>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Nie ustają komentarze na temat trade&#39;u Johana Santany do Mets, a już możemy w niedługim okresie czasu doczekać się kolejnego, być może nie tak spektakularnego, aczkolwiek równie interesującego trade&#39;u.
Baltimore Orioles również chcą wymienić swojego najlepszego pitchera, Erica Bedarda.
Wśród potencjalnych klubów zainteresowanych pozyskaniem Bedarda byli m. in Seattle Mariners, Cincinnati Reds, Los Angeles Dodgers oraz New York Mets.
O tym gdzie bedzie grał w nadchodzącym sezonie

Wiecej informacji dotyczących MLB na moim blogu

Zapraszam
 
grzesio 60,3K

grzesio

Forum VIP
Jak ztrejdują Bedarda to niech myślą czy wyprzedzi ich Tampa.
Przypominam sobie jak w zeszłym sezonie Bedard w pojednynke wygrywal mecze z NYY choiazby, mahajac kilka K na dodatek , Seattle sie wzmocni w duzym stopniu.
Reds jakby pozyskali mieli by fajny duet Cordero-Bedard + inni ciekawi SP
 
grzesio 60,3K

grzesio

Forum VIP
March 25 Regular season opens: Red Sox-A&#39;s (Tokyo)
30.03 - Atlanta @ Washington [Nationals ma nowy stadion]
31.03 - 15 spotkań sezonu
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Witam wszystkich ;]
Dawno mnie tu nie było. Wątpie by ktoś mnie pamiętał ale ja za to kilka &quot;nicków&quot; kojarze. W tym roku znów mam zamiar nieco sie wzbogacic na MLB. Dlatego myśle, ze mozna by bylo powoli sie wdrazac ponownie w temat - zastanawiam sie nad twoją propozycja Grzesio odnosnie Yahoo Sport Fantasy Baseball ;)

Pozdrawiam
 
A 0

adammarsz

Użytkownik
mała prośba
Witam
Widze ze Grzesko uprzedził moje pytanie. Grzesio czy mógłbys podac konkretniej gdzie na tej stronie covers.com mozna znalesc archiwalne mecze wraz z kursami bo ja szukam i znaleźć nie moge. Przydało by mi sie to gdyż robie analize niezaleznych zdarzen losowych a ze kiedys obstawialem MLB to wybrałem sobie to jako przykład na którym bede sie opierał. Robie to hmm jak to powiedzic bardziej naukowo niz w celu opracowania jakiej strategi no ale ewentualnymi wynikami w przyszłosci moge sie podzielic.
Jesli sie nie myle to kiedys widziałem na tym forum cos na temat marży u buków itp. ale tez tego nie moge znaleźć a ja konkretniej potrzebowałbym informacje jak ma sie prawdopodobienstwo do kursu uwzgledniaja właśnie tą marże.
Jeśli ktos byłby mi w stanie pomóc np zna strony gdzie moge to znaleźć lub linki na do tematów na forum gdzie było to poruszane to z góry bardzo dziękuje.

dodane kilkanaście minut później
na temat marży i prawdopodobieństawa już znalazłem, (wczesniej nie zauważyłem opcji szukaj i ręcznie przeglądałem tematy). A w zasadzie to tylko potwierdziłem sobie moje wyliczenia.
 
A 0

adammarsz

Użytkownik
aha czyli w tym ponizej to kurs to jest to -106 tak? a to 8.5 100 to co ?

09/30/07 @ OAK L 2-3 Jered Weaver (R) Chad Gaudin (R) L -106 U 8.5 100

podejzewam ze kursy amerykanski zamienia sie podobnie na prawdopodopienstwo jak te dziesietne, ale to moze sam wykombinuje.
 
grzesio 60,3K

grzesio

Forum VIP
+100 to 2.00 np a +200 to 3.00
8.5 to linia UO - sory ale to to sie raczej powinno domyslec , literka U ci mowi ze to under
 
A 0

adammarsz

Użytkownik
no niby powiniene ale ja prawie nigdy nie stawiałem underów wiec nie przyszło mi to do głowy.

Dzieki wielkie za wszystko
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom