>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
No dobra. To ja sobie po lekkich analizach i tak zupełnie na czuja wytypuję tak :
Novosybirsk - Jokerit (obie 2+) @ 1.81 ✅
Dynamo Moskwa - Magnitogorsk (remis / podwójna szansa) @ 1.81 ⛔
Typy for fun ;)
Dziękuję,za miłe przyjęcie. W innych okolicznościach pewnie stukneli byśmy się setką vodki, hehe
Pozdrawiam wszystkich wariatów hokejowego szaleństwa !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 0

pokwa

Użytkownik
Panowie widzę, że pojawiły się dziś też głosy na temat meczu Sibir - Jokerit. Finowie zajmują bezpieczne miejsce w tabeli i zapewne na tym 4 miejscu skończą, choć nadal są szanse wyprzedzić Loko. Sibir rzutem na taśmę będzie walczył o PO, a u siebie grają naprawdę bardzo dobrze. Forma Jokeritu również poszła w górę, jednak ja wierzę w serce Sybiru i proponuję Sibir DNB 3,15 na etoto. Co Wy na to?
A więc remis, czyli zwrot. Szkoda, ale Sibir nie prowadził ani przez chwilę. Dobrze, że nie zagrałem z dogrywką bo przegrali 4:3
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witam Panowie! Ja tutaj zupełnie nowy i powiem szczerze,że KHL nie ogarniam, ale może trzeba zacząc ;)
Mam wieczorem czas i tak się zastanawiam nad jakimś meczem,bo ELH nie gra.
Takich gości jak Ty witamy z otwartymi ramionami ???? Mam nadzieję, że będziesz częściej zaglądał. Jeśli chodzi o mecz do oglądania to Dynamo - Metallurg wydaje się być najciekawszą opcją chociaż często mecz outsiderów może być ciekawy (tak jak teraz się dzieje w meczu Amur - Kunlun). Co do grania to ja dzisiaj odpuszczam - ostatnio brakuje mi czasu na oglądanie/czytanie i &quot;natchnienia&quot; również brak (co widać po ostatnich wynikach), ale jeśli zdecyduję się na coś to pewnie coś w kierunku Soczi / Mińsk (kursy trochę słabe, szczególnie na Soczi na wyjeździe). Moją uwagę - tak jak kolegów - przykuwa spotkanie w Moskwie (Dynamo) i tutaj bardziej ciągnie mnie w stronę gospodarzy. Ciekawie może być w starciu CSKA - AK Bars - może popis obu bramkarzy i under? Najciekawszą opcją do gry wydaje się być jednak Dynamo Ryga, które jest o krok od PO i jeśli wszystko się dobrze dla nich ułoży to mają spore szanse powalczyć o Puchar ???? Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis tyle meczy ze mysle że kazdy cos wybierze, ale te wybory biorac pod uwage to na jakim etapie rozgrywek jestesmy opatrzone sa duzym prawdowpodobieństwem błedu
Zacząłem pisac wywód odnosnie sytuacji zespołów na tym etapie rozgrywek, o co kto walczy, jakie podejscie co ważne, ale ciut przy długie sie robi i chyba nie wkleje tego.
Co do meczy to zwracaja uwage duze kurs w meczach w Astanie i Moskwie(CSKA)
I moze to spotkanie w Astanie spróbuje ruszyc mim ze ryzyko jest duze
W niedawnym ich meczu kursy na Astane zaczynały sie od 8 w góre, póżniej spadły. Dzisaj juz jest połowa tego co ostatnio. Z szatni Astany podsłyszane ze dobrze było by sie zrewanzowac niedawnemu mistrzowi, .tym bardziej ze ich niedawny pojedynek był bardzo wyrównany i rownie dobrz mogło sie skonczyc winnerem.
SKA w ostatnim meczu z Magnitka , wygrala ale nie zachwyciła, Chłopaki z Astany troche narzekają na zmeczenie fizyczne , bo i obciazenia i podroze, ale postaraja sie przygotowac. kazdemu sie gra ciezko w Kazachstanie wiec licze na wyrownany mecz. Typ ryzykowny sami ocencie czy grac i za mniej na tym etapie
Astana z x kurs 2,34⛔⛔⛔
W Bratysławie mus win Sochi i mysle ze sa w stanie to zrobic. Dobrze prezentuje sie obrona i do formy po kontuzji wrócił Barulin, wiec mysle ze atak cos ustrzeli
Sochi win ml kurs 1,46⛔⛔⛔
Dynamo Moskwa walczy o utrzymanie piatej pozycji, ale dzis mocny rywal, ktory radzi sobie dobrze w Megasport Arena, troche ich podrazniła ta porazka z SKA i mysle ze dzis bedzie wyrownany mecz i nie daja sie ograc w RT
Magnitka z x kurs 1,46⛔⛔⛔
Do tripla dokładam Zuberki( chociaz miałem tego nie robić;))bo prezydentowi zalezy, bo forma dosc przyzwiota( he he jak zawsze jak jest po herbacie) mysle ze Admirał mial swoje momentum i teraz moze byc leki zjazd ale zapewne po ostatnim blamazu neda chcieli sie pokazać wiec pewnie nie bedzie łatwo
Minsk ml kurs 1,5⛔⛔⛔

ako 3,2 fortuna
I ostatni mecz bo sie szykuje na niego to CSKA kontra mistrz. Wojskowi upokorzyli Kazan na ich fafli 0-5, pozniej mało nie było remisu ( 4-2 dla CSKA z golem do pustaka). Ostatni mecz Kazania to dobra praca w ofensywie i pilnowanie tyłów ale i fura szczescia bo Avto tyle razy obiło poprzeczke Podjapolskiego ze mozna tym obdzielic kilkanascie spotkan. Chec rewanzu Zinetuli ogromna, bo on lubi takie starcia ( bo czy spotkaja sie jeszcze w tym sezonie to nie wiem). Gra CSKA oststnio mało skuteczna( ale to sprawka Nikitina i jego speców od fizycznosci), licze na rewanz Barsow, ale rownie dobrze moze tez byc łomot( choc wielkiej swiezosci ze strony wojskowych sie nie spodziewam). Typ ryzykowany , niepolecam na siłe
EDIT: Małe sprostowanie,-* jeszcze 13 lutego spotkaja sie w Kazaniu
Kazan win ml kurs 3,95⛔⛔⛔
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis tyle meczy ze mysle że kazdy cos wybierze, ale te wybory biorac pod uwage to na jakim etapie rozgrywek jestesmy opatrzone sa duzym prawdowpodobieństwem błedu
Zacząłem pisac wywód odnosnie sytuacji zespołów na tym etapie rozgrywek, o co kto walczy, jakie podejscie co ważne, ale ciut przy długie sie robi i chyba nie wkleje tego.
Co do meczy to zwracaja uwage duze kurs w meczach w Astanie i Moskwie(CSKA)
I moze to spotkanie w Astanie spróbuje ruszyc mim ze ryzyko jest duze
W niedawnym ich meczu kursy na Astane zaczynały sie od 8 w góre, póżniej spadły. Dzisaj juz jest połowa tego co ostatnio. Z szatni Astany podsłyszane ze dobrze było by sie zrewanzowac niedawnemu mistrzowi, .tym bardziej ze ich niedawny pojedynek był bardzo wyrównany i rownie dobrz mogło sie skonczyc winnerem.
SKA w ostatnim meczu z Magnitka , wygrala ale nie zachwyciła, Chłopaki z Astany troche narzekają na zmeczenie fizyczne , bo i obciazenia i podroze, ale postaraja sie przygotowac. kazdemu sie gra ciezko w Kazachstanie wiec licze na wyrownany mecz. Typ ryzykowny sami ocencie czy grac i za mniej na tym etapie
Astana z x kurs 2,34
W Bratysławie mus win Sochi i mysle ze sa w stanie to zrobic. Dobrze prezentuje sie obrona i do formy po kontuzji wrócił Barulin, wiec mysle ze atak cos ustrzeli
Sochi win ml kurs 1,46
Dynamo Moskwa walczy o utrzymanie piatej pozycji, ale dzis mocny rywal, ktory radzi sobie dobrze w Megasport Arena, troche ich podrazniła ta porazka z SKA i mysle ze dzis bedzie wyrownany mecz i nie daja sie ograc w RT
Magnitka z x kurs 1,46
Do tripla dokładam Zuberki( chociaz miałem tego nie robić;))bo prezydentowi zalezy, bo forma dosc przyzwiota( he he jak zawsze jak jest po herbacie) mysle ze Admirał mial swoje momentum i teraz moze byc leki zjazd ale zapewne po ostatnim blamazu neda chcieli sie pokazać wiec pewnie nie bedzie łatwo
Minsk ml kurs 1,5

ako 3,2 fortuna
I ostatni mecz bo sie szykuje na niego to CSKA kontra mistrz. Wojskowi upokorzyli Kazan na ich fafli 0-5, pozniej mało nie było remisu ( 4-2 dla CSKA z golem do pustaka). Ostatni mecz Kazania to dobra praca w ofensywie i pilnowanie tyłów ale i fura szczescia bo Avto tyle razy obiło poprzeczke Podjapolskiego ze mozna tym obdzielic kilkanascie spotkan. Chec rewanzu Zinetuli ogromna, bo on lubi takie starcia ( bo czy spotkaja sie jeszcze w tym sezonie to nie wiem). Gra CSKA oststnio mało skuteczna( ale to sprawka Nikitina i jego speców od fizycznosci), licze na rewanz Barsow, ale rownie dobrze moze tez byc łomot( choc wielkiej swiezosci ze strony wojskowych sie nie spodziewam). Typ ryzykowany , niepolecam na siłe
EDIT: Małe sprostowanie,-* jeszcze 13 lutego spotkaja sie w Kazaniu
Kazan win ml kurs 3,95
Dzisiaj niestety aż bije po oczach od czerwieni⛔⛔⛔ i jak bardzo potrzebne jest szczescie tez dokładnie widać, kazdy typ był obarczony ryzykiem.
Astana przegrała 2-3, szkoda 1 tercji, bo w drugiej i trzeciej mecz sie wyrównał ze wskazaniem na Kazachów
Sochi sie troche bałem bo szła masówka i kurs leciał na łeb na szyje ale pomyślałem ze potrzeba punktówjest ogromna i daja rade, dogrywka i karne to czesto loteria i to wiemy wiec poszło w odwrotna strone .
Podobnie Żubry, ogarneły sie zaczeły grac swoje , dogoniły Admirała a w karnych nie mogli złamać Langhamera.
Magnitka miała najcięższe zadanie, bo grała z monolitm z Moskwy, dodatkowo bardzo zmotywowanym. Jednak udalo sie strzelic dwie bramk i było blisko wyrównania ale , niestestety. Zreszta tutaj zasłuzone zwyciestwo Dynamo i gratulacje dla tych co to zagrali.
A mecz mocarzy stał na wysokim poziomie, i to CSKA musiało gonic wynik az do ósmej minuty trzeciej tercji, później troche głupich kar i i stało sie. Ale trzeba oddac wojskowym ze mimo tego ze widac u nich przyjee obciazenia to technicznie bez zarzutu a zgranie, ktróre w tym zestawieniu cwiczą od zeszłogo sezonu daje pozytywne efekty. Kazaniowi niewiele zabrakło ale trzeba przyznac ze CSKA było lepsze w tym meczu.
Ale biore porazki na klate i gram dalej bo niby było blisko ale uciekło i nie ma nic.
Mam jeszcze kilka przemyslen odnosnie tego co mozemy teraz zaobserwować, postaram sie wkleic co nieco, moze kogoś to zainteresuje
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mały wywód i pogląd kilku spraw na najbliższe kolejki bo mamy kilka grup zespołów.
Mamy grupe zespołów goniących PO i i bedacych tuz nad kreską, które chcą to miejsce utrzymać.I tutaj wskazałbym zespoły Sochi, Rygi, Vitjaza, Torpedo, Traktora, Sibiru, Niznekamska, ( choc Wilki to juz bardziej matematycznie)
Te zespoły musza cisnąć i forma musi być teraz i PO będą brały z marszu, czasem takim zespołom udawało się przejść pierwsza runde ale poxniej brakowało pary. Na zachodzie mozemy byc swiadkami zamiany miejsc miedzy Sochi a Rygą, Na zachodzie przy dobrych wiatrach nawet NN moze wypasc poza ósemke
Mamy tez grupe zespołów pewnych lub prawie pewnych swego, jednak takich którym zależy na utrzymanu tego miejsca na którym sa lub skoczenia wyzej.( Tu napewno, D.Moskwa, Spartak , Jokerit), to ciężko godzic bo PO jest już blisko lub na pewno ale nie można zaniedbac bieżących meczy bo każdy stracony punkt może drogo kosztować. Takie D.Moskwa chce trafić na Jokerit i robi wszystko by utrzymać P5
Mamy tez takie zespoły wsród tych juz pewnych PO, którym totalnie wisi z ktorego miejsca wystartuja bo czuja sie na tyle pewnie i maja odpowiedni potencjal, ze trzeba przygotowac forme na PO
I tutaj widze, SKA, CSKA, Loko, Avto, Barys( tutaj taka podsłyszana uwaga, ze dobrze by było zaczać z P2) Kazan, Omsk, Magnitka, Ufa.
I ta ostatnia grupa zespołów, juz jest myslami w PO, i wyniki tych zespołów ze słabszymi ekipami moga byc czesto w takim okresie zaskakujace( ano bo doszły dodatkowe obciazenia w zwiazku z tym brak swiezosci, spada precyzja co za tym idzie wkrada sie nieskutecznosc) i mamy piekne kursy w obrocie i trafione, fakt nie jest to łatwe.
Z drugiej strony pojedynki miedzy tym ekipami sa czesto traktowane priorytetowo i trzeba pokazac sile, zrewanzować sie lub zwyczajnie zadowowlic kibica ale i tutaj teraz tez nic na sile bo za chwile trzeba wlaczyc 6 bieg i jechac w PO, wiec nie wynik jest priorytetem bo najwazniejszy wynik końcowy i tak naprawde to co było w RS nie ma znaczenia( procz wejscia oczywiscie) bo liczy sie to jak bedzie po PO bo za to są najwieksze zaszczyty , gratyfikacje, krótko mówiąc prestiz i kasa.
