>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ruch Poparcia Palikota - opinie, dyskusje, uwagi.

alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Wolę przy władzy Palikota niż takiego Tuska/Kaczyńskiego/Milera i po raz kolejny w nadchodzących wyborach zagłosuje na RP ;)
Przecież palikot to idiota nie rozumiem jak można na niego głosować brak pomysłu na ten kraj, brak programu. W parti gej i tranwestyta normalnie sodoma i gomora. Legalna marihuana ? Wolał bym ją dalej nie legalnie palić niż żeby RP uzyskał większość w sejmie, a po za tym u mnie ten gość nigdy szacunku nie zyska a tym bardziej mojego głosu chociażby za obraze głowy państwa. Jeszcze jedna śmieszna rzecz wejście do sejmu i walka o zdjęcie krzyża. No ale jeśli ktoś chce mieć &quot;show&quot; w sejmie i tvn24 to głosuje na takich typów ???? ale wiadomo ile głów tyle opini , pozdro.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Palikot: Polacy muszą wyrzec się polskości

- Przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości – stwierdził Janusz Palikot.
Słowa te padły podczas ubiegłotygdniowego konwersatorium &quot;Dialog i Przyszłość&quot; zorganizowanego przez Aleksandra Kwaśniewskiego. Były prezydent zganił lidera Ruchu Palikota za tą wypowiedź.

Janusz Palikot zabrał głos po Cimoszewiczu i Kwaśniewskim. Mówił o pozycji Unii Europejskiej i roli, jaką powinna odgrywać w niej Polska. W pewnym momencie wypalił: Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości.

Stwierdzenie Palikota wywołało wśród gości konsternację, ale szybko zareagował na nie Kwaśniewski. - Proszę nie szaleć. Rozumiem intencje, ale odradzałbym takie sądy – zwrócił uwagę szefowi Ruchu.

Na spotkanie były prezydent zaprosił polityków, ekspertów i ekonomistów sympatyzujących z centrolewicą. Wśród nich znaleźli się m.in. byli premierzy Józef Oleksy Leszek Miller i Włodzimierz Cimoszewicz, lider Ruchu Janusz Palikot, założyciel &quot;Krytyki Politycznej&quot; Sławomir Sierakowski, poseł Platformy Dariusz Rosati, szef Stronnictwa Demokratycznego Paweł Piskorski, doradca prezydenta Tomasz Nałęcz i senator Marek Borowski.
Jeśli wyborcy tego pana mogliby się do tego ustosunkować to byłbym wdzięczny
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Dziewięciu działaczy Ruchu Palikota zapowiedziało dzisiaj przystąpienie do SLD. Argumentowali, że RP jest formacją, której powstanie zainicjowano w gabinecie Donalda Tuska po to, by przykrywała wpadki rządu. Zdaniem polityków, którzy zdecydowali się opuścić Palikota jego partia &quot;została zainicjowana w gabinecie premiera Donalda Tuska&quot;.
Czyli mówią o tym o czym rozsądni ludzie już dawno wiedzieli.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/palikot-atakuje-bylych-dzialaczy-to-kabaret,1,5037082,wiadomosc.html
 
homel 918

homel

Użytkownik
sumada90 czyli zmienic mentalnosc totalnie, zniszczyc stare wartosci ktorymy sie typowy Polak kieruje ???? i pewnie pokochac pedalow ;p cytat Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości czesto u pewnego pisarza stosowany, z tego co wiem to wielkim fanem jego je lider RPP ;] Gombrowicza sie naczytal Palikot i gada brednie ;] pewnie cos wypil chlopak i mu sie wymsknęło co nieco z podswiadomosci
a i nie jestem wyborcom tego pana
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Kolejny dureń w tej marnej partii, na potwierdzenie:
- Pan minister Gowin wie od dawna, że dzieli nas przepaść w sprawach światopoglądowych. On ma poglądy ultrakonserwatywne, wręcz pisowskie, a ja zawsze byłem zawsze na lewym skrzydle PO. Więc nie sądzę, żeby był zdziwiony, że partia o poglądach tak liberalnych może mi odpowiadać - powiedział Gibała na antenie Radia Zet.
gardzę.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Panowie o czym my gadamy...
To jest jakaś paranoja, że partia, która opiera się na hasłach antykościelnych i pronarkotykowych dostała się do Sejmu - &quot;gimnazjum&quot; poszło i wybrało. Bo z jakich innych powodów ktoś mógł głosować na tę &quot;partię&quot;???
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Panowie o czym my gadamy...
To jest jakaś paranoja, że partia, która opiera się na hasłach antykościelnych i pronarkotykowych dostała się do Sejmu - &quot;gimnazjum&quot; poszło i wybrało. Bo z jakich innych powodów ktoś mógł głosować na tę &quot;partię&quot;???
Co w tym skandalicznego? :confused:
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Choćby to, że jeszcze żaden z wyborców Palikota mi nie przedstawił nawet ogólnego zarysu programu gospodarczego tej &quot;partii&quot;.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Choćby to, że jeszcze żaden z wyborców Palikota mi nie przedstawił nawet ogólnego zarysu programu gospodarczego tej &quot;partii&quot;.
Oni nie mają żadnego planu, nawet gospodarczego.
Pewnie ktoś z forumowiczów głosował na RPP, więc może byłby tak łaskawy i napisał czemu na nich zagłosował?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
I co znowu chcecie zaczynać dyskusję, która do niczego nie doprowadzi. Chcecie żeby ktoś przytoczył wam argumenty, których i tak nie przyjmiecie do wiadomości... bez sensu ;).
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Choćby to, że jeszcze żaden z wyborców Palikota mi nie przedstawił nawet ogólnego zarysu programu gospodarczego tej &quot;partii&quot;.
Od kiedy decyzje wyborców są racjonalne? Populizm zawsze zbiera jakieś żniwa w czasie wyborów.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Pewnie ktoś z forumowiczów głosował na RPP, więc może byłby tak łaskawy i napisał czemu na nich zagłosował?
Dokładnie to samo pytanie chciałem zadać.
Od kiedy decyzje wyborców są racjonalne? Populizm zawsze zbiera jakieś żniwa w czasie wyborów.
To, że demokracja to idiotyczny ustrój to inna sprawa.
I co znowu chcecie zaczynać dyskusję, która do niczego nie doprowadzi. Chcecie żeby ktoś przytoczył wam argumenty, których i tak nie przyjmiecie do wiadomośc
Dawaj te argumenty.
 
V 256

vernix

Użytkownik
I co znowu chcecie zaczynać dyskusję, która do niczego nie doprowadzi. Chcecie żeby ktoś przytoczył wam argumenty, których i tak nie przyjmiecie do wiadomości... bez sensu ;).
Przeszukałem wątek i nie znalazłem tych argumentów, więc pytam.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Ignorancja panowie, chcecie krytykować lub wmawiać ludziom jakieś poglądy to może zainteresujcie się najpierw. http://www.ruchpalikota.org.pl/sites..._.3429.231.pdf Ogólny program &quot;Palikotów&quot;, strony od 22 do 26 to ich poglądy-propozycje nt. gospodarki. Zarzucacie im populizm to samo robiąc przeciwko nim.
Program jak program, papier wszytko przyjmie, pisany jest najczęściej przez firmy zewnętrzne a politycy nawet go nie znają.
Ważniejsze wydają się konkretne działania a jakie działania dla rozwoju gospodarki może nieść ścisła współpraca z Ikonowiczem czy Ziętkie?
Z resztą po co taka długa dyskusja o niczym?
 
Do góry Bottom