>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Właśnie o tym mówię, gdyby był ustawiony zamek to możliwe, że ta koncentracja byłaby utrzymana i Mińsk by nie dał rady. Ryga już mnie drugi raz tak w ostatnim czasie załatwiła, nie tak dawno podobnie z Czerepowcem
Dla nich i tak bez konsekwencji bo 2 pkt zostały w Rydze, strefa PO już blisko
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zapominamy o wczorajszej porażce i jedziemy dalej. Kursy na dzisiejsze zdarzenia bardzo mi się podobają. Ciekawie wygląda rywalizacja H2H Dynama i Spartaka. Dziewięć ostatnich spotkań między tymi zespołami zakończyło sie zwycięstwem Czerwonych. Tak jak Dynamo ma patent na Jokerit, tak samo Spartak ma sposób na Dynamo. Warto dodać, że aż siedem z wyżej wspomnianych dziwięciu spotkań zakończyło sie wygraną Spartaka w czasie regulaminowym. Goście zagrali ostatnio niezły mecz z Czerepowcem wcześniej pokonując wysoko Torpedo. Dynamo natomiast przystąpi do derbów po dwóch porażkach z SKA i Czerepowcem. Wydaje mi się że szanse powodzenia są duże więc ryzykuje win Spartaka.
Spartak OT @2,33 Fortuna ⛔⛔⛔

Po ostatnim spotkaniu Podolska nie mogę przejść obojętnie obok tak wysokiego kursu na Sewierstal. Wysoka porażka z Torpedo które powoli wychodzi z kryzysu mówi sama za siebie. Nie wiem co się stało z drużyną Podolska - grając przyzwoity hokej - nagle zagrali fatalne spotkanie. Może dopadła ich zadyszka wywołana chęcią utrzymania się w pierwszej ósemce? Przekonamy się wieczorem. Tymczasem stawiam na gości dlatego, że mimo ostatniej porażki ze Spartakiem (gdzie zagrali dobrze) ich styl gry przekonuje mnie bardziej niż gospodarzy.
Czerepowiec OT @3,10 Fortuna ⛔⛔⛔

Obydwa zakłady dosyć ryzykowne, jeśli komuś chodzi po głowie AKO to można użyć bezpieczniejszej opcji z remisem lub handi. Na razie tyle ode mnie, jeśli będę na siłach po nocnej zmianie to może napiszę kilka słów na temat pozostałych spotkań, bo dzisiaj wszystkie cztery mecze są bardzo, bardzo ciekawe. Pozdrawiam!
 
adel610 20

adel610

Użytkownik
Popieram kolegę wyżej :-D:-D
Strasznie mnie korci by zagrać nawet czysto Avto, Spartaka i Czerepowca.
Jednak dla spokojnego kuponu i czystego zysku zagram tak :
Avto 1 1.79✅
Spartak +1.5 1.62⛔
Czerepowiec +1.5 1.66✅
Ako 4.81⛔
LVBet
Kursy zacne a jeszcze lepsze na typy czyste. Na 2 kuponie gram te drużyny czysto kurs ponad 20 był bodajże i jak ktoś chce może próbować :-D
Avto 1.79✅
Czerepowiec 3.8⛔
Spartak 3.05⛔
Ako 21.09⛔
Dodam też że Jokerit ostatnio nie pokazuje się z dobrej strony za to Nowogród przy odrobinie szczęścia też może to ugrać. Myślę że Jokerit u siebie już nie jest taki mocny jak kilka miesięcy temu ;-)
Ryzykowne solo na Nowogród 5.4 można grać z podpórka kurs i tak wysoki ;-)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dodam też że Jokerit ostatnio nie pokazuje się z dobrej strony za to Nowogród przy odrobinie szczęścia też może to ugrać. Myślę że Jokerit u siebie już nie jest taki mocny jak kilka miesięcy temu ;-)
Ryzykowne solo na Nowogród 5.4 można grać z podpórka kurs i tak wysoki ;-)
Coś w stronę Nowogrodu też można zaryzykować, bo tak jak mówisz - Jokerit nie jest w najlepszej formie i przy odrobinie szczęścia... kto wie. Nowogród w Helsinkach wygrał jedynie jeden raz, więc może dzisiaj wykorzystają słabszą dyspozycję Finów i powtórzą ten wyczyn.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Coś w stronę Nowogrodu też można zaryzykować, bo tak jak mówisz - Jokerit nie jest w najlepszej formie i przy odrobinie szczęścia... kto wie. Nowogród w Helsinkach wygrał jedynie jeden raz, więc może dzisiaj wykorzystają słabszą dyspozycję Finów i powtórzą ten wyczyn.
Ja próbuję z KHL opcję :
Jokerit - Niżny Nowogród 2 - plus 1,5 - 2.03 - fortuna
Głównym argumentem słabsza forma finów. Raczej pewna czwórka w tabeli. Awans możliwy max o oczko, ale Loko gra teraz taki hokej, że o to będzie trudno. Co do gości PO prawie w kieszeni, ale żeby utrzymać 7 trzeba będzie zaangażować jeszcze trochę sił. Mają już skalpy w postaci chociażby Avto. Ostatnio przerwana zła passa. Może teraz nadejdą trochę lepsze dni :p
 
mark1973 791,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To ja może wsadze kij w mrowisko czesciowo, bo troche mi sie te mecze rozkminiało i duze kursy kusza , ale do rzeczy
Jokerit-Torpedo (4-2)
Helsinki nie moga zaskoczyc od kilku meczy, gra jest szarpana sa lekkie przestoje, ale jest tez dominacja i panownie nad krązkiem, kiedys musza odpalic, z kazaniem było blisko ale widomo to klasowy zespół, Torpedo jak ktos ogladał to wie, ze Spartakiem łomot i sie odgryzli Vitjazowi, który wg mnie ma lekki dolek bo ta seria wygranych musiala sie skonczyc . Dzis tak naprawde zobaczymy na ile sie poprawila gra NN, zobaczymy czy B Brust wyjmie wszystko( wg mnie nie da rady dzis). A klauny bedą dzis zapierniczac bo od 4 meczy u siebie ciagle tyły, kibice az wrza a i sami gracze mówia ze postaraja sie odwrocic tendencje a potencjał jest tylko musza odpalic , ja licze ze dzis, ja bedzie zobaczymy.
Jokerit RT kurs 1,47 do ako✅✅✅
Jokerit i over 4,5 kurs 1,98✅✅✅
Vitjaz- Cherepowiec (5-3)
Zgadzam sie z kolegą rasijskij co do typu , wg mnie Vitjaz wpadnie w dolek 2, 3 meczy a mecz z Torpedo to potwierdził, gracze Razina sa bardzo zmotywowani a gra w koncu( szkodsa ze teraz ) wyglada dobrze i skutecznie , mecz ze Spartakiem przy dobrych wiatrach mógł sie skonczyc odwrotnie, wiec licze ze z Vitjazem powalcza o zwyciestwo:
Severstal plus 1,5 kurs 1,62 do ako⛔⛔⛔
Severstal z x kurs 2,13 solo⛔⛔⛔
Neftehimik-Avto (0-3) niestety zagrane moze na siłe
Tu długo myslałem jak to ugryźć. Napewno u Wilków juz zaczyna byc znac reke Butsajewa, który ma zupełnie inny styl niz Nazarow, najwaznuejszy difens, a reszta w zaleznosci od przeciwnika, w mecach z Jokeritem i Sochi bardzo dobrze wygladała defensywa, co ułtwiło zadanie miedzy słupkami Jezowowi, wiec dzis napewno dbałosć o defensywe bedzi równie duza. Avto z kolei to taki przyczajony tygrys, nie rzucajac sie na przeciwnika, punktuje i stara sie z czasem narzucic wlasny styl gry. Powiem tak, spodziewam sie dosc wyrownanego pojedynku i licze ze Wilki, które maja jeszcze matematyczne szanse na PO nie odpuscza i zawalczą
Niznekamsk plus 1,5 kurs 1,55⛔⛔⛔
D.Moskwa-Spartak (3-1)
W debach wszystko sie moze , ja ide w strone gospodarzy, bo mysle ze trener Krikunow odpowiednio ustawi gre , mimo ze nie bedzie łatwo to liderzy Kagarlicki z Szipasziowem zrobia swoje, pociagna reszte zespołu i wygra Dynamo ,
Dynamo z x kurs 1,35✅✅✅
ako 4,95 fortuna⛔⛔⛔
 
mark1973 791,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis handikapy nie zdały egazminu, Wili troche moze na siłe wziołem ale i tak kupon by połozył Czerepowiec
Na jutro sprobuje złozyc poranny dubel
Amur-Ufa
Jutro na stare śmieci wraca Metsola, zapewne kibice zgotuja mu miłe przywitanie, bronił barw Amura prze pełne 3 sezony , z nim Amur awansował do PO i napsuł krwi najlepszym, jutro szykuje sie wielki powrót, ale sentymentów nie bedzie, Juha z pewnosci pokaze na co go stac, Saławat w formie z kolei Amur z kontuzjami graczy zadaniowych, potencjału nie ma co porównywać, Ufa w kazdej formacji ma przewage i jakosc, mimo ze seria przegranych gospodarzy sie ciagnie to nie sadze zeby jutro dobiegła konca
Ufa ml kurs 1,52
Ufa RT kurs 1,9
Admirał - Sibir
Jezeli Sybiracy mysla jeszcze o PO ( a wiem ze tak jest) to jutro mus win, strata punktów we Władywostoku moze przesadzic definitywnie o tym ze to koniec marzen o przedłuzeniu sezonu. Mecz rozgrywany wczoraj miedzy tymi ekipami zakonczył sie wygraną Admirała 4-2, ale jedna rzecz zwraca uwage, a minowicie skutecznosc a w zasadzie jej brak w PP, udało sie strzelic z tego elementu dopiero za osmym razem i to w zasadzie jak juz było po herbacie, jutro spodziewam sie rehabilitacji Sibiru i wiekszej skutecznosci
Sibir z x kurs 1,5
Sibir ml kurs 1,83
ako nizszych kursów 2,28
ako wyzszych 3,48
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Takie pytanie do specjalistów od KHL, jutro pierwsze spotkania już o 8. Tak sobie myślę o Nowosybirsku, kurs wygląda ciekawie, ostatnio porażka z Admirałem, czy można liczyć na to, że się odgryzą tym razem? Jakieś opinie na temat tego spotkania, Sibir jeszcze chyba walczy o PO, choć bardziej teoretycznie, ktoś coś wie o nastrojach w ekipie? Pomyślałem o takich zakładach:
Sibir RT @2,38✅
Sibir/+4,5 @3,6✅
Sibir -1,5 @3,5✅
O widzę, że mark1973 już poruszył to spotkanie, jeszcze myślałem o Red Star, kilka porażek z rzędu teoretycznie PO nadal w zasięgu, natomiast Omsk potrafi zaskoczyć ostatnio w negatywnym kierunku. Z drugiej strony ma o co walczyć, bo w tabeli zrobił się ścisk.
Na spotkanie Ufy zwróciłem uwagi i tak się zastanawiałem czy goście jeszcze mogą coś zmienić w swojej sytuacji przez PO?
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Takie pytanie do specjalistów od KHL, jutro pierwsze spotkania już o 8. Tak sobie myślę o Nowosybirsku, kurs wygląda ciekawie, ostatnio porażka z Admirałem, czy można liczyć na to, że się odgryzą tym razem?
Ja jeszcze nie jestem pewien, ale najprawdopodobniej jutro odpuszczę, bo widocznie dopadł mnie spadek formy, ale jeśli coś się zmieni to na pewno nie zagram nic w kierunku Nowosybirska. Ich gra z Admirałami nie wyglądała najlepiej. Co najmniej dwie bramki zawaliła obrona - strasznie spóźniona momentami, brak koncentracji też im dolega. Natomiast Władywostok miał ciekawe momenty, dobre tempo - jak na outsidera zagrali bardzo fajny mecz. Skoro Admirał mógł ograć w taki sposób gości ostatnio to dlaczego nie mógł by tego powtórzyć jutro? Atut własnej hali i wysokie morale po kontynuacji zwycięskiej serii może jutro zaważyć na korzyść gospodarzy. Dodam, że władze ligi chcą się pozbyć słabych drużyn a Władywostok był nie jednokrotnie wymieniany jako kandydat do spadku więc motywacja też jest po ich stronie (myślę, że widmo spadku zadziałało w ich przypadku tak jak na Severstal). Tak moje zdanie na temat tego spotkania. Jeśli miał bym grać to chyba zdecydował bym się na Władywostok.
EDIT// Jeśli chodzi o mecz Amur - Ufa to wiadomo, że lepsza jakość u gości, ale jeśli spojrzymy na H2H to Amur w pięciu ostatnich spotkaniach czterokrotnie ogrywał Salavat. Tym razem ponownie będą zmotywowani chęcią przerwania bardzo złej passy, a zespół gości raczej nic już nie ugra jeśli chodzi o pozycję w tabeli. Jeśli nie stanie się kataklizm to także niżej nie spadną. Może trener da szansę młodym? Ciężko powiedzieć, ale także bym zrezygnował z tego meczu.
Może za &quot;drobniaki&quot; spróbuję coś odwrotnego niż Mark1973:
Amur lub remis @1,95✅✅✅
Admirał OT @1,94⛔⛔⛔
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 791,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Na spotkanie Ufy zwróciłem uwagi i tak się zastanawiałem czy goście jeszcze mogą coś zmienić w swojej sytuacji przez PO?
Ufa , juz nie pogorszy ani raczej nie poprawi swojej pozycji przed PO, musialo by sie wiele wydarzyc z czolowce by tak sie stalo, ale nie o to chodzi wladzom Salawata, po zmianie na kierowniczych stolach sa oczekiwania co dobiezacych wynikowi jak najlepszego przygotowania do PO, rusza z pozycji 6 a na kogo trafią ten bedzie mial z nimi bardzo ciezką przeprawe, to zespol zbudowany od bramki a wiemy na co stac Metsole, o reszcie bede sie rozwodzil przed PO bo tak jak kazdy i ja mam juz swoje przemyslenia na ten temat, czekam az wylaruje sie sklad osemek , pary i jakies ciekawe oferty kursowe. CO do jutrzejszego meczu to wlasnie przyjazd Metsoli sciagnie na trybuny wielu kibicow, bo zaskarbił sobie ich serca, ale tez sadze ze stanie na wysokosci zadania i pokaze kawał dobrego hokeja
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Skoro zdania są podzielone to spróbuje pograć to co pomyślałem idąc za przeczuciem, ale zmniejsze stawki. Ten kierunek Amura✅ mnie też ciągnie i coś trzeba będzie zagrać, żeby potem nie żałować. Ekipa rzeczywiście na dnie, czy im nie grozi wykluczenie z KHL, przy takim poziomie sportowym jaki obecnie prezentują? Skoro władze ligi chcą ją okroić to zmierzają ku ograniczeniu liczby spotkań, po tym jak w tym sezonie ją zwiększyli czy chcą większej ilości spotkań między mocnymi ekipami? KHL miała stać się chyba pewną formą konkurencji dla NHL ściągając ekipy z różnych krajów, jednak chyba ten projekt nie do końca się udał i liga zamiast się rozwijać to nieco się zwija zamykając w gronie mocnych ekip, natomiast sportowo nadal dalekich do ekip NHL. Nie jestem tak mocno zaangażowany we wszystkie newsy dotyczące KHL, tak wiec nie wiem do końca jak włodarze ligi by widzieli jej dalsze funkcjonowanie. Może Koledzy coś więcej na ten temat?
 
adel610 20

adel610

Użytkownik
Co do Sybira to jak już kiedyś pisałem, są dobra drużyna ale wydaje mi że głównie u siebie. Sybir odpuszczam. Ufe też sobie daruje choć tak jak przedmówcy piszą, niby Ufa ale.... Jeśli ktoś chce koniecznie grać ten mecz to byłbym w kierunku Ufy bardziej nastawiony.
Jeśli chodzi o mecze z 8 rano to zagram Omsk.
Być może będzie underowy mecz, być może ugraja go mała przewaga albo szczęście im dopisze ale gdzieś czuje ze to oni zarobią 3 pkt.✅
A z typów na jutro dam tylko jeden mecz.
CSKA - Astana
Astana +1.5 2.14✅
LVBet
Trochę nie rozumiem kursu na astane. Ja wiem że to CSKA że dobrze grają, ale czy to z kursem nie lekka przesada. Astana nie ma 20pkt i nie gra jakieś wielkiej patologii. Szkoda żeby taki kurs mógł przejść bokiem. Kurs na astane około 7zl to tak prawie jak by z Bratysława grali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Skoro władze ligi chcą ją okroić to zmierzają ku ograniczeniu liczby spotkań, po tym jak w tym sezonie ją zwiększyli czy chcą większej ilości spotkań między mocnymi ekipami?
Władze ligi zamierzają &quot;pozbyć&quot; się słabych ekip, ale prawdopodobnie będą starać się dołączyć do KHL inne zespoły. Czytałem już różne wersje i spekulacje. Może będzie to jakaś ekipa z VHL? Słyszałem o klubach szwedzkich, norweskich, a wczoraj nawet o rozmowach z klubem z Francji (choć nie pamiętam którym).
Jeśli chodzi o mecze z 8 rano to zagram Omsk.
Jeśli chodzi o spotkania poranne to też szedł bym w ich kierunku ✅, bo muszą punktować, żeby utrzymać miejsce wicelidera - mają tylko punkt przewagi nad trzecim Kazaniem, ale aż trzy spotkania rozegrane więcej od Barsów.
Między CSKA i SKA rozegra się walka o pierwsze miejsce więc Astanę można próbować, ale +1,5 może nie wystarczyć, ale +2,5 do jakiegoś AKO za około @1,50 chyba odpowiednie.
Skoro zdania są podzielone to spróbuje pograć to co pomyślałem idąc za przeczuciem, ale zmniejsze stawki
Dobra myśl - trzeba ufać samemu sobie. Co do podzielonych zdań to rzadko się zdarza, ale fajnie że rozwinęła się dyskusja. Co do typów to życzę wszystkim powodzenia, bo chociaż pisałem co nie co to sam dzisiaj nic nie gram oprócz wyżej wymienionych dwóch spotkań za drobniaki. Pozdrawiam!
 
mark1973 791,8K

mark1973

Znawca - Hokej
I napewno nie przejde obojetnie obok meczu:
CSKA-Astana (2-5)
Kazachowie to niewatpliwie czarny koń rozgrywek(wiem ze sie powtarzam), traner Skabelka ma do dyspozycji ciekawych graczy zza oceanu, Frattin, Valk, Petterson, Cormier, Blacker , Svedberg, to zwodnicy którzy grali w dobrych klubach północnej ameryki i w NHL, wiec nie moze dziwic win nad Magnitką i podjecie walki z SKA( szkada nieuznanego golna na 1-2). Dzisiaj wg tez podejma walke, CSKA to troche inny styl niz SKA, to taki cichy zabójca, ktory punktuje słabe strony rywala, jednak mozna ich pokonac co pokazało Loko. Trzeba im oddac to ze z kilku ostatnich lat to w tym roku maja wg mnie najmocniejszy zespół i juz ograny bo po szumnych transferach z ubiegłego sezonu gdzie wszyscy przepowiadali im zdobycie Gagarina ten zespoł okrzepł, formacje sie zgrały i jeszcze zostały wzmocnione. Dzis zetra sie troche dwa inne style gry, ten mecz treba obejrzec, bo kto wie czy Kazachowie nie zamieszaja na wschodzie, jezeli przeskoczą Omsk to startuja z drugiego miejsca i maja przewage lodu az do finalu a tam wszystko mozliwe, no i na ławce trenerskiej maja dobrego stratega. Wg forma tez jest. Absolutnie nie lekcewaze CSKA bo dla mnie to cały czas główny kandydat do Gagarina ale licze ze kazachowie spróbuja urwac punkt liderowi rozgrywek. Aze do tego kursy smaczne to juz tym bardziej cos trzeba grac w tym kierunku
Astana z x kurs 2,96( aj a byl na dzien dobry w okolicach 4)✅✅✅
Astana plus 1,5 kurs 2,11✅✅✅
Astana minus 1,5 kurs 12,5✅✅✅
Taki kurs solo wchodzi moze 2x na sezon, ale ryzyko sie oplaciło
EDIT: A Ufa grajac dwie pierwsze tercje na stojaco chce wygrac mecz???? Panowie ruszcie tyłki bo sam Metsola wam meczy nie wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
mark1973 791,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To moze jeszcze Ryge weźmiemy na tapete, bo jak maja wojskowi dziś poleciec to w komplecie, ot taka zmowa ????
20 grudnia 2018 te zespoły spotkały sie w Petersburgu i po 60 min był remis, a zwycieskiego gola w dogrywce strzelił dobrze dysponowany tego dnia Videll( ustrzelił hattricka w tym meczu). Ryga walczo o pierwsze PO w KHL i jak spojrzec na historie meczy to wcale źle to nie wyglada( nawet 10 lat temu wyelominowała w PO ekipe SKA , ale to inne czasy) szczegónie ostatnio. Z pewnoscia gra w obronie to bedzie nr 1 dzis dla Rygi , jak długo sie uda utrzymac dobry reultat tak szanse na punkt lub punkty beda wieksze
Ryga z x kurs 3,8⛔⛔⛔
Ryga plus 1,5 kurs 2,6⛔⛔⛔
Ryga win kurs 6,1⛔⛔⛔
Niestety ryzyko sie nie opłaciło ale nie mam niedosytu
Oba typy ryzykowne, ale takie kursy to rzadko sei zdarzaja a Łotysze maja najlepszy zespól od kilku sezonow, wiec trza ryzykowac by póxniej niemowic a mogłem zagrać
 
adel610 20

adel610

Użytkownik
Astana :-D
Szkoda, że nie zagralem czysto albo chociaż z x jak pisał Mark ;-) ale bramki siadły i kurs też ok. Sybir jednak odegrał się i bardzo dobrze bo ich lubię i życzę sukcesów. Oglądał ktoś Ufe ? Nie miałem okazji a jestem ciekaw co się tam stało :-D
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja oglądałem Salavat i mecz przebiegał tak jak się spodziewałem. Amur zmotywowany przerwaniem serii porażek - do tego niekorzystny bilans Ufy z zespołem z Chabarowska. Widocznie ekipa gospodarzy ma patent na gości. Ekipa Salavatu jakby z brakiem koncentracji. Metsola zagrał niezły mecz ale conajmniej jedną bramkę zawalił. Natomiast goalie przeciwnej drużyny - Langhammer - zagrał dobre spotkanie. Amur mimo braku &quot;zadaniowców&quot; radził sobie na lodzie wręcz wyśmienicie. Mecz mógł się skończyć bardziej srogim laniem niz 3:0. Generalnie mecz był przyjemny dla oka i polecam w wolnym czasie zobaczyć skrót lub powtórkę.
 
mark1973 791,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis nie proste mecze i podchwytliwe ale tak juz bedzie do PO. Z trzech wybieram dwa i ide w odwrocenie serii z tego sezonu. Tak sie zlozylo ze Avto ma patent na Magnitke. Pokonali ich w Magnitogorsku jak byli w gazie a rewanż mimo wyrównanego pojedynku sie nie udal. Dzis Avto to nie ta moc co na poczatku sezonu a Magnitka poukladana i wzmocniona. Liczę na rewanz
Magnitka win ml kurs 1.75✅✅✅
I drugi mecz z podobnego gatunku. Sochi ma patent na Loko, tez dwa zwyciestwa październik i listopad, tyle ze Loko juz okrzepło, mlodzi sie ograli liderzy tez staja na wysokości zadania, forma jest co mowia wyniki ida w rewanz
Loko RT kurs 1.7✅✅✅
Ako 2.98 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Weekend minął. Głowa odpoczęła od hokeja. Umysł się zresetował (mam nadzieję), więc próbujemy przerwać złą passę. Na dzisiaj dwa duble. Zaczynamy od &quot;Daleko-wschodnich derbów&quot;. Pojedynek ligowych outsiderów z których ani jedna ani druga drużyna nie ma szans na grę w PO więc mecz można uznać za taki z gatunku &quot;o pietruszkę&quot;, ale derby to derby - poza tym nie widać, żeby któraś z ekip odpuszczała ostatnie mecze i myślę, że tym razem będzie podobnie. Dzisiaj idę w kierunku gospodarzy mimo bardzo dobrej postawy Amura w spotkaniu z Ufą, która zagrała trochę &quot;niemrawo&quot;. Admirał radzi sobie ostatnio bardzo dobrze. Trzy zwycięstwa w ostatnich pięciu spotkaniach z takimi drużynami jak Omsk, Nowosybirsk czy Jokerit. Jednak głównym powodem dla którego gram w kierunku gospodarzy jest H2H - w ciągu ostatnich pięciu lat Amur na terenie Admirałów wygrał jedynie dwa razy (na 15 spotkań). Gospodarze są w dobrej formie. Mimo ostatniej przegranej z Nowosybirskiem nie zagrali złego spotkania i dzisiaj są w stanie ograć gości.
W kolejnym meczu liczę na to, że drużyna z Czerepowca weźmie rewanż na Podolsku i zgarnie dwa punkty. Ekipa gospodarzy na pewno będzie mocno zmotywowana żeby tego dokonać biorąc okoliczności ostatniej porażki, gdzie prowadząc 3:0 do połowy spotkania dali się ostatecznie ograć 3:5. Oba zespoły są ostatnio w dobrej formie i spodziewam się meczu na styku. Mimo, że goście walczą o utrzymanie się w strefie PO idę w kierunku gospodarzy - chęć odegrania się to bardzo duża motywacja.
Admirał OT @1,81⛔⛔⛔
Czerepowiec lub remis @1,68✅✅✅
AKO @3,04 Unibet⛔⛔⛔

W spotkaniu między Omskiem a Kunlunem liczę na podobny rezultat jak w ostatnim meczu, gdzie Avangard wygrał 6:3. Chińczycy wpadli w dołek i zamiast walczyć o PO - lecą w dół natomiast Omsk musi punktować, żeby nie zostać zastąpionym na fotelu lidera przez Magnitkę lub Astanę. Kunlun jeszcze nie wygrał z Avangardem odkąd grają w lidze i wydaje mi się, że dzisiaj to się nie zmieni.
Ostatnie spotkanie - CSKA - Mińsk. Wojskowi zaliczyli dwie porażki z rzędu co rzadko się zdarza. W ostatnim meczu dostali aż pięć bramek od Astany - pierwszy raz w sezonie stracili tyle goli. Myślę, że dzisiaj stanowczo powiedzą &quot;dość!&quot; i pewnie ograją Mińskie Dynamo. Zapewne będą chcieli wrócić na fotel lidera więc powinni zagrać skutecznie w ataku i spokojnie w obronie. Nie mogą sobie pozwalać na błędy, bo jeszcze jedna lub dwie wpadki mogą odbić się w postaci mocniejszego przeciwnika w PO. Obym się nie mylił, ale nie spodziewam się tutaj dużej ilości bramek - zresztą H2H pokazuje, że overy między tymi zespołami to rzadki widok dlatego zagram tak:
Avangard RT @1,83⛔⛔⛔
CSKA i poniżej 6,5 @1,52⛔⛔⛔
AKO @2,78 Fortuna⛔⛔⛔

EDIT// 1 na 4 trafiony ???? Najwidoczniej dopadł mnie kryzys podobny do tego z jesieni. Jutro mocno zmniejszam stawki i czekam na przełamanie, a jeśli i to nie pomoże - trzeba będzie odpuścić na dłużej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Kuniun-Omsk
Typ-over 5.5
Kurs-2.3 +++ 5-2
Zaraz rozpocznie się mecz,więc tak na szybko.
Omsk po ostatnim wygranym meczu z Kunklenem 6-3,dzisiaj ponownie spotyka się i też na wyjeżdzie,tak jak napisał kolega powyzej,licze na pewna i wysoka wygrana Omska.
Typ wszedł bez problemu,ale nie myślałem że to gospodarze łupną 5 goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom