>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Nie ustają komentarze na temat trade&#39;u Johana Santany do Mets, a już możemy w niedługim okresie czasu doczekać się kolejnego, być może nie tak spektakularnego, aczkolwiek równie interesującego trade&#39;u.
Baltimore Orioles również chcą wymienić swojego najlepszego pitchera, Erica Bedarda.
Wśród potencjalnych klubów zainteresowanych pozyskaniem Bedarda byli m. in Seattle Mariners, Cincinnati Reds, Los Angeles Dodgers oraz New York Mets.
O tym gdzie bedzie grał w nadchodzącym sezonie

Wiecej informacji dotyczących MLB na moim blogu

Zapraszam
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Jak ztrejdują Bedarda to niech myślą czy wyprzedzi ich Tampa.
Przypominam sobie jak w zeszłym sezonie Bedard w pojednynke wygrywal mecze z NYY choiazby, mahajac kilka K na dodatek , Seattle sie wzmocni w duzym stopniu.
Reds jakby pozyskali mieli by fajny duet Cordero-Bedard + inni ciekawi SP
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
March 25 Regular season opens: Red Sox-A&#39;s (Tokyo)
30.03 - Atlanta @ Washington [Nationals ma nowy stadion]
31.03 - 15 spotkań sezonu
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Witam wszystkich ;]
Dawno mnie tu nie było. Wątpie by ktoś mnie pamiętał ale ja za to kilka &quot;nicków&quot; kojarze. W tym roku znów mam zamiar nieco sie wzbogacic na MLB. Dlatego myśle, ze mozna by bylo powoli sie wdrazac ponownie w temat - zastanawiam sie nad twoją propozycja Grzesio odnosnie Yahoo Sport Fantasy Baseball ;)

Pozdrawiam
 
A 0

adammarsz

Użytkownik
mała prośba
Witam
Widze ze Grzesko uprzedził moje pytanie. Grzesio czy mógłbys podac konkretniej gdzie na tej stronie covers.com mozna znalesc archiwalne mecze wraz z kursami bo ja szukam i znaleźć nie moge. Przydało by mi sie to gdyż robie analize niezaleznych zdarzen losowych a ze kiedys obstawialem MLB to wybrałem sobie to jako przykład na którym bede sie opierał. Robie to hmm jak to powiedzic bardziej naukowo niz w celu opracowania jakiej strategi no ale ewentualnymi wynikami w przyszłosci moge sie podzielic.
Jesli sie nie myle to kiedys widziałem na tym forum cos na temat marży u buków itp. ale tez tego nie moge znaleźć a ja konkretniej potrzebowałbym informacje jak ma sie prawdopodobienstwo do kursu uwzgledniaja właśnie tą marże.
Jeśli ktos byłby mi w stanie pomóc np zna strony gdzie moge to znaleźć lub linki na do tematów na forum gdzie było to poruszane to z góry bardzo dziękuje.

dodane kilkanaście minut później
na temat marży i prawdopodobieństawa już znalazłem, (wczesniej nie zauważyłem opcji szukaj i ręcznie przeglądałem tematy). A w zasadzie to tylko potwierdziłem sobie moje wyliczenia.
 
A 0

adammarsz

Użytkownik
aha czyli w tym ponizej to kurs to jest to -106 tak? a to 8.5 100 to co ?

09/30/07 @ OAK L 2-3 Jered Weaver (R) Chad Gaudin (R) L -106 U 8.5 100

podejzewam ze kursy amerykanski zamienia sie podobnie na prawdopodopienstwo jak te dziesietne, ale to moze sam wykombinuje.
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
+100 to 2.00 np a +200 to 3.00
8.5 to linia UO - sory ale to to sie raczej powinno domyslec , literka U ci mowi ze to under
 
A 0

adammarsz

Użytkownik
no niby powiniene ale ja prawie nigdy nie stawiałem underów wiec nie przyszło mi to do głowy.

Dzieki wielkie za wszystko
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom