>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ruch Poparcia Palikota - opinie, dyskusje, uwagi.

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Weszła do sejmu partia ktora ma w swoich szeregach transseksualistke, już sie zaczynam bac jak tacy ludzie obejma w Polsce wladze, to bylby dopiero burdel...
Jak Palikot pójdzie na całość to trans zostanie wicemarszałkiem sejmu
hahaha, ale będzie obora ???? ale pewnie się pohamuje :razz:
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Jak Palikot pójdzie na całość to trans zostanie wicemarszałkiem sejmu hahaha, ale będzie obora ale pewnie się pohamuje __________________
Tak mnie twoje słowa trochę zastanawiają, bo z jednej strony popierasz RPP a z drugiej mówisz o oborze, więc albo nie byłeś świadom co popierasz, albo akceptujesz takich ludzi w polityce(w sumie po co nam eksperci).
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tak mnie twoje słowa trochę zastanawiają, bo z jednej strony popierasz RPP a z drugiej mówisz o oborze, więc albo nie byłeś świadom co popierasz, albo akceptujesz takich ludzi w polityce(w sumie po co nam eksperci).
Kompletnie mnie nie zrozumiałeś. Popieram program RPP, a płeć mnie kompletnie nie interesuje.

A to co napisałem to taka dygresja, odnośnie tego że może w Polsce być &quot;ciekawie&quot; w obojętnym sensie. Tylko żebyś mnie dobrze zrozumiał, trans wicemarszałkiem wywoła nie tylko w Polsce ale i na świecie burzę i przede-wszystkim strzeli w stopę kościołowi - skoro Palikot nie opodatkuje kleru to może uderzyć z innej strony... kwestia tego czy pójdzie na całość.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Dla uderzenia w kościół wprowadza się takich ludzi do sejmu? Tylko dlatego, że to geje czy trans? Zawsze byłem przekonany, że w polityce głupota nie stanowi przeszkody, ale to co widzę przechodzi moje pojęcie.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
I po co to &quot;strzelanie w stope kościołowi&quot; jest potrzebne w Polsce ? Czy lepszy będzie nasz naród wychowywany wśród chrześcijańskich wartości, czyli tak jak OD ZAWSZE w Polsce, czy wychowywany wśród liberalnych, postępowych wartości typu tolerancja (NIENAWIDZE TEGO SŁOWA), relatywizm i tak dalej. Nie chce zyć w drugiej Holandii czy Norwegii.
 
picia 13

picia

Użytkownik
Ta pani została kandydatką RPP na wicemarszałka ;)
Pozwolę sobie zacytować klasyka: &quot;Polska to dziki kraj&quot;.
A ja zacytuję Konstytucję RP:
Art. 32.
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
I w tym momencie pokazujesz jaki jest Twój stosunek do społeczeństwa, które tworzy Polskę. Chcesz łamać Konstytucję? Na jakiej podstawie? Stefan Niesiołowski również był Wicemarszałkiem Sejmu, a także słynie z agresywnych wypowiedzi. A to kim ta osoba jest prywatnie nie ma w ogóle przełożenia na jej stanowisko. Chyba chodzi o to, żeby zmieniała Polskę na lepsze - a to kim jest nie ma znaczenia.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A ja zacytuję Konstytucję RP:

I w tym momencie pokazujesz jaki jest Twój stosunek do społeczeństwa, które tworzy Polskę. Chcesz łamać Konstytucję? Na jakiej podstawie? Stefan Niesiołowski również był Wicemarszałkiem Sejmu, a także słynie z agresywnych wypowiedzi. A to kim ta osoba jest prywatnie nie ma w ogóle przełożenia na jej stanowisko. Chyba chodzi o to, żeby zmieniała Polskę na lepsze - a to kim jest nie ma znaczenia.
Najlepsza wypowiedź w temacie ? Chyba tak
Rozumiem wszelkie prawicowe poglądy, poglądy polityczne z którymi się nie do końca zgadzam. Światopogląd którego nie wyznaje ...
Ale co do diabła ma rodzaj płci/popędu seksualnego do polityki ?
Aaa i fajnie się czyta jak piszecie o ludziach innych niż wy &quot;tacy ludzie&quot; brzmi kosmicznie i śmierdzi faszyzmem.
 
S 4

sokolpl

Użytkownik
Wracając do tematu homoseksualistów popatrzcie na takiego Biedronia, który dostał się do sejmu z list RPP, ciążą na nim zarzuty naruszenia nietykalności osobistej policjanta w czasie kontr manifestacji z 11.11.2010r., kiedy to jego zwolennicy zablokowali LEGALNY marsz narodowców, rzucali kamieniami w stronę marszu wszystko w imię TOLERANCJI. Pomyślcie teraz co by było, gdyby z list innego ugrupowania kandydowała osoba, która np. w czasie gejowskich manifestacji rzuciłaby w stronę gejów jakimś przedmiotem i do tego miała sprawę w sądzie. Media by ciągle o tym wspominały, ciągnęły ten wątek, politycy typu Palikot pierwsi by takiego kandydata oprotestowali. Na tym przykładzie najlepiej widać jak &quot;dyskryminowani&quot; są geje i jak warto walczyć o ich prawa...a właściwie w jak chorym kraju żyjemy.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
SokolPl nie wiem, może nie uważnie czytasz. Ja watek Biedronia i jego sprawy zauważam w wiadomościach, to że w czasie kampanii nikt tego nie wykorzystał przeciwko RPP ? Sory po prostu błąd sztabów.
http://forum.bukmacherskie.com/members/sokolpl-u60424.html
Za swoje czyny, które miały miejsce przed wywalczeniem mandatu poselskiego, przed prokuraturą mogą odpowiedzieć m.in. poseł Robert Biedroń (Ruch Palikota), czy były szef CBA Mariusz Kamiński (PiS). Po wyborach polskie prokuratury zbadają, kogo nowo nabyty immunitet może nie ochronić. Z chwilą podania przez PKW oficjalnych wyników, prokuratury mogą wznowić śledztwa zawieszone z powodu nieuchylenia immunitetu parlamentarnego.

Zgodnie z polskimi przepisami karnymi i parlamentarnymi, jeśli posłem lub senatorem został ktoś z zarzutami, nabyty immunitet nie wstrzymuje toczącego się śledztwa lub wytoczonego procesu. Dotyczy to np. Roberta Biedronia z Ruchu Palikota, który uzyskał mandat poselski na obecną kadencję.
Od końca maja w warszawskim sądzie jest akt oskarżenia Biedronia o naruszenie nietykalności cielesnej policjanta w czasie demonstracji 11 listopada zeszłego roku. Nowo wybrany poseł miał być wśród blokujących legalny marsz narodowców i rzucać w ich stronę kamienie i race. Podczas zatrzymania Biedroń miał uderzyć policjanta w twarz i wyrywać mu pałkę.
Po postawieniu zarzutu Biedroń uznał go za kuriozalny i oświadczył, że to on został przez policję pobity, o czym zawiadomił prokuraturę. Śledztwo zostało umorzone, a oskarżonemu grozi do roku więzienia. Polskie przepisy stwierdzają, że nabyty immunitet poselski nie jest przeszkodą w prowadzeniu procesu w tej sprawie, a jeśli Biedroń zostanie prawomocnie skazany, utraci mandat poselski, bo prawo zakazuje sprawowania go osobom skazanym za przestępstwo umyślne.
Nius z wczoraj autorstwa Polskiej Agencji Prasowej.
 
S 4

sokolpl

Użytkownik
Odisio mi tu bardziej niż o błędy sztabów chodzi o zainteresowanie mediów, które moim zdaniem mają największy wpływ na myślenie wyborców.Co by dało, gdyby PO czy PiS tę sprawę poruszyło? Zaraz oskarżono by ich o homofobię, jak oskarża się każdego, kto w sprawie odmienności seksualnej ma inne zdanie niż homoseksualiści. Odnośnie tego tematu przyznaję nie śledzę go, więc nie wiem kto co wcześniej pisał ????
 
new_season 2

new_season

Użytkownik
A ja zacytuję Konstytucję RP:

I w tym momencie pokazujesz jaki jest Twój stosunek do społeczeństwa, które tworzy Polskę. Chcesz łamać Konstytucję? Na jakiej podstawie? Stefan Niesiołowski również był Wicemarszałkiem Sejmu, a także słynie z agresywnych wypowiedzi. A to kim ta osoba jest prywatnie nie ma w ogóle przełożenia na jej stanowisko. Chyba chodzi o to, żeby zmieniała Polskę na lepsze - a to kim jest nie ma znaczenia.
Nawet Niesiołowski nie posuwa się do tego, by publicznie mówić że nienarodzone dziecko można zabić ZAWSZE, bez względu na okoliczności i w zależności od widzimisię przyszłej &quot;matki&quot;. A p. Nowicka dokładnie taki pogląd głosi! Jej kandydatura na wysokie stanowisko państwowe to upodlenie i zaprzeczenie wszelkim wartościom, które są zakorzenione w naszej tradycji od setek lat.
Piszesz, że nie liczy się kim prywatnie jest ta osoba. Rozumiem, że na przykład nie miałbyś problemów z jakimś zbrodniarzem wojennym na wysokim stanowisku, bo przecież liczy się &quot;żeby zmieniał Polskę&quot;? Przykład nieco skrajny, ale dokładnie pokazujący, że jednak to kto kim jest w życiu prywatnym powinno mieć przełożenie na proces decyzyjny w jego sprawie. Bo chyba mi nikt nie wmówi, że ktoś nagle wyrzeknie się opinii i poglądów które wyznawał od dawna, na rzecz pełnienia funkcji...
I błagam, żeby niektórzy sobie uświadomili jedno - jeśli ktoś nie lubi gejów, transseksualistów, pedofilów i innych tego typu odchyłów od zdrowych norm, nie od razu jest faszystą.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Rozumiem, że na przykład nie miałbyś problemów z jakimś zbrodniarzem wojennym na wysokim stanowisku, bo przecież liczy się &quot;żeby zmieniał Polskę&quot;
Sporo Cie ponosi porównując zbrodniarzy wojennych czyli osoby pokroju Stalina i Hitlera, do osoby która ma wolnościowy pogląd w sprawach aborcji. Przypominam Ci że danie możliwości usunięcia legalnie ciąży to nie jest żaden przymus, jedynie dostępność opcji.
I błagam, żeby niektórzy sobie uświadomili jedno - jeśli ktoś nie lubi gejów, transseksualistów, pedofilów i innych tego typu odchyłów od zdrowych norm, nie od razu jest faszystą.
Błagam zaglądnij na wiki lub inną tanią encyklopedie i przestudiuj dobrze znaczenie faszyzmu i rozległe użycie tego słowa w tym kontekście. Ja ci nie każe nikogo lubić, ale obrażać też nie musisz.
Ano zaczyna nareszcie. Świeckie Państwo, nie wyznaniowe.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
I Nowicka i Hitler/Stalin dają pozwolenie na zabijanie ludzi, a że ona jeszcze nie zabiła tylu milionów co oni, nic nie zmienia.
Ano zaczyna nareszcie. Świeckie Państwo, nie wyznaniowe.
I niech nie zapomną o krzyżach w szkole, żeby dzieci nie wyrosły na ciemnogród i nie chciały w przyszłości chronić życia czy takich głupot ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
I niech nie zapomną o krzyżach w szkole, żeby dzieci nie wyrosły na ciemnogród i nie chciały w przyszłości chronić życia czy takich głupot
Gratki za merytorykę wypowiedzi, może licealistom zaimponuje taka ironia ja liczyłem raczej na coś rzeczowego, ale cóż nie pierwszy raz się zawiodłem ;)
Jeszcze raz powiem porównania Nowickiej do Hitlera/Stalina to kpina chyba się nie słyszycie, to są zabiegi czysto socjotechniczne mające na celu zdyskredytowanie innej postawy niż wy wyznajecie. Na rozkazy dyktatorów zginęły miliony osób. Nowicka nie rozkazuje, ona daje opcje. Ale to już pisałem i chyba niektórych światopogląd nie rozróżnia prostej funkcji nakazu i możliwości. Nawet w ruchu drogowym istnieje ta zasada no ale to by tłumaczyło dlaczego mamy tylu fatalnych kierowców.
BTW :
Hofman zapytany o to, jak będzie wyglądała teraz polityka PiS powiedział: &quot;My mamy jeden problem w tym sejmie, to jest problem z panem Palikotem, i z tym, co on będzie tam wyczyniał&quot;.
- Palikot to zagrożenie dla demokracji. Mamy w tej chwili duża falę kryzysu, wiele spraw, którymi się trzeba zająć. Palikot będzie &quot;happenerem&quot; - dodał Hofman. Partia Palikota jest, jakby jej nie było. Nie chcemy traktować Palikota, jak coś ważnego - podsumował rzecznik prasowy PiS.
Także tego, prawie dwa miliony ludzi głosujących na RPP to dla PiS &quot;nic ważnego&quot; tylko dlatego że mają odmienne zdanie ;)
 
S 4

sokolpl

Użytkownik
Jeszcze raz powiem porównania Nowickiej do Hitlera/Stalina to kpina chyba się nie słyszycie, to są zabiegi czysto socjotechniczne mające na celu zdyskredytowanie innej postawy niż wy wyznajecie. Na rozkazy dyktatorów zginęły miliony osób. Nowicka nie rozkazuje, ona daje opcje.
Hitler początkowo też nie rozkazywał tylko dał opcję wyboru swojej partii i zdobył w demokratycznych wyborach większość głosów a NSDAP doszła do władzy to tak gwoli ścisłości ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Klucz do Twojej wypowiedzi tkwi w tym słowie. Później już Hitler nikogo o zdanie nie pytał tylko rozkazywał. A w tym wypadku Pani Nowickiej nikt chyba nie myśli że ktoś będzie rozkazywał usuwanie ciąży ...
Strasznie zboczyliśmy z tematu ogólnie ; )
 
Do góry Bottom