>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ruch Poparcia Palikota - opinie, dyskusje, uwagi.

xavy 386

xavy

Użytkownik
Ignorancja panowie, chcecie krytykować lub wmawiać ludziom jakieś poglądy to może zainteresujcie się najpierw.
http://www.ruchpalikota.org.pl/sites/default/files/rp.file_.3429.231.pdf
Ogólny program &quot;Palikotów&quot;, strony od 22 do 26 to ich poglądy-propozycje nt. gospodarki.
Zarzucacie im populizm to samo robiąc przeciwko nim.
No, ale ja się właśnie od zwolenników &quot;Palikotów&quot; dowiedzieć co ma do zaproponowania Janusz w gospodarce, a tuj widzę, że nie bardzo się można dowiedzieć... Ten ich &quot;program&quot; to ja se sam mogę znaleźć.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
W programie Młodzież Kontra gościem był dziś Łukasz Gibała. Gość jest wygadany, wie co chce robić i o czym mówi. Już jest odpowiedzialny z Ruchu za stworzenie planu gospodarczego, jego rola będzie tylko rosnąć. Myślę, że może wyrosnąć na jedną z jaśniejszych i poważniejszych postaci w szarym świecie Palikociarni
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Chyba się temu nie dziwisz? Palikot oparł swoją kampanię i większość działań (w ogóle) o populizm i kłamstwa ukryte. To, że część jego &quot;pseudo przyjaciół&quot; odchodzi do SLD jest naturalną koleją rzeczy. Tu się jednak absolutnie nic nie zmieni, więc stwierdzenia o postkomunie schowaj - bez obaw ????
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Ponad tydzień temu byłem na manifestacji w Bielsku-Białej za przeprowadzeniem referendum w sprawie podwyższenia wieku emerytalnego a tam jako &quot;gwiazdy&quot; dwóch parlamentarzystów z PiS i RP i senator. Poseł z Ruchu Palikota zarzekał się że będą głosować za przeprowadzeniem referendum a dziś patrze a tu &quot;Ruch Palikota wstrzymał się od głosu.&quot; skurw*** kłamał w żywe oczy :grin::grin:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Oni od samego początku mówili, że wstrzymują się od głosu dla referendum w formie &quot;jesteś za, czy przeciw&quot;.
Po świętach Ruch Palikota powiększy się o trzech posłów? Palikot: Tusk się nas boi

Bałem się, że transfery kolejnych polityków z PO i SLD do Ruchu Palikota zdestabilizują sytuację, dlatego postanowiłem je odłożyć w czasie - deklaruje w rozmowie z TVN24 Janusz Palikot. Lider Ruchu Palikota dodaje, że m.in. Andrzej Olechowski, jeden z byłych liderów PO, radził mu, by nie spieszyć się z politycznymi transferami.Palikot zapewnia, że ani on sam, ani nikt z jego partii &quot;nie biega za ludźmi&quot; szukając chętnych do zmiany barw politycznych. - Oni się sami zgłaszają - podkreśla. I zapowiada, że po świętach co najmniej trzej posłowie dołączą do parlamentarnego klubu jego ugrupowania.Lider Ruchu Palikota jest przekonany, że jeśli jest coś, czego Tusk się obawia, to tym czymś jest właśnie Ruch Palikota. PiS to - zdaniem byłego posła PO - populiści, którzy przyjmują postawę &quot;nie, bo nie&quot;, tym czasem Ruch Palikota &quot;próbuje pchnąć sprawy do przodu&quot;.
Palikot deklaruje też, że cieszy się, iż rząd PO-PSL nie upadł z powodu różnic między koalicjantami w kwestii kształtu reformy emerytalnej. Jest jednocześnie przekonany, że bez Ruchu Palikota PO i PSL nie osiągnęłyby porozumienia. - Wątpię, żeby to się tak dobrze skończyło, gdyby nas nie było. Zmusiliśmy Tuska do uspołecznienia projektu - przekonuje. - Dobrze, że nie było konieczne wywrócenie koalicji i przyspieszone wybory - dodaje.
wprost.pl
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Napisał Krzysztof Bosak

Byłem dziś w Sejmie na Komisji Skarbu. Poszedłem bo tematem posiedzenia były inwestycje w infrastrukturę gazową. Obecny był minister Budzanowski, prezesi PGNiG, Gaz-Systemu i URE, omawiano postępy budowy rur (patrz: grafika) i Gazoportu. Wydawałoby się, że to ważne rzeczy, prawda? Tymczasem na sali prawie nie było mediów, a poza przewodniczącym jedynie trzej posłowie zadawali szczegółowe pytania: Maciej Małecki, Dawid Jackiewicz i Przemysław Wipler (wszyscy z PiS). Mamy w Sejmie dużo partii, ale posłowie tylko jednej z nich interesują się strategicznymi sprawami. Reszta to statyści.
Właśnie tak Palikotowcy &quot;pchają sprawy do przodu&quot;.
Darius -
ty głosowałeś na Palikota?? Jeśli tak to czemu???
 
new_season 2

new_season

Użytkownik
Pytałem wyżej wyborcó Palikota czemu na niego głosowali, ale niestety odpowiedzi BRAK.
Ciężko im odpowiedzieć, bo ta &quot;partia&quot; nie ma programu poza ogólnymi sloganami. Jest poza tym stworzona tylko i wyłącznie po to, żeby wnet przejąć posłów PO, gdy ta partia rozleci się z hukiem.
Nie przypadkiem krąży po Sejmie plotka, że partię Palikota założono w gabinecie Tuska... Wszystko jest dobrze przemyślane, a głupi lud to kupił.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Ja na KNP głosowałem, ale w mojej rodzinie ktoś głosował na Palikota, bo chcę oddzielić panstwo od kosciola oraz wyrzucic religię ze szkół...
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Wątpie czy się kierowali &#39;&#39;powodami gospodarczymi&#39;&#39;. Mysle, ze wiekszosc jego wyborcow pociągnął ten kościół własnie. Ew. legalizacja jeszcze ????
 
V 256

vernix

Użytkownik
Wstyd mi, że ktoś taki reprezentuje lewicę.
A czego się spodziewałeś po lewicy? Kultury? Obycia? :grin:

U nas prawdziwa lewica nie istnieje, bo albo są takie &quot;stforki&quot; jak Ryfiński albo komuniści z PZPR...
 
Do góry Bottom