>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 791,3K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dziś odpocze od typowanie ( chyba;) ), bo pierwszym mecz ( we Władywostoku ) mi uciekł. Przemyslenia były ale teraz nie ma sensu pisac bo jak to mówia po meczu to kazdy jest mądry, wiec trzeba odnotowac to w historii.
Ale kilka przemyslen mnie nachodzi, w meczu Omska wcale nie musi byc tak lekko, łatwo i przyjemnie dla Jastrzebi, wg mnie nie padnie tyle bramek co w poprzednim a i rozmiary ewentualnego ?zwyciestwa( pytanie czy w RT) beda mniejsze
Mnie zaś ciekawi mecz CSKA z Minskiem. Bo ogladaja dwa ostanie mecze wojskowych odnoslem wrazenie jakby chłopaki Nikitina dostali porzadny wycisk na słowni z mysla o PO i o ile słabej ich ruchliwosci nie wykorzystało w pełni Loko choc mogło byc wiecej niz 2-1 to o tyle Astana i ich zagraniczny zaciag nie miał litosci, ja niestety obejrzałem tylko pół tego meczu ale miałem wrazenie jakby gracze ze stolicy byli o krok z tyłu za kazachami, był słaby start do krązka , troche motoryka nie ta co w ich najlepszychych seriach i mimo dominacji bo to chłopaki z talentem i niesmowita technika , wiec krazek siedział przy kiju byli jakby ociezali w swoich poczynaniach, zreszta poczatek sezonu , gdzie tez zaliczyli kilka wpadek tez był to efekt obciazen jakie dostali na dzisn dobry czego i sam trener nie ukrywał. Wiec dzis albo sie juz troche wyswiezyli( chociaz forma ma byc na PO by przejsc po 4-0 pierwsze rundy) wiec nie sadze i bedzie łomot spuszczony Zuberkom, albo co bardziiej do mnie przemawia jakis wynik okolo remisu z małą iloscia bramek( moze 2-2✅✅✅ lub 1-1). Dynamo nie ma nic do stracenia , po meczu z Jokeritem 22.02 jada na wakacje. kurs na remis fajny pownie około 7✅✅✅ a na over 1,5 Minska chyba z tego co kojarze to 2,7✅✅✅ wiec super. Nie wiem tylko kto bedzie miedzy słupkami bo jezeli Sorokin to moze sie zes... a nic nie wpuscic i ciekawe co chłopaki strzela albo tez dostał za duzo na siłce i interwencje ma ułamek sekundy spóxnione. Jeszcze pytanie co wykreci Enroth miedzy słupkami bo albo zagra wielki mecz albo nawpuszcza baboli. To tyle tytulem przemyslen
Pozdrowionka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
adel610 20

adel610

Użytkownik
Mark wczoraj uprzedził mnie z typem na Mińsk ;-) miałem dać +1.5 na Mińsk ale Mark typujac ten mecz pokazał co to znaczy prawdziwe typowanie:eek:kay:
Więc już dzisiaj postaram się dać coś na jutro. Mam nadzieję że Mark, Rasijskij i cala reszta wypowie się też na ten temat, zgłosi jakieś sugestie i ewentualnie coś zmienimy. Chodzi mi o to żeby stworzyć fajny kupon tak wspólnie dla zysku ;-) więc jeśli ktoś ma będzie miał odmienne zdanie śmiało walić prosto z mostu ;-)
Sybir-Astana
Dzisiaj bardzo dużo ciekawych meczy i też kursów. W tym meczu choć ostatnio bardzo lubię grę Sybiru bardziej jestem za gośćmi. Sybir to drużyna która lubi grać u siebie lub ninni nie lubią grać u nich ;-) więc jest to ich atutem. Atutem obu drużyn jest fakt, że tych 2 pkt potrzebują i je chcą, choć Sybir bardziej potrzebuje jak chce :-D. Jeśli miałbym brać pod uwagę poziom gry to lepsza będzie astana i stąd typ na gości. Jednak mecz będzie ciezki i wszystkiego tu można się spodziewać więc typuje tak:
Astana 1.96 (LVBet)⛔
Obie drużyny zdobędą +2 1.85 (Fortuna)⛔
Over 4,5 1.65(LVBet)⛔
Magnitka-SKA
Tutaj ciężko jak dla mnie wskazać faworyta. Magnitka ostatnio gra bardzo dobrze a ska wcale gorzej nie wygląda, obie drużyny potrzebują punktów. Jakbym musiał wybrać faworyta to myślę, że to Magnitka powinna ugrać. Atutem będzie własne boisko i myślę że odrobinę lepsza forma. Ciężko mi tu wskazać faworyta bo w tym meczu może zdążyć się wszystko.
Obie drużyny zdobędą +2 1.71 (Fortuna)⛔
Magnitka z x 1.98(LVBet)⛔
Over 4.5 1.63 (LVBet)⛔
Ufa-Jokerit
I na deser Jokerit. Goście powinni przerwać swoją zła passę i wygrać kolejny mecz. Co prawda Nowogród w ostatnim czasie gra słabo i wygrana 4-2 nie robi większego wrażenia ale porażka ufy z Chabarowskiem już tak. Myślę że ufa poraz kolejny pokaże jak się stoi a Jokerit z tego skorzysta.
Jokerit 2.16 (LVBet)✅
Jokerit +2.5 1.93 (LVBet)✅
Czekam na resztę kolegów i ich opinie. Ograjmy buka wspólnie ;-):hokej::cash:
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ekspertem od KHL nie jestem, ale tak jak ostatnio idąc nieco za przeczuciem wrzucę tutaj 5 groszy od siebie do rozpoczętego tematu dzisiejszych spotkań. Spróbuję ponownie kierunek Sibiru. To ekipa, która na swoim lodzie radzi sobie dobrze, chce walczyć o PO, a jak wiadomo spotkań ubywa, jeden z konkurentów zgarnął dziś 2 pkt w meczu z Omskiem więc również Sibir będzie robił wszystko, żeby te dwa punkty zostały na ich lodzie. Kurs zachęcający do tego, żeby spróbować. Oczywiście potencjał na lodzie po stronie Astany, ale wiadomo, że to nie wszystko. Historia pokazuje, że gościom ciężko się gra na tafli Sibiru, ostatnio zwycięstwo ML, ale wcześniej seria wyraźnych porażek w RT. Gospodarze na pewno będą niesieni dopingiem swoich więc będą gryźli lód, żeby wziąć dziś punkty. Barys jak wiadomo w bardzo dobrej formie ostatnimi czasy, ale może po ostatnim zwycięstwie w Moskwie będzie lekkie rozprężenie, na to liczę, do tego niekorzystne H2H. Poza tym ekipa z Kazachstanu po ostatniej dobrej grze jest w fajnej sytuacji, gdy chodzi o tabelę, strata punktów nie będzie żadną tragedią. Tylko jeden pkt straty do Omska a aż 5 spotkań mniej więc jeszcze będzie szansa, by ich wyprzedzić i myślę, że z obecną formą spokojnie to zrobią i Dywizja będzie ich a tym samym minimum 2 PO. Kalendarz u siebie mają dość trudny bo SKA, Jokerit, ale także Kunlun, bezpośredni mecz z Omskiem, rewanż z Sibirem, a potem jeszcze wyjazdy na wschód i starcia z outsiderami Amurem i Admirałem. Będzie gdzie te pkt zdobywać więc jutro nie musi być takiego parcia na zwycięstwo jakie musi pokazać Sibir. Tak więc ja jutro spróbuję gospodarzy walczących o PO. Stawkę przeznaczoną na spotkanie jakoś rozsądnie podzielę i wrzucę na kilka zakładów:
Sibir RT @3,05⛔
SIbirt ML @2,28✅
Sibir 1x @1,76 (do ako)✅
Sibir/+4,5 @4,75⛔
Sibir/+5,5 @6,9⛔
Sibir/+6,5 @9,8⛔
SIbir -1,5 @4,9⛔
Sibir -2,5 @9,2⛔
Edit:
Liczyłem, że jak to w meczach Sibiru trochę bramek padnie, niestety nie dziś, szkoda że nie udało się w RT utrzymać prowadzenia, wtedy może byłoby do pustej na handi no ale i tak nie jest źle. Połowa stawki poszła na ML, a reszta na odważniejsze opcje, ogólnie już jest zwrot a jeszcze w 1x czeka w dublu na SKA RT więc możliwe, że będzie na Sibirze plus. Ogólnie chyba obie ekipy zadowolone, Sibir ma 2 pkt, Astana też przygarnęła punkcik. Więc jak to ostatnio można zauważyć w różnych spotkaniach wyniki takie, że obie ekipy zadowolone
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Nie wiem czy dzisiaj coś zagram - możliwe, że coś wybiorę, ale mam kilka przemyśleń jeśli chodzi o dzisiejszy dzień więc się nimi z wami podzielę. Spotkań w Nowosybirsku czy Ufie nie ruszam, bo nie mam na nie żadnego pomysłu, ale gdybym miał gać to też obrał bym kierunek na Sybir. Moją uwagę przykuwa najbardziej mecz Barsów z Avto. Mam nadzieję, że mecz w Kazaniu będę mógł obejrzeć na żywo. Avto ma taką ilość punktów, że nie musi się spinać, powinni dociągnąć do końca na pierwszym miejscu natomiast Bars może chcieć powalczyć o wyższą lokatę, bo ma tylko dwa punkty straty do czwartej Astany. Ciężko przewidzieć podejście zespołów, ale można zauważyć kilka prawidłowości, np: większość ostatnich spotkań zarówno gospodarzy jak i gości kończyło się underowo. Trochę gorzej wygląda H2H, ale tam też często widać wyniki z małą ilością bramek. Druga rzecz - Kazań nawet jeśli przegrywa to nie pozwala sobie strzelić więcej niż 2 bramki - tak było w trzech z czterech ostatnich przegranych spotkaniach. Wydaje mi się też, że Kazań zdoła zgarnąć dzisiaj dwa punkty, bo jeśli chcą się znaleźć wyżej w tabeli to powinni powalczyć i tak kilka kursów na ten mecz:
Under 5,5 bramki @1,44✅
Under 4,5 bramki @1,93✅
Avto strzeli mniej niż 2,5 bramki @1,54✅
Kazań lub remis @1,44✅
Kazań OT @1,76⛔
Kazań RT @2,22⛔
Unibet

Czas iść do pracy, może znajdę później trochę czasu na napisanie kilku zdań na temat innych spotkań chyba, że ktoś mnie uprzedzi. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mark1973 791,3K

mark1973

Znawca - Hokej
Az do PO nie bedzie prostych meczy, i tu prochu sie nie wymysli, mnie zaciekawiły dwa dzisiejsze spotkania,
Kazań-Avto (1-2) po karnych... Cóż za mecz
Udało mi sie obejrzec pojedynek Magnitki z Avto i przyznam szczerze ze gdyby nie musial zejsc z tafli Kovar to nie wiem jakby sie skonczyło to spotkanie, moze mielibysmy dogrywke, Avto wygladało bardzo dobrze w tym meczu, no ale chec rewnzu magnitki była ogromna a zadanie ułatwił golie nr 2. Barsy pokonały w tym sezonie Avto 2x , na wyjezdzie gdzie byli bez Kovara i przed swietami w kazaniu gdy Avto miało wyraxny spadek formy a Kazan bral wszystko. Dzis sytuacja sie troche zmieniła. Nie widziałem ich całego meczu z Traktorem ale biorac pod uwage czas i filozofie gry i podejscia do PO Zinetuli, jestem w stanie zaryzykowac teze ze juz teran liczy sie tylko PO i nie jest wazne z którego miejsca tam wejda, ( wg mnie 3, 4) i chłopaki pracuja na siłowni, filozofia Martemjanowa jest troche inna niz trenera Kazania ale do czego mnie to prowadzi. Ano zeby isc w strone gry na Avto bo wg mnie wygladaja na tym etapie bardziej swiezo i gra sie klei, licze tez ze Kovar bedzie bronił tak jak w meczu z Magnitka, nie bez znaczenia jest tez pokazanie rywalowi ze mozna znim wygrac, chocy i tez dla samego siebie, ja dzis obieram kierunaek na gosci
Avto z x kurs 1,64✅✅✅
Avto win kurs 2,09✅✅✅
Niznekamsk - Sochi (0-1)
Obie druzyny walczą o PO, bardziej realnie na wejscie do PO wyglada sytuacja gosci. Wilki pod wodza nowego trenera wygladaja juz bardzo przyzwoicie ostatnio rozstrzelali NN ale to moze nie nalezy do jakis wybitnych osoagniec po tym co gra NN, niedawny ich pojedynek w Sochi tez wygraly Wilki, ( mniej wazne ze szczesliwie). Goscie z kolei, nadspodziewanie dobrze w meczu z mocny Loko ,ktore wystawilo na nich wszystko co mieli najlepsze i gdyby nie Konowalov to w pierwszych dwoch tercjach moglo byc po meczu, akcje były skladne i mimo ze Loko to jedna z najlepszych obron w KHL( w PK najlepsza;) ) to jednak goscie kreowali sobie sytuacje i krecili ta obrona. Ja stawoam dzi na rewanz zawonikow Sochi i mam nadzieje ze miedzy słupkami zobaczymy Barulina a chce rewanzu doda im skrzydeł
Sochi z x kurs 1,57✅✅✅
Sochi win ml kurs 1,97✅✅✅
ako nizszych kursow 2,57✅✅✅
wyzszych 4,12✅✅✅
Dokladam jeszcze typy na czyste dwojki w tych meczach
Avto RT kurs 2,76⛔⛔⛔
Sochi RT kurs 2,6✅✅✅
Meczu w Ufie nie ruszam bo moze byc wszystko, W Nowosybirsku mimo ze gospodarze walcz o byc albo nie byc , to beda mieli ciezko, bo raz po ciezkim wyjedzie a dwa Astana na ten moment gra bardzo lekko, krązek ich słucha, widac zgranie, precyzje i co za tym idzie skutecznosc. Pomijam kwestie motywacji bo i jedni i drudzy powinni ja miec , ( no moze Sybiracy wieksza bo musza gonic ), ale dzis moze sie skonczyć czysta dwójka na gosci.
1-1 w RT⛔⛔⛔
EDIT:
To moze jeszcze na tapete wezme spoktanie MAgnitki i SKA i powiem szczerze ze na ten moment wg mnie lepiej wyglada druzyna wojskowych, duzo ciekawych opcji w ataku , obrona z bramkarzem na tyle przyzwoita ze nie daja zbyt wielu szans na zdobycie goli rywalom Jak dla mnie to SKA w RT po kursie 1,75
1-3✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mark1973 791,3K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis tylko dwa mecze i wcale nie łatwe
W Czelabinsku wobec parcia jednych i drugich na PO spodziewam sie meczu na styku, może nawet remisu tak by obie ekipy cos z niego miały a ze graja druzyny z innych konferencji to wszystko pasuje.
Wiec tutaj góra Traktor z x nic wiecej⛔⛔⛔
Do Cherepowca chłopaki z Loko pojechały w najlepszym zestawieniu, czy full wypas wyjedzie na lód tego jeszcze nie wiem. Fakty sa takie ze ostatni mecz z Sochi mimo ze wygrany to jednak sprawil Loko wiele trudnosci, gdyby nie Konovałow to 2 pkt byłyby w Sochi i po pierwszych 2 tercjach mogło byc zamiecione. Ta rotacja w składzie obcokrajowcami wcale dobrze nie wpływa na nich bo gubia rytm meczowy co było widac po Nakladalu i Kronwellu a i Kozun sie miotał w ataku. Poza tym odniosłem wrazenie jakby sie ta zwycieska seria miała skonczyc z Sochi. Mysle ze Kvartalnow juz jest myslami przy PO i niewaazne czy ryszymy z P3 czy P4( tak mi sie z F1 zaciągneło;))
i obciazen tez chłopaki musza dostac. Cherepy jest szansa duz nawet ze beda w KHL za rok wiec tym bardziej pokazą ze zasługuja. Loko zawsze sie tam źle grało bez wzgledu na forme i czas, wiec kto wie moze sie seria zwyciestw skonczy własnie teraz( no nie , niewierze za to pisze) ale jezeli nawet nie to zadnego pogromu nie widze i byłbym skłonny isc w plus 1,5 Cherepowca, pownie kurs dobry. ⛔⛔⛔To tyle z przemyslen bo dzis gram napewno lige naszych południwych sasiadów i fińską
Pozdrawiam ????
Jak ja mogłem nie docenić chłopaków z Loko::zoltakartka:
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mark1973 już zasugerował w jakim kierunku dzisiaj iść i ja nie mam innego zdania. W pierwszym meczu może się wydarzyć wszystko - zresztą kursy na dokładny wynik 2:1 jest taki sam jak na 1:2 (@5,60) więc nawet bukmacherzy w tym przypadku nie mają pojęcia kto ma większe szanse na zwycięstwo ???? W kolejnym meczu faworytem wydają się być goście, ale nie ma co się napinać przed PO gdzie sytuacja jest już praktycznie jasna. Nie ma co więcej powtarzać kolegi wyżej więc dopiszę tylko kursy:
Traktor lub remis @1,42⛔⛔⛔
Czerepowiec +1,5 @1,61⛔⛔⛔
AKO @2,29 Unibet⛔⛔⛔

Dodam jeszcze tylko jeden zakład, który zagram za mniejszą stawkę i który dotyczy meczu w Czelabińsku. Traktor to bardzo underowa drużyna zresztą podobnie jak goście (chociaż Podolsk nie aż tak bardzo). Jeżeli spojrzymy na wyniki to łatwo zauważyć, że Traktor nie radzi sobie z najmocniejszymi (CSKA, Avto, Magnitka), ale z pozostałymi ekipami wszystkie mecze w ostatnim okresie dzisiejsi gospodarze wygrali. Z drugiej strony mamy Podolsk, który także do niedawna radził sobie dobrze, ale ostatnio bardzo niestabilnie - ograli Wilki na wyjeździe, żeby przegrać 6:0 z Torpedo, następnie ograli wysoko Czerepowiec by następnie przegrać z nimi w rewanżu. Z takich przemyśleń przyszedł mi na myśl taki oto typ:
Czelabińsk &#39;60 i poniżej 4,5 bramki @3,90 Fortuna⛔⛔⛔
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tak jak Koledzy już wyżej napisali w pierwszym spotkaniu może się wydarzyć wszystko, ale to właśnie ten mecz mnie zainteresował. Obie ekipy walczą o PO, ale obie nie muszą się dziś zabijać o 2 punkty, są na tą chwilę w 8-ce i na pewno z szacunkiem przyjmą każdy punkt. Remis w tym spotkaniu będzie pozytywny dla obu ekip, bo zgarną przynajmniej po punkcie a co daje to już tylko na plus dla jednej z ekip. W związku z tym spróbuję tutaj czystego remisu.
Traktor - Podolsk X @3,75⛔
I za grosze dla zabawy wymyśliłem sobie taki typ.
kto strzeli pierwszą bramkę: Nikt @37,00⛔
Teoretycznie rzadka sytuacja w hokeju, ale w KHL sie zdarza, Traktor underowa ekipa, pilnuje tyłów, a dziś obie ekipy powinny się na tym skupić więc dla zabawy można spróbować.
kursy z fortuny
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przed chwilą sprawdziłem skład Lokomotivu i widzę, że w bramce stanie młody Isaev - 19 letni bramkarz, który zagrał w tym sezonie trzy spotkania w KHL z czego wygrał jedno. Do tego trochę rotacji w składzie Loko. Jeśli Czerepowiec zagra dobrze, a Lokomotiv nie podejdzie do spotkania zbyt poważnie to jest szansa na powodzenie takiego zakładu (przepraszam za pobieżność, ale mecz za chwilę):
Czerepowiec OT @3,10 Unibet⛔⛔⛔
 
jozzy22 590,6K

jozzy22

Użytkownik
Panowie jaki jest myk w meczu MAgnitki,że takie kursy?!
Ja rozumie,że Dynamo ostatnio całkiem fajnie ale kurcze jak dla mnie Magnitka to bierze i to kursiwo to mega promocja na jutro?!
 
adel610 20

adel610

Użytkownik
Loko zawsze sie tam źle grało bez wzgledu na forme i czas, wiec kto wie moze sie seria zwyciestw skonczy własnie teraz( no nie , niewierze za to pisze) ale jezeli nawet nie to zadnego pogromu nie widze i byłbym skłonny isc w plus 1,5 Cherepowca, pownie kurs dobry. ⛔⛔⛔To tyle z przemyslen bo dzis gram napewno lige naszych południwych sasiadów i fińską
Pozdrawiam ????
Jak ja mogłem nie docenić chłopaków z Loko::zoltakartka:
Czytam to już z piąty raz i chyba dobrze rozumiem, że chciałeś dać typ na Czerepowca +1.5 a wynik był 2:4 więc musisz postawić ✅✅✅:highhive:
Ja zagralem Jarka ale reszta kupon mi zgasila, mogłem napisać o Jarku, ale ostatnio mi nie idzie więc wolałem dać sobie spokój. Jutro też jest dzień i to dobry :)
Panowie jaki jest myk w meczu MAgnitki,że takie kursy?!
Ja rozumie,że Dynamo ostatnio całkiem fajnie ale kurcze jak dla mnie Magnitka to bierze i to kursiwo to mega promocja na jutro?!
Niby promocja, ale musisz mieć na uwadze, że kończy się sezon zasadniczy. Zobacz na wyniki z 2 ostatnich dni i zobaczysz jakie cuda się dzieją. Walka trwa. Na papierze i według naszych opinii Magnitka powinna zjeść Dynamo ale odliczajac tu atut własnego boiska i końcówkę sezonu ciężko się typuje. Magnitka będzie w moich propozycjach na jutro ale raczej jako +1.5 choć z dogrywka lub nawet czysto też może się pojawić. Kursy na mecze khl teraz będą wysokie więc można korzystać ale jest też duże ryzyko :)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Czytam to już z piąty raz i chyba dobrze rozumiem, że chciałeś dać typ na Czerepowca +1.5 a wynik był 2:4 więc musisz postawić ✅✅✅:highhive:
Chodziło o handicap +1,5 w stronę Czerepowca, a nie że strzelą powyżej 1,5 bramki.
 
mark1973 791,3K

mark1973

Znawca - Hokej
Czytam to już z piąty raz i chyba dobrze rozumiem, że chciałeś dać typ na Czerepowca +1.5 a wynik był 2:4 więc musisz postawić ✅✅✅:highhive:
Ja zagralem Jarka ale reszta kupon mi zgasila, mogłem napisać o Jarku, ale ostatnio mi nie idzie więc wolałem dać sobie spokój. Jutro też jest dzień i to dobry ????

Niby promocja, ale musisz mieć na uwadze, że kończy się sezon zasadniczy. Zobacz na wyniki z 2 ostatnich dni i zobaczysz jakie cuda się dzieją. Walka trwa. Na papierze i według naszych opinii Magnitka powinna zjeść Dynamo ale odliczajac tu atut własnego boiska i końcówkę sezonu ciężko się typuje. Magnitka będzie w moich propozycjach na jutro ale raczej jako +1.5 choć z dogrywka lub nawet czysto też może się pojawić. Kursy na mecze khl teraz będą wysokie więc można korzystać ale jest też duże ryzyko ????
Tak chciałem dać w sumie zagrałem nawet plus 2,5 ale Pilzno zawaliło. A plus 1,5 niestety wtopa, rasijskij słusznie prawi miał byc handi ale Kvartalnow ma taki młodzieżowy zaciąg ze moze rotować składem jak tylko chce i wybierze najlepszych na PO, no cóż beda i takie dni gdzie nie pójdzie
 
adel610 20

adel610

Użytkownik
Na jutro :-D
Sybir +1.5 1.49✅
Soczi 2 1.81⛔
Magnitka +1.5 1.38✅
Sybir i Magnitka na bramki oczywiście ????
lvbet.pl
Mała krótka analiza.
Sybir u siebie a u siebie grają bardzo dobrze więc typuje te 1.5 bramki. Zagrałbym nawet czysto, ale nie będę kusil :-D Jokerit nie ma formy od dłuższego czasu więc jak. Dla mnie kurs na gospodarzy przesadzony. Ponad 3 zł to okazja na solo.
Bratysława nie gra. W tym sezonie nie można powiedzieć że grali dobrze bo zwyczajnie nie grali. Soczi jedzie tam po punkty i myślę że kurs jest okazyjny ????
O meczu Magnitki mógłbym wiele pisać. Jest faworytem według mnie i można próbować solo jak Sybir ale tutaj też nie będę kusil i zagram jak Sybir +1.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mark1973 791,3K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie jaki jest myk w meczu MAgnitki,że takie kursy?!
Ja rozumie,że Dynamo ostatnio całkiem fajnie ale kurcze jak dla mnie Magnitka to bierze i to kursiwo to mega promocja na jutro?!
Ano taki myk, ze Dynamo ma duzo wiecej motywacji by zjąć piate miejsce i grać z Klaunami a poźniej to i tak schody, a Magnitka i tak miejsca 3-5 i niewazne z kim. Ale wygranej Magnitki nie mozna wykluczyc
 
adel610 20

adel610

Użytkownik
Ano taki myk, ze Dynamo ma duzo wiecej motywacji by zjąć piate miejsce i grać z Klaunami a poźniej to i tak schody, a Magnitka i tak miejsca 3-5 i niewazne z kim. Ale wygranej Magnitki nie mozna wykluczyc
Dokładnie tak jest. Jedyne co stoi za Magnitka to, że lepiej grają i będą grać o wyższą pozycje w tabeli, ale to nie jest tak że Dynamo odpuści bo też na swój ogon :)
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Znów to muszę napisać - będzie bardzo krótko, bo braki czasowe. W ogóle ostatnio jestem trochę użytkownikiem widmo, ale od weekendu planuję się poprawić.
Dziś na tapetę Sybir: Kochają tam hokej, jak mało gdzie. Między innymi dlatego kibicuję tej drużynie. Trochę zawalili w pierwszej części sezonu, bo gdyby nie fatalna gra, to być może dzisiaj byliby w tej 8, a tak trzeba się o nią bić. Wiemy, że mocni są we własnej hali, wiemy jakie skalpy zdobyli. Nie wiemy co będzie dzisiaj, ale ja gram Sybir ml
Fiński jedynak gra ostatnio w kratkę, Chociaż wygląda to co raz lepiej. Udało się stworzyć bardzo szeroką formację ataku, gdzie tak naprawdę kilku graczy może wziąć na swoje barki odpowiedzialność za wynik i to jest ich sporą siłą, ale wierzę, że w tym zestawieniu górą będzie gospodarz, który wciąż ma szansę na przygodę życia.
Slovan - Sochi
Goście czują na plecach oddech Rygi i to główny argument żeby iść w ich stronę ( poza kwestiami czysto sportowymi, jakościowymi ) To może być fajny dla oka mecz ( jak większość spotkań Slovana ) Ameryki nie odkrywam pisząc te słowa. Zastanawiam się nad wygraną gości w RT, ale żeby nie zrobić głupiej skuchy idę podobnie jak powyżej w typ ml. Tak na marginesie Slovanowi przydałoby się trochę świeżej krwi z przodu, bo jadą na &quot;weteranach&quot; Jeszcze pare spotkań i będą mieli czas, żeby o tym pomyśleć.
O meczu Dynama z Magnitką koledzy już pisali. Ja idę tutaj w x2. Wydaje mi się, że więcej chęci do gry będzie miał gospodarz z kolei po drugiej stronie wyższa jakość. Może to się zbilansuje i Metallurg nie przegra tego spotkania w RT. W zasadzie czemu miałby go nie wygrać :hokej:
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka KHL :hokej:
Witam Panowie! Ja tutaj zupełnie nowy i powiem szczerze,że KHL nie ogarniam, ale może trzeba zacząc ;)
Mam wieczorem czas i tak się zastanawiam nad jakimś meczem,bo ELH nie gra. Może nad jakimś typem dla podbicia dramaturgi :fubar:, hehe, widzę,że Dynamo - Magnitka na tapecie / może remis? @ 4.00
Tak patrząc pod kątem tebeli i ostatnich wyników, to taki mecz bez większych argumentów po którejś ze stron. Fakt Dynamu może bardziej zależeć, może bardziej w formie,ale nie ogarniam składów, dyspozycji,podtekstów meczu i stylu gry tych ekip...
Polecacie coś szczególnie na dzisiejszy podwieczór jako fachowcy KHL, może puszcze coś w ako z piątkową ELH?
Pozdrawiam ????
Znów to muszę napisać - będzie bardzo krótko, bo braki czasowe. W ogóle ostatnio jestem trochę użytkownikiem widmo, ale od weekendu planuję się poprawić.
Dziś na tapetę Sybir: Kochają tam hokej, jak mało gdzie. Między innymi dlatego kibicuję tej drużynie. Trochę zawalili w pierwszej części sezonu, bo gdyby nie fatalna gra, to być może dzisiaj byliby w tej 8, a tak trzeba się o nią bić. Wiemy, że mocni są we własnej hali, wiemy jakie skalpy zdobyli. Nie wiemy co będzie dzisiaj, ale ja gram Sybir ml
Fiński jedynak gra ostatnio w kratkę, Chociaż wygląda to co raz lepiej. Udało się stworzyć bardzo szeroką formację ataku, gdzie tak naprawdę kilku graczy może wziąć na swoje braki odpowiedzialność za wynik i to jest ich sporą siłą, ale wierzę, że w tym zestawieniu górą będzie gospodarz, który wciąż ma szansę na przygodę życia.
Slovan - Sochi
Goście czują na plecach oddech Rygi i to główny argument żeby iść w ich stronę ( poza kwestiami czysto sportowymi, jakościowymi ) To może być fajny dla oka mecz ( jak większość spotkań Slovana ) Ameryki nie odkrywam pisząc te słowa. Zastanawiam się nad wygraną gości w RT, ale żeby nie zrobić głupiej skuchy idę podobnie jak powyżej w typ ml. Tak na marginesie Slovanowi przydałoby się trochę świeżej krwi z przodu, bo jechać na &quot;weteranach&quot; Jeszcze pare spotkań i będą mieli czas, żeby o tym pomyśleć.
O meczu Dynama z Magnitką koledzy już pisali. Ja idę tutaj w x2. Wydaje mi się, że więcej chęci do gry będzie miał gospodarz z kolei po drugiej stronie wyższa jakość. Może to się zbilansuje i Metallurg nie przegra tego spotkania w RT. W zasadzie czemu miałby go nie wygrać :hokej:
Takie chcesz i masz ;) ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom