>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
To i ja może trzy grosze ( no może pieć) dorzuce do oferty dnia dzisiejszego. Bo tak naprawde niewiele można wybrać. Losy pozostania w KHL Severstalu tak naprawde jeszcze sie ważą i nic nie jest przesadzone, w zwiazku z tym motywacja jest duza by pokazać że ten klub zasługuje na pozostanie ( a za kulisami mówi sie, że po tym sezonie KHL pożegna aż trzy kluby, no jestem ciekaw bo orzech może byc zbyt trudny do zgryzienia).
To jedna rzecz, druga , ze trener Andrei Razin potrafi czarować i jak przejmował Cherepowiec to tylko trzeba było troche poczekac na efekty jego pracy , no i mam co mamy, ano 6 zwyciestw z rzedu , moze nie z moznymi tej ligi ale cały daleki wschód opanowany, wczesniej Spartak , pomiedzy Sibir a to nie ogórki. I to Dynamo Moskwa , które szczesliwie wygrało. po dwoch golach Tarasowa, którego dzis najprawdopodobniej jeszcze zabraknie. Dzis napewno bedzie fruwał Dmitri Kagarlicki by pokazac ze nowy klub do ktorego przeszedł jest lepszy, Trio Tarasow, Szipaszjow , Kagarlicki w zasadzie rozmontowało Cherpowiec w poprzednim meczu. ostatnia dwójka weekend spedziła na All Star, ale czytałem wywiad ze Szipachiowem i jak stwierdził w weekend mógł sie zrelaksowac i odpocząć, wiec nie wiadomo do konca jak to wpłynie na obu graczy, ale mysle ze beda zmobilizowani, bo tak naprawde przy złym ukladze w tabeli moga jeszcze wyladowac na 7 miejscu przed PO a to by oznaczło w pierwszej rundzie kluby wojskowe, jezeli Jokerit zostałby na 4 miejscu, co jest mozliwe to pewnie Dynamo chetnie wzieło by 5 pozycje bo po prostu Helsinki im lezą jak zaden inny klub z czołówki. Ale wracajac do meritum nie sadze jak kolega rasijskij zeby było dzis lanie w Moskwie, bardzoej spodziewam sie zamknecia serii Severstala, z nieduza roznica bramkowa a ze kursy na gosci zawyzone wg mnie( bo juz były wyzsze jak Cherepy były w dołku, a juz rok temu w ogóle lekko ponad 3)a nie ponad 5 jak w tym roku. W zwiazku z czym, patrzac na motywacje jednych i drugich, mysle ze handi 2,5 starczy moze i nawet 1,5 . Jedynie czego sie obawiam to tego ze zawsze powrot na te czesc Rosji po odwiedzinach na dalekim wschodzie róznie sie odbija na formie zespołów( a najczesciej cos sie rozreguluje).
Spotkanie w helsinkach tez moze byc wyrównane, bo jakos tak dziwniesie to uklada ze Wilki pod wodza Nazarowa jakies wyniki osiagaly ale malo zadowalajace szefostwo i samego Nazarowa, , jaednak gra nie zawsze wygladała mówiac delikatnie, ładnie, pod wodza Butsajewa Wilki maja zupelnie inny styl ich gra jakby bardziej sie kleila ale za tym nie ida punkty a ostatni mecz z Podolskiem to pewnie im sie sni do teraz bo przynajmniej 1 pewny punkt sfrajerzyli, wiec dzis tez bedzie rozwaga a nie napadanie na przeciwnika, pilnowanie tyłów bo jeszcze matematyka pokazuje ze szansa choc mala na PO jest.
No i moze jeszcze by nie dublowac tripla to spotakanie Spartaka z Torpedo
Zaczne moze od tego ze gdzies obila mi o uszy opinia kibicow Niznego ze w PO lepiej bedzie grac z Avto niz Omskiek, Kazaniem, Magnitką czy nawet Astana, wiec jezeli jest w tym cos to dzis trza oddac mecz, ale z tego co pamietam to te pojedynki zawze byly zaciete i sam tez takiego oczekuje wiec mam nadzieje ze 2.5 handi wustarczy , Spartak wraca znad Uralu, zobaczymy , Hudacek w weekend był Cudaczkiem i zobaczymy czy sie dzis skoncentruje choc nie znam jeszcze obsady bramki.
Severstal plus 2,5+Wilki plus 2,5 + NN plus 2,5
ako 2,78 fortuna
Przepraszam za wywód bo miało być pieć groszy a wyszło ze sto złotych ????
Gratki za analize,żeby tylko ta stówka się zwróciła,powodzenia
 
river 148

river

Użytkownik
To ja dzis troche inaczej bo widze, ze panowie w handi.
Ja w gole.
Jokerit - Nizhnekamsk obie strzelą po dwa lub wiecej 2,18
Czysto statystycznie bo nie mam pewnosci co do obsady bramek.
Finowie na 25 spotkan u siebie, w 21 strzelali min. dwie bramki, sa jedna z najbardziej bramkostrzelnych druzyn, a u siebie najwiecej w calej lidze. Goscie tylko w 3 z 26 spotkan wyjazdowych tracili mniej niz dwie. Sprawa oczywista, nie sadze, by Jokerit mial tu problemy z ustrzeleniem dubletu.
Goscie. Tu troche ciezej bo to jedna ze slabszych ekip. Jednak w 26 wyjazdach, 18 razy strzelali minimum dwa gole. Jokerit w 16 z 25 meczow tracil przynajmniej dwie.
W tym sezonie Jokerit w 25 meczach ma 14-11 jesli chodzi o mecz w Helsinkach z dwoma golami kazdej z ekip.
Goscie na wyjazdach 16-10.
Historycznie. Na 8 spotkan w 6 padaly zawsze po min. 2 bramki dla obu zespolow. W Helsinkach grano trzykrotnie: 6:5, 3:2, 6:3.
Wiem, ze to tylko historia i mecz sprzed 3 lat ma ma maly wplyw na ten dzisiejszy:]
Spartak - Torpedo obie strzela po dwa lub wiecej 1,83
Spartak w 20 z 25 spotkan u siebie strzelil min. 2 bramki a z kolei goscie tylko w 3 z 23 tracili mniej niz dwie. Tylko Slovan stracil wiecej bramek w lidze niz Torpedo.
Torpedo strzelilo dwie bramki w 17 z 23 meczow wyjazdowych, gospodarze 17 razy z 25 spotkan domowych tracili min. dwie.
Spartak w meczach domowych ma 13 meczow z min. 2 bramkami obu ekip na 25 rozegranych. Goscie na 23 wyjazdowy, mieli 15 z dwoma strzeonymi i dwoma straconymi.
Historycznie. Tu slabo bo na 10 ostatnich spotkan tylko w trzech obie ekipy strzelily po dwie bramki. Ostatni raz w zeszlym sezonie w Moskwie.
W tym meczu zdaje sie jednak na Torpedo.Jes to zespol, w meczach ktorego pada najwiecej bramek, w dotychczasowych 50 spotkaniach padlo az 299. Nastepny Jokerit 280.
Licze na otwarte mecze wlasnie tych dwoch ekip.
Ako 4
fortuna
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis niestety sam sie jak poczatkujacy gracz władowąłem na mine z Torpedo i to po takim kursie ze zal pisac.
Jutro znacznie wiecej meczy i znacznie ciekawsze o nawet sporym ciezarze gatunkowym a ja pisze dzis kilka spostrzezen bo jutro w trasie bede i nic nie naskrobie. Tak rozkminiałem tabele obu konferencji gry poszczegolnych zespołów i doszedłem do ciekawych wnioskow, a bedzie sie jeszcze działo, ale co do meczy
Avto - Traktor 3-0 Eh Traktoryści słabizna , chyba ze sie podłożyli ale czy a teoria ma sen, chyba tylko za nasza wschodną granicą
Tak wczoraj patrzyłem na te kursy ( 1,3 na A-8,2 na T) i tak sobie mysle kto i dlaczego je tak wystawil, dzis sa juz mniejsze na gosci. Ale do rzeczy Avto czy jest az w takiej formie? nie sadze, owszem graja solidnie ale nie widze tego błysku, nawet Kovar w bramce jakby nie był tym sprzed kontuzji, obrona tez nie pomaga, w ataku jest moc ale i taka ofensywa jest do zatrzymania. Traktor kilka solidnych meczy i co wazne pewnie wygranych, na trudnych terenach Rygi i pewnie z dobra gra u siebie z Torpedo, ktore chwile wczeniej ograło dzisiejszych gospodarzy, oba zespolu spotkaly sie przed swietami mimo ze forma tez była moze inna niz teraz to Avto o malo nie wypuscilo wygranej a słupek po objechaniu bramki Kowara mógl byc zamieniony na bramke i bylby remis. Mimo ze na stronach kibicow NN doczytalem dyskusje jak to bylo by dobrze zeby Torpedo z 8 miejsca trafilo na Avto to jak patrze na uklad meczy , rywali i forme to jestem w stanie zaryzykowac stwierdzenie ze Avto straci pozycje lidera na wschodzie przed PO. Jutrzejszy mecz moze byc takim wstepem do PO bo te zespolu moga ze soba zagrac w pierwszej rundzie. Mysle ze Traktor moze nie wypasc z osemki ale trzeba sie pinowac. Jutro spodziewam sie meczu na styku, bo z calym szacunkiem to nie Amur czy Admirał zeby taki kurs walnac, ( zreszta sukcesywnie spada i jutro pewnie bedzie kolo 6), ja jutro napewno zagram w strone gosci bo formacje obronne solidnie sie prezentuja a i Demczenko wyglada dobrze i przypomina tego bramkarza z przed roku
solo Traktor z x kurs 3,25⛔⛔⛔
do ako Traktor plus 2,5 kurs 1,56⛔⛔⛔
Magnitka-Barys (1-3)
Ciezki mecz do wytypowania. Goscie caly czas poprawiali gre w defensywe i mysle ze juz wyglada to dobrze, z Ufa na zero z tyłu i to juz sukces, ofensywa Kazachow bije az miło ale nie wpada, oddaja okolo 40-50 strzalow ostatnio ale troche brak skutecznosci ( ostatnio na drodze stanął Metsola bedacy obecnie w bardzo dobrej formie), mysle ze jutro strzela co nieco bo sytuacje sa i obroa kreca. Magnitka, solidna( mecz z CSKA mimo ze przegrany to wiele pozytywow w grze, pozniej Ryga i gra spokojna i mimo narzuconego stylu gry Dynama dowiezienie wygranej do konca, choc niewiele bylo do remisu zabrakło) Jutro jednak przeciwnik zaczynajacy grac tak jak na poczatku i w pelnym skladzie. Mimo ze gospodarze faworytem to Astana nie da za wygrana , ( maja cos do udowonienia, bo rok temu w PO 0-4 i wakacje) ale w tym sezonie to inna Astana, spodziewam sie zacietego pojedynku a zawodnicy Astany chciali by zrobic prezent trenerowi Skabelce z okazji 48 urodzin , zreszta samemu zainteresowanemu poswiecona sporo czasu antenowego w lokalne TV i prezent w postaci dobrego meczu mile widziany. Nie lekcewaze Magnitki bo tez mysle ze sa faworytem i moga to wygrac ale latwo nie bedzie. Probuje
Astana z x kurs 1,82✅✅✅
do ako Astana plus 1,5 kurs 1,45✅✅✅
Amur-Sibir (2-4)
Goscie jeszcze walcza bo szansa , Sibir w ostatnich meczach dobra gra za która poszly dobre wyniki, jezeli TNN bedzie sie tak marnie prezentowalo to kto wie( Galimowv znow nabawil sie kontuzji a to było jego pierwszy mecz po porzedniej, drugi bramkarz bida z nędzą , Sam Niemirowski przyznaje ze zespol jest w trudnej sytuacji i gra nie wyglada najlepiej) wiec roznie moze byc/ . Jutro ciezki teren na wschodzie , Amur grozny w swojej hali dla najlpeszych od dawna juz nie wygral, ale mysle ze jutro wiecej motywacji bedzie po stronie gosci i nie daja sie ograc w RT
Sibir z x kurs 1,61✅✅✅
Kunlun-Ufa (2-2)
Oba zespoły ostatnio poniosly po trzy porazki ale lepiej prezentowali sie w nich goscie, w ich bramce na dobre obroty wszegł Metsola i mysle ze jutro pomoze, calosc wg to wiekszy monolit niz gospodarze, ktorzym mimo matematycznych szans na PO ciezko bedzie wg jutro wyrwac pełna pule w RT
Ufa z x kurs 1,43 ✅✅✅
Admirał - Omsk 4-1 ktory to juz raz Omsk zawala
Gospodarze w Fetisow arenie zadziwiaja i udaje im sie pokonac mocniejsze zespoly jak chociazby Jokerit ale tez trzeba przyznac ze szczescie sprzyja, jest walecznosc i forcheking ale jutro ciezki rywal ktory po ostatniej porazce u siebie musi zbierac punkty i wygrywac ( przy zlych wiatrach moga nawet zaczynac PO z 5 miejsca), u Jastrzebi mnostwo talentu, jakosci i doswiadczenia i mysle ze to pomoze w zwycistwie, mysle ze powinni to zrobic w RT ale do ako
Omsk win ml kurs 1,34⛔⛔⛔
Ryga-Slovan 3-2
Musze powiedzic ze mimo ze Ryga solidniejsza to Slovan moze napsuc krwi jutro. Gospodarze w ostatnich 4 meczach 3 pkt ale tez rywale mocni( Ufa, traktor, Avto, Magnitka) wiec jutro wypada wziac 2 pkt bo kiedy jak nie z takim rywalam a matematyka pokazuje ze swiatelko jeszcze sie tli
Ryga win kurs 1,35✅✅✅
Loko-CSKA ( 2-1)
EDIT: Brawo chłopaki, tak trzymać, kawał dobrego solidnego hokeja
Dla mnie to jutro wisienka na torcie, chłopaki z Loko bardzo dobrze sie prezentuja , bramka ok, obrona pomaga po obu stronach lodu( oby tylko nikt nie podkupił Elesina bo chłopak ma talent i juz kreca sie tam skauci z bogatych klubow) w aktaku tez to wyglada składnie i co wazniejsze maja patent na wojskowych w tym sezonie ( oby tak w PO ???? . Jednak CSKA jest zadni rewanzu i jutro beda cisneli( a jakosci i talentu tam nie brak) ale nie bedzie latwo, tego typu nie proponuje, po prosu z racji kibicowskiehj sympatii go zagram, liczac ze Loko nie da sie ograc w RT
Loko z x kurs 2,08✅✅✅
Po namysle skladam takie ako
Omsk win ml, Sibir z x, Ufa z x ( do poludnia) kurs 3,11 fortuna ⛔⛔⛔
i
Traktor plus 2,5, Astana plus 1,5 , Ryga win kurs 3,05 fortuna⛔⛔⛔
EDIT : Niestety pary źle dobrane
Powodzenia i oby sie udało ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Dzisiaj oferta bogata, ale ciężko wybrać coś do gry. W większości zgadzam się ze zdaniem mark1973 i sam też pogram podobnie, ale ze względu na niezłe wyniki w ostatnim miesiącu pozwolę sobie na bardziej ryzykowne zakłady. Oby nadużywanie gry na gości nie odbiło mi się czkawką ????
W zespole z Nowosybirska nie powinno zabraknąć motywacji w dzisiejszym spotkaniu. Jeśli mają nadzieję zagrać w PO to powinni zdobywać punkty z takimi przeciwnikami jak Amur nawet na ich terenie. Gospodarze nie grają dobrze w ostatnim czasie. Ostatnia wygrana miała miejsce w grudniu zeszłego roku. Martwić może słaba gra Sybiru na wyjazdach, ale uważam że więcej jakości jest jednak po ich stronie. Utwierdzić w moim typowaniu może jeszcze rzut oka na H2H gdzie widać, że Amur najczęściej ma problem grając z gośćmi z Syberii.
Kurs na zespół z Omska mógłby być według mnie trochę wyższy, ale nie jest najgorszy. Admirałowie grają w kratkę, sprawiają niespodzianki, ale patrząc na wyniki widać, że nie są w stanie ograć zespołów z czołówki. Wyjątkiem jest Jokerit, ale do ich gry można mieć ostatnio wiele zastrzeżeń. Ostatni okres dla Omska trochę niespokojny, a sytuacja w czubie tabeli napięta więc Hartley powinien jak najszybciej ogarnąć swój zespół i zacząć punktować regularnie żeby utrzymać jak najwyższą lokatę przed wejściem do Play Offów. Miejmy nadzieję, że niespodzianki we Władywostoku nie będzie.
Nowosybirsk OT @2,05✅✅✅
Omsk &#39;60 @1,57⛔⛔⛔
AKO @3,22 Unibet⛔⛔⛔

W kolejnym kuponie pójdę w kierunku gospodarzy. Od razu rzuca się w oczy kurs na zwycięstwo Lokomotivu. Gospodarze niedawno ograli zespół z Mokswy i dlaczego mieli by tego nie powtórzyć? Obie ekipy notują ostatnio dobre wyniki i wcale nie faworyzował bym CSKA tak bardzo jak robią to bukmacherzy. Loko celuje w trzecie miejsce w tabeli i trzeba wykorzystać słabą grę Jokeritu, który jest zaraz za nimi i walczyć o punkty w każdym spotkaniu. Zresztą samo to, że grają z CSKA będzie dobrą motywacją. Forma obu ekip podobna więc ryzykuję gospodarzy z wysokim kursem.
Ostatnie spotkanie to mecz w Rydze. Gospodarze może jeszcze nie mają noża na gardle, ale spotkań co raz mniej a strata pięciu punktów do PO z każdym meczem będzie co raz trudniejsza do odrobienia. Dzisiejszy rywal do najsilniejszych nie należy, ale Dynamo także nie grzeszy dobrymi wynikami. Jedno jest pewne. Dzisiaj nastąpi przełamanie którejś z drużyn i liczę na to, że będzie to Dynamo. Slovan może powalczyć, żeby pokazać się z dobrej strony władzom ligi, ale krążą pogłoski, że wydalenie z KHL ich nie ominie, bo spora część jest krytyczna wobec klubów spoza Rosji (Slovan, Kunlun, a nawet Jokerit chociaż im wydalenie nie grozi na pewno). Ciężko powiedzieć, jakie nastroje panują w Bratysławie ale liczę na walkę ze strony gospodarzy. Motywacja jest, ekipa także, brakuje tylko wyników co najwyższa pora zmienić.
Lokomotiv lub remis @2,07✅✅✅
Dynamo &#39;60 @1,58✅✅✅
AKO @3,27✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na dzisiaj dwa spotkania. Mimo problemów Kazania w ostatnich spotkaniach szkoda nie zagrać czegoś w ich kierunku biorąc pod uwagę jak ostatnio gra Jokerit. Mistrzowie bez zwycięstwa od trzech spotkań i brak wygranej na wyjeździe od pięciu spotkań. Dzisiaj jest spora szansa, żeby się przełamać. Jokerit gra w kratkę, popełniają dużo błędów i brakuje im szybkości. Myślę, że dwa punkty są w zasięgu przyjezdnych, ale do AKO gram zakład z remisem. Jeśli chodzi o drugie spotkanie do dubla to zastanawiałem się dosyć długo, bo w sumie można by grać w kierunku każdej z drużyn (może nie ryzykował bym Torpedo), ale ostatecznie postanowiłem nadużyć dobrej passy Czerepowca. Spartak ostatnio wysoko ograł Nowogród, ale myślę, że wynik nie oddaje tego co działo się na lodzie i jak najbardziej gospodarze są do ogrania. Zakończenie zielonej serii gości wisi w powietrzu, bo seria trwa już dosyć długo, ale mam nadzieję, że powalczą jak w poprzednich meczach i nie dadzą się ograć w regulaminowym. Zresztą patrząc na H2H widać, że Sewierstal potrafi grać ze Spartakiem i w każdym spotkaniu stwarzają im sporo problemów. Mam nadzieję, że tym razem również ciężko będzie ekipie z Moskwy. Powodzenia!
Kazań lub remis @1,74 ✅✅✅
Czerepowiec +1,5 @1,75 ✅✅✅
AKO @3,04 Unibet ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Mi od wczoraj własnie chodzi ta para po głowie i rowniez wilki ale do rzeczy. Pod tym co kolega rasijskij napisał tez sie podpisuje. Seria przegranych wyjazdowych bije po oczach. Kazan to mocny zespół i zgrany, Zinetula napewno juz jest myslami w PO , pierwsze miejsce im nie grozi na wschodzie ale to mało ważne, taka druzyna jest w stanie wygrac wszedzie przy optymalnym przygotowaniu, dzis na lod ma wrócic Anton Lander wiec opcji w ataku bedzie wiecej, w pamieci Barsow jest tez przegrany frajersko ,mecz Jokeritem u siebie gdzie dostali dwie bramy w ostatnich 3 minutach , ale sami pokpili troche sprawe, dzis mysle ze motywacji nie zabraknie, bo mysle ze oba zespoły dzis beda chcialy pokazac moc. Jokerit jakby nie przypominal tego zespołu z poczatkowej fazy rozgrywek, a moze tez i konkurenci zaczeli grac swoje stad te wyniki nie takie jak by oczekiwali ich kibice. Ja dzis stawiam na przelamanie złej serii wyjazdowej i zwyciestwo( coś mi mowi ze w RT ale na kuponie wezme z dogrywka i karnymi)
Kazan win ml kurs 2,14 fortuna ( solo)
Tak sie sklada ze dane mi było ogladac popisy w meczu Spartaka i Torpedo. W grze po obu stronach wiele chaosu i niedokladnosci ale tam nieststy NN nie miało wsparcia miedzy słupkami , młody nie pogarnial tematu, bramka na 5-1 do pustej. Ale trzeba pochwalic Juliusza Hudaczka, bo stanał na wysokosci zadania i to on ratował Spartak gdy była szansa na wyrownanie w meczu( a były szanse ). Czy dzis Cudaczek zagra na równie wysokim poziomie , hmm moze nie. A rywale z Cherepowca beda chcieli pokazac ze miejsce w KHL im sie nalezy . W poprzednim meczu dobrze do druzyny wprowadził sie Sergiej Korobow który obronił 28 na 29 strzałów, dzis mysle ze tez stanie miedzy slupkami, licze ze trener Razin przygotuje odpowiedna taktyke pod zespoł ze stolicy.
Cherepowiec plus 2,5 kurs 1,32
do tego Kazan z x kurs 1,65
ako dubla 2,18

I napewno zagram tez takiego dubla bo chodzi mi po głowie od wczoraj
Kazan RT+Cherepowiec win ako 8,66( kursy na dzis niestety spadaja, jeszcze wczoraj ten dubel był po kursie ponad 10)
W pozostałych dwoch meczach nie zdziwią mnie wygrane Wilków i Torpedo( bo to co zagrali ostatnio to gorszego ich meczu nie widzialem, nawet jak oberwali od magnitki 7-3 to styl był zupelnie inny)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Takie info jakby kogos interesowąło odnosnie meczu Podolska
Ciemne chmury nad trenerem Niemirowskim po tych porazkach, a miedzy słupki został sciągniety awaryjnie Barry Brust ale to oznacza brak któregos legionisty z pola, obrona z bramkarzem tez wymaga zgrania i nie wiem czy to dzis im wypali. Obie druzyny nie sa pewne PO. Czy trenerowi Torpedo uda sie w dwa dni cos zmienic graja przeciwko tak zdeterminowanej ekipie jak Vitjaz, oj watpie
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Faktycznie posada Niemirowskiego zagrożona, nawet kibice domagają się jego odejścia. Jeśli w bramce stanie Brust o którym wspomniał mark1973 to może być ciekawe widowisko, bo według mnie nie jest on bramkarzem z najwyższej półki do tego dochodzi brak zgrania co również podkreślił Mark1973 i jeśli trener za wszelką cenę będzie chciał ten mecz wygrać, żeby chronic swoją pozycję to może wyjść jeszcze gorzej niż sobie zaplanuje. Ciekawe. Postanowiłem spróbować takiego singla:

Podolsk strzeli powyżej 3,5 bramki @3,15 Unibet ⛔⛔⛔
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Faktycznie posada Niemirowskiego zagrożona, nawet kibice domagają się jego odejścia. Jeśli w bramce stanie Brust o którym wspomniał mark1973 to może być ciekawe widowisko, bo według mnie nie jest on bramkarzem z najwyższej półki do tego dochodzi brak zgrania co również podkreślił Mark1973 i jeśli trener za wszelką cenę będzie chciał ten mecz wygrać, żeby chronic swoją pozycję to może wyjść jeszcze gorzej niż sobie zaplanuje. Ciekawe. Postanowiłem spróbować takiego singla:

Podolsk strzeli powyżej 3,5 bramki @3,15 Unibet
Nie wspomnialem jeszcze ze Niemirowsiemu wytyka sie słabe przygotowanie kondycyjne zespołu a powodem jest zle przepracowany okres przygotowawczy czego już poźniej nie dalo rady nadrobić i wszystko odbiło sie czkawką stad bardzo słabo wyglada ostatnie kilkanaście meczy. Gorszy jest już tylko Amur. W świetle tego chyba sie skusze na typ w kierunku Vitjaza
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na dzisiaj wybrałem dwie ekipy, które &quot;muszą&quot; wygrywać. Nowosybirsk ma szansę przedłużyć serię zwycięstw do pięciu spotkań. Mieli mały kryzys, który już wyraźnie minął i dzisiaj jak najbardziej są w stanie postawić kolejny krok w kierunku Play Offów. Jeśli chodzi o gospodarzy to w ostatnim okresie osiągają imponujące jak na ich możliwości wyniki. Ograli Omsk, Jokerit i Chabarowsk w derbach. Wydaje mi się jednak, że Sibir zrobi wszystko, żeby wykorzystać dwa spotkania z Admirałem (grają z nimi także pojutrze) do dopisania maksymalnej ilości oczek na swoje konto.
Dynamo Ryga ma dzisiaj szansę zbliżyć się do pierwszej ósemki ze stratą tylko jednego punktu do Soczi. Rywal nie należy do wymagających chociaż ostatnio zdarzało im się sprawić niespodziankę. Dzisiaj w ekipie gości mamy pokaźny &quot;szpital&quot;. Nie zagra między innymi Buinitsky, Gotovets czy Kostitsyn co mam nadzieję - wykorzysta imienniczka z Rygi. Gospodarze przełamali się w końcu ze Slovanem i mogą dzisiaj pójść za ciosem tym bardziej, że goście ostatnio nie najlepiej sobie radzą chociaż trzeba przyznać, że mieli wymagających rywali. Ostatecznie stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
Nowosybirsk OT @1,83⛔⛔⛔
Dynamo Ryga &#39;60 @1,83⛔⛔⛔
AKO @3,35 Unibet⛔⛔⛔
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis to jedynie mógłbym skopiować kolege rasijskij bo tak sie sklada ze rywale troche gubia punkty a Sibir i Ryga musza wygrywać. Łatwo nie bedzie bo i Fetisow Arena bardzo niewygodne miejsce o czym sie przekonały mocniejsze zespoły a patrzac na Ryge to takie małe derby, no ale Łotysze musza dzis fruwac nad głowami żubrów. Prochu nie wymysle, te zespoły aby myslec i przedłuzyc szanse na PO musza wywalczyc 2 pkt i niewazne jak.
Sibir ml kurs 1,71⛔⛔⛔
Ryga ml kurs 1,46✅✅✅
ako kurs 2,50 fortuna⛔⛔⛔

I jeszcze łapka mnie świeżbi na kierunek Astany, bo Skabelka wie jak zagrac przeciwko dobrym rywalom, póki co Kazachowie są regularnie upokarzani w Petersburgu a aplikowanie po 9 bramek to krótko mowiac wstyd. Ale ta Astana to inna Astana niz rok i 2 lata temu, atak jest na wysokim poziomie, ławka długa, jakosc w formacjach, i co wazniejsze szyki obronne tez wygladaja od kilku meczy przyzwoicie. Oczywiscie SKA piekielnie mocne i roznie moze byc, moga przegrac jak nie bedzie wpadało a moze byc lanie ( no ale 9 to chyba nie)
Typ ryzykowny ( szkoda ze dopiero teraz zagrany bo kursy o conajmniej 2 pkt pospadały od pierwotnych), ale za mniejsza stawke musze spróbowac by poxniej w brode sobie nie pluć
Wiec tak:
Astana plus 1,5 kurs 2,21✅✅✅
Astana minus 1,5 kurs 11,5⛔⛔⛔
 
I 313

igtel

Użytkownik
Chciałem dzisiaj zabłysnąć, ale moi mistrzowie Mark i rasijskij już posprzątali w fachowy sposób i skutecznie ! Gramy Sibir i Rygę a zespół z Omska, z wiadomych przyczyn omijamy szerokim łukiem aż do PO. Zieloności i pozdrowienia dla wszystkich !!!
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
St.Petersburg-Barys Astana
Typ-over 5.5
Kurs-2.15
Po dzisiejszych 2 typach, z których 1 wszedł,wypatrzyłem sobie ten mecz na over.
Przeglądając statystyki meczy między nimi zauważyłem że pada w nich dużo bramek,
10,9,6,8,5,6,10,6 dlatego też idąc tym tropem gram dzisiaj overek,choć Buki sugerują że będzie mniej,sądząc po spadkach kursów.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
choć Buki sugerują że będzie mniej,sądząc po spadkach kursów.
lol, aż z ciekawości sprawdziełm na giełdzie i na oddsportal - kursy wachają się nieznaczne z przewagą na wzrost tendencji over ???? ???? czyli ja bym tym się nie sugerował :p
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Mnie niestety też Ryga z jednym kuponem pogrążyła, a Jarosław -2.5 ładnie wszedł. Jak tak zerknąłem na tą ostatnią bramkę to wydaje mi się, że już brakło koncentracji. Wyrzucili krążek i chyba już byli pewni swego, a tu szybkie wrzucenie krążka z obrony i skończyło się jak się skończyło:/
 
P 0

pokwa

Użytkownik
Oglądałem ten mecz i na 10 sekund przed końcem myślałem, że to już będzie koniec, a tu nagle idealne podanie, śpiąca obrona i masz ci babo... ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom