>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozgrywki kobiece

M 94K

michalkin

Użytkownik
Oczywiscie i to typ do gry za 9/10 wolnej stawki. Bydgoszcz wystawia same juniorki - tam się skończy totalnym blamażem i z 110/120 do 30/40.

A jakiś buk ma handicapy na to spotkanie?
Post automatycznie złączony:


AZS Lublin 2 połowa - 14.5 1.96 10/10 (fortuna)

Tutaj fortuna wystawiłą handi na sama 2 połowe. Takie -14.5 jak Bydgoszcz wystawia same juniorki, ktore nie mają żadnego doświadczenia zostanie pokryte przez 4-6 minut 3ciej kwarty. Grajcie to póki tego nie ściągną.
Handi - 30.5 za 1.95
 
M 0

mym

Użytkownik
Przejrzałem większość polskich buków i wszędzie pozdejmowali wszystkie u/o i handi.

Będzie gdzieś w ogóle można obejrzeć ten mecz?
 
M 72,5K

mazinho87

Użytkownik
M mazinho87 z tym 110/120 - 30/40 to grubo odpłynąłeś
Dlaczego grubo? Realna ocena siły totalnych rezerw/juniorek Bydgoszczy, które dziś grają bez wszystkich zagranicznych i seniorek (poza Wieczyńską). Zobacz sobie strone wczesniej kadrę Basketu25 i odejmij jeszcze nazwiska Pyki oraz Zasady, które dziś też nie zagrają.

Jestem ciekaw czy za godzinę z małym "hakiem" sts czy fortuna wystawi ten mecz na live.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Pytanie brzmi czy jeżeli zagram handicap za 9/10 all in środków przeznaczonych na grę to czy mi zwrócisz to kwotę w razie niepowodzenia. Bo w razie powodzenia mogę Tobie przelać 1/3 wygranej.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
przecież te rozgrywki kobiece to żart, nie oglądałem tego ale z tego co widze po statach to raczej nie ma sensu grać underdogów, bo cobyniebyło szybciej wejdzie handicap ujemny - 25 pkt niż cokolwiek na underdoga, zwłaszcza jak nie maja zawodniczek zza granicy , to są grube blow outy :)
 
M 72,5K

mazinho87

Użytkownik
M mazinho87 wiadomo jak wygląda sytuacja na najbliższą kolejkę w Bydgoszczy? Warto grać przeciwko nim jakieś wysokie handicapy?
Nie dowiadywałem się aż tak dokładnie. Jednak z tego co ostatnio widziałem - grać już może Karina Michałek. Nie wiem co z Martyną Pyką. Raczej jedna z tej dwójki zagra - ze wskazaniem na Michałek. Co nie zmienia faktu, że sytuacja Bydzi do meczu z Arką Gdynia nie będzie dużo lepsza.
 
K 0

klos4

Użytkownik
Nie dowiadywałem się aż tak dokładnie. Jednak z tego co ostatnio widziałem - grać już może Karina Michałek. Nie wiem co z Martyną Pyką. Raczej jedna z tej dwójki zagra - ze wskazaniem na Michałek. Co nie zmienia faktu, że sytuacja Bydzi do meczu z Arką Gdynia nie będzie dużo lepsza.
zatem czy warto wchodzić w handicapy -44,5 pkt? dzięki za odpowiedź
 
M 72,5K

mazinho87

Użytkownik
Bydgoszczanki nadal bez podstawowych seniorek - Michałek i Pyki. Do tego kontuzji najlepszej środkowej - Krupy. Do składu wraca młoda Zasada, ale tylko ona + Wieczyńska i Sobiech prezentują jakiekolwiek umiejętnosci. Skład wspomagany będzie dwiema 16latkami.

Ktoś pisał, że Gdynia może odpuscić..Tylko w składzie Gdyni nie ma niedoświadczonych, młodych graczy. Każda zawodniczka z ławki nie zaniży poziomu (jak to miało miejsce w Lublinie) i tutaj może dojść do pogromu.

Tego meczu w ofercie nigdzie nie ma, ale jak pojawi się w ofercie na live (nawet do -60) możecie to spokojnie mocniej pograć.

Start meczu za 40 minut - o 13nastej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +666
M 72,5K

mazinho87

Użytkownik
ruski i pinnacle mają handi na poziomie 56,5
Takie handi jest spokojnie do gry. Bydgoszcz pojechała tak na prawdę w trzy zawodniczki do gry. Jak analizowalem ławkę Gdynii - nie ma tam niedoświadczonych młodych koszykarek (takie były 3 w Lublinie) i niestety tu się skończy TOTALNYM pogromem i blamażem, nawet w okolice 80 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Takie handi jest spokojnie do gry. Bydgoszcz pojechała tak na prawdę w trzy zawodniczki do gry. Jak analizowalem ławkę Gdynii - nie ma tam niedoświadczonych młodych koszykarek (takie były 3 w Lublinie) i niestety tu się skończy TOTALNYM pogromem i blamażem, nawet w okolice 80 punktów.
:) ja to napisałem w formie ciekawostki, bo kursy są :) póki co na 2 lecą (bez znaczenia). Wynik mnie nie interesuje lubię sobie kursy i handicapy w takich meczach poobserwować i to jak się bukmacherzy zachowują :)

1672486449557.png
 
Do góry Bottom