>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
grzesio 60,3K

grzesio

Forum VIP
Każdy kto choć bardziej zna sie na MLB widzi to co sie dzieje w NL :
East
Mets .547 L4
Phillies .547
West
Ariozna .560
SD .553 +1 W3
Colorado .547 +2 :!::!: W11 :!::!:
Central mimo malej różnicy nie biore pod uwagę ponieważ wg mnie Cubsi to obronią.
Wild Card
SD .553
Mets +1 .547
Phillies +1 .547
Colorado +1 .547
Wszyscy mają nóż na gardle , nawet Ariozna mając 1st w NL West. Od dziś mecz na szczycie Colorado - Arizona , a SD gra z Milwaukee.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Znajomy - zajebiaszczy fan mlb i NYY, podobnie jak ja, miał kiedyś stronkę z archiwami za free, jak jutro go spotkam w szkole i nie zapomnę to zapytam się czy nadal ma ta www.
 
grzesio 60,3K

grzesio

Forum VIP
Dobra , trwa offseason , zespoły polują na grajków i wolnych agentow.
Dziś/wczoraj do Detroit Tigers w ramach trejdu przeszli Miguel Carbera i Dontrelle Wills z Florida a na południe powędrowało aż 4 młodych od Tygrysow A.Miller , M.Rabelo , C.Maybin , E.De la Cruz.
Wczesniej Detroit kupiło od Atlanty SS Edgara Renterie.
Closer Milwaukee Francisco Cordero przeszedł na 4 lata do Cinncinati Reds za 46.000.000 $
Tom Glavine [ponad 300 zwycięstw w karierze] przeszedł na sezon do Atlanty za 8.000.000 $
Tori Hunter [Minnesota Twins] podpisał kontrakt z LAA na 5 lat za 90.000.000 $.
Kazuo Matsui przeszedł z Colorado do Houston na 3 lata i zarobi 16.500.000 $.
Randy Wolf przeszedł do SD Padres.
Jose Gullien z Seattle przeszedł do Kansas City.
Boston Red Sox bardzo interesuje się Johanem Santaną z Minnesoty , jednym z najlepszych piczerow w lidze.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Jakby do &quot;czerwonych skarpet&quot; doszedł Johan Santa no to szykowałby się na kolejny sezon dominator jak się patrzy, w tym sezonie ładnie pocisnęli, zwłaszcza w finałach playoffs... te kwoty za zawodników mnie porażają ????
 
grzesio 60,3K

grzesio

Forum VIP
Kolejne przejścia &#39;&#39;wolnych grajków&#39;&#39; :
SS David Eckstein przeszedł z St.Louis do Toronto za 4.500.500 $ na rok
RP Eric Gagne przeszedł z Bostonu do Milwaukee za 10.000.000 $ na rok
3B A-Rod przedzłużył kontrakt z NYY za 275.000.000 $ na 10 lat
CF Aaron Rowand przeszedł z Philadelphi do San Francisco za 14.000.000 $ na 5 lat
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
LOLL...
Ostatnio nie śledze newsów z MLB. Ale widzę, ze Rod to nadal nr 1 salary będzie.
Ostatnio wychodziło jakoś ponad 22 mln $ na rok. Teraz z tego wychodzi, że 27,5 &quot;baniek&quot; na rok tylko od klubu.
Kiedyś z kolegą się kłóciłem, że nie ma lepiej zarabiającego sportowca w US sports od Roda. Mówie tutaj tylko o kasie z klubu pomijając kontrakty reklamowe itd.
A ten mi poszukał jakąś stronkę i pokazał, że Carter więcej kasy wyciąga.
Choć nie zbadaliśmy rynku NFL.
Ale Alex ładną kasę kosi ????
 
grzesio 60,3K

grzesio

Forum VIP
na ESPN jest salary , A-Rod za sam podpis pewnie troche wezmie , 32 latka i szanse na pobicie watpliwego rekordu w HR Bondsa , wiec mu troche daja $$ na zachete.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom