>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ruch Poparcia Palikota - opinie, dyskusje, uwagi.

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jakby ktoś był jeszcze niezdecydowany
Ale poważnie co to kogo obchodzi kto z kim wziął ślub... Lepiej jak kobieta z mężczyzną bierze kościelny, płaci 1000 księdzu, 200 kościelnemu i 200 kościelnemu pseudo-grajkowi... w tedy jest wszystko w porządku :-(
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Ale poważnie co to kogo obchodzi kto z kim wziął ślub... Lepiej jak kobieta z mężczyzną bierze kościelny, płaci 1000 księdzu, 200 kościelnemu i 200 kościelnemu pseudo-grajkowi... w tedy jest wszystko w porządku :-(
myślę że dużo bardziej w porządku, niż jak 2 facetów bierze ślub
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ale poważnie co to kogo obchodzi kto z kim wziął ślub... Lepiej jak kobieta z mężczyzną bierze kościelny, płaci 1000 księdzu, 200 kościelnemu i 200 kościelnemu pseudo-grajkowi... w tedy jest wszystko w porządku :-(
Chyba lepiej. Przecież takie coś jest sprzeczne z naturą człowieka czy przyrody. Nie trzeba nawet żadnej religii w to wtrącać.
A co do &quot;pseudo-grajka&quot; to uważam że nie jeden swoją grą zasługuje na ten 1000 niż ksiądz np. za odwalone kazanie.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Ale poważnie co to kogo obchodzi kto z kim wziął ślub... Lepiej jak kobieta z mężczyzną bierze kościelny, płaci 1000 księdzu, 200 kościelnemu i 200 kościelnemu pseudo-grajkowi... w tedy jest wszystko w porządku
Przecież nikt nikomu nie każę brać ślubu w kościele, albo płacić za organistę.
Natomiast stałe promowanie zboczeń takich jak homoseksualizm w mediach i próba wmówienia ludziom, że jest to normalne bez wątpienia nie jest ok.A tym bardziej przyznawanie takim osobą jakiś indywidualnych praw.Naprawdę są ważniejsze rzeczy do zrobienia, homoseksualiści natomiast nich robią co chcą tylko w domu.
 
jarasija 0

jarasija

Użytkownik
Przecież nikt nikomu nie każę brać ślubu w kościele, albo płacić za organistę.
Natomiast stałe promowanie zboczeń takich jak homoseksualizm w mediach i próba wmówienia ludziom, że jest to normalne bez wątpienia nie jest ok.A tym bardziej przyznawanie takim osobą jakiś indywidualnych praw.Naprawdę są ważniejsze rzeczy do zrobienia, homoseksualiści natomiast nich robią co chcą tylko w domu.
zgadzam się z Toba w 100% - mądrze prawisz! za dużo mają praw &quot;ci inni&quot;, a dlaczego taki ktoś ma być lepszy niż ja? zamiast myśleć nad prawami dla &quot;innych&quot; niech pomyślą by reszcie (większości) społeczeństwa żyło się lepiej!
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Chyba lepiej. Przecież takie coś jest sprzeczne z naturą człowieka czy przyrody. Nie trzeba nawet żadnej religii w to wtrącać.
Natomiast stałe promowanie zboczeń takich jak homoseksualizm w mediach i próba wmówienia ludziom, że jest to normalne bez wątpienia nie jest ok.A tym bardziej przyznawanie takim osobą jakiś indywidualnych praw.Naprawdę są ważniejsze rzeczy do zrobienia, homoseksualiści natomiast nich robią coo chcą tylko w domu.
W pewnym sensie macie racje, chociaż moim zdaniem w tej kwestii niech każdy robi co chce bo mam to gdzieś...

Prawda jest taka, że żyjemy w takich czasach że jest z tym problem, homoseksualistów raczej będzie przybywać niż ubywać, wiec wypadało by to jakoś unormować, nie jestem w żaden sposób za dyskryminacją bo to nie przyniesie żadnych korzyści. W każdym bądź razie jest to problem dla wielu partii niezauważalny.

Przecież nikt nikomu nie każę brać ślubu w kościele, albo płacić za organistę.
To, że coś nie jest obowiązkowe, to nie znaczy że nie jest wskazane. Myślę, że jesteś osobą która zrozumiała o co mi chodzi. Pewnych standardów nie da się zmienić, ale można ukrócić.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Tych ludzi powinno sie leczyć, a nie &quot;unormować&quot; ich sytuacje.
To, że coś nie jest obowiązkowe, to nie znaczy że nie jest wskazane. Myślę, że jesteś osobą która zrozumiała o co mi chodzi. Pewnych standardów nie da się zmienić, ale można ukrócić.
Przecież sprawa jest prosta. Jestes wierzacy to wiesz ile ślub w kościele będzie Cie kosztowac i jesteś na to przygotowany. Nie jesteś to bierzesz ślub cywilny, w czym problem ?
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Przecież sprawa jest prosta. Jestes wierzacy to wiesz ile ślub w kościele będzie Cie kosztowac i jesteś na to przygotowany. Nie jesteś to bierzesz ślub cywilny, w czym problem ?
Trochę przesadzasz, bo to że wierzysz w Boga nie znaczy, że musisz mieć kasę, żeby ożenić się zgodnie z sumieniem czy jak tam wolisz.
Często kościół w tej i wielu innych kwestiach przesadza, no ale na pewno nie jest to w gestii polityków.
Prawda jest taka, że żyjemy w takich czasach że jest z tym problem, homoseksualistów raczej będzie przybywać niż ubywać, wiec wypadało by to jakoś unormować, nie jestem w żaden sposób za dyskryminacją bo to nie przyniesie żadnych korzyści. W każdym bądź razie jest to problem dla wielu partii niezauważalny.
Przecież nie są dyskryminowani, nikt nie kara za homoseksualizm.
Mimo że mi się to nie podoba i tego nie popieram to po prostu uznaję i nikomu nie bronię, ale co innego tolerancja, co innego promocja i przywileje.
Jak się zgodzimy jako społeczeństwo na małżeństwa to później przyjdzie pora na adopcję dzieci itd.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Trochę przesadzasz, bo to że wierzysz w Boga nie znaczy, że musisz mieć kasę, żeby ożenić się zgodnie z sumieniem czy jak tam wolisz. Często kościół w tej i wielu innych kwestiach przesadza, no ale na pewno nie jest to w gestii polityków.
Osoby rozsądne gdy planują ślub wiedzą jakie koszta trzeba ponieść przy jego organizacji.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Osoby rozsądne gdy planują ślub wiedzą jakie koszta trzeba ponieść przy jego organizacji.
Hmm ciekawe bo ja zawsze myślałem, że co łaska, natomiast to jest jedna z rzeczy, która właśnie powoduję, że coraz więcej ludzi postrzega kościół i księży jako instytucję do robienia kasy.
I problemem nie są tutaj tylko śluby, ale także inne &quot;uroczystości&quot;, no ale jak już napisałem nie jest to temat dla polityków, więc dyskusję z mojej strony uważam za zakończoną.
 
A 0

ares93r

Użytkownik
&quot;Lekcje Religi powinny ze szkół wrócić do kościołów
Uznajemy, że w ciągu dwóch lat Kościół powinien ponownie przygotować sale
katechetyczne na powrót lekcji religii, ale już od razu należy wstrzymać płatności na rzez
nauczycieli religii. Jest to wyłącznie kwestia rozporządzenia ministra edukacji narodowej.
Nauka religii za pieniądze to wstyd i hańba dla Kościoła. To całkowity upadek etosu
nauczania Chrystusa.&quot;
Fragment z programu rpp
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
RPP jest na teraz na fali ponieważ wyróżniają go trzy podstawowe postulaty:
  • dość wyraźne antykościelne podejście
  • cheć rozbica biurokracji - szukania tu oszczędności
  • tolerancja dla dewiacji - transy, geje, radyklani antyklerycy i inne odpady które nie znalazły sie na listach SLD

Na Ruch Palikota zagłosuje wielu młodych - którzy zrazili się do mdłej i zastygniętej SLD, wiele osób czujących się skrzywdzonych przez los (&quot;chciał sie urodzić dziewczynką&quot;, &quot;zawsze intersowali go chłopcy&quot;, &quot;paliła w dzieciństwie koty i krzyże&quot;...), ale także bardziej społeczno-gopodarczego spojrzenia - ludzi zmęczonych obecną polityką, rozrostem biurokracji, podatków, ograniczania wolności itd.
W częsci postulatów zgodzam się z RPP, niemniej nie ufam, że mogą cokolwiek zrobić! Wszyscy kandydaci wywodza się z Bandy Czworga (PO, PiS, SLD, PSL), więc że cokolwiek sie zmieni jest już na starcie niemożliwe! Ale, po drugie, niemal wszyscy to socjaliści - a socjalizm to nic innego co zapodaje nam obecnie PO. No i po trzecie, nie uważam, że geje i lesbijki oraz ludzie wierzący w niewiadomoco (moze nawet w ewolucję) powinny decydować o losie polskich rodzin wychowanych przez pokolenia w tradycji chcrześcijańskiej - jaka ona by nie była powinniśmy pielgnować tą tradycję (Francja, Norwegia, Szwecja, Niemcy nie pielęgnują i mają coraz większy problem z religią imigracji - rozsadzą ich od środka! i staną się niedługo muzułmańskimi tradycjami).
Czy jeszcze ktoś wierzy, że wybory mogą coś zmienić? Gdyby mogły to by ich zakazano! Nagle Palikot z poparcia na poziomie 1% w dwa tygodnie ma powyżej 10%! Sondaże zawsze manipulują umysły, a Palikot to świetna przystawka dla PO lub PiS, w końcu ich wszystkich nic nie różni!
A czemu gdy tylko Korwin-Mikke w sondażach dostawał w okolicach 5% nagle był pomijany we wszystkich kolejnych sondażach? Bo jego Nowa Prawica, czy wcześniej UPR po prostu zrobiłaby rozpierduchę z obecnymi politykami, Gazetą Wybiórczą i połową stacji telewizyjnych, wiec te nie mogą dopuszczać takich sondaży!
A kto by się bał Palikota - też ich człowiek!
Ale gdyby mu sie przypadkiem udało zredukować biurokrację dwukrotnie to byłby najlepszym politykiem ostatnich 20 lat! Czego oczywiście nigdy nie zrobi i nawet gdyby bukmacher dawał za to kurs 1,01 to i tak byłby to wyśmienity valuebet.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Myślałem, że to jest skopiowane z jakiegoś portalu. Ale skoro nie to odpowiem.

No i po trzecie, nie uważam, że geje i lesbijki oraz ludzie wierzący w niewiadomoco (moze nawet w ewolucję) powinny decydować o losie polskich rodzin wychowanych przez pokolenia w tradycji chcrześcijańskiej - jaka ona by nie była powinniśmy pielgnować tą tradycję (Francja, Norwegia, Szwecja, Niemcy nie pielęgnują i mają coraz większy problem z religią imigracji - rozsadzą ich od środka! i staną się niedługo muzułmańskimi tradycjami).
Chciałbym, żeby kiedyś Polska miała takie same problemy jak kraja o których wspomniałeś.
Polska w najbliższych latach nie będzie miała, żadnego problemu z imigrantami, o czym ty &quot;piszesz&quot; - poco oni mają do nas przyjechać, Ukraińcy nasz super partner chce dzięki nam wejść do UE i legalnie przerzucić swoich obywateli na zachód europy.

Czy jeszcze ktoś wierzy, że wybory mogą coś zmienić? Gdyby mogły to by ich zakazano! Nagle Palikot z poparcia na poziomie 1% w dwa tygodnie ma powyżej 10%! Sondaże zawsze manipulują umysły, a Palikot to świetna przystawka dla PO lub PiS, w końcu ich wszystkich nic nie różni!
Nie kpij, wybory są po to żeby coś zmienić, kandydat który startuje nie dla dobra ojczyzny pomylił się z powołaniem, a my możemy rozsadzić o tym kto idzie dla kasy, a kto z innych powodów.
A czemu gdy tylko Korwin-Mikke w sondażach dostawał w okolicach 5% nagle był pomijany we wszystkich kolejnych sondażach?
Nie masz racji... Polsat, TVN,TVP zamawiają sondaże i skoro firma wynajęta przebadała 1000 osób to nie zawsze KM ma 5% bo po prostu tyle w tej grupie nie było, co nie znaczy, że tyle niema.


__________________________________________________

PS. To jest mocne ;)

http://www.youtube.com/watch?v=bMbZEiOyOLY&amp;feature=mh_lolz&amp;list=HL1317732170
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Nie kpij, wybory są po to żeby coś zmienić, kandydat który startuje nie dla dobra ojczyzny pomylił się z powołaniem, a my możemy rozsadzić o tym kto idzie dla kasy, a kto z innych powodów.
Nie kpię, ale wystarczy właczyć TV i kazdego dnia oglądać te same twarze, które pie***** to samo. Bardziej chodzi mi o to, że główne media są niezwykle tendencyjne (nie ważne czy prywatne, czy państwowe - istotne, że koncesjonowane!). Codziennie widzę w nich Millera, który ma mniejsze poparacie niż Ziętek, Palikot, Korwin, Rybiński... a tych widuję wielokrotnie mniej! Gdyby np. taki Korwin miał 3% czasu antenowego (tyle ile ma poparcia), dziś sondaże byłby zupełnie inne. Jego czas antenowy mieści sie w promilach i najczesciej kwitowany jest stwierdzeniami jakis tam ekspertów politologii &quot;oszołom, debil, wariat...&quot; bez możliwosci jakiejkolwiek obrony. Tak samo było do tej pory z Palikotem, gdy miał łatkę &quot;oszołoma z dildo&quot; nie mógł sie wybić ponad 1%, ale od kiedy ma dużo czasu na przedstawienie swojej wizji państwa te poparcie mu rośnie, dlatego władza jest trzymana w mediach i wybory nic nie zmienią! bo ludzie nie wiedzą, że jest polityczne życie poza parlamentem. Palikot sie dostanie, ale nic nie zrobi - bo to Ich chłop!
Szkoda, że internauci raczej nie głosujący na Bandę Czworga - bo tak wynika z e-sondaży, ale nie mają siły oderwać dupska sprzed kompa i pójść zagłosować! Nie ważne czy na lewicy Zietka lub Palikota, czy na prawicę Korwina lub Jurka - ważne by zamieszać i udowodnić, że PiS i PO nie maja monopolu na władzę!
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Weszła do sejmu partia ktora ma w swoich szeregach transseksualistke, już sie zaczynam bac jak tacy ludzie obejma w Polsce wladze, to bylby dopiero burdel...
 
Do góry Bottom