>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ruch Poparcia Palikota - opinie, dyskusje, uwagi.

aerts 78

aerts

Użytkownik
PALIKOT UJAWNIA KULISY DZIAŁANIA PO
&quot;Liderzy - jak zauważa Palikot - stworzyli osobny mechanizm zdobywania pieniędzy. - Ten mechanizm opisany został w aferze wałbrzyskiej. Człowiek PO zostaje szefem miejskiej spółki, ale musi wypłacić premię do kieszeni kilku ludzi z partii, którzy odsyłają jeszcze z tego procent na kampanię wyborczą - przekonywał były poseł.
Jego zdaniem we wszystkich głównych spółkach są ludzie Grabarczyka i Schetyny. Pieniądze z tego procederu przeznaczane są na różne wydatki, także na kampanię i samych posłów - uważa Palikot. - Proszę się przyjrzeć garniturom niektórych polityków Platformy. Oni mają na sobie jakieś 50-60 tys. zł - stwierdził polityk dla portalu wprost.pl.&quot;
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/byly-posel-po-ujawnia-kulisy-dzialania-partii,1,4826280,wiadomosc.html
Skoro on tyle wie, to za mordę i pod sąd!
Cała wypowiedź bardzo interesująca, tylko jedno pytanie dlaczego teraz on to mówi? Dlaczego jak siedział w PO nie zgłosił tego do prokuratury, dlaczego teraz gra tym w kampanii? Odpowiedź jest prosta robi to pod publikę dla zysku politycznego.
Ps. nie mówię, że nie ma racji:cool:
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Głosowanie na palikota to głosowanie na osobę która jest wyzbyta jakichkolwiek wyższych uczuć, pomijam jego pomysły które są albo bardzo szkodliwe, albo nie realne, ten człowiek ? po tym co pokazał zasłużył na szubienice.
Czemu tak sądzisz? ;) Fakt niektóre pomysły są mało potrzebne ale co w nich szkodliwego?
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
Ja osobiście jestem zdecydowany na nich głosować
Ten Palikot wygląda mi na normalnego, nie zakompleksionego i żądnego władzy faceta
Obawiam się jedynie, że maja niewielkie szanse na jakiś konkretny procent wyborców
 
jarasija 0

jarasija

Użytkownik
Palikot normalny? przecież on nawet z twarzy na normalnego nie wygląda ???? całe szczęście że nie ma szans bo to byłby już całkowity koniec Polski... żeby było jasne widząc naszych polityków jestem całkowicie A polityczny, a palikot to oszołom jakich mało... ale kto co lubi ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Palikot normalny? przecież on nawet z twarzy na normalnego nie wygląda ???? całe szczęście że nie ma szans bo to byłby już całkowity koniec Polski... żeby było jasne widząc naszych polityków jestem całkowicie A polityczny, a palikot to oszołom jakich mało... ale kto co lubi ;)
Szanse na wejście do sejmu ma duże. Wytłumacz mi czemu Palikot twoim zdaniem to oszołom?
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Fajnie jakby RPP wszedl do sejmu wraz z KNP kosztelm PSL i poparcia reszty partii ????
Fajnie to by było jakby oprócz PO i PiSu wszedł RPP i KNP, bez PSL i SLD ????

Jednak jakby tak było to może sie powtorzyc historia z LPR i Samoobroną, media zrobiły z Giertycha debila, choć chciał dobrze


P.S. A. Lepper-pierwszy człowiek, ktory powiesił się w samoobronie ????
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Palikot wyznał, że &quot;czasami&quot; konsultował ataki na prezesa PiS z premierem. Przekonywał też, że nie ma &quot;tajnego układu&quot; między nim a premierem Tuskiem.
- Umówiliśmy się, że zbytnio nie będę atakował PO - stwierdził Palikot przyznając, że po wyborach liczy na koalicję z Platformą.
RPP to filia PO, a całe ataki na Tuska to zapewne przykrywka.
http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/prawda-o-palikocie-atak-na-pis-byl-uzgodniony,1,4856940,aktualnosc.html
 
jarasija 0

jarasija

Użytkownik
Szanse na wejście do sejmu ma duże. Wytłumacz mi czemu Palikot twoim zdaniem to oszołom?
Chyba w twoim regionie ma duże :p a czemu? nie oglądasz jego wystąpień? nie słuchasz co on gada? samo to jak się zachowuje, politycy to dla mnie banda oszołomów ale palikot zajmuje szczególne i bardzo wysokie miejsce w tej hierarchii ???? prawda jest taka że polityk mimo iż menda powinien sobą coś reprezentować a co sobą reprezentuje palikot? przecież on nawet wyglądać nie potrafi. Niestety (dla ciebie) ale większość uważa go za oszołoma ale nikt nie mówi że masz na niego nie głosować, przecież oto w tym chodzi, podoba ci się jego postać to jedziesz z tematem ale dla mnie to on powinien co najwyżej w cyrku robić...
Aha nie analizujmy tutaj bujnych obietnic bo i tak średnia sprawdzalność u każdego z nich jest max 10% ...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Chyba w twoim regionie ma duże :p a czemu? nie oglądasz jego wystąpień? nie słuchasz co on gada? samo to jak się zachowuje, politycy to dla mnie banda oszołomów ale palikot zajmuje szczególne i bardzo wysokie miejsce w tej hierarchii ???? prawda jest taka że polityk mimo iż menda powinien sobą coś reprezentować a co sobą reprezentuje palikot? przecież on nawet wyglądać nie potrafi. Niestety (dla ciebie) ale większość uważa go za oszołoma ale nikt nie mówi że masz na niego nie głosować, przecież oto w tym chodzi, podoba ci się jego postać to jedziesz z tematem ale dla mnie to on powinien co najwyżej w cyrku robić...
Aha nie analizujmy tutaj bujnych obietnic bo i tak średnia sprawdzalność u każdego z nich jest max 10% ...
Czyli podsumowując Twój żałosny komentarz,można dojść do wniosku,że najważniejszy jest wygląd polityka,a na bardzo odległym miejscu jest to,co chce zmienić.Brawa za taki tok rozumowania.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Dla niego lepszy chory psychicznie Kaczynski niz Palikot, ktory sie zmienił i moim zdaniem źle sie nie zachowuje, sejm widzial gorszych...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy to chciałbym, żeby Palikot ukradł część elektoratu SLD i wszedł do Parlamentu. W ogóle nie zgadzam się z jego poglądami na temat Kościoła, związków homoseksualnych etc. Ale: przynajmniej mielibyśmy w Sejmie prawdziwą lewicę.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
A czemu nie zgadzasz sie na temat koscioła? co do gejów to nie wiem co on tam chce im zrobic? rozwiniesz?
Właśnie chyba o to się rozchodzi, że nie chce im zrobić nic ... Niech dowodem będzie to, że w debatach z ramienia Ruchu Poparcia Palikota występuje ROBERT BIEDROŃ ...
Miałem przez chwilę myśl, żeby głosować na RPP bo niektóre poglądy mają całkiem ciekawe, ale to mnie ostatecznie, skutecznie od tego odwiodło ;)
e. zachowanie takich gejów jak Biedroń - jak najbardziej.
e2.
Taki Biedroń poza tym, że jest gejem nic sobą nie reprezentuje, traktuje się go natomiast jak coś wyjątkowego, bo jest gejem to mu się należy.
Idealnie to ująłeś.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Geje Ci przeszkadzają?
Występowanie homoseksualizmu mi nie przeszkadza, natomiast jego lansowanie jakby było to coś zupełnie normalnego i godnego promocji jest kpiną.
Taki Biedroń poza tym, że jest gejem nic sobą nie reprezentuje, traktuje się go natomiast jak coś wyjątkowego, bo jest gejem to mu się należy.
A co do kościoła to jedynym rozwiązaniem na wszystkie problemy Palikota podobnie jak SLD jest kościół.A i jeszcze likwidacja IPN-u.
Dodatkowo jak polityk będący za wolnością, który chce być reprezentantem Polaków może robić sobie kretyńskie okładki w njusłiku, obrażające sporą część społeczeństwa?
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
To racja, lansowanie sie jest niepotrzebne, jeszcze moze beda chcieli wyzszych pensji.... Co do drugiej sprawy to dlaczego do ciezkiej cholery moje podatki idą na kościół jak jestem niewierzący....
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Co do drugiej sprawy to dlaczego do ciezkiej cholery moje podatki idą na kościół jak jestem niewierzący....
To nie prawda, że kościół nie płaci podatków to raz(być może należy je podnieść, ale to nie uzdrowi naszej gospodarki jak to mówi Palikot) ,dwa to rozwiń temat podatków płaconych na kościół.I po raz enty powtarzam, że to jest wykonalne, ale jednak większość posłów i ludzi tego nie chce.Ale to, że płacisz podatki i nie chcesz kościoła, to akurat nie argument bo często kościoły są traktowane jak zabytki i część kultury.
Ale nawet to nie będzie miało wpływu na budżet i gospodarkę.
Natomiast głosowanie na kogoś tylko dlatego, że jest antyklerykalny i &quot;pozamyka kościoły&quot; jest żałosne, tak samo jak głosowanie na geja bo jest gejem.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Tace opodatkowane nie są, to raz. Grunty pod seminaria i koscioły są oddawane przez miasto za przysłowiową &#39;&#39;złotówkę&#39;&#39;. No i powiedz, kto im płaci pensje?

Parkingi za ktore kosciół bierze &#39;&#39;co łaska&#39;&#39; (2zł na godz)- za to podatków nie płacą, od nieruchomości nie wiem czy płacą?

Imo kosciół to kościól, panstwo to panstwo. Niech Ci co wierzą, chodzą do kościoła go utrzymują. Ja nie chce utrzymywac księdza, którego nie potzebuje...
 
Do góry Bottom