>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozgrywki kobiece

M 93,8K

michalkin

Użytkownik
Mazinho. No właśnie pytanie odnośnie jutra. Pruszków, który potrafił wygrać z 3 drużyna ligi, rzuca im 82 pkt na mecz z polkowicami handi dodatnie 40+ po 1.67. A 57 pkt po 2.31. Polkowice pewnie poziom zbliżony do arki wiec czy takie handi nie stoi za wysoko?
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Fenerbace - Polkowice +15.5 1.76

Rozumiem ze Fener u siebie,rozumiem ze Fener po wpierdzielu w Polkowicach na jesieni bedzie glodne rewanżu, ale nie ma chyba co przesadzac.Polkowiczanki to nie są ogórki tylko top naszej ligi,zakonczenie rundy jesiennej na niezlym poziomie, m.in ogranie Arki, ponowne zakontraktowanie Wheller przy koncu listopada to tez niezle wzmocnienie.Kesli dziewczyny nie dadza sobie odjechac w 1 odslonach meczu to nie powinno buc tak tragicznie.Mecz na szczycie bo bronimy miejsce liderek w grupie wiec jest o co grac.Biore tez poprawke iz Fener moze przy duzej przewadze odpuscic koncówke.Nasze maja za 3 dni spacerek z Bydgoszcza wiec przed liga chyba nikt tu sie nie bedzie oszczedzał
Jestem w stanie zaryzykowac

I 2ga propozycja to oczywiscie

Gorzów over 67.5 1.53 betclic co jest dla mnie raczej pewnikiem
O gorzowskim zepole bylo juz tu sporo postow wiec nie ma sie co rozwodzic.12-0 w lidze w rundzie jesiennej,podium w tabeli swojej grupy w Eurocup z jedna tylko porazką gdzie mecz byl w hali Galaty do konca na styku mowi samo za siebie.Poki co nasz swietnie skonstruowany jak na ten sezon zespol idzie jak burza.Gernika w grudniu nie wygladala wcale dobrze wiec z tak zgranym,dobrze broniącym zespołem moga miec nielada problem. Z reszta Lointek z grupy wyszly z binansem ledwie 3-3 Duze szanse widze tu dla naszych w pomalowanym,do tego niezla dyspozycja gorzowianek zza luku moze dac ogromną przewagę.Warto tez dodac ze do tej rundy "gorzowska" Allana Smith jest obecnie w eurocupie top performersem jesli chodzi o zdobycze punktowe.Patrzac na to co Gorzow wyprawial w rundzie jesiennej jesli chodzi o zdobycze punktowe w calym przekroju to te 70 pkt powinno byc rzucone.
Small play
Gorzów wygra 6ma lub wiecej 2.50 betclic
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Polkowice - Gorzów 3.15 sts

Moze i jestem niepoprawnym optymistą,ślepo zapatrzony w swoj zespol ale skoro w meczu na szczycie EBLK mam brac "niby" zdecydowane faworytki przetrzebione w dodatku kontuzjami (o tym za chwile) po 1.34 to podziekuje,wole wyzsze kursy i dac lekko na gorzowianki
30!- od tylu spotkan Polkowiczanki nie przegraly na wlasnym parkiecie
13/13 - tak wyglada bilans zwyciestw AZSu z Gorzowa w lidze plus awans do 1/16 eurocup w tym tygodniu
Dlaczego Gorzów- coz juz od meczu z Fener polkowiczanki graja okrojonym skladem
Kontuzje leczą
Sasa Cado, Klaudia Gertchen, Julia Piestrzyńska i Liliana Banaszak. Jakby było tego mało w trakcie ostatniego meczu z Olympiakosem kontuzji dostała Weronika Telenga,ktora w 4q musiala zejsc z boiska i wcale nie jest pewne czy dzisiaj wystąpi.Tak wiec mamy kiepska rotację jesli chodzi o występ polek plus wąską ławkę a jednak te aspekty w naszej lidze sa ważne.Oczywiscie gorzowianki nie maja takze jakiejs wielkiej rotacji ale dziewczyny z s5 sa juz tak zaprawione w boju na szerokie minuty w swoich meczach ze fizycznie powinny to wytrzymac
Gdybym mial szukac czegos na powaznie to raczej jakiegos overa w meczu plus + jakies podniesione handi na Gorzow.Linie na Over sa spore, w 1 meczu w Gorzowie mielismy 141pktoŵ jednak nalezy pamietac ze po ht gorzow przegrywal 11 punktami i po ht nasze ruszyły jak wsciekle w obrone, efektem czego Polkowice rzucily nam po ht w 2 kwartach tylko 24 punkty- slabo jak na mistrzynie,ale nie ma co, magia gorzowskiej hali czyli tzw kocioł czarownic tez robi swoje
Jezeli nie bedzie magicznej 4q jak w Gorzowie to mysle over do klepnięcia.
30.10.22PWSZ Gorzow Wlkp. W - CCC Polkowice W72:69 (15:22, 19:23, 23:15, 15:9)
Azs juz mnie przyzwyczail do przesypania 1 odslon dlatego za drobne mozna spobowac ht BC/ ft AZS- poki co nie widze w ofertach

Z powazniejszych znalazlem takowe tylko w fortunie i sts
Gorzów +10.5 1.42
Over 145,5 1.49- choc tu mam mieszane uczucia bo jesli Polkowiczanki wyjda waskim skladem to w 2 polowie moze po prostu braknac sił
Gorzów +71.5 pkt 1.72 sts

Moze moj krajan sie jeszcze wypowie ale na chwile obecna granie po 1.34 Polkowic dla mnie mija sie z celem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +432
M 71K

mazinho87

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polkowice - Gorzów 3.15 sts

Moze moj krajan sie jeszcze wypowie ale na chwile obecna granie po 1.34 Polkowic dla mnie mija sie z celem.
U mnie podstawowym typem na dziś jest +7.5 Gorzów (sts) 1.70

Tak
jak kolega pisał powyżej - gorzowianki są w doskonałej formie. Wewnątrz drużyny jest tzw. "chemia" i zawodniczki wiedzą, że mogą w tym sezonie dokonać czegoś wielkiego. Oczywiście w drużynie są świetne zawodniczki jak rozgrywająca Allen czy grająca na pozycji "4" - Allana Smith. Te dwie zawodniczki wspomagane są przez Senurek (środkowa dobrze też rzuca "za 3" , czy gracz obwodowy Wadoux. Tak dobrej drużyny w Gorzowie nie było od dawna.
Polkowice ostatnio ma problemy z kontuzjami. Co ciekawe Polkowice u siebie wygrało z Gorzowem...9 ostatnich meczów ligowych z rzędu. Ostatnia wygrana miała miejsce...równo 5 lat temu - 14.01.2018 roku. Mecz na pewno będzie wyrównany, Gorzów do tego meczu podejscie ambicjonalnie, trener MAciejewski bardzo chce wygrać w Polkowicach. Ja idę w bezpieczniejszą opcję z handicapem +7.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Z mojej strony jeszcze w mysl tego co pisalem wcześniej
Small play

Połowa/ cały mecz
Polkowice/Gorzów @ 11 betclic
 
Ostatnia edycja:
R 961

rabatko

Użytkownik
U mnie podstawowym typem na dziś jest +7.5 Gorzów (sts) 1.70

Tak
jak kolega pisał powyżej - gorzowianki są w doskonałej formie. Wewnątrz drużyny jest tzw. "chemia" i zawodniczki wiedzą, że mogą w tym sezonie dokonać czegoś wielkiego. Oczywiście w drużynie są świetne zawodniczki jak rozgrywająca Allen czy grająca na pozycji "4" - Allana Smith. Te dwie zawodniczki wspomagane są przez Senurek (środkowa dobrze też rzuca "za 3" , czy gracz obwodowy Wadoux. Tak dobrej drużyny w Gorzowie nie było od dawna.
Polkowice ostatnio ma problemy z kontuzjami. Co ciekawe Polkowice u siebie wygrało z Gorzowem...9 ostatnich meczów ligowych z rzędu. Ostatnia wygrana miała miejsce...równo 5 lat temu - 14.01.2018 roku. Mecz na pewno będzie wyrównany, Gorzów do tego meczu podejscie ambicjonalnie, trener MAciejewski bardzo chce wygrać w Polkowicach. Ja idę w bezpieczniejszą opcję z handicapem +7.5.
Wystarczy czytać forum i grać odwrotnie!!! 95% jest na +++ zastanawiam się czy analitycy buchmacherscy czytajàcy fora wiedzą już że wszyscy wtopià???a tak kursy leciały na Gorzów w handi!!!!
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
nie wiem czemu kolega się burzy, przecież to są czyjeś przemyślenia dywagacje newsy etc. sam wtopiłem na tym meczu ale ostatnie co bym wieszał psy i tutaj snuł insynuacje zeby grac na odwrót. Gdyby nie tropy użytkowników to czasem bym nie był w stanie grać meczów z różnych lig bo zwyczajnie nie jestem w stanie śledzić itd , a tak to zawsze ktoś chodzi na mecze albo śledzi sport w danym mieście itd i zdarzają się ,,smaczki,,:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +401
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Gorzów- Polonia +21.5 1.80 betclic 84-68

Buzuje sie w bukach i handi pewnie pojdzie w dol.W Gorzowie kontuzjowana jest nasza 1 strzelba,jeszcze wczoraj Alanna Smith byla na zabiegu tlenoterapi w komorze hiperbarycznej.Polonia ma bilans 7-7 ale dziewczyny wcale zle nie graja.Gorzow po wtopie w Izraelu w Eurocupie 1 lutego ma rewanz.Przewaga Izraelek raczej nie do odrobienia wiec trzeba sie skupic na lidze a raczej juz na playoffach.Bez Alanny mysle ten mecz nie bedzie bułka z masłem dla na szych a Polonia na pewno sie postawi bo sa jeszcze w grze o PO.W ostatniej kolejce dziewczyny u siebia dały rade ograć Arke ktora na moje w tym sezonie jest mega przereklamowana - co dobitnie pokazal wczoraj mecz ze Śleża.Na moje w tym naszym meczu handi powinno oscylowac na max linie 14.5 albo i nizej wiec wg mnie mamy niezly prezent od buka.Zawsze mozna poczekac na sklady bo mecz bd live bankowo ale wg mnie Maciejewski w jakim stanie by nie byla Allany dzisiaj nie wystawi i zakladam ze w rewanzu z Izraelem rowniez.
Screenshot_20230129_071135_Facebook.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +671
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Gorzów- Polonia +21.5 1.80 betclic

Buzuje sie w bukach i handi pewnie pojdzie w dol.W Gorzowie kontuzjowana jest nasza 1 strzelba,jeszcze wczoraj Alanna Smith byla na zabiegu tlenoterapi w komorze hiperbarycznej.Polonia ma bilans 7-7 ale dziewczyny wcale zle nie graja.Gorzow po wtopie w Izraelu w Eurocupie 1 lutego ma rewanz.Przewaga Izraelek raczej nie do odrobienia wiec trzeba sie skupic na lidze a raczej juz na playoffach.Bez Alanny mysle ten mecz nie bedzie bułka z masłem dla na szych a Polonia na pewno sie postawi bo sa jeszcze w grze o PO.W ostatniej kolejce dziewczyny u siebia dały rade ograć Arke ktora na moje w tym sezonie jest mega przereklamowana - co dobitnie pokazal wczoraj mecz ze Śleża.Na moje w tym naszym meczu handi powinno oscylowac na max linie 14.5 albo i nizej wiec wg mnie mamy niezly prezent od buka.Zawsze mozna poczekac na sklady bo mecz bd live bankowo ale wg mnie Maciejewski w jakim stanie by nie byla Allany dzisiaj nie wystawi i zakladam ze w rewanzu z Izraelem rowniez.
Pokaż załącznik 26389
Już wycofane
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Pruszków- Gorzów under 152.5.1.81 betclic
under 155.5 sts 1.60


Linia dosc wysoka i bralbym handi ale linie spadly z 37 na 34.Gorzowianki w 1 meczu wygraly 87-41 tyle ze w Gorzowie wtedy 19 pkt rzucila Alanna Smith.Tak jak przewidzialem w rewanzu z Izraelem Allana nie grala i trudno powiedziec czy zagra,ale z racji tego ze dzisiaj mamy ostatni mecz przed przerwa a jak mowi sam trener GW ostatni okres byl dla naszych bardzo trudny i meczacy,to watpie by ja dzisiaj wystawial i forsował dziewczyny na maksa.Pruszkow to cienizna,Polkowice stuknely im -71 ale dziewczyny stawialy sie np takim ekipom jak Ślęża.Dla naszych mecz bedzie raczej spacerkiem ale nie sadze zeby Maciejewski dokręcał tu śrubę od 1 do ostatniej minuty.Podobnie bylo w meczu z Polonia.Do ht dziewczyny zalatwily sprawe a potem byla zabawa.Osobiscie czaje sie na ten mecz live i jesli Gorzów do ht sieknie sporą przewage sprobujemy zlapac moze jakies wyzsze handi.90 pkt dla Gorzowa bardzo mozliwe ale nie sadze by Pruszków wyszedł tu z progu 60 pkt
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Pruszków- Gorzów under 152.5.1.81 betclic
under 155.5 sts 1.60


Linia dosc wysoka i bralbym handi ale linie spadly z 37 na 34.Gorzowianki w 1 meczu wygraly 87-41 tyle ze w Gorzowie wtedy 19 pkt rzucila Alanna Smith.Tak jak przewidzialem w rewanzu z Izraelem Allana nie grala i trudno powiedziec czy zagra,ale z racji tego ze dzisiaj mamy ostatni mecz przed przerwa a jak mowi sam trener GW ostatni okres byl dla naszych bardzo trudny i meczacy,to watpie by ja dzisiaj wystawial i forsował dziewczyny na maksa.Pruszkow to cienizna,Polkowice stuknely im -71 ale dziewczyny stawialy sie np takim ekipom jak Ślęża.Dla naszych mecz bedzie raczej spacerkiem ale nie sadze zeby Maciejewski dokręcał tu śrubę od 1 do ostatniej minuty.Podobnie bylo w meczu z Polonia.Do ht dziewczyny zalatwily sprawe a potem byla zabawa.Osobiscie czaje sie na ten mecz live i jesli Gorzów do ht sieknie sporą przewage sprobujemy zlapac moze jakies wyzsze handi.90 pkt dla Gorzowa bardzo mozliwe ale nie sadze by Pruszków wyszedł tu z progu 60 pkt
Allania zagrała z Izraelkami 9 pkt 9 zb,najsłabszy mecz w sezonie, choć to przyjezdne były mocne
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Esperides Kallitheas [K] - PAOK Thessaloniki [K]

PAOK +4.5 1.66
PAOK 2 2.28

Esperides ma problemy kadrowe oraz finansowe gdyż nie otrzymali dotacji przez problemy związane z rejestracją, bankructwo zaczyna poważnie zagrażać. PAOK jest bardzo doświadczoną drużyną, i nie wyobrażam sobie żeby nie wykorzystali szansy na wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Allania zagrała z Izraelkami 9 pkt 9 zb,najsłabszy mecz w sezonie, choć to przyjezdne były mocne
Fakt moje niedopatrzenie..Z braku czasu po wyniku patrzac zalozylem ze nie grała.Nie zmienia to faktu ze przy tym co reprezentuje Pruszków linia wg mnie i tak jest wysoka, a i wcale nie wiadomo czy jej uraz stawu skokowego jest na 100% wyleczony
 
Ostatnia edycja:
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Esperides Kallitheas [K] - PAOK Thessaloniki [K]

PAOK +4.5 1.66
PAOK 2 2.28

Esperides ma problemy kadrowe oraz finansowe gdyż nie otrzymali dotacji przez problemy związane z rejestracją, bankructwo zaczyna poważnie zagrażać. PAOK jest bardzo doświadczoną drużyną, i nie wyobrażam sobie żeby nie wykorzystali szansy na wygraną.
Czy to jest pewne info podparte jakimiś konkretnymi absencjami? Czy jak bardzo często tu bywa,wrzutka z d.... ?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
informacje w necie nie kosztuja to ciezko cokolwiek poszukac na ten temat?
minuta szukania i wiele stron informuje:

"Big financial problems are coming for the team. All teams will receive a subsidy of 72.000 euros from the taxation of the bet in Greece until Monday. The home team will not receive this money because there was a problem with the team's registry!! Bankruptcy is coming.."
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
informacje w necie nie kosztuja to ciezko cokolwiek poszukac na ten temat?
minuta szukania i wiele stron informuje:

"Big financial problems are coming for the team. All teams will receive a subsidy of 72.000 euros from the taxation of the bet in Greece until Monday. The home team will not receive this money because there was a problem with the team's registry!! Bankruptcy is coming.."
Czy umiesz czytać ze zrozumieniem? Chodziło mi ile jest absencji u gospodyń? Problemy finansowe to jedno a braki kadrowe to drugie!
22-9... dla gospodyń,to właśnie są takie info z dupy ...
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czy to jest pewne info podparte jakimiś konkretnymi absencjami? Czy jak bardzo często tu bywa,wrzutka z d.... ?
W meczu z Hesperides Kallithea Chrysa Kilazidou napisał na oficjalnej stronie Stowarzyszenia, acpaok.gr:

„Jutro gramy przeciwko Esperides, bardzo dobrej drużynie, zwłaszcza u siebie. Pracowaliśmy przez cały tydzień i chociaż mamy pewne problemy z kontuzjami, postaramy się dać z siebie 100%, aby wygrać.

to info ze strony Paoku, nie zagłębiam się kto nie gra, ale warto sprawdzić obie strony czy nie mają problemów.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Czy umiesz czytać ze zrozumieniem? Chodziło mi ile jest absencji u gospodyń? Problemy finansowe to jedno a braki kadrowe to drugie!
22-9... dla gospodyń,to właśnie są takie info z dupy ...
Koszykówka kobieca rządzi się swoimi prawami, każdy co trochę dłużej interesuje się sportem powinien o tym wiedzieć, czasami najlepsze
Czy umiesz czytać ze zrozumieniem? Chodziło mi ile jest absencji u gospodyń? Problemy finansowe to jedno a braki kadrowe to drugie!
22-9... dla gospodyń,to właśnie są takie info z dupy ...
Kolego, to koszykówka kobieca, jeśli choć trochę interesujesz się sportem powinieneś wiedzieć że w przypadku kobiet jedna kwarta potrafi zmienić wszystko, mecz nadal trwa.
 
Do góry Bottom