>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
M 0

matrix

Użytkownik
▶ Tytuł mistrza MLB omija Yankees rok za rokiem jednak wysokie podatki nigdy. W tym roku klub NYY będzie musiał zapłacić 26 milionów podatku od luksusu czy jak inni to nazywają podatek solidarnościowy na rzecz mniej zamożnych klubów z ligi.

W ciągu 4 ostatnich lat, Yankees musieli zapłacić za przekroczenie limitów na pensje zawodnicze ponad 97 milionów dolarów. Boston Red Sox który tylko nieznacznie przekroczył w tym roku limit zapłaci tylko około pół miliona podatku solidarnościowego. NYY wydali w tym roku na pensje 40 zawodników 207 milionów dolarów, Boston 137 milionów, a mistrzowie ligi St.Louis 96 milionów. Najmniej na pensje wydali w minionym sezonie Florida Marlins 21 milionów, Tampa Bay 36 milonów i Pittsburgh 43 miliony.
 
K 0

komorokoro

Użytkownik
Treningi treningami ale zadziwia przykładanie się do nich SFGiants Trzeba bedzie miec ich na uwadze choć TOP 8 raczej nie bedzie

Z drugiej strony
Tradycyjnie CWSox totalna olewka treningów :]
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Na stronie http://www.ahandicap.com mozna poczytac ciekawostki ze swiata MLB (mojego autorstwa).
Strona w calosci po polsku, oprocz tego jest mozliwosc zabawy w ranking MLB (niektorzy pewnie kojarza z innych for).
Ciekawostka jest to, ze mozna obstawiac tylko handicapy.

Mozna takze wyrazac swe opinie ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Nie rozumiem dlaczego trener wystawia swojego najlepszego start pitchera jak go potem zmienia na kalekę, który pozwala na 5 runs i 1 HR.Trzeba stawiać na przekór sobie żeby cos wygrać :zy3ou: Sport bardzo fajny ale posunięcia trenerów nie do przewidzenia :;/:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nie rozumiem dlaczego trener wystawia swojego najlepszego start pitchera jak go potem zmienia na kalekę, który pozwala na 5 runs i 1 HR.Trzeba stawiać na przekór sobie żeby cos wygrać :zy3ou: Sport bardzo fajny ale posunięcia trenerów nie do przewidzenia :;/:
Spróbuj go zrozumieć,rzadkością jest ,że start pitczer narzuca we wszystkich inningach.Zawodnicy nie są maszynami,dopadaja ich kontuzje ,przemęczenia.Świeży pitczer nie raz ,nie dwa jest o wiele lepszy niż start pitczer po dokonaniu ponad 100 narzutów.W tym wypadku coach się pomylił...

P.S.Beau weź zrób małą próbę.Piłeczką tenisową spróbuj wykonać na maxa ze 30 rzutów.Opisz czy reka Cię nie boli po tym prostym teściku ?
 
beau 1

beau

Forum VIP
P.S.Beau weź zrób małą próbę.Piłeczką tenisową spróbuj wykonać na maxa ze 30 rzutów.Opisz czy reka Cię nie boli po tym prostym teściku ?
Wiem, że boli.Też prawda z tymi kontuzjami ale mógł wstawić lepszego pitchera a nie jakiegoś żyda Schoeneweisa, który popełnił 5 błedów pozwolił na 5 runów i home runa.Nawet nikogo nie wyautował.
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Jesli chodzi o start pitchera, to wszystko sie zgadza :mrgreen: Ale dziwi mnie jedna zasadnicza rzecz (wiem, ze trenerzy sie myla, ale ta sytuacja wystepuje bardzo czesto)

Start pitcher zostaje zmieniony, trener desygnuje nowego. ERA srednia, ale zawodnik gra bardzo dobrze. Jego druzyna prowadzi (przewaga jest niewielka). W tym momencie nastepuje kolejna zmiana pitchera na duzo gorszego, ktory pozwala rywalom na zdobycie punktow ktore decyduja o zwyciestwie. Czemu ten drugi pitcher, mimo iz dobrze gra, zostaje tak szybko zmieniony :?:
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Bo to sa Relief Pitchers, z ktorych uslug sie korzysta dosc czesto.
O ile SP po meczu dostaje wolne, bo w rotacji jest jeszcze 4 innych.
A RP graja np w co drugim meczu, czasami np kilka pod rzad i dzien wolnego.

Trzeba ludzi oszczedzac ;-)
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Co sie dzieje z matchup&#39;ami na covers.com?? maja jakis problem z serwerem czy co? orientuje sie ktos kiedy to naprawia? albo dajcie linka do jakiejs innej stronki z takimi machup&#39;ami :]
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Panowie wyluzujcie troszeczkę,resztę dyskusji na temat Hernandeza zapraszam Was na PW ,wtedy sobie podyskutujecie.Przypominam nazwy zawodników,klubów piszemy z dużej litery...Wieczorem temat oczyszczę...
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
czy ktos z was zauwazyl co sie dzieje w czerwcu w MLB jesli chodzi o faworytow?
Hmm.. Wedlug mnie nic nadzwyczajnego :grin: Graja tak jak sie mozna spodziewac. Wiekszosc swoich meczy wygrywaja.. Choc z drugiej strony, to kazdy moze miec innych &quot;faworytow&quot; ????

Lekkim wyjatkiem od powyzszego stwierdzenia, jak dla mnie, jest dyspozycja NY Mets. Na ostatnich 13 meczy, maja az 10 porazek :!: Tutaj jednak trzeba wziac pod uwage fakt, ze porazki z takimi druzynami jak Minesota, NY Yankees, LA Dodgers czy Detroit nikomu plamy na honorze nie przynosza. Tym bardziej, ze mecze te, oprocz Minesoty, byly rozgrywane na wyjezdzie :]
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
czy ktos z was zauwazyl co sie dzieje w czerwcu w MLB jesli chodzi o faworytow?
Wiesz jaką mam drużyne w avatarze ?? Zobacza na nich i zminisz zdanie , niechodzi mi o wyniki a o batterów i piczerów , większośc w czerwcu ma AVG powyżej .300. Ordonez , Sheffiled , Granderson , Inge czy chociażby Rodriguez (nie Alex :] )

Staty batterów tej oto drużyny w Czerwcu

Brandon Inge is hitting .373
Placido Polanco .370
Gary Sheffield .369
Omar Infante .343
Curtis Granderson .342
Carlos Guillen .326
Ivan Rodriguez .322
Sean Casey .321.

Dodam że dogonili już Indians w Central AL , a mieli strte już koło 6-7 GB
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom