>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
Detroit są niesamowici pod tym względem gdyby jeszcze mieli więcej lepszych pitcherów takich jak Verlander nie byłoby na nich mocnych.Verlander chyba jutro będzie rzucał :jupi: wygrają na pewno.
 
A 0

ahandicap

Użytkownik
Witam,

Ja od kilku lat obserwuje Tygrysow i dzieje sie dokaldnie to co przypuszczalem - ida ostro w gore i ich czas z pewnoscia nadejdzie. Bardzo dobry zespol z wielkimi mozliwosciami.

A dzis ciekawy wynik w meczu Chi - Min. Nie czesto sie takie spotyka ????
 
W 0

wasyl90

Użytkownik
Witam!!!
Mam pytanie na które ciężko mi znaleźć odpowiedz. Jeżeli ktoś zna odpowiedz to bardzo bym prosił o podani mi jej a mianowicie chodzi mi o najdłuższą serie porażek jakiej kol wiek drużyny MLB w ostatnich 3 sezonach chodzi jeśli ktoś poda z jakiego kol wiek sezonu tez będę wdzieczny! Z góry dzięki za odp. Pozdro
 
K 0

komorokoro

Użytkownik
Witam!!!
Mam pytanie na które ciężko mi znaleźć odpowiedz. Jeżeli ktoś zna odpowiedz to bardzo bym prosił o podani mi jej a mianowicie chodzi mi o najdłuższą serie porażek jakiej kol wiek drużyny MLB w ostatnich 3 sezonach chodzi jeśli ktoś poda z jakiego kol wiek sezonu tez będę wdzieczny! Z góry dzięki za odp. Pozdro
W 2005 r w sierpniu po wygranej 2-1 z OAK zespół Kansas City Royals zakończył najdłuższą od 17 sezonów serię 19 przegranych :wowsdf:

Przed KC serię taką pociągneli gracze Baltimore Orioles w 1988 roku i było 21 przegranych :przeklina:

A najdłuższa seria to 23 mecze Phillies w 1961 or 26 lipca do 20 sierpnia

chyba tyle jakby coś się nie zgadzało proszę poprawic
 
W 0

wasyl90

Użytkownik
Dzięki bardzo za odpowiedz. Myślałem że te serie są trochę krótsze bo ja to MLB interesuje się od 4 dni a zauważyłem że można na niej sporo zarobić. Ż ???? yczę powodzenia w typowaniu i zdobywaniu niezbędnej wiedzy o MLB pozdro
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ciekawostka z wczorajszego meczu 3 pkt zdobyte wałkiem w 7 inningu ,w sumie w tym inningu 5 walked...

[center:2270b3799f]
[/center:2270b3799f]
 
P 0

piotrek7

Użytkownik
witam.

od kilku tygodni gram troszkę... niby na plus ale nic specjalnego. czytam ostatnio dużo na temat MLB i myślę wejść w ten klimat ale mam problem.

jestem na BWIN i na BAH, zarówno na jednym jak i na drugim nie ma wszystkich meczy do obstawiania które się odbywają danego dnia.

znacie buka który wystawia wszystkie mecze??
z góry dzięki.pzdro
 
P 0

piotrek7

Użytkownik
jeszcze jedno pytanko ...
czy jest jakaś stronka gdzie znajdę wszystkie info dotyczące MLB np. kiedy zaczyna/kończy się sezon, daty kilku meczy do przodu, tabela przeciwników danej drużyny na cały sezon (z kim i kiedy) itd.

przeglądałem stronki w dziale linki ale nie znalazłem nic co spełniałoby moje wymagania... jeśli coś przeoczyłem (co jest wielce prawdopodobne) to powiedzcie gdzie tego mam szukać...
 
M 0

michalk1990

Użytkownik
Witam!

Zastanawiam się czy LAA mają teraz o co tak naprawdę walczyć skoro już mają taką przewagę nad innymi drużynami. Czy np. nie zaczną teraz olewać meczy? Jak rozumiem to wejdą z 2/3 miejsca do WS więc i tak będą walczyć z CLE.

Proszę o skorygowanie mojego postu, bo nie do końca wiem jeszcze jak to jest z WS
 
K 0

komorokoro

Użytkownik
Witam!

Zastanawiam się czy LAA mają teraz o co tak naprawdę walczyć skoro już mają taką przewagę nad innymi drużynami. Czy np. nie zaczną teraz olewać meczy? Jak rozumiem to wejdą z 2/3 miejsca do WS więc i tak będą walczyć z CLE.

Proszę o skorygowanie mojego postu, bo nie do końca wiem jeszcze jak to jest z WS
Ja tam się nie znam zbytnio ale
jak LAA może wejść z jakiegoś drugiego czy trzeciego miejsca jeśli prowadzi w dywizji.
A wchodzą 3 zwycięzców dywizji oraz zespół z najlepszym bilansem.

Tak więc LAA teoretycznie musi jeszcze sie napiąć bo do końca około 16 meczy a strata drugiego SEA to 10 spotkań.W sumie czysta matematyka.

I jakby dziś się skonczyła liga to LAA grałoby z NYY a nie CLE.

Jak rozumiem WS to World Series więc i CLE i LAA mają jeszcze długą drogę bo pierw trzeba wygrać Divisional Series a potem League Championship Series i dopiero mamy wielki finał czyli World Series

peace
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
CIN - ?? Cincinnatii , ale in chyba niemaja juz sznas , a komorokoro niewiem czemu miales na mysli CIN.

LAA ma awans w kieszni , dupy niedadzą bo przewaga duża. Eok temu niegrali bo ich A&#39;s wypredzili.
 
K 0

komorokoro

Użytkownik
CIN - ?? Cincinnatii , ale in chyba niemaja juz sznas , a komorokoro niewiem czemu miales na mysli CIN.

LAA ma awans w kieszni , dupy niedadzą bo przewaga duża. Eok temu niegrali bo ich A&#39;s wypredzili.
HEHE czeski błąd już poprawiam :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom