>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Murray ma bardzo duza szanse wygrac ten mecz. Rafa gra ponizej oczekiwań i powinien przegrać z kims to pokaze na korcie konsekwencje i inteligencje. Szkota na to stać. Wychodzil sie w duzym stopniu na cegle, pilki sa ok dla niego i trenowal nimi. Gdyby nie ten drobny uraz to pewnie wiekoszsc widzialaby tu value. Z Chela nic mu nie bylo i ja nie biore tego pod uwage. To jeden z wazniejszych meczow Murraya w karierze. Zgadzam sie z LubieKebab i nie ma sensu dublowac jego wypowiedzi. Juz w Monte Carlo pokazal Andy, ze stac go na dobry wystep z Rafa a warunki byly zdecydowanie lepsze dla Hiszpana. Forma chyba tez wyzsza. Obecnie Nadal strasznie zamula a nie bedzie dostawac non stop takich prezentow jak od Soderlinga. Poziom gry Szweda był po prostu skandalicznie niski ale to tak jak pisalam wyżej to kwestia psychiki a nie umiejetnosci.

Andy Murray 5,72 3/10
Rafa gra poniżej oczekiwań? To jak nazwać, to co gra Murray? Zgadzam się z Tobą, że Nadal nie jest w najlepszej formie, ale mimo wszystko z meczu na mecz gra co raz lepiej. Piszesz, że Nadal zamula i że nie będzie dostawał prezentów takich jak od Soderlinga. Według mnie to Murray bardziej &#39;&#39;zamula&#39;&#39;. Jak można męczyć się z graczem pokroju Chela. Dobra - Chela jest bardzo ograny na tej nawierzchni, taki typowy clay-courter, ale widać, że był już bardzo zmęczony, a Murray nie mógł go dobić. Warto wspomnieć też o ogromnej ilości break pointów dla Argentyńczyka. Miał ich nawet więcej niż Murray, bo 17. Nie szukałbym sensacji w tym spotkaniu, ale Twoja kasa - możesz robić co chcesz. ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja juz modem w dziale tenis nie jestem od jakiegos czasu, to ze krytykuje Sode to jest takie straszne? Obojetnie co bym nie zrobila to i tak trolle juz sa uprzedzeni i zawsze bedzie zle. Mozemy sie zalozyc, ze jak w ciagu kilku mies nie napisze tu niczego kontrowersyjnego to i tak kazdy powie ze Rox to ble paskuda.
Ja np nie mam do nikogo uprzedzeń z wyjątkiem pewnego Legionisty, ale o nim nie warto mówić. Jednak uwierz, wchodzę raz na jakiś czas do działu i czytam takie rzeczy... no naprawdę nie jest to przyjemne dla oczu. Możesz go krytykować, krytykować może każdy, ale w należyty sposób
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Ja np nie mam do nikogo uprzedzeń z wyjątkiem pewnego Legionisty, ale o nim nie warto mówić. Jednak uwierz, wchodzę raz na jakiś czas do działu i czytam takie rzeczy... no naprawdę nie jest to przyjemne dla oczu. Możesz go krytykować, krytykować może każdy, ale w należyty sposób
Dajcie już spokój z tymi kłotniami... Piszcie na PRIV bo tutaj każdy ma zamiar podebatować o jutrzejszych meczach.... ????!
Co do jutrzejszych zmagań to wydaje mi się wyrzecaniem forsy w błoto stawiając na Murraya, który nigdy, NIGDY nie gra dobrze z teorytycznie lepszymi zawodnikami. Wydaje mi się, zę jest to człowiek ze słabą psychiką i wątpie, że Król RG, którym niewątpliwie jest Nadal da mu jakiekolwiek szanse. Stawiałbym 3-0 dla Nadala, bo mimo że nie jest najlepiej dysponowany to Szkot na swoje możliwości, jest w jeszcze gorszej formie. Pewniak wg. mnie to typ, że Murray nie wygra 2 setów (3-1,3-0 dla Hiszpana) kurs nie powala, ale do dubla pasuje.
Jeśli chodzi o drugie spotkanie panów to niewątpliwie tutaj już bardziej doszukiwałbym się sensacji, aczkolwiek granie na Federera to mimo wszystko przesada, ten mecz chyba odpuszcze. ????
 
T 0

tenniskid

Użytkownik
Proponuję skupić się na piątkowym meczu Djokovicia z Federerem. Jeśli Serb wygra tę potyczkę zostanie nowym nr 1 rankingu ATP. Szwajcar jest ostatnim zawodnikiem który pokonał Djokovicia, więc zapowiada się ciekawie. Ostatnie kilka miesięcy to pasmo sukcesów Novaka i w piątek prawdopodobnie nastąpi ich zwieńczenie. Djokovic wygrał kolejno 43 mecze w tym trzy z Federerem. Gra Rogera w tym roku na kortach Rolanda Garrosa wygląda dobrze, ale Szwajcar już wcześniej pokazał, że nie należy się tym sugerować. Kiedy dochodzi do potyczki z Nadalem lub Djokoviciem, Federer traci atuty i szybko się poddaje. Jestem fanem Rogera ale wszystko przemawia za Novakiem. Serb odegra kilka piłek z głębokiej obrony i Federer zacznie się stresować. Pojawią się ramy i piłki w siatce. Djokovic po ostatnich meczach na pewno czuje przewagę nad Szwajcarem. Federer jest w innej sytuacji ale presja jest po stronie Serba.
Stawiam na pewne zwycięstwo będącego w życiowej formie Djokovicia.
N. Djokovic -5 @ 1.847 (PinnacleSports)
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Jeśli idzie o pojedynek Jokera z Fedexem to polecam wziąć na wstrzymanie i zagrać to na live po zobaczeniu, jak wygląda gra na korcie. Joker moim zdaniem jest na fali, co daje mu emocjonalną podbudowę takie przekonanie o wyższości, które kiedyś miał Fedex. Jednak Roger gra w RG na luzie i bez obciążeń, gdyż widać, że nie nastawiał się na wygraną i chyba półfinał traktuje jako sukces, co innego będzie na Wimbledonie. Jednak, jak dla mnie nie bez kozery wciąż mówi o serwisie i znaczeniu tegoż w jego grze. Federer przegrywa z Jokerem, czy Nadalem, dlatego że nie nadąża do piłek, stąd te liczne błędy. Tak zaczął pierwszy z nim grać Rafa. Wciąganie w długie wymiany, w których powoli przewagę uzyskuje ten młodszy, szybszy i wytrzymalszy. Joker zamiast bazować na wytrzymałości i szybkości wprowadził do swojej gry większą agresywność, a że ma świetne uderzenia kończące to tym bardziej pozwalają mu one ustawiać wymianę. To Joker gra w korcie, a Fedex biega za linią, a wiadomo Ferrerem nie jest. Jednak wg. mnie kluczem w tym meczu będzie pierwszy i drugi set. Jeśli Roger wygra, choć jeden z nich to będzie walczył o wygraną. W tym turnieju Federer świetnie wchodzi w mecze. Pierwsze sety ma bardzo mocne i z dobrym, pewnym serwisem. Wprawdzie Joker wygrał trzy ostatnie pojedynki z Federerem, ale dwa z nich były wyrównane. W Indian Wells było 1-2 setach, a w AO pierwszy set kończył się tie-breakem, a ten bywa loteryjny i tym razem takowego może wygrać Federer, a wtedy mecz może potoczyć się zupełnie inaczej. Wynik jest, jak dla mnie otwarty, stąd polecam live.
 
H 0

hans1410

Użytkownik
Piątkowe spotkanie Djokovic - Federer typ: 1. Djokovic z życiowej formie, chociaż o tym już było. Czterdziesty któryś mecz z rzędu bez porażki i sądzę że spotkanie z Federerem będzie kolejnym z serii. Oglądałem Djokovica w RG jak i w kilku wcześniejszych turniejach. Gra praktycznie bez błędów, nie widać po nim żadnych śladów zmęczenia. Błędy przeciwników wykorzystuje bezlitośnie (chociażby dwa mecze z Nadalem).
Co do Federera, to raczej już schodząca gwiazda. Chociaż na RG gra całkiem nieźle to na Djokovica będzie to według mnie zdecydowanie za mało. Federer przegrywał do niedawna regularnie z Nadalem, Djokovicem, czasami z Murrayem, ale coraz częściej ogrywaja go przypadkowi ludzie ( w tym roku chociażby Gasquet, Melzer). Jeżeli Roger ugra seta w tym spotkaniu, to chyba będzie jego max.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Czyli szkoda tracić pieniądze na taki zakład +1.5 seta federer 2.4 za 300zł?Napewno kurs na Djokovivia za mały choć wzrósł już do 1.4.Federer jak nie będzie miał 1-szego serwisu to nic może nie ugrać.Djokovic musi kiedyś przegrać ale czy z tak słabym Szwajcarem który z Monfilsem nie trafił kilka razy w pusty kort.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Czyli szkoda tracić pieniądze na taki zakład +1.5 seta federer 2.4 za 300zł?Napewno kurs na Djokovivia za mały choć wzrósł już do 1.4.Federer jak nie będzie miał 1-szego serwisu to nic może nie ugrać.Djokovic musi kiedyś przegrać ale czy z tak słabym Szwajcarem który z Monfilsem nie trafił kilka razy w pusty kort.
Ja czekam aż podrośnie trochę i biorę Djoko -1,5. Seta może jakimś cudem Federer wygra np. gdy Djoko straci na chwilę głowę jak z Del Potro, ale na więcej Serb mu nie pozwoli.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Rozmaitości ze świata.
Najszybszy serwis w tym meczu - Handicap:
Rafael Nadal (ESP) +10 km/h
Remis
Andy Murray (GBR) -10 km/h
Na drugi typ Andy Murraya w tym zdarzeniu bukmacher Bwin proponuje okrągłe 1.80 :razz::razz::razz:. Nie za bardzo orientuję się w sile uderzanych piłek serwisowcych przez Szkota, ale Rafa nawet jak się zepnie to 180 km/h raczej nie przekracza, także na pokrycie handicapu Murrayowi wystarczy serwis w granichach 200 km/h! W spotkaniach pomiędzy tymi zawodnikami o wiele więcej asów serwuje Szkot, zapewne jutro będzie miał też więcej sytuacji podbramkowych, w których będzie musiał bronic się serwisem... etc.
Rafael Nadal - 185cm wzrostu przy 85kg wagi.
Andy Murray - 190cm wzrostu przy 85kg wagi.
Proszę o skomentowanie prędkości serwisów wymienionych wyżej graczy.
Wyniki:
Nadal - 204 km/h
Murray - 216 km/h
 
T 19

trewor

Użytkownik
Witam.

Zaciekawił mnie typ poruszony przez Gystlika odnośnie najszybszego serwisu podczas spotkania ww. Panów.
Tak przedstawiają się najszybsze piłki z serwu podczas tegorocznego RG:

Murray:
- Prodon 211 km/h
- Bolelli 216 km/h
- Berrer 215 km/h
- Troicki 216 km/h
- Chela 210 km/h

Nadal:
- Isner 210 km/h
- Andujar 204 km/h
- Veic 191 km/h
- Ljubicic 198 km/h
- Soderling 189 km/h

Jak widać chyba wszystko zależy od Nadala. Murray trafi na poziomie 210-215 km/h, a co zrobi Hiszpan? Poza wystrzałem 210 km/h z Isnerem najszybsze serwisy w granicach 200 km/h, czyli nawet z tym handi +10 km/h nie powinien dorównać Brytyjczykowi. No chyba, że jakiś niespodziewany wystrzał zahaczy o linię. Typ godny uwagi.

Pozdrawiam.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Mam pytanie na betsson mam taki zakład wydawało by się na jutro:

piątek 2011-06-03 - Zwycięzca
Tenis - ATP - ATP French Open
09:55
French Open 2011 : Zwycięzca
Bez zwrotu pieniedzy dla zawodników niestartujacych
+1
Novak Djokovic
2.00
Rafael Nadal
2.40
Roger Federer
8.50
Andy Murray
15.00

No i teraz jak mam rozumieć ten zakład. Przecież jutro gra para Nadal - Murray, i Federer - Djokovic
 
drago 108

drago

Użytkownik
Wie ktoś o której będą rozegrane finały kobiet i mężczyzn w singlu?
Co do półfinałó to krótko.
Murray, jak dla mnie moglby odpasc w każdej rundzie. Nadal u mnie zapunktował meczem z Sodą, w którym co prawda Robin grał tylko w 3. secie, ale jak przychodziło co do czego to Hiszpan prowadził grę. Wg mnie 3:0 dla Rafy.
Do tego Djoko -1.5s @1.6, ale ponowianie argumentów, ze Djoker jest nie do ogrania, a z Fedem zawsze coś się dzieje jest dość nudne. Dla odważniejszych proponuje 3:0 @3, czyli to co sam zagram.
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Według mnie pewne jest to, że w finale spotkają się Rafael Nadal i Novak Djokovic... A co do wyniku tego meczu.. Uważam, że Djoko wygra 3-0. I nie wyskakujcie na mnie. To jest moje zdanie... A jeśli komuś to nie pasuje, po prostu niech nie komentuje, bo tak tutaj bywa....
Co do meczów półfinałowych, według mnie Murray nie ma najmniejszych szans z Nadalem...
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Wie ktoś o której będą rozegrane finały kobiet i mężczyzn w singlu?
Co do półfinałó to krótko.
Murray, jak dla mnie moglby odpasc w każdej rundzie. Nadal u mnie zapunktował meczem z Sodą, w którym co prawda Robin grał tylko w 3. secie, ale jak przychodziło co do czego to Hiszpan prowadził grę. Wg mnie 3:0 dla Rafy.
Do tego Djoko -1.5s @1.6, ale ponowianie argumentów, ze Djoker jest nie do ogrania, a z Fedem zawsze coś się dzieje jest dość nudne. Dla odważniejszych proponuje 3:0 @3, czyli to co sam zagram.
Mamy podobne zdanie. Również uważam, że w obu meczach będzie 3-0 ????
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Jutro Djoko-Federer typ Djokovic 1.35 ten kurs może nie za wysoki ale pewny bo tylko nazwisko i ranking trzyma ten kurs bo szwajcar gra przeciętnie robi tyle UE że aż żal. Prawdopodobnie już nie powróci do dominacji sprzed ostatnich lat powiem więcej ten mecz jest zdecydowanie pewniejszy niż Nadal-Murray w którym wszystko się może zdażyć szkot potrafi się zebrać na arcytrudne pojedynki.Dziwi mnie granie po kursie 3.20 + - na federera za niezłą kasę tak jak ktoś tu na forum napisał oglądanie scoreboard naprawdę nie pomożę.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Mam pytanie na betsson mam taki zakład wydawało by się na jutro:

piątek 2011-06-03 - Zwycięzca
Tenis - ATP - ATP French Open
09:55
French Open 2011 : Zwycięzca
Bez zwrotu pieniedzy dla zawodników niestartujacych
+1
Novak Djokovic
2.00
Rafael Nadal
2.40
Roger Federer
8.50
Andy Murray
15.00

No i teraz jak mam rozumieć ten zakład. Przecież jutro gra para Nadal - Murray, i Federer - Djokovic
Zakład na zwycięzce turnieju. Co w nim dziwnego?
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Najszybszy serwis w tym meczu - Handicap: Rafael Nadal (ESP) +10 km/h Remis Andy Murray (GBR) -10 km/h Na drugi typ Andy Murraya w tym zdarzeniu bukmacher Bwin proponuje okrągłe 1.80 . Nie za bardzo orientuję się w sile uderzanych piłek serwisowcych przez Szkota, ale Rafa nawet jak się zepnie to 180 km/h raczej nie przekracza, także na pokrycie handicapu Murrayowi wystarczy serwis w granichach 200 km/h! W spotkaniach pomiędzy tymi zawodnikami o wiele więcej asów serwuje Szkot, zapewne jutro będzie miał też więcej sytuacji podbramkowych, w których będzie musiał bronic się serwisem... etc. Rafael Nadal - 185cm wzrostu przy 85kg wagi. Andy Murray - 190cm wzrostu przy 79kg wagi. Proszę o skomentowanie prędkości serwisów wymienionych wyżej graczy.
Idąc tym tropem, ciekawy jest w expekcie zakład na ilość DFów. Nie mam za bardzo czasu szukać teraz statystyk dotyczących tego błędu, ale typ na &#39;win&#39; Murraya za 1.72 chyba jest do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom