>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ruch Poparcia Palikota - opinie, dyskusje, uwagi.

blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
wiesz co, nie podzielam zdania Typera36 co do pisania bez żadnych emocji, ale u ciebie faktycznie jest to rażące, szczególnie jak nie masz nic konkretnego do przekazania jak teraz właśnie.
I żebyś nie był zaskoczony jak jednak Palikot do tego sejmu wejdzie, bo niemal w każdym sondażu ulicznym przekracza próg wyborczy, a było już ich wiele i są dla mnie bardziej wiarygodne od tych agencyjnych.
I na kogo ty oddasz swój głos?;-)
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
wiesz co, nie podzielam zdania Typera36 co do pisania bez żadnych emocji, ale u ciebie faktycznie jest to rażące, szczególnie jak nie masz nic konkretnego do przekazania jak teraz właśnie.
I żebyś nie był zaskoczony jak jednak Palikot do tego sejmu wejdzie, bo niemal w każdym sondażu ulicznym przekracza próg wyborczy, a było już ich wiele i są dla mnie bardziej wiarygodne od tych agencyjnych.
I na kogo ty oddasz swój głos?;-)
Szokujesz mnie. gdzie emocje w moim poście? zaraz powiesz że Cie obrażam i naskakuje na Ciebie:grin:
Ja jeszcze nie wiem na kogo oddam swój głos. jeszcze nie dawno miałem nadzieje że Polska XXI będzie się ubiegać o mandaty.
aktualnie nie wiem zastanawiam się między korwinem a pisem
ps jak palikot wejdzie do sejmu ze swoją &quot;partią&quot; to stawiam CI pół litra ????
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
zastanawiam się między korwinem a pisem
skad taka rozbieznosc, ja glosuje na korwina, bo uwazam ze Jarosław K. jest nienormalny, a to on (wraz ze Zbyszkiem i Jackiem) trzesie PiS&#39;em

no i nie wiem czy pamietasz, ale pis juz rzadzil... chyba ze ci sie wtedy podobalo to sorry
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
no i nie wiem czy pamietasz, ale pis juz rzadzil... chyba ze ci sie wtedy podobalo to sorry
No słuchaj jak miałeś nielegalny biznes to oczywiście, że Ci skóra cierpła na słowo PIS, łapówkarstwo. Mnie wcale oni nie przeszkadzali, przynajmniej było kolorowo nie tylko w życiu politycznym ale we wskaźnikach.
No ale jak dla Ciebie za słowo &quot;matoł&quot; wędruje się do pierdla na 24 + 500zł, do normalnej grupki kibiców strzela się prosto w twarz, zakazuje się krytyki rządu to dalej sobie wmawiaj że jest super ????
Ah zapomniałem - PIS Ci przynosił wstyd gdy Kaczyński pewnie z Tuskiem trzymali jedno krzesło na szczycie UE.
No cóż pocieszeniem jest Prezydent Komorowski - jego &#39;kawał&#39; o niewierności żony Baracka Obamy o mało mógł nie wywołać jakiejś głębszej awantury czy czegoś.
O innych gafach tego Prezydenta nie mówię nic - każde jego wystąpienie publiczne bada CSI odnośnie tego o co mu dokładnie chodzi.
Ja mam podobne odczucia PIS lub JKM.
A Donek teraz błaźni się do potęgi jego obietnic Irlandzkich
http://niezalezna.pl/11667-tusk-zakaze-manifestacji
Brylant chciałbym żebyś mi wymienił SUKCESY rządu D.Tuska. Tylko nie majacz mi tu walka z kryzysem, tylko konkretne osiągnięcia.
Orliki to nie jest osiągnięcie bo jest afera z nimi.
Czekam jak na Midela by w końcu mi od 9 miesięcy wymienił cudy i osiągnięcia Kompromitotuskacji ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
heh, Krzysztof teraz pokazałeś wszystkim swoje kompleksy i obłudę.
Gdzie kolega Brylant powiedział, że podoba mu się za rządów Tuska? (a chyba się nie podoba, skoro chce głosować na JKM) Powiedział, że NIE PODOBAŁO mu się za rządów PIS, więc dlaczego do jasnej cholery po raz kolejny nawiązujesz do PO? Broń swojej nędznej partii jej zasługami, a nie atakując rząd PO..
I zgadzam się z Brylantem, że to dziwne, że zastanawiacie się między PIS a UPR. Słuchając jak wyraża się JKM o partii Kaczyńskiego i ich pomysłach, można dojść do wniosku, że raczej ich wizje Polski się &quot;troszkę&quot; różnią. To tylko świadczy, że wy sami nie macie wyrobionych poglądów do końca.
Jak zwykle wklejasz jakiś artykuł z tej beznadziejnej zależnej.pl i myślisz, że dla kogoś tu jest to wiarygodne źródło? Tusk proszący Kaczucha &quot;Jarek, nie krytykujcie mojego rządu w czasie prezydencji, ok?&quot; bez żartów. Wierz sobie dalej w te głupstwa wypisywane przez redaktorów tej stronki.
Aha, jeszcze jedna rzecz: mówisz jak można głosować na człowieka, który używa rynsztokowego języka, obraża i nazywasz go gburem, warchołem, świnią, prostakiem.. a chcesz głosować na człowieka, który w swoich spotach nawołuje do wzięcia kijów i przegonienia polityków, który w studio mówi młodemu zwolennikowi lewicy, żeby sobie &quot;żrył i żył dalej&quot;.. Jakąś rozbieżność tu dostrzegam. Osobiście nie mam nic do Korwina (prócz jego utopijnych niektórych pomysłów;-)) i bardzo dobrze odpowiedział w tym programie tamtemu &quot;cwaniaczkowi&quot;, ale widzisz ja akceptuję język Janusza jednego, to akceptuję także język Janusza drugiego. Ty nie akceptujesz absolutnie języka Palikota, a chcesz głosować na drugiego. Wpadłeś jak śliwa w kompot. Nie potrzebnie się zdradzałeś z tym JKM. Jesteś mistrzem obłudy, ale jestem ciekaw co teraz wymyślisz na swoją obronę. Powodzenia.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
no i nie wiem czy pamietasz, ale pis juz rzadzil... chyba ze ci sie wtedy podobalo to sorry
&quot;Rządy PIS nie budziły mojego zachwytu, ale PIS nigdy nie był zakładem usługowym spełniającym zachcianki rozmaitych grup interesu. Przygotowywał ustawy czasem nie najlepsze, ale przygotowywał je sam, nie przynosił do Sejmu gotowców napisanych przez kancelarie prawnicze wynajęte przez zainteresowane koncerny czy korporacje. Kiedy PIS wykrył na swoim zapleczu afere, to, dokładnie odwrtonie niż dzisiejsza władza, sam ją nagłośnił. Rządy PIS, które tak zdemonizowaliście, mogły być złymi rządami, ale nie były rządami groźnymi dla państwa i demokracji , tak jak te obecne.PIS nie próbował na chama rozbić spółki wydającej niezależna gazete, by przejąć nad nią kontrole, PIS nie inwigilował obywateli na taka skale, nie urządzał putinowskich błanezad w rodzaju walki z dopalaczami czy &quot;bandytami stadionowymi, nie próbował cenzurować internetu, i choć za waszym podpuszczeniem kpiono z Kaczyńskich w najobrzydliwszy sposób, nigdy z tego powodu do nikogo nie przyszła ABW.&quot;
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Brylant nie dygaj, nie zapomniałem o Tobie ;) wyślę Ci w najbliższych dniach na priva paczkę, jak znajdę chwilę, bo chciałbym posiadane linki i informacje w miarę skonsolidować.
Generalnie postanowiłem zamilknąć w tym temacie bo od czytania co niektórych robi mi się niedobrze. Wiecie co, życzę Wam wszystkim wygranej PO, wejścia Palikota i wielkiej koalicji szkodników. Na prawdę. Póki na własnej du.pie nie doświadczycie bata, to nie zmądrzejecie.
A wygrana PO ten bat zapowiada, uwierzcie.

Zawsze straszą PISem, to ja postraszyłem trochę PO

http://wiadomosci.wp.pl/kat,27417,title,Platforma-nokautuje-konkurentow-najnowszy-sondaz,wid,13497796,wiadomosc.html?ticaid=1c765

Siedzą w pociągu ważni Unici, Grubi, nadęci, lekko podpici, Wiozą do Polski ustaw czterdzieści, Każda w wagonie ledwo się mieści, Pierwsza zawiera setki koncesji, Pewną przyczynę rychłej recesji, Druga przynosi drogą benzynę, Kolejną naszych nieszczęść przyczynę, Trzecia wprowadza nowe podatki, Podnosi VATy, akcyzy, składki, By &quot;ludzie pracy&quot; pieniądze mieli, W kieszeniach swoich przedstawicieli, Czwarta rozwala polskie mleczarnie, Wszak smrodu i brudu to wylęgarnie, Piąta morderców od kary zwalnia, W więzieniach będzie miła sypialnia, Szósta pomnoży nam urzędników, W siódmej są wzory nowych pomników, W ósmej feminizm i parytety, Wybierz cymbałów - byle kobiety, W dziewiątej instrukcja indoktrynacji, Za hojną kasę z Eurodotacji, Aktorzy, panienki i dziennikarze, Wyklepią wszystko, co im się każe, Że szkolnej dziatwie, Przyniesie chlubę, Udział w błękitnym Eurojugent, ... Miłość do Unii w wierszu, w piosence, ... Wszystko co robisz, ... (nawet w łazience) ... Robisz dla Unii, pamiętaj o tym, ... Inaczej szybko wpadniesz w kłopoty, ... Nie skończysz studiów, ... Wylecisz z pracy, ... Eurogestapo zrobi cię w &quot;cacy&quot;, W dziesiątej i dalej, Czytać się nie chce, Można z pociągu wyskoczyć jeszcze...&quot; ;D i gitara

ZAPEWNE NIE
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
@adirave nie jestem za pisem ani za po, ale jesli mialbym wybierac miedzy tymi dwoma partiami, wybralbym po, zapewne Ty też ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
@adirave nie jestem za pisem ani za po, ale jesli mialbym wybierac miedzy tymi dwoma partiami, wybralbym po, zapewne Ty też
Z całą pewnością już teraz mają pełnię władzy a zachowują się jak cnotka niewydymka.
Walka z kibolami - w roku który jest najbezpieczniejszy ze wszystkich na stadionach.
Inwigilacja na najszerszą skalę w Europie - za złego PISu tyle nie było i oczywiście media cicho, psy co ładują bez ostrzeżenia do cywilów prosto w twarz, naloty na strony nie przychylne władzy.
Mandaty za obrażanie władzy. Tuskaszenko przegina :!:
Dogadywanie kontraktu z Chińczykami przez Twittera.
Robienie wody z mózgu ludziom.
Sami POlitycy PO mówią, że budżet 2012 to będzie cud jak się &quot;dopnie&quot; - bo nie ma co prywatyzować, składki jak podniesiesz lub podatki to osłabisz popyt wewnętrzny.
Autostrad nie ma, Stadiony 4x droższe niż w Niemczech......
Tak tak jest cudnie głosuj dalej na Tuska ????
Jak tak dalej pójdzie to inteligencie będziesz w Irlandii robił na zmywaku lub budowie i przysyłał na opłaty dla rodziny. Jeszcze sondaże 45% POparcia dla PO, chyba tylko
w więzieniach jest już takie poparcie.
No ale nic błagajmy i prośmy dalej niebiosa
by nam rządziła jak najdłużej menda rudowłosa,
by jego wiernym ministrem
był Palikot z plastikowym penisem.
By Julka szukała afer za 8zł i kawałek ogórka.
Byś jechał chińską autostradą z Warszawy a wjechał do szuflady
Byś Podatki płacił znamienicie 25%
by lepsze stawało się życie.
I doczekaj po 35 latach pracy wysokiej bo 100 Euro emerytury
Za co po tylu latach i inflacji nie kupisz na bazarze z mięsa kury.
Byś Polaku zmądrzał jak żeś zbaraniał
Jak Tusk kryzysem się non stop zasłania
Tego Ci nadal życzę - by Cię kopnęło w d... życie ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
wiesz co, nie podzielam zdania Typera36 co do pisania bez żadnych emocji, ale u ciebie faktycznie jest to rażące, szczególnie jak nie masz nic konkretnego do przekazania jak teraz właśnie.

I żebyś nie był zaskoczony jak jednak Palikot do tego sejmu wejdzie, bo niemal w każdym sondażu ulicznym przekracza próg wyborczy, a było już ich wiele i są dla mnie bardziej wiarygodne od tych agencyjnych.
I na kogo ty oddasz swój głos?;-)
Bez negatywnych emocji.. negatywnych Blaise;) czemu nie chcesz uważnie czytać;)?

Nie chcę mi się wykłócać z wami wszystkimi o szczegóły, nie mniej jednak na temat IPN-u muszę słówko powiedzieć bo był temat. Wymieniony IPN zawiera akta dotyczące nie tylko biura lustracji, ale też całej masy pionów historycznych, bardzo często w danym pionie znajdują się pojedyncze wątki lustracyjne, z tego powodu, że piony mają podzielone okresy i dokumenty muszą trzymać się okresów. Jedynie na potrzeby spraw wyciągane są oryginały, na co dzień zaś w tekach czy czymkolwiek innym są kopie.

Więc spalenie akt IPN-u to zbrodnia przeciw państwu, jest tam tak wiele ważnych informacji, że spalenie tego pozbawia możliwości identyfikowalności historycznej państwa w systemie poprzednim, a po części także obecnym. Pomysł poroniony, osoby propagujące go wystawiają sobie tylko opinię. No chyba, że mówią tak bez znajomości tematu, to mogę dać częściowe usprawiedliwienie



Lucascash pytał o przykłady zasług L.Kaczyńskiego (lub o coś na ten styl). Więc przykłady to sobie można w necie poczytać, są oczywiste, jawne, potwierdzone. Nie wiem czy pytanie miało sprawdzać wiedzę Krzysztofa czy w co było wymierzone (no bo nie sądzę, że z niewiedzy).

Tak obok tematu, ostatnio z jednym niedoszłym posłem rozmawiałem, siedzącym niegdyś blisko ziomków Kaczyńskich i powiedział mi bardzo ciekawe informację na temat wydawanych pieniędzy (oczywiście państwowych) na propagowanie kultury polskiej i żydowskiej przez władających po 89 roku. No i Lechu to dominator w jednym i drugim. A ile projektów różnych kierował w tych sprawach, trudno policzyć. Powiedział też, że Jarek zdecydowanie opowiadał się po stronie polskiej, niż tej drugiej, to zasadniczo różniło dwóch braci. Ciekawęęęę...
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Z całą pewnością już teraz mają pełnię władzy a zachowują się jak cnotka niewydymka.
Walka z kibolami - w roku który jest najbezpieczniejszy ze wszystkich na stadionach.
Inwigilacja na najszerszą skalę w Europie - za złego PISu tyle nie było i oczywiście media cicho, psy co ładują bez ostrzeżenia do cywilów prosto w twarz, naloty na strony nie przychylne władzy.
Mandaty za obrażanie władzy. Tuskaszenko przegina :!:
Dogadywanie kontraktu z Chińczykami przez Twittera.
Robienie wody z mózgu ludziom.
Sami POlitycy PO mówią, że budżet 2012 to będzie cud jak się &quot;dopnie&quot; - bo nie ma co prywatyzować, składki jak podniesiesz lub podatki to osłabisz popyt wewnętrzny.
Autostrad nie ma, Stadiony 4x droższe niż w Niemczech......
Tak tak jest cudnie głosuj dalej na Tuska ????
Jak tak dalej pójdzie to inteligencie będziesz w Irlandii robił na zmywaku lub budowie i przysyłał na opłaty dla rodziny. Jeszcze sondaże 45% POparcia dla PO, chyba tylko
w więzieniach jest już takie poparcie.

No ale nic błagajmy i prośmy dalej niebiosa
by nam rządziła jak najdłużej menda rudowłosa,
by jego wiernym ministrem
był Palikot z plastikowym penisem.
By Julka szukała afer za 8zł i kawałek ogórka.
Byś jechał chińską autostradą z Warszawy a wjechał do szuflady
Byś Podatki płacił znamienicie 25%
by lepsze stawało się życie.
I doczekaj po 35 latach pracy wysokiej bo 100 Euro emerytury
Za co po tylu latach i inflacji nie kupisz na bazarze z mięsa kury.
Byś Polaku zmądrzał jak żeś zbaraniał
Jak Tusk kryzysem się non stop zasłania
Tego Ci nadal życzę - by Cię kopnęło w d... życie ????
Ty chyba Krzysiek czegos nie rozumiesz...
Odpowiedz mi na jedno proste pytanie ????

Czy jakbyś miał jutro zagłosowac, a do wyboru mialbys PiS i PO to co byś wybrał?

Ja PO gdyz nie podoba mi sie Jarek mowiacy: &#39;&#39;To nie cialo mojego brata lezało w smolensku, ale na ekshumacje sie nie zgodze, bo to corki decyzja itd...&#39;&#39; smiech na sali, wykorzystywanie katastrofy w kampanii tez mi sie nie podobało, Tobie pewnie tak, więc ufaj sobie temu PiS&#39;owi ????


Wiecie, co? Nawet chcialbym zeby pis wygrał, wtedy te wszystkie niedoje*y przekonałyby sie co do nich. Bo zapomnieli co było kilka lat temu.


Pamietacie słowa jarka:&#39;&#39; NIE BEDE PREMIEREM, GDY MOJ BRAT BEDZIE PREZYDENTEM&#39;&#39;:zoltakartka:, Owszem, tusk popelnia bledy, ale ktory polityk tego nie robi, a od tego jest opozycjja zeby jak cos sie nie podoba to do tego nie dopuscic ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja zacznę nowy nurt, bo tych przepychanek bez merytorycznej wartości nie da się czytać...

Mianowicie... Janusz Palikot jest za prywatyzacją wszelkich jeszcze nie sprywatyzowanych większych przedsiębiorstw. Chciałbym poznać wasze opinie, oczywiście nie na zasadzie dobrze/źle, tylko z długofalowym finansowym uzasadnieniem. Ciekawy temat może się rozwinąć
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Lucascash pytał o przykłady zasług L.Kaczyńskiego (lub o coś na ten styl). Więc przykłady to sobie można w necie poczytać, są oczywiste, jawne, potwierdzone. Nie wiem czy pytanie miało sprawdzać wiedzę Krzysztofa czy w co było wymierzone (no bo nie sądzę, że z niewiedzy).
chodziło mi o to, w jaki sposób Lech bronił &quot;interesów Polaków i Polski&quot;.
Wpisując w google zasługi/sukcesy prezydentury Lecha Kaczyńskiego wyskoczyły następujące rzeczy:

Uwielbiam wszelkiego rodzaju podsumowania, streszczenia tego co ważne i godne uwagi. Dziś sam podsumuję, podsumuję prezydenturę pana Kaczyńskiego. W odróżnieniu od większości komentatorów nie będę jednak wytykał wad i krytykował, napiszę o samych sukcesach i pozytywach, których było co nie miara. A oto one:
1. Sukces jeszcze z czasów kampanii wyborczej. Pan prezydent pokazał, że żaden dziad nie ma prawa naprzykrzać się przedstawicielowi Władzy. Twarda i zdecydowana reakcja pana Kaczyńskiego przywróciła urzędowi prezydenta IV RP należny szacunek, autorytet i prestiż w oczach obywateli. Przy okazji pan przyszły prezydent, zwracając się do wyborcy językiem praskiego podwórka ( choć jak wiemy sam wychował się na lepszym Żoliborzu ) pokazał, że zamierza być prezydentem wszystkich Polaków, przywódcą, który z każdym znajdzie wspólny język.
2. Unormowanie stosunków pałacu prezydenckiego z dziennikarzami. Przyznam szczerze, że to co się działo do tej pory było skandalem. Dziennikarze, a zwłaszcza dziennikarki, śmiały zadawać prezydentowi trudne pytania. Mało tego, zachowanie niektórych pracownic wiadomych mediów wskazywało wyraźnie na to, że nie popierają one pana prezydenta i nie odnoszą się do jego obozu politycznego z sympatią. Na szczęście doktor socjalistycznego prawa pracy, profesor nadzwyczajny Lech Kaczyński, przywrócił odpowiednie standardy, pokazując stokrotkom w czerwonym ich miejsce na krótkiej liście.

3. Mamy prezydenta na poziomie. Tak, drodzy państwo, jak można było wywnioskować z poprzedniego punktu mamy prezydenta wywodzącego się ze środowiska naukowego. Nie jakiś magister, czy elektryk po zawodówce, ale profesor. I pomimo faktu, że specjalnością pana profesora nadzwyczajnego jest prawo pracy ( udowodnił on w tym zakresie wyższość myśli marksistowskiej nad drapieżnym liberalizmem ), to słynie on także ze swych nieprzeciętnych zdolności lingwistycznych. Któż inny wzbogacił nasz ojczysty język o tyle ciekawych słów i sformułowań, jak &quot;suflować&quot;, czy &quot;świętobliwość biskup Rzyma&quot;. Któż inny potrafił tak trafnie wykazać semantyczne nadużycia swoich przeciwników politycznych i wykazać się równie dużym językowym poczuciem humoru, że przypomnę &quot;Irasiada&quot;, czy &quot;Rokera Pinejro&quot;. Nie znam drugiej takiej osoby i powiem wprost, że pan Miodek ma wielkie szczęście, że jego potencjalny konkurent do tytułu mistrza języka polskiego posiada tak rozliczne talenty w wielu innych dziedzinach.

4. Dyplomacja. Dyplomacja jest niewątpliwie sukcesem pana prezydenta. Ba, jest wręcz kopalnią sukcesów. Lech Kaczyński to bóg intrygi, mistrz subtelnej gry, dzięki której Polska znalazła swe miejsce w rzędzie mocarstw. To od Polski i jej lidera zależy teraz ratyfikacja traktatu lizbońskiego. Traktat to majstersztyk. Niebywały sukces pana prezydenta, który pan prezydent z całą pewnością chętnie by podpisał, gdyby nie Irlandia i gdyby nie zagrożenie ze strony kanadyjskich homoseksualistów. Innym znaczącym zwycięstwem prezydenckiej dyplomacji jest ocalenie niepodległości Gruzji. Wszyscy wiemy, że Miedputina przed szturmem na Tbilisi powstrzymała tylko stanowcza deklaracja woli walki ze strony pierwszego obywatela naszej Ojczyzny. Miedputin nie wycofał się jednak do końca, jego wojska potajemnie pozostały na zadu... Zakaukaziu. Wykazał to nasz pan prezydent, który omal nie przypłacił życiem swej bohaterskiej postawy. Złośliwcy mówią, że Misza był wyraźnie zadowolony, więc zamach to kit. To nieprawda. Saakaszwili był w ciężkim szoku, stąd śmiech. Nasz drogi przywódca zachował jednak zimną krew, zdobywając tym samym podziw wszystkich ludzi prawych i sprawiedliwych.

5. Polityka dumy narodowej. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Prezydent postawił sprawę jasno. Gdy wysokonakładowy i opiniotwórczy niemiecki tygodnik, die Tageszeitung, nie wykluczone, że na zlecenie niemieckiego rządu, obraził pana prezydenta, otoczenie prezydenckie stanowczo zareagowało na ten przykład deptania polskiej dumy narodowej. Należy przy tym zaznaczyć, że nieprawdą są plotki jakoby prezydent odwołał szczyt w Weimarze z powodu publikacji. Nasz przywódca miał po prostu problemy gastryczne, w końcu kartofle nie są lekkostrawne...

6. Obrona polskiej gospodarki i ludzi pracy. Jak przystało na prawdziwego soc... solidarystę, pan Lech Kaczyński broni ludzi pracy. Ludzi uciskanych przez ultraliberalny rząd Herr Donalda Tuska. Herr Tusk, szkodząc polskiej gospodarce, uchwalił ustawy odbierające prawo do wcześniejszych emerytur ludziom, którzy w swej pracy tracą zdrowie, a nieraz i życie. Odebrał prawo do godności dziennikarzom, artystom, pracownicom dworcowych kas biletowych i przedstawicielom wielu innych objętych wysokim ryzykiem zawodów. Pan Kaczyński wiedząc, że takie rozwiązanie jest zabójcze dla polskiej gospodarki ( nie wiem dlaczego, ale ja się nie znam, prezydent wie lepiej, poza tym otacza się kompetentnymi ludźmi, takimi jak pan Kamiński, czy pan Kownacki ) zawetował ustawę. Niestety lewica, zachowując się w nielewicowy sposób, co słusznie zauważył prawicowy prezydent, odrzuciła weto. Na szczęście wstrzymana została komercjalizacja służby zdrowia i nie będzie w zakładach opieki zdrowotnej ani handlu, ani konkurencji, to by przecież było nieludzkie.



Co do epitetów użytych do opisania zasług Lecha Kaczyńskiego.. zasługi te nie są potwierdzone, a jedynie domniemane.

W jakimś artykule przeczytałem, że największym sukcesem Prezydentury Kaczyńskiego była jego śmierć.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Pamietacie słowa jarka:&#39;&#39; NIE BEDE PREMIEREM, GDY MOJ BRAT BEDZIE PREZYDENTEM&#39;&#39;
Mam nadzieję, że Twoja wypowiedź jest spowodowana jakimś urazem (np może upadłeś czy coś)
Tusk:
&quot;Jeżeli w moim rządzie znajdzie się choć 1 osoba, która będzie za podniesieniem podatków - to ta osoba automatycznie nie ma miejsca w mojej partii :browar565:&quot; - Donek co robisz w PO :?:
&quot;W mojej partii są ludzie godni zaufania i mocno wierzę w to, że Mirosław Drzewiecki jest takim człowiekiem&quot;

W ramach naprawy za aferę umieścili Mira na ostatnim miejscu na liście do Sejmu w jakimś okręgu - :browar565: SUPER :grin: zamiast aferzystę i łapownika odsunąć od władzy to jeszcze daje mu się szansę. BRAWO!
&quot;Nie ma mowy by rząd zdecydował o legalizacji narkotyków :!: Jeżeli chcecie legalizacji narkotyków to zmieńcie premiera&quot;
ok 4 dni później
&quot;Rząd debatuje nad nie wszczynaniem postępowania karnego za posiadanie niewielkich dawek narkotyków&quot;.
(pytanie dlaczego bo po tej wypowiedzi o zmianie premiera słupki spadły o -10% :?: )
Donek o karcie praw podstawowych - najpierw jest za, potem jak wie czym by to groziło to zaciekle mówi NIE dla karty praw podstawowych.
(poszukaj na youtube).
&quot;Pierwszą rzeczą jaką zrobimy zaraz po dojściu do władzy będzie ponowienie tych spraw&quot;
(okręgi 1 mandatowe, zniesienie immunitetów ....)
watch?v=apNdODoWX2I
CZEKAM :!: :!:
:grin::grin::grin: - ile to podpisów poszło do niszczarki 750 tys? :browar565:
&quot;Obiecuję, że ta władza będzie najmniej rozrzutną i najmniej biurokratyczną&quot; - Donek tuż przed objęciem władzy.
SLD pokazało, że Donek kończy tydzień pracy w czwartek, bierze rządowy samolot i leci nim do Gdańska- 1 lot kosztuje 30 tys zł :!: :browar565:
watch?v=qA3Gv2g0s30
Ten sam rejs samolotem rejsowym kosztuje ok 400zł.
Donek w ten sposób wywalił w błoto ponad 6mln zł:browar565: i jakoś nie widzę tej taniej władzy.:grin::grin::grin:
&quot;Młodzież będzie wracać do Polski, tu będzie praca, godziwe życie, tutaj będą rosły autostrady a przy nich baseny i ośrodki kultury&quot; - poznajesz?
Dlaczego coraz więcej młodych gniewnych chce sp...lić z tego kraju ???? tak fajnie tutaj jest :?: A może dlatego, że promuje się miernoty za pośrednictwem kolesiów a ludzi zdolnych i przebojowych dołuje się i nie daje szans bo nie mają układów i prominentnych tatusiów.
&quot;Obiecuję wzrost płac, obniżkę podatków - by żyło się lepiej.... wszystkim&quot; :browar565:
Stary kompromitotuskujesz się jak Midel.
Lechu i Jaro mieli o wiele mniej kłamstw lub niedotrzymanych obietnic niż ta rudowłosa kłamliwa kreatura. Ale dla nich bardziej liczyli się ludzie (tak tak spieprzaj dziadu) a tutaj liczą się kolesie, a na drogiej benzynie, POdwyżce Vatu cierpi cały kraj. Tylko tamta władza nie miała &quot;polskich&quot; mediów za sobą, a tutaj wszystkie prawie bez wyjątku włażą do tyłka Donkowi bez wazeliny wychwalając pod niebiosa jego spektakularne porażki do glorii zwycięstw i sukcesów.
Tak jak w kawale, Donka zegar życia robi za wentylator u szefa na biurku.
A jak chcesz sobie poczytać więcej o swoich idolach z PO to proszę bardzo.
LINK
P.S
Mam nadzieję, że nie doniesiesz na mnie do ABW(policji politycznej) za ubliżanie władzy ;) bo dzisiaj nie ma wolności słowa - Tuskaszenko nie lubi negatywnych opinii.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
&#39;&#39;To nie cialo mojego brata lezało w smolensku, ale na ekshumacje sie nie zgodze, bo to corki decyzja itd...&#39;&#39; :browar565:

Krzysiek, zebym mial pelen obraz skomentuj jeszcze te słowa(wiem, ze tego nie zrobisz bo widzisz wady PO, a nie swoich&#39;&#39;idoli&#39;&#39;), owszem podajesz solidne argumenty przeciwko PO, ale ja nigdzie nie napisalem ze ich wielbie czy coś, mowie tylko, ze w mojej hierarchi są wyżej niż PiS, ktorym rządzą Kaczynski, Ziobro i Kurski.


Zawsze to samo, krytkuje sie tych co rządzą obecnie, jak były rządy PiSu wszyscy tez po nim ujezdzali jak teraz po platformie. Ale wtedy jak to sie skonczyło... Oni zrobili wielką KUPĘ, a Tusk chociaż kombinuje (słabo, ale nie wszystkie jego decyzje były błedne). Przyznaje głosowałem na PO i gdybym mial glosowac jeszcze raz rowniez na nich oddałbym swoj głos
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Możesz łaskawie przytoczyć fragment tekstu z którego cytujesz?

Owszem powiedział, że to nie ciało jego brata przywieziono do Polski (jak już) ale, powinieneś brać poprawkę na to, że zmarł mu brat bliźniak, przez całe życie był razem z nim i był jego (poza matką) najbliższą rodziną. Jego ciało zobaczył zmasakrowane a w świadomości miał śmierć wielu kolegów i koleżanek. Czaisz to? Przeżyłeś coś podobnego? Czy tak ciężko Ci się unieść poza spory ideowe? Znasz wszystkie okoliczności przeprowadzania sekcji zwłok? Przesłałem Ci materiały na priv, dlaczego się do nich nie ustosunkujesz tylko wyzywasz od pisowców i moherów? Skala przekłamania przekroczyła wszelkie granice.

a Tusk chociaż kombinuje (słabo, ale nie wszystkie jego decyzje były błedne)
Niżej i niżej, co raz głębiej i głębiej. Czekam na przyznanie się do winy
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
&#39;&#39;To nie cialo mojego brata lezało w smolensku, ale na ekshumacje sie nie zgodze, bo to corki decyzja itd...&#39;&#39;
Nie jestem prawnikiem, dobrze to określił. Lech Kaczyński miał córkę i to ona decyduje (jako najbliższa rodzina) o tym co się dzieje ze zwłokami ojca. Jakby Lech Kaczyński nie miał potomstwa to wtedy decydował by Jarosław - chyba proste.
Co do Twojego cytatu - w zasadzie wszystko wyjaśnił CI adirave.
Po drugie ja też miałem tragedię rodzinną i nikomu tego nie życzę by to przeżywał, więc wczuj się w rolę Jarka.
A możesz mi powiedzieć jaką to &quot;Kupę&quot; zrobił PIS :?: Zabronił CI może skrytykować naloty przez CBA na łapówkarzy :?:
Czy jakiś lewy biznes musiał zniknąć :?: Dla mnie różnica między PO a PIS jest taka jak określił ją pewien dziennikarz.
PO jest jak HIV - zarażamy się przyjemnie, żyjemy w nieświadomości a potem nagle umieramy.
PIS - jest chirurg, który wycina wrzoda, boli, krwawi ale dochodzisz do siebie i jesteś zdrowy.
Teraz podstaw sobie co było 4-6 lat temu, kto był wrzodem i kto podnosił głos.
Porównaj sobie te same &quot;wrzody&quot; wychwalają najwierutniejsze porażki tego rządu lub zamiatają je pod dywan jako nie istotne, (stadiony przepłacone, autostrady - żal tyłek ściska, wydatki rządowe rozdmuchane że hoho) a jak coś to straszą - Przyjdzie zły PIS to zobaczycie.
Teraz sobie weź fakty i porównaj - kto więcej wydawał, kto częściej okłamywał.
Kto CI przynosi wstyd i hańbę łącząc się z Tobą w &quot;bulu&quot; i &quot;nadzieji&quot; i snując domniemania o niewierności żony Prezydenta najpotężniejszego kraju na świecie :?:
Kto ośmieszył się mówiąc, że kiedyś tutaj spacerowało Polskie Wojsko, kto odznacza aferzystów, kogo najchętniej popierają w więzieniach. Wymieniać można dalej (umowa gazowa z Rosją, gaz głupkowy metodą odkrywkową....., parasol 2 osobowy, przemówienie które do tej pory analizuje CSI o co w nim chodzi, żarty podczas przywiezienia zwłok poprzednika [śmiech, żarty z Donkiem])
Tak się zachowuje Prezydent :?:
Teraz te same obietnice formułuje Palikot tylko w innym opakowaniu - nabierzesz się na to 2 raz :?:
Jak sobie to weźmiesz na szalę to powinna być różnica jak stąd do nieba.
No ale dla Ciebie najlepszy argument to taki - bo to kaczor

Zawsze to samo, krytkuje sie tych co rządzą obecnie, jak były rządy PiSu wszyscy tez po nim ujezdzali jak teraz po platformie.
Mylisz się kolego :!: :!:
POlandia i nasz UBkistan to jedyny kraj gdzie tematem nr 1 jest non stop Kaczyński + PIS.
Media są tak skretyniałe, że non stop jest temat taki:
1) Kaczyński kupił 2kg cukru na mieście.
2) Kaczyński przywitał się z [tu nazwisko]
3) Kaczyński zjadł obiad.
4) Kaczyński pierdnął po obiedzie.
5) Kaczyński poszedł spać po obiedzie.
6) Kaczyński po obiedzie spotkał się z bratanicą
7) Kaczyński poszedł z bratanicą na spacer
...
100).....
Do cholery jasnej, Michnik i reszta wmawiają nam i odwracają uwagę od meritum.
Nie wiem, ale moja znajoma z Anglii napisała mi, że w UK prasa brytyjska dziwi się co to za dziwny kraj ta Polandia, gdzie za obecne rządy rozlicza i non stop krytykuje się opozycję :!:
Teraz na forum we Wrocławiu Michnik przestrzegał, przed &quot;dojściem&quot; do prawdy w kilku sprawach bo to się może skończyć źle...... [użyć mózgu to nie ma &quot;bulu&quot; o co chodzi z tym]
Nie kontaktuje się często z moimi znajomymi w Niemczech ale tam pewnie jest podobnie, choć podkreślają dobrą robotę Tuska na rzecz współpracy z Niemcami (czytaj nie robi nic dla Polskiej gospodarki, dba o gospodarkę Niemiec [gazociąg północny])
Nie kumasz czaczy :?:
Poprzednio TUsk+Palikot+Niesioł+Raduś +GW nawoływali o ujawnienie zdrowia psychicznego prezydenta.
Teraz gdy Prezydentem jest &quot;zdrowy&quot; - mnie i wielu innym zakazuje się dopytywania o jego stan psychiczny i o ujawnienie jego stanu psychicznego, a gdy ja się pytam dlaczego nie mogę - przecież mam do tego prawo i sami do tego nawoływaliście to POitycy obrażają Cię że jesteś moher i jesteś ble.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Możesz łaskawie przytoczyć fragment tekstu z którego cytujesz?
niestety nie mogę gdyż oglądałem to w telewizji (na zywo) i to nie było dzien po katastrofie, gdzie wiadomo emocje- tylko około (na pewno nie mniej niż) pół roku później, owszem strata bliskich boli, ale wykorzystywanie jego wizerunku dla wlasnych korzysci boli jeszcze bardziej.

Po raz kolejny podkreslam, nie jestem (już) za PO


Ale nadal ciągle nie mogę zrozumiec dlaczego tak wielbicie ten PiS, adirave- sam powiedziales ze glosowales na PO, ja też, a teraz na kogo oddasz głos? Jesli mozna wiedziec oczywiscie.

Tylko nie mow, ze na PiS, bo Jarek jest taki biedny, brat mu umarl, całe życie zostanie sam itd, to nie są argumenty polityczne

Nie jestem prawnikiem, dobrze to określił. Lech Kaczyński miał córkę i to ona decyduje (jako najbliższa rodzina) o tym co się dzieje ze zwłokami ojca. Jakby Lech Kaczyński nie miał potomstwa to wtedy decydował by Jarosław - chyba proste.

Nie chodzi mi o sprawę prawną tych słow, to jest dla mnie jasne, ale jak sie mówi A to trzeba powiedzieć B, po co mowi ze to nie zwłoki jego brata, a potem zaraz na bratanice, ze to jej decyzja, niech nie mowi nic jak ma głupoty pieprzyc

A możesz mi powiedzieć jaką to &quot;Kupę&quot; zrobił PIS :?: Zabronił CI może skrytykować naloty przez CBA na łapówkarzy :?:

CBA powstało zeby PiS miał czyste ręcę -niewypal totalny, łapówki były, są i będą, zadne CBA nic tu nie poradzi

(stadiony przepłacone, autostrady - żal tyłek ściska, wydatki rządowe rozdmuchane że hoho) a jak coś to straszą - Przyjdzie zły PIS to zobaczycie.

No bo to prawda, twoim zdaniem jakby pis rzadzil wybudowałby wiecej autrostrad, tak? Moim zdaniem nie, ale to tylko subiektywizm

Tak się zachowuje Prezydent :?:

Fakt, zaden z naszych prezydentów nie był &#39;&#39;wyjsciowy&#39;&#39; kwachu chlał na ukrainie, kaczor to juz w ógole jak cos mowil nie szło zrozumiec (zaburzenie mowy), komorowski tez jest słaby, ale bardziej się liczy polityczny aspekt, nie głosowałen na niego gdyz nie miałem jeszcze 18 lat, ale w pierwszej turze zagłosowałbym na Korwina, w drugiej Na Bronka, gdyz Jarosław w ogole do mnie nie przemawia... Powinien odpocząc od polityki na jakies 5 lat, pogodzic sie ze smiercia brata i trzymac ryj na kłódke, a nie tak jak podjudzał ludzi pod krzyżem (krzyz symbolizujący tragedie stał sie narzędziem walki politycznej głownie dzieki niemu, ale tego tez oczywiscie nie pamietasz nie, :?:

Teraz te same obietnice formułuje Palikot tylko w innym opakowaniu - nabierzesz się na to 2 raz :?:

Nie głosuje na palikota, zabrałem głos w tym temacie z innego względu

Jak sobie to weźmiesz na szalę to powinna być różnica jak stąd do nieba.
No ale dla Ciebie najlepszy argument to taki - bo to kaczor

Nie lubie głownie za to co robil pod pałacem, ale o tym juz Ci wyzej napisalem

Do cholery jasnej, Michnik i reszta wmawiają nam i odwracają uwagę od meritum.

Nie czytam wyborczej, ale michnika lubie np. za ujawnienie afery z Rywinem

Nie kumasz czaczy :?:
Poprzednio TUsk+Palikot+Niesioł+Raduś +GW nawoływali o ujawnienie zdrowia psychicznego prezydenta.

Teraz Kaczynski+Ziobro+Kurski, dzieciuch Napieralski i jeszcze na to wszystko wiesniak Pawlak ze swoimi rolasami

Teraz gdy Prezydentem jest &quot;zdrowy&quot; - mnie i wielu innym zakazuje się dopytywania o jego stan psychiczny i o ujawnienie jego stanu psychicznego, a gdy ja się pytam dlaczego nie mogę - przecież mam do tego prawo i sami do tego nawoływaliście to POitycy obrażają Cię że jesteś moher i jesteś ble.

Jestem za przebadaniem Bronka
... mój tekst wytłuszczonym drukiem
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Nie czytam wyborczej, ale michnika lubie np. za ujawnienie afery z Rywinem
Michnik to stary cwaniak - najpierw sam negocjował, a kiedy stało się jasne, że z biznesu nici, wszystko ujawnił, bo to świetny materiał na pierwsze strony gazet. I to nie była żadna afera Rywina - biedny i głupi Rywin, który często w filmach grywał gangsterów i łapówkarzy, był tylko marionetką ????
 
Do góry Bottom