>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
W tamtym roku Safarova nie brała udziału w turnieju głównym French Open, wiec skoro jest już w 2rundzie - to znaczy że nie ma do obrony żadnych punktów i że już je w tym roku zyskała, także powinna mimo wszystko lekko awansowac w rankingu WTA.
nie opowiadaj kolego głupot, bo rok temu Lucie odpadła w drugiej rundzie RG z Poloną Hercog ...
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Jak widzicie spotkanie Safarova z Goerges?
Myślę aby grać +1,4 seta na Safarova. Kurs kuszący.
Obie przeszły łatwo przez 1 rundę i spodziewam się tu dobrej walki.
Ranking WTA całkiem równy więc nie wiem skąd to faworyzowanie Goerges.
1 set raczej jest w jej zasięgu...
 
M 62

moreno

Użytkownik
Wszyscy chyba zakładamy, że Safarova uszczknie przynajmniej 1 seta dla siebie. Widziałem, że Henryk dał +1,5 dla Safarowej po kursie1.62
Ja dałem OVER 2,5 seta w meczu po kursie 2.25 ???? Mam nadzieję, że powalczą sobie obie zawodniczki.
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Faworyzowanie pewnie bierze się z ostatniej wygranej w Stuttgarcie i półfinału w Madrycie. Georges jest na fali, wskoczyła z czwartej do drugiej dziesiątki rankingu WTA. A no i pewnie nie każdej zawodniczce udałoby się dwa razy z rzędu pokonać nr 1 kobiecego tenisu ????
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Daniela Hantuchova - Sara Errani Typ: Hantuchova Kurs: 1.40 Betsafe ✅

Dzisiaj bardzo ciekawym spotkaniem do typowania jest mecz pięknej Słowaczki Danieli Hantuchovej (28 l.) z Włoszką Sarą Errani (24 l.). Obie panie w rankingu WTA dzieli różnica 10 miejsc (Daniela jest 29. zaś Sara 39.). Jednak różnica w poziomie gry obu pań jest moim zdaniem dużo większa. Daniela od kilku lat utrzymuje swoją grę na solidnym poziomie, ma na swoim koncie 4 singlowe tytuły, jest zawodniczką bardziej doświadczoną i mniej chimeryczną niż jej dzisiejsza rywalka. Poza tym w ostatnim czasie Słowaczka zasygnalizowała dobrą formę dochodząc do półfinału turnieju w Strasbourgu, gdzie w 3 setach uległa utalentowanej Niemce Andrei Petkovic, po drodze wygrywając z Nadią Petrovą. Errani ostatni raz grała w Rzymie, gdzie wygra poprzez krecz z rodaczką Robertą Vinci, a w 2. rundzie uległa Victorii Azarence. Jeśli chodzi o tegoroczny Roland Garros i jego 1. rundę to Daniela Hantuchova spokojnie wygrała 6-3 6-3 z Chinką Shuai Zhang, zaś Errani po niesamowitym długim boju rozprawiła się z Amerykanką Christiną Mchale w 3 długich setach 6-7 6-2 9-7, gdzie w 3. secie przegrywała już 0-5 i powinna odpaść z turnieju, jednak niedoświadczona Amerykanka nie potrafiła dowieść zwycięstwa do końca. Być może Sara będzie lekko zmęczona długim meczem w 1. rundzie, aczkolwiek nie jest to mocny argument, bo w końcu to sportsmenka o dobrej kondycji. Myślę, że dzisiaj Daniela spokojnie wygra to spotkanie. W bezpośrednich spotkaniach pomiędzy tymi zawodniczkami jest 3-1 na korzyść Słowaczki.

Analiza także na moim blogu, na którym pojawi się jeszcze więcej typów na Roland Garros i nie tylko.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Jak widzicie spotkanie Safarova z Goerges?
Myślę aby grać +1,4 seta na Safarova. Kurs kuszący.
No i już weszło. Oj to był dobry zakład ;).
Oczywiście chodzi o +1,5 seta ;).
Patrzę i w sumie może ona nawet to wygra...
 
kurdzio 0

kurdzio

Użytkownik
Wszyscy chyba zakładamy, że Safarova uszczknie przynajmniej 1 seta dla siebie. Widziałem, że Henryk dał +1,5 dla Safarowej po kursie1.62
Ja dałem OVER 2,5 seta w meczu po kursie 2.25 ???? Mam nadzieję, że powalczą sobie obie zawodniczki.
Tutaj także na plus ????
Na Goerges w pewnym momencie kurs nawet 6.0, zobaczymy jak to się dalej potoczy ????
 
B 59

blox

Użytkownik
Vera Zvonareva - Sabine Lisicki [3.40] ⛔

Nie widzę większych szans dla Very. Po meczu z Peng w Brukseli stwierdziłem, że tylko czekam, aż trafi na jakąś solidną zawodniczkę i myślę, że już dzisiaj pożegna się z turniejem. Oczywiście można mówić, że w Brukseli oszczędzała siły albo była rozkojarzona przed GS, jednak zagrała totalną lipę z zawodniczką, która grała podobną lipę. Wniosek taki, że formy brak. Lisicki gra ultra-ofensywny tenis i zabójcze returny bite płasko w narożniki kortu. Wątpię, żeby Vera dobiegała i przebijała płaskie, mocne zagrania Niemki.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Vera Zvonareva - Sabine Lisicki [3.40]

Nie widzę większych szans dla Very. Po meczu z Peng w Brukseli stwierdziłem, że tylko czekam, aż trafi na jakąś solidną zawodniczkę i myślę, że już dzisiaj pożegna się z turniejem. Oczywiście można mówić, że w Brukseli oszczędzała siły albo była rozkojarzona przed GS, jednak zagrała totalną lipę z zawodniczką, która grała podobną lipę. Wniosek taki, że formy brak. Lisicki gra ultra-ofensywny tenis i zabójcze returny bite płasko w narożniki kortu. Wątpię, żeby Vera dobiegała i przebijała płaskie, mocne zagrania Niemki.
Ciekawy typ na podstawie jednego meczu. Wróć wstecz, gdzie we wcześniejszej rundzie zupełnie rozstrzelała Dulgheru. Porównywać Peng i Dulgheru nie zamierzam, natomiast Twoje zestawienie Brukseli i Paryża jest trochę nie na miejscu. Typ oczywiście neguję i Vera wygra, która jest dużo lepszą zawodniczką. Pogrubionego tekstu nie skomentuję.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Myslę że Sabina zupełnie nie nadaje się na DOGA. Wiera przeczeka te jej &quot;lufy-bomby i grzmoty&quot; 10 razy uda się niemce po czym z 6 razy spudłuje i zagrzeje się w jej główce. Wera to cwana laska ! Będzie konsekwentnie grać swoje az Sabina sama się wykończy...dla mnie rosjanka idzie dalej - nic nie trzeba dodawać ! Szkoda kasy !

a moje dogi były bardzo blisko , ale ostatecznie porażki Lapchenko i Lucki która miała na tacy Julke ale nie wytrzymała presji, julka się otrząsnęła i w srodkowej fazie meczu grała już na swoim optymalnym poziomie, szkoda...

@ jutro próbujemy Daniele, jest w formie- dla mnie od dłuzszego czasu wygląda fantastycznie ! Karo udo całe sciągnięte bandazem - bedzie jej to juz któreś spotkanie z rzedu w przeciągu 2 tygodni...jest duza szansa dla Danieli - to całkiem inna dziewczyna - dla mnie w tym sezonie przeszła metamorfoze i jest zupełnie inna w pozytywnym tego słowa znaczeniu ! Dojrzała i stała się w końcu myślącą kobietą na korcie ! Wizualnie tez przybrała pare kilo i az się chce ją oglądać ! bo kiedyś przypominała &quot;wieszak&quot; Allez Daniela !!!!!!!


Andre@
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
http://analizysport.blogspot.com/2011/05/vera-zvonareva-sabine-lisicki-typ.htmlVera Zvonareva - Sabine Lisicki Typ: Zvonareva ✅

Kolejne spotkanie Roland Garros, które wybrałem to potyczka Rosjanki Very Zvonarevej (26 l.) z Niemką Sabine Lisicki (21 l.). Obie panie w rankingu WTA dzieli przepaść, ponieważ Rosjanka zajmuje 3. lokatę, a Niemka 121. Pomimo takiej przepaści uważam, że różnica w poziomie gry obydwóch pań nie jest tak wielka, aczkolwiek uważam, że to właśnie Vera jest faworytką tego pojedynku. Rosjanka należy do ścisłej światowej czołówki, znana jest szczególnie z bardzo dużej siły uderzeń, zwłaszcza forehandu. Jej serwis także jest bardzo solidny. Poza tym Rosjanka jest inteligentną zawodniczką potrafiącą dokładnie porozrzucać rywalkę po korcie. Dobra zarówno w ataku, jak i w obronie. Sabine Lisicki to zawodniczka preferująca przede wszystkim ofensywny styl gry. Jednakże gdy w jej grze coś zaczyna nie wychodzić w głowie zaczynają &#39;palić się jej styki&#39; i zaczyna grać coraz bardziej nerwowo. Jest na pewno też mniej regularną i solidną zawodniczką niż Vera Zvonareva. Ponadto Niemka rozegrała w tym turnieju 3 mecze więcej, ponieważ ma za sobą rozegrane kwalifikacje, które przebrnęła bez większych problemów, aczkolwiek 3 spotkania trochę w nogach czuć. W 1. rundzie turnieju Zvonareva pokonała Hiszpankę Dominguez Lino 6-3 6-3 (a wiadomo, że Latynosi i Latynoski, zwłaszcza reprezentanci Hiszpanii są zawsze groźni na mączce). Niemka zaś w 1. rundzie miała dość łatwą rywalkę, reprezantkę Uzbekistanu Akgul Amanmuradovą 6-0 6-4. W 2. rundzie czeka ją już dużo trudniejsza przeprawa i wątpię, by podołała. W bezpośrednich pojedynkach obydwóch pań prowadzi Vera 1-0.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Gisela Dulko - Samantha Stosur
Typ 2
Kurs 2.56
Betfair
Stawka 10/10

Maksymalna stawka na to spotkanie. Stosur idzie jak burza, szczerze mówiąc spodziewałem się jej jako faworytki. Łapię taki kurs, póki jeszcze jest, szybko na pewno spadnie. Bardzo ładne value, szybkie piłki sprzyjają serwisowi Stosur i jej stylowi gry. Sammy czuje się świetnie na tym turnieju, o czym świadczy chociażby osiągnięty przed roku finał.
Edit: Betfair już w tym momencie 1.12 ???? Ach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
babe 17

babe

Użytkownik
Gisela Dulko - Samantha Stosur
Typ 2
Kurs 2.56
Betfair
Stawka 10/10


Maksymalna stawka na to spotkanie. Stosur idzie jak burza, szczerze mówiąc spodziewałem się jej jako faworytki. Łapię taki kurs, póki jeszcze jest, szybko na pewno spadnie. Bardzo ładne value, szybkie piłki sprzyjają serwisowi Stosur i jej stylowi gry. Sammy czuje się świetnie na tym turnieju, o czym świadczy chociażby osiągnięty przed roku finał.

Edit: Betfair już w tym momencie 1.12 ???? Ach ????
Poważnie taki kurs wziąłeś? Co mi się wierzyć nie chce.

V. Zvonareva - S. Lisicki
TOTAL GAMES OVER 20 @ 1.826


Prosty argument za tym typem. Obie są regularne z dobrym serwisem i bez problemów z głową typu Ivanović. Czekam na dwa, może trzy zacięte sety.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
No przecież to jest oczywiste, że te 2,56 na Australijkę to pomyłka buka. Wystarczy spojrzeć na to jakie są notowania no końcowe zwycięstwo w turnieju. Stosur jest wymieniana jako jedna z głównych faworytek, a Dulko? Gdzieś tam pewnie w środku. Poza tym Australijka w dwóch pierwszych meczach bardzo pewnie się zaprezentowała. Zresztą jasmin Bogow napisałeś, że jest teraz 1,12. Czyli te 2,56 to była ewidentna pomyłka buka.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Wierz lub nie;)

Betfair to giełda bukmacherska, tu się różne rzeczy zdarzają, choć trzeba mieć niemało szczęścia żeby akurat na podobne trafić ????
Nie wiem jak to jest w bukach internetowych ale w Toto-Mix pograłem kurs 3,6 na Darcisa w chalangerze w azji jkaies 2 miechy temu i mi zaliczyli ewidentna pomyłka była Darcis go połknoł 2:0
a w internetowym jeszcze nie trafile na taka promocje(gram w Tobet) wiec nie wiem jak oni to licza ja sie pogra kurs tak promocyjny
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ciekawe kursy wystawili bukmacherzy w spotkaniu Rosjanki Marii Kirilenko i zawodniczki z RPA Chanelle Scheepers:
Maria Kirilenko 1.35 versus Scheepers 2.95
Obie zawodniczki najwyraźniej lubią korty Rolanda Garrosa - w roku 2010 dotarły tu aż do 4rudny. Warto nadmnienic, że Chanelle przebijała się dodatkowo przez kwalifikacje. h2h pomiędzy zawodniczkami to remis 1:1. Ostatnio spotkanie gładko wygrała Chanelle 2:0 na nawierzchni twardej w Dubaju w połowie lutego 2011 roku (6:2 6:2). Moim zdaniem kursy na zwycięstwo Rosjanki mimo wszystko trochę przesadzone.
* W większości buków już nastąpiły wyraźne spadki kursów na wygrają Chanelle Scheepers.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Wierz lub nie;)
Betfair to giełda bukmacherska, tu się różne rzeczy zdarzają, choć trzeba mieć niemało szczęścia żeby akurat na podobne trafić ????
Bzdura. Kurs na Sotsur od poczatku oscyluja na poziomie 1,18 -/+ 0.05.
Z jakiego kosmosu wziales ta 2? Przeciez to mozna stawiac grubie pieniadze na to i jak przegra i tak nie ma co sie wynic...
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Bzdura. Kurs na Sotsur od poczatku oscyluja na poziomie 1,18 -/+ 0.05. Z jakiego kosmosu wziales ta 2? Przeciez to mozna stawiac grubie pieniadze na to i jak przegra i tak nie ma co sie wynic...
Sprawdź sobie, co to jest Betfair i kto tam wystawia kursy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom