywa kobieta, która w porcie sprzedaje się 3-4 razy marynarzom :?:
-Kobieta wyzwolona
Dla mnie sytuacja się powtarza, była sobie partia, szczur widzi że tafla lodu topnieje i dla niego nie będzie miejsca albo ogłupiony lud powstanie to zakłada nową partię.
Nowa partia (np RPP) wchodzi do Sejmu zbiera szumowiny z poprzedniej i tak w koło Macieju.
Ten scenariusz powtórz dla PC, KPN, ZCHN, PZPR, AWS, UW i wielu wielu innych.
Nie na darmo poseł Żelichowski za 20 lat ciężkiej pracy posła bierze 5 tysi emeryty sejmowej + dorabia sobie dalej bo mu na to zezwala prawo.
Dlatego apeluję o chłodne podejście do tematu i rozważcie bieg historii i słowa Maryli Rodowicz:
&quot;Ale to już było......&quot; - pod nazwą PO, a uwierzcie mi zbuntowany lud obali ten burdel a alfonsa tego burdelu puści na tratwie do jego Irhhlanii. ;)
[stawiam tuż przed wyborami gruuuuuubą kasę, że ten dyktator będzie wywalony na zbity pysk]
Są to bardzo dobre pomysły, a Janusz właśnie jakbyś nie pamiętał odszedł z Platformy, dlatego, że zaczęła zbaczać z obranego na początku kursu i nie chciała realizować pierwotnych postanowień
Odszedł bo zły Prezydent, który przynosi wstyd Polakom nie żyje, nie ma kogo obrażać - został jego klon. Ministerstwo Prawdy znalazło nową tubę propagandową bo Palikot się starł jak klocki hamulcowe - czyli Nałęcza.
Po 2 Palikot odszedł bo wiedział, że PO lawinowo traci poparcie - w tej chwili to głupie opłacane media dalej piorą mózgi, że PO ma gigantyczną przewagę, na WP i onecie widziałem 2 sondaże w ciągu 3 tygodni, w jednym PO 45% poparcia za 3 tygodnie 30% PO 27% PIS, za tydzień 45% PO - no sorry już dawno ktoś się powinien skapnąć że jest manipulowany.
Nagroda Ketmana gwarantowana :!:

Moim zdaniem dobra była by mieszanka wybuchowa w postaci PIS+ JKM - jedni z konsekwencją działania - drugi z radykalnymi rozwiązaniami ( w tym lustracją, którą to Donek sepleniąc obalił głośnym &quot;Liczmy głosy&quot;).
Jeżeli miałbym oddać głos na Janusza to na innego ;) bo ten dla mnie jest błaznem, showmanem i inteligentną kanalią w jednym, gdy chce się go uraczyć tym czym on nas (akcja z szambiarką Poznań) to chowa się jak gówniarz.
Innymi słowy - mocny w gębie słaby w czynach.
Pozdro ;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
http://www.ruchpoparciapalikota.pl/w...ndyn-wyzwolony tutaj też możemy się wielu rzeczy programowych dotyczących partii Janusza.
Jakby to napisało Wp, onet, wyborcza itp to bym uznał to za bardziej wiarygodne.
Będąc właścicielem swojego serwisu to co byś napisał - że spaliłem cegłę bo nie wiedziałem ile wynosi cena benzyny, ile mamy deficytu budżetowego :?:
Pomyśl :?:

Już nie raz media się skompromitotuskowały - jak gość w Londynie przywitał uBronka wibratorem - jak to wyciekło przez prywatne osoby to z ponad 12h opóźnieniem media to podały bo gdzieżby to pokazać zaskoczonego Bronka :?:
Tak samo jest tutaj.
Dlaczego Palikot nic nie napisze na swojej stronie o spotkaniu w Poznaniu :?: I o przywitaniu go przez studentów, którzy go tak kochali (oni nie byli z PIS :!: - mieli tego debila [tak go nazwali w wywiadach] po prostu dość).
Gdybym miał tyle bezczelności co Palikot to zadałbym mu pytanie, czy na spotkaniu był trzeźwy - bo ze zdjęć wygląda na pijanego (nie zmęczonego) ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nie wiem o co ci się rozbiega już. Prosiłeś wcześniej o jakieś konkrety programowe, to podsyłam link, gdzie jest kilka kolejnych aspektów poruszanych przez Janusza.
Patrząc na fotki tych pajaców z &quot;Naszości&quot; to raczej nie są to studenci, a wieczni studenci.. Rozumiem, że nie sympatyzują z PISem, ale zastanawia mnie, że przez cały okres działalności przygotowywali tylko akcje przeciwo SLD głównie, teraz PO, Palikotowi, a kompletnie ŻADNEJ przeciwko pisiorom.. I jeszcze organizuje jakiś &quot;Marsz pamięci&quot;, nie trzeba być geniuszem, żeby się domyślić celu tego marszu. A &quot;Lepszy świat&quot; zapieprza w obchodach rocznicy Smoleńskiej.. Kogo ty chcesz oszukać?
Oskarżasz Tuska i media o manipulację faktami, a to ty to czynisz. Już ci wytknąłem twoją obłudę przy porównaniu dwóch Januszów, teraz potwierdzasz tą opinię.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Program Palikota na stronie jest wypisz wymaluj wyssane z palca obietnice PO przed wyborami. No i ok RPP wchodzi do Sejmu ma 10-20 posłów i co oni mogą zrobić :?:
Znów będą spektakularnymi show przyciągać uwagę do gwałtów na komisariacie pewnie.
Gdy skończy się kadencja RPP znów rozłoży bezwiednie rączki Palikot jak Tusk teraz i powie, że się nie da, nie dało.
przygotowywali tylko akcje przeciwo SLD głównie, teraz PO, Palikotowi, a kompletnie ŻADNEJ przeciwko pisiorom
Wieczni studenci - hehe człowieku wystarczy, że 2 tygodnie będę żłopał piwsko, nie będę się golił i viola wyglądam tak jak oni.
No cóż może goście nie mają powodów by organizować pochodów przeciwko PIS.
Albo może pewnie dostrzegłeś, że CI wieczni studenci noszą moherowe berety a w klapie mają znaczki Radio Maryja :?:
Oskarżasz Tuska i media o manipulację faktami
A co tak nie jest :?:
Czemu teraz Tusk dumnie nie pokazuje zielonej wyspy:?:
Dlaczego Wyborcza w każdym sondażu myliła się od 5 lat zawsze ale to zawsze na korzyść 1 jedynej partii od 5-12% nawet :!: :?: To jest manipulacja :!:
Sondaż GW przed wyborami - Bronek -52% zwycięstwo w I turze grzmieli na 1 stronie:!: A co było :?:
Dlaczego K.Kolenda-Zalewska pokazując 10 kwietnia 2011 roku, że na przedmieściu Karkowskim było max 30 osób - bo co problem wykadrować i tak nagrać - a ile było :?:
Dlaczego GW dostała &quot;ścierę&quot; jako nagrodę Ketmana :?: No za co zastanów się :?:
Idąc dalej czy media nie są odpowiedzialne za nagonkę na hiszpańskich plantatorów ogórków - Ci musieli natychmiast prawie zmielić setki ton ogórków, a jak okazało się co jest przyczyną....
Media to 4 władza - dalej ufaj szkiełku i żyj w Matrixie, gdzie pędzisz płatną autostradą, przy której są baseny i ośrodki kultury a Polacy lawinowo wracają z Zachodu do naszego UBkistanu.
Korwina nie porównuj do Palikota bo się nie porównuje czekolady do shitu ;)
Jak Palikiciuś wyjaśni skąd nagle za 1zł odkupił akcje Polmosu i stał się w ciągu kilku lat taki bogaty to zmienię o nim zdanie - na razie u mnie ma opinię populisty, showmana i kanalii (np za akcję SMS wspierania jego Ruchu - szok)
Już ci wytknąłem twoją obłudę przy porównaniu dwóch Januszów, teraz potwierdzasz tą opinię.
Gdzie :?: Jakim niepodważalnym faktem.
To taka utarczka słowna w sensie Messi vs C.Ronaldo i który lepszy albo Messi vs Rooney i co był finał i okazało się Messi &gt; C.R &amp;&amp; Messi &gt; Rooney.
Tutaj przyjdą wybory to wróżę max 1-4% RPP. Dalej niech wierzy w swoje sondaże (10-15%)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
haha, nie mieli powodów. dobre:-D rozbawiłeś mnie.

I jak zwykle po raz kolejny manipulujesz faktami i nie skupiasz się na bronieniu własnych racji tylko ataku PO. Nie piszę, że media NIE manipulują faktami, tylko, że ty ich o to oskarżasz, a sam robisz to samo. Istnieje manipulacja sondażami i o tym wiem, co widać najlepiej na przykładzie Palikota, który niby ma 0% wg Obop, Homo etc.. Ale z drugiej strony powiedz mi co daje PO sondaż, gdzie mają np 50% poparcia? To, że wiele osób machnie ręką i powie &quot;a tam, nie idę głosować, bo nie ma zagrożenia kaczorem&quot;?
A RPP w neutralnych sondażach ulicznych przeprowadzonych już na prawie 15 tys osób ma ok 7,5 % średnio, więc to już coś znaczy.
a tu:
Aha, jeszcze jedna rzecz: mówisz jak można głosować na człowieka, który używa rynsztokowego języka, obraża i nazywasz go gburem, warchołem, świnią, prostakiem.. a chcesz głosować na człowieka, który w swoich spotach nawołuje do wzięcia kijów i przegonienia polityków, który w studio mówi młodemu zwolennikowi lewicy, żeby sobie &quot;żrył i żył dalej&quot;.. Jakąś rozbieżność tu dostrzegam. Osobiście nie mam nic do Korwina (prócz jego utopijnych niektórych pomysłów:wink ???? i bardzo dobrze odpowiedział w tym programie tamtemu &quot;cwaniaczkowi&quot;, ale widzisz ja akceptuję język Janusza jednego, to akceptuję także język Janusza drugiego. Ty nie akceptujesz absolutnie języka Palikota, a chcesz głosować na drugiego. Wpadłeś jak śliwa w kompot. Nie potrzebnie się zdradzałeś z tym JKM. Jesteś mistrzem obłudy, ale jestem ciekaw co teraz wymyślisz na swoją obronę. Powodzenia.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wiesz co blaise jak cytujesz to używaj cytowania selektywnego - to nie ja napisałem, lecz TY CYTUJESZ SWOJĄ WYPOWIEDŹ.
Proszę Cię nie baw się w POlejnik i nie przypisuj mi czegoś czego nie powiedziałem.
Co do przytoczonego tekstu - tak pamiętam to był magazyn Młodzi kontra politycy.
Owszem używał Korwin ostrego języka, a jak nazwiesz Palikicia który wzywał z Radziem do wyrżnięcia watahy, wypatroszenia kaczek :?:
Polityczna prostytucja i takie tam........ to jest język polityka :?:
To jest język osoby yntelygentnej i wykształconej z dużego miasta Biłgoraju :?:
Jak nazwiesz człowieka, który ubliżył wielokrotnie poprzedniemu Prezydentowi, a teraz wpadki Komorowskiego traktuje jako błahostkę.
Nie widzisz różnicy :?: Korwin może 2-3 razy używa obraźliwych mocnych słów, Palikot używał takich słów ponad 100 razy.
Tyle ode mnie. RPP nie dostanie się do koryta a jeżeli już to Janusz i może 2-3 przydupasów ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Wiesz co blaise jak cytujesz to używaj cytowania selektywnego - to nie ja napisałem, lecz TY CYTUJESZ SWOJĄ WYPOWIEDŹ.
Proszę Cię nie baw się w POlejnik i nie przypisuj mi czegoś czego nie powiedziałem.
gdzie ja ci coś przypisuję? bo chyba się pogubiłeś troszkę.
serio cytuję swoją wypowiedź? dzięki, że to pogrubiłeś, bo nie wiedziałem.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Co nikt nie wspomina ... :]
Janusz Palikot prześwietlony przez CBA

Biuro uznało, że były poseł PO podał nieprawdę w oświadczeniu majątkowym
Do warszawskiej Prokuratury Okręgowej wpłynęło złożone przez funkcjonariuszy CBA zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez polityka, który jesienią odszedł z PO, a teraz jest szefem Ruchu Palikota. – Zawiadomienie dotyczy poświadczenia nieprawdy przez Janusza Palikota w złożonych przez niego oświadczeniach majątkowych – wyjaśnia Małgorzata Matuszak z CBA.
Według nieoficjalnych informacji może chodzić m.in. o zatajenie przez Palikota przed fiskusem wartego pół miliona złotych samolotu Cessna. Były poseł z opóźnieniem wpisał go do oświadczenia majątkowego. Jesienią tłumaczył się, że nie było w nim odpowiedniej rubryki.
Prokuratura włączyła doniesienie CBA do prowadzonego już śledztwa dotyczącego podejrzenia działania na szkodę spółki Jabłonna w Lublinie. W 2008 r. zawiadomienie w tej sprawie złożyła była żona Palikota, która twierdziła, że tuż przed rozwodem wytransferował on akcje Jabłonnej do spółki na Karaibach.
– To polityczna zagrywka – tak doniesienie CBA skomentował w TVN 24 Janusz Palikot. Sprawę wiąże ze swoim odejściem z Platformy. – W sierpniu (2010 r. – red.) ogłaszam, że odchodzę z PO, a we wrześniu zaczyna mnie sprawdzać CBA – stwierdził.
Jego zdaniem Centralne Biuro Antykorupcyjne złamało prawo. Palikot zapowiedział, że złoży w tej sprawie doniesienie do prokuratury. – Wszyscy w Polsce wiedzieli, że mam samolot – dodał.
Wczoraj Palikot zorganizował konferencję przed siedzibą PiS, na której przedstawił spot krytykujący rząd. Młodzi działacze PiS zagłuszali konferencję Palikota muzyką.
http://www.rp.pl/artykul/16,686851_Janusz-Palikot-pod-lupa-CBA.html
 
K 3

kolikor

Użytkownik
Głosowanie na palikota to głosowanie na osobę która jest wyzbyta jakichkolwiek wyższych uczuć, pomijam jego pomysły które są albo bardzo szkodliwe, albo nie realne, ten człowiek ? po tym co pokazał zasłużył na szubienice.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Wracamy do sprawy, którą opisaliśmy w artykule: Palikot dumny, że zwerbował Biedronia. Milczy o próbie ataku jego bojówki na dom posła SLD Marka Wikińskiego. &quot;Był przerażony, bał się o rodzinę&quot;.
Dziś rozmawiamy o tym z ofiarą napaści bojówek Palikota - posłem SLD Markiem Wikińskim.

wPolityce.pl: Jaki był dokładnie przebieg wydarzeń przed pana domem w ubiegłym tygodniu? Jak pan się dowiedział o ataku ludzi Palikota?
Marek Wikiński, radomski poseł SLD: Zadzwonili dziennikarze proszący o skomentowanie akcji pod moim domem. Nic o sprawie nie wiedziałem. A domysły padały różne, że to będzie obrzucenie domu farbą, a może i coś gorszego. Żona gdy dowiedziała się o planowanym ataku bardzo się zdenerwowała. Kazała wezwać patrol interwencyjny. Przestraszyła się, bo już nas okradziono kilka razy.
Zresztą do dzisiaj nie mieści nam się w głowie, że można wysłać partyjną bojówkę pod czyjś dom, z zamiarem dokonania zniszczeń. To niemoralne. Mogli przyjść do biura poselskiego, wręczyć mi petycję. Po to są te miejsca.

Skąd mieli pana adres prywatny?
Znają go wszyscy w Radomiu. Ci ludzie wysiedli na dworcu kolejowym w Radomiu, wsiedli do taksówki i kazali się zawieść pod dom posła Wikińskiego co taksówkarz zrobił bez pytania o adres.

Co dalej z tą sprawą?
To miało znamiona naruszenia miru domowego. I nękania. Na razie jednak odstąpię od kroków prawnych. Liczę, że reakcja opinii publicznej wymusi zaniechanie takich działań.

Bojówkarze Palikota napisali potem z radością na swojej stronie internetowej, że &quot;dostrzegli strach w oczach Wikińskiego&quot;. Od dzisiaj celem polityków jest wywołanie strachu o ich bliskich?
Tak, w moich oczach był strach - o moich najbliższych, moją żonę, o dzieci, rodziców, bo to jest dom wielopokoleniowy. Jeśli to było ich intencją, to cel osiągnęli. Ale jest też we mnie niesamowita złość, bo dom to sfera od której konkurentom wara!

Nie jest tak, że Palikota rozzuchwaliła wieloletnia bezkarność, kiedy działał jeszcze w imieniu premiera Tuska?
Ten człowiek zrobi wszystko żeby na chwilę zyskać uwagę. Wie, że przegrał w polityce. Walczy już tylko o dotację państwową po przekroczeniu 3 procent poparcia. Dla tego celu zrobi wszystko. Dziś już wiemy, że także wyśle bojówki pod dom innych polityków.
http://wpolityce.pl/wydarzenia/13407-nasz-wywiad-marek-wikinski-o-probie-napasci-z-strony-bojowkarzy-palikota-tak-balem-sie-o-moich-najblizszych
:]
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
PALIKOT UJAWNIA KULISY DZIAŁANIA PO

&quot;Liderzy - jak zauważa Palikot - stworzyli osobny mechanizm zdobywania pieniędzy. - Ten mechanizm opisany został w aferze wałbrzyskiej. Człowiek PO zostaje szefem miejskiej spółki, ale musi wypłacić premię do kieszeni kilku ludzi z partii, którzy odsyłają jeszcze z tego procent na kampanię wyborczą - przekonywał były poseł.
Jego zdaniem we wszystkich głównych spółkach są ludzie Grabarczyka i Schetyny. Pieniądze z tego procederu przeznaczane są na różne wydatki, także na kampanię i samych posłów - uważa Palikot. - Proszę się przyjrzeć garniturom niektórych polityków Platformy. Oni mają na sobie jakieś 50-60 tys. zł - stwierdził polityk dla portalu wprost.pl.&quot;

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/byly-posel-po-ujawnia-kulisy-dzialania-partii,1,4826280,wiadomosc.html

Skoro on tyle wie, to za mordę i pod sąd!
 
Do góry Bottom