I mamy wreszcie grupe ekip, które mimo ze straciły już szanse na PO to jednak walczą by się pokazac i by nadal się utrzymać w KHL. Tu bym wymienił ( Cherepy, Amur, Admiral i Mińsk), to sa zespoły które jada na wakacje i jeszcze teraz daja ze siebie maksmum a kursy na nich z faworytami sa duże i warte gry.
To tyle jeszcze spróbuje rozkminic wg mnie biorac pod uwagę kalendarz jakie kto ma szanse na jakie miejsce i kwestie ustawienie przed PO
Przepraszam za błedy orto i literówki ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Miałem siedzieć cicho, ale nie mogę sie powstrzymać....To co napiszę nie będzie typem, więc admina proszę o wyrozumiałość ????
Powyżej macie tekst ( już nie pierwszy od mark1973 ) którego &quot;zalążki&quot; mogłem przeczytać nieco wcześniej. Po przeczytaniu napisałem mu, że chcę go adoptować. Życzę każdemu, żeby potrafił znaleźć w hokeju tą pasję, którą dzieli si z nami Mark. Hokej, to coś znacznie więcej niż kupony. Dlatego oficjalnie i publicznie chciałem podziękować za takie wywody i prosić o jedno - Mark1973 - pisz więcej. Pisz dłużej, pisz częściej, po prostu PISZ, bo czytanie Twoich tekstów, to ogromna przyjemność ! Brawo.
Dziękuję.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Miałem siedzieć cicho, ale nie mogę sie powstrzymać....To co napiszę nie będzie typem, więc admina proszę o wyrozumiałość ????
Powyżej macie tekst ( już nie pierwszy od mark1973 ) którego &quot;zalążki&quot; mogłem przeczytać nieco wcześniej. Po przeczytaniu napisałem mu, że chcę go adoptować. Życzę każdemu, żeby potrafił znaleźć w hokeju tą pasję, którą dzieli si z nami Mark. Hokej, to coś znacznie więcej niż kupony. Dlatego oficjalnie i publicznie chciałem podziękować za takie wywody i prosić o jedno - Mark1973 - pisz więcej. Pisz dłużej, pisz częściej, po prostu PISZ, bo czytanie Twoich tekstów, to ogromna przyjemność ! Brawo.
Dziękuję.
I co ja ma napisać ???? .... No zatkało mnie ???? Istotną różnicą jest to, że bywa tak że pasja nie idzie równo z trafionymi typami, nieraz wiedza na temat druzyn, zawodników, trenerów, atmosfery w szatni, czy tez tego co mozna podsłyszeć w sektorach kibiców nie przekłada sie zielony kupon z różnych powodów, czasami zwykły brak farta spowoduje ze sie normalnie wysypiesz.
Mysle, że znajdę troche czasu ( a chce to dzis wkleic z wieczora) na przygotowanie tego co jeszcze maja do zagrania druzyny , przynajmniej te których miejsce moze ulec zmianie i o cos walczą, biorac pod uwage kalendarz do konca kto z kim i gdzie. Czego sie spodziewac i na co zwrococ uwage.
Dzięki ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mark1973 - pisz więcej. Pisz dłużej, pisz częściej, po prostu PISZ, bo czytanie Twoich tekstów, to ogromna przyjemność ! Brawo.
Jestem za. Przyjemnie się czyta, a oprócz tego niektóre informacje są bardzo pomocne dla innych użytkowników, bo na &quot;Flashscore&quot; nie dowiemy się wszystkiego, więc &quot;wywody&quot; jak sam je nazywasz - jak najbardziej wskazane!
Chryste Mark... Nudzi Ci się :cwl:\w/:yes::yes:
Myślę, że kolega to robi bardziej z zamiłowania niż z nudów. Zdecydowanie ????
Zachęcam wszystkich, którzy śledzą ten dział to wyrażania swoich opinii na temat rosyjskiego hokeja (o ile nie będą to kilku wyrazowe posty typu: &quot;Myślę, że Kazań wygra - bo tak&quot;) i typowania. Jak to mówią - trening czyni mistrza. Czasami sama obserwacja nie wystarczy, a analizując swoje typy można wyciągnąć naprawdę ciekawe wnioski.
Skoro już zacząłem stukać w klawiaturę to przy okazji kilka zdań odnośnie dzisiejszego spotkania w Niżnym. Co tu dużo mówić. Lokomotiv idzie jak burza pokonując wszystkich na swojej drodze. W ostatnim spotkaniu zwyciężyli w Czerepowcu 4:2. W tym spotkaniu trener dał pograć kilku młodym zawodnikom po meczu przyznając, że mimo zwycięstwa był to ciężki bój. Jeśli chodzi o zespół z Nowogrodu to został ściągnięty Brust, który w ostatnich meczach bronił całkiem nieźle, a w ostatnim pojedynku z Wilkami odbił aż 52 strzały więc wynik godny uznania. Ofensywa Torpedowców &quot;trochę&quot; niedomaga - nie pokazują tego co w pierwszej części sezonu. Może jeszcze za wcześnie na twierdzenie, że Torpedo ma nóż na gardle, ale między nimi a Nowosybirskiem jest aż sześć punktów lub tylko sześć punktów, więc jeśli nie wezmą się w garść i nie zaczną punktować w tych spotkaniach, które zostały do zagrania to jedyny tytuł na jaki mogą liczyć to &quot;największe rozczarowanie sezonu&quot;. Typ ryzykowny, ale warto spróbować.
Nowogród lub remis @1,75✅✅✅
Nowogród OT @2,32✅✅✅
Unibet
Edit// Fajny, szybki mecz. Brust odwalił kawał dobrej roboty, bo gdyby nie on to mecz wygrałby zapewne Lokomotiv. Konovalov także pokazał klasę. U gospodarzy widać poprawę (trochę błędów w obronie), ofensywa przeprowadza ciekawe, dynamiczne akcje. Jeśli popracują jeszcze nad sobą to PO stoją przed nimi otworem. Lokomotiv to przede wszystkim szybkość i dynamika. Głębia składu jest. Wszystkie formacje niczym nie odstają od najlepszych w lidze. Namieszają w PO.
PS. Dogrywka - majstersztyk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jestem za. Przyjemnie się czyta, a oprócz tego niektóre informacje są bardzo pomocne dla innych użytkowników, bo na &quot;Flashscore&quot; nie dowiemy się wszystkiego, więc &quot;wywody&quot; jak sam je nazywasz - jak najbardziej wskazane!

Myślę, że kolega to robi bardziej z zamiłowania niż z nudów. Zdecydowanie ????
Zachęcam wszystkich, którzy śledzą ten dział to wyrażania swoich opinii na temat rosyjskiego hokeja (o ile nie będą to kilku wyrazowe posty typu: &quot;Myślę, że Kazań wygra - bo tak&quot;) i typowania. Jak to mówią - trening czyni mistrza. Czasami sama obserwacja nie wystarczy, a analizując swoje typy można wyciągnąć naprawdę ciekawe wnioski.
Skoro już zacząłem stukać w klawiaturę to przy okazji kilka zdań odnośnie dzisiejszego spotkania w Niżnym. Co tu dużo mówić. Lokomotiv idzie jak burza pokonując wszystkich na swojej drodze. W ostatnim spotkaniu zwyciężyli w Czerepowcu 4:2. W tym spotkaniu trener dał pograć kilku młodym zawodnikom po meczu przyznając, że mimo zwycięstwa był to ciężki bój. Jeśli chodzi o zespół z Nowogrodu to został ściągnięty Brust, który w ostatnich meczach bronił całkiem nieźle, a w ostatnim pojedynku z Wilkami odbił aż 52 strzały więc wynik godny uznania. Ofensywa Torpedowców &quot;trochę&quot; niedomaga - nie pokazują tego co w pierwszej części sezonu. Może jeszcze za wcześnie na twierdzenie, że Torpedo ma nóż na gardle, ale między nimi a Nowosybirskiem jest aż sześć punktów lub tylko sześć punktów, więc jeśli nie wezmą się w garść i nie zaczną punktować w tych spotkaniach, które zostały do zagrania to jedyny tytuł na jaki mogą liczyć to &quot;największe rozczarowanie sezonu&quot;. Typ ryzykowny, ale warto spróbować.
Nowogród lub remis @1,75
Nowogród OT @2,32
Unibet
Dziękuje na wstępie ????
Sam jestem ciekawy jak sie ułozy ten mecz, bo trener Kwartalnow zabral w podróż sporą ilosc młodych zawodników i dzis mozemy spodziewac sie troche innych formacji niz w meczu z Czerepami, w bramce najprawdopodobniej Konowałow, który został bramkarzem miesiaca stycznia , wiec motywacja dodatkowa, obrona Loko to dobry monolit, w PP najlepszy w lidze, atak czasem sie zatnie( jak z Sochi) ale maja wielu fajnych zwodnikow wiec pewnie cos ustrzela. Ale NN to dosc trudny teren i kazda seria kiedys sie konczy. Nie wiem czy to bedzie dzis bo Torpedo w potrzebie punkktów a posada Niemirowskiego wisi na włosku, chociaz tez jest za późno by cos teraz zmienic. Jezeli chłopaki przegraja trudno, przeciw swoim nie typuje ale granie na NN ma tez sens pod w/w wzgledami, wiec wszystko zobaczymy na lodzie. Mam nadzieje ze bedzie to ciekawy i miły dla oka pojedynek, chcialbym by Loko strzeliło over 2,5
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Teraz chciałem trochę wybiec w przyszłość i podzielić się z Wami przemyśleniami czego możemy się spodziewać przed PO.
Tak to wygląda na dzień dzisiejszy

KONFERENCJA
# Konferencja Zachodnia M W ZPD PPD P B P
1. St. Petersburg 54 39 4 5 6 187:73 91
2. CSKA Moskwa 54 36 9 0 9 162:69 90
3. Jarosław 56 31 6 4 15 145:103 78
4. Jokerit 54 29 5 6 14 173:133 74
5. Dyn. Moscow 55 24 6 5 20 136:125 65
6. Sp. Moskwa 55 20 7 8 20 145:135 62
7. Podolsk 54 22 5 5 22 121:138 59
8. Sochi 55 16 7 10 22 128:143 56
9. Dinamo Riga 55 15 7 10 23 111:141 54
10. Czerepowiec 55 11 8 4 32 105:162 42
11. Dyn. Mińsk 54 13 2 8 31 104:157 38
12. Slovan Bratislava 55 8 5 3 39 93:188 29
# Konferencja Wschodnia M W ZPD PPD P B P
1. Jekaterynburg 55 35 7 1 12 167:106 85
2. Omsk 57 26 9 5 17 162:126 75
3. Barys Astana 54 25 8 9 12 166:134 75
4. Magnitogorsk 55 30 6 2 17 160:120 74
5. Kazań 55 30 4 5 16 143:121 73
6. Ufa 56 23 6 8 19 146:125 66
7. Niżny Nowogród 55 18 6 9 22 157:170 57
8. Traktor Czelabińsk 54 16 9 3 26 93:135 53
9. Nowosybirsk 55 17 5 5 28 129:164 49
10. Kunlun 55 18 1 9 27 125:165 47
11. Niżnekamsk 56 14 6 6 30 116:144 46
12. Chabarowsk 54 13 2 9 30 107:158 39
13. Władywostok 53 12 4 5 32 117:163 37
Ponizej taka mała symulacja na podstawie kalendarza zespołów które aspirują do PO i jak to może wyglądać, oczywiście jest to tylko moja subiektywna ocena.
Podaje mecze pozostale do rozegrania i punkty jakie druzyna zdobędzie wg mnie
Konferencja wschodnia
Avto
Vitjaz, Magnitka, NN, Kazan, Wilki wsje dom
Sibir Vitjaz wyjazd
2,2,2,1,2,1,2=12
Omsk
SKA,Sibir, dom
Admirał, Amur, Barys – wyjazd
1,2,2,1,1=7
Astana
Jokerit,Sibir, Kunlun, Omsk – dom
Ufa, Admirał, Amur, Kunlun – wyjazd
2,1,2,1,2,1,1=10
Magnitka
Vitjaz, Bars-dom
Traktor, Avto, Wilki, Bars, D.Moskwa, -wyjazd
2,2,1,1,2,1,1=10
Kazan
NN, CSKA, Magnitka – dom
Spartak, Avto, Magnitka, Ufa-wyjazd
2,2,2,2,1,1,1=11
Ufa
Amur, Barys, Kazan – dom
Amur, Admirał, Admirał
2,1,2,1,1,2=9
Torpedo
Wilki, Sibir, Traktor – dom
Kazań, Avto, Loko, D.Moskwa
2,1,2,0,0,1,0=6
Traktor
Magnitka, Jokert, Wilki, Czerepy, SKA, =dom
Cherepy, Moskwa, NN-wyjazd
1,2,2,2,0,1,1,1=10
Sibir
SKA,Kunlun,Avto,- dom
Astana, Wilki, Torpedo, Omsk-wyjazd
0,2,1,1,2,2,1=9

Konferencja Zachodnia

SKA
Cherepy, Jokerit, Loko-dom
Sibir, Omsk, Spartak, Wilki, Traktor-wyjazd
2,2,2,2,1,2,2,2=15
CSKA
Slovan, Vitjaz,Loko, Ryga=dom
Cherepy, Minsk, Slovan, Kazan-wyjazd
2,2,2,2,2,2,2,1=15
Jokerit
Spartak, Slovan, Minsk-dom
Barys, Traktor, Ryga, Moskwa, SKA-wyjazd
2,2,2,1,1,2,0,0=10
Loko
Torpedo, Vitjaz,-dom
Sochi, Minsk, SKA, CSKA-wyjazd
2,2,1,2,0,1=8
D.Moskwa
Admirał,Jokerit, Sochi, traktor,Magnitka, Torpedo-dom
Spartak-wyjazd
2,2,2,2,1,2,1=12
Spartak
Kazan,Sochi,D.Moskwa,SKA,-dom
Jokerit,Sochi,Cherepy=wyjazd
1,2,2,0,0,1,1=7
Vitjaz
Admirał, Minsk, Avto=dom
Avto,Sochi, Magnitka, Loko.CSKA-wyjazd
2,2,1,0,1,1,0=7
Sochi
Loko, Vitjaz, Spartak, Slovan-dom
Spartak, Moskwa, Minsk-wyjazd
1,2,2,2,1,1,2=11
Ryga
Jokerit, Minsk, Slovan,-dom
Minsk, Slovan, Czerepy, CSKA-wyjazd
1,2,2,2,2,2,0=11
Tabele wyglądały by tak przed PO( mecze nie sa ulozone wg kolenosci w kalendarzu, natomiast punkty przyznawałem najpierw dom później wyjazd)

To jest tylko i wyłącznie moja opinia na pozostałe kolejki do końca, Co do zachodu to ciężko powiedziec kto zajmie 1 miejsce, czy uda się obydwu zespolom wojskowym wszystko wygrac. Jedno potkniecie może spowodować zamianę miejscami. Na miejscach 3-6 wg mnie sytuacja nie ulegnie zmianie. Ale ciekawsza sytuacja jest w walce o PO tutaj mamy walke trzech ekip, Sochi, Vitjaza i Rygi i patrząc na kalendarz teoretycznie najłatwiejszy ma Ryga a najtrudniejszy Vitjaz i cos mi się wydaje ze to ekipy spod Moskwy zabraknie w PO, ale to tylko sport i wszystko może się zdarzyć
Na wschodzie natomiast będzie kilka przetasowań na miejscach od 2-5, wg mnie Astana wskoczy na P2 a Omsk spadnie az na 5 miejsce, natomiast mysle ze nie zmieni się nic na miejscach 6-8 i niestety może zabraknąć puntów Sibirowi( szkoda punktu z Jokeritem a NN pełna pula z LOKO), faktem jest ze Torpedo będzie jeszcze grało i z Sibirem i Traktorem i jeżeli by się tak zdarzyło ze w tych meczach nie zdobeda punktów to jest szansa dla Sibiru by podgonić ale musza zdobywac punkty w innych meczach bo strata do NN dość duza.
I na koniec takie moje zestawienie par PO
Zachód
SKA-Ryga, CSKA-Sochi, Loko-Spartak, Jokerit-D.Moskwa
Wschód
Avto-Traktor, Astana-Torpedo, Magnitka-Ufa, Kazań-Omsk
Jak bedzie przekonamy sie 22.02
To takie moje przemyślenie, zachęcam do dyskusji, pisania opini, dzielenia sie swoim zdaniem
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Z dzisiejszej oferty tak na poczatk wybieram dwa spotkania
Minsk-Ryga⛔⛔⛔
Żuberki niemrawo rozpoczeły mecz z Admirałem, gonili wynik a w karnych polegli, o nic nie graja z KHL nie wylecą ale jak ostatnio dobra gra przyszła jak juz jest pozamiatane. Goscie z Rygi sa blisko strefy PO i w potrzebie punktowej, wrócił Videll, gra wyglada solidnie, napewno Ryga bedzie gryzła lod by wygrac i nie wazne jak i w jakim czasie, ide w kierunku gosci
Ryga ml kurs 1,78
Astana-Jokerit✅✅✅
Kazachowie, ostatnio cisneli SKA ale nie załapali sie na punkty, mimo to imponowali na lodzie , goscie z Helsnek wypunktowali Ufe mimo ze nie byli strona domuinujaca. W Stolice Kazachstanu spodziewam sie wyrownanego meczu i zwyciestwa gospodarzy ale typ tutaj
Astana z x kurs 1,57
ako 2,79 fortuna⛔⛔⛔
blizej meczu posstaram sie cos jeszcze zapodac/
 
adel610 20

adel610

Użytkownik
Sybir +1.5 1.79
Traktor +1.5 1.51
Ryga + 1.5 1.4
Na bramki oczywiście :)
Ako 3.78
Dubel 2.51
efortuna.pl
Nie mam za bardzo czasu aby się rozpisywać, ale typy nie są na faworytów, lecz na drużyny które muszą to ugrać bo mają ciężka sytuację. Sybir goni traktora za to ten musi uciekać z punktami a Ryga ma jeszcze szansę na PO. Można zagrać bezpieczniej w dublu bez traktora.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jako, że mark1973 opisał dokładnie te dwa spotkania które też miałem zamiar wziąć na tapetę i żeby nie kopiować typów postanowiłem zagrać za drobne niespodzianki. Niektóre ekipy zaczynają wystawiać młodzież, słabsze chcą się pokazać, niektóre jeszcze o coś walczą wiec różne rzeczy się zdarzają:
Nowosybirsk lub remis @3,05✅
Chabarowsk lub remis @2,95⛔
Podolsk lub remis @3,00✅
Czerepowiec lub remis @2,88⛔
Władywostok lub remis @3,30✅
Unibet
Rozliczając wszystko za przysłowiową &quot;dychę&quot; wychodzi plus ✅✅✅ 43,5j
Szkoda Dynama z Rygi - mogli się zrównać punktami z Soczi, a tak trzeba gonić dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Sibir-SKA
Sybiracy bardzo potrzebuja punktów, koledzy też obrali ten kierunek, myślę ze słusznie bo choc SKA pewnie chce wygrac to nie spodziewam sie pogromu, z Astana po objeciu prowadzenie raczej nie kwapili sie do jakis frontalnych atakow, bardziej pilnowali tylow. Sibir jak nie urwie tu punktu to bedzie ciężko. Dlatego solo tak
Sibir plus1.5 kurs 2.09✅✅✅
Sibir z x kurs 2.94✅✅✅
Z pozostałych meczy mysle tak:
D.Moskwa RT
Magnitka z x
Ako 1.96 dubla⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Jeśli mowa o niespodziankach, to chyba tutaj trzeba byłoby wstawić Czelaby z Magnitką. Ja wiem, że Металлург Магнитогорск jest lubiany na naszym forum, ale jak spojrzałem na h2h + jeszcze ten fakt, że goście mają taką pozycję w tabeli, że nie będą kalkulować, które miejsce zajmą przed PO, bo nie wiadomo jak zagrają rywale w ostatnich spotkaniach, więc mogą raczej się rozluźnić. Martwi ten ostatni, dziwny mecz z Podolskiem, który Czelaby przepieprzyły na własne życzenie, ale niech będzie, że nie będę szukał spisku i dalej chcą cudem awansować do PO. Nie wiem co może się wydarzyć w ewentualnym OT, bo w sumie Magnitogorsk, to lepsza drużyna, więc polecę:
Czelabińsk 1X po kursie (1.70) w całorocznym, ✅ /3:1/
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Akurat dla mnie żadną niespodzianką nie będzie ani wygrana Traktora, ani Magnitki. Nie dość że to mecz derbowy to motywacja jest po obu stronach. Więcej jakości po stronie Metallurga, ale Traktor to jednak nie amatorzy. Ostatnio sami sobie przegrali mecz, ale wypadki się zdarzają. Może jakiś under tutaj zagrać, albo zaryzykować remis? Kursy dobre na under 4,5 @1,74 a na remis @4,10. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiejsze dwa mecze trochę nie wiadomo z której strony ugryźć. Wydaje mi się, że dobrą opcją będą zakłady w kierunku gospodarzy. Torpedowcom udało się przedwczoraj ograć Lokomotiv w dogrywce po dobrym, szybkim meczu. Myślę, że ekipa z Niżnego powoli wchodzi z powrotem na optymalny poziom i utrzyma miejsce w PO. Jednak trzeba walczyć dalej, bo mimo niewielkiej ilości spotkań do końca sezonu zasadniczego kolejne utraty punktów mogą pozbawić gospodarzy udziału w kolejnej fazie rozgrywek. Wilki nie mają już nic do stracenia i mogą poszaleć. Ostatnio grają nie równo. Po wynikach nie wiele mozna wywnioskować, a przyznam, że nie oglądałem ich ostatnich spotkań. Mam tylko nadzieję, że Torpedowcy nie będą się oszczędzać na mecz z Kazaniem, który mają za dwa dni, a dopiero potem przerwę. Zreszta wydaje mi się, że lepiej zdobyć punkty ze słabszym przeciwnikiem, żeby nie męczyć się później z solidniejszą ekipą. Oby trener Niemirowski był podobnego zdania.
Kolejny mecz wydaje mi się nieco trudniejszy chociaż Soczi musi punktować, a Lokomotiv może już nieco spuścić z tonu. Ostatnie wyniki gospodarzy nie są zbyt dobre, ale pozycja w tabeli i różnica dwóch punktów między nimi a 9 miejscem powinno być odpowiednią motywacją na dzisiejszy mecz. Trzeba wykorzystać to, że Ryga przegrała wczoraj swoje spotkanie i zwiększyć dystans. Soczi radziło sobie z Lokomotivem nie najgorzej, ale martwi mnie długa lista kontuzjowanych zawodników. Z drugiej strony mamy Lokomotiv, który ostatni mecz przegrał chociaż nie zagrali źle. Ugrali punkt co na pewno ich satysfakcjonuje i możliwe, że w dzisiejszym spotkaniu również zadowolą się jednym punktem, ale nie wykluczam ich zwycięstwa dlatego gram zakład z podpórką. Powodzenia!
Nowogród OT @1,70⛔⛔⛔
Soczi lub remis @1,67⛔⛔⛔
AKO @2,84 Unibet⛔⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom