>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Robimy 17000zł z piątaka w 15 krokach

pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Tyche nie świruj, nic nie da wstawianie rozliczonych kuponów bo można wybrać z kilku granych singli tylko te, które weszły, więc po co marnować czas? Może na początek sam udowodnij jaki to z Ciebie nie jest pro typer, załóż temat i wstawiaj przedmeczowe typy i rozmnóż tą stówę, albo odpuść sobie..
 
T 11

tyche

Użytkownik
Pewniak1992 rzucam wyzwanie dla Ediego i od niego oczekuje odpowiedz ???? znając tego zadufanego w sobie Pana to nie przyjmie mojego wyzwania z obawy ze to ja wygram a ten prześmieszny człowieczek sie skompromituje :)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] bodajże w 2007/08 roku cos koło tego w Krakowie studenci AGH tez ładnie ojeb...li buków. Nie pamietam dokładnie ile wyszarpali ale chyba to było ileś set tysięcy zł w skali miesiąca.
Ad vocem. Ciekawy wątek. Możesz przybliżyć info?
 
T 11

tyche

Użytkownik
...
A jeśli chodzi o moje typowanie to bardzo, ale to bardzo rzadko gram single, mogę jedynie powiedzieć ze każdego dnia wybieram 6 meczy piłki nożnej z kursami 2.0++ na 1/2 , co łącznie mi daje kurs w granicy 70-80 , gram 10 rożnych kombinacji po 10 zł i mam naprawdę duża skuteczność, nie potrzebuje przy tym żadnych śmiesznych systemów Pana edi8 i tutaj oficjalnie na forum chce pokazać ze moja prosta gra jest mega bardziej skuteczna i dochodowa niż te kulawe systemiki które tylko na papierze są wykwintne a w teori to dążą w kierunku bankructwa , złe mowie edi8 ? To przyjmij moje wyzwanie i wtedy jak wygrasz to ukłonie sie i powiem Ci jestes zaj***sty :)
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Nie musisz korzystać z metod przedstawianych przez ediego, więc jaki masz problem? Jeśli masz taką skuteczność i uważasz się za dobrego typera załóż swój temat w dziale kupony ze statystykami albo dalej tylko przechwalaj się tutaj i rób marne prowokacje ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Tyche, najpierw publicznie udowodnij że chodzisz w mojej bukmacherskiej wadze, czyli powiększ w skali miesiąca początkowy budżet o 33 razy - gdyż ja to już zrobiłem, wygrywając 2. z największych typerskich konkursów świata, zaczynając od 1000j. a kończąc z 33.000 j.
Na dzień dzisiejszy jesteś dla mnie w bukmacherce tylko śmiesznym leszczem - ale zgłoś się gdy i Ty tego co powyżej napisałem dokonasz, a zapewniam Cię że wtedy z równym sobie chętnie się zmierzę.
Załóż swój wątek w dziale KUPONY lub KUPONY ze STATYSTYKĄ , podaj datę startu prezentacji swojej gry i w miesiąc od rozpoczęcia zrób podsumowanie, a jeśli na koniec miesiąca gry powiększysz początkową kasę o nie mniej niż 33 razy, to dojdzie do naszego pojedynku.
Oczywiście mam w pamięci to, że sam przedstawiłeś się na FB w swym 1. wpisie jako mały skundlony konfident:
A ja sie ciesze, ze w końcu zbanowali tego ediego. Dziękuje administratorom, ze przeczytali mojego maila i interweniowali w tej sprawie.
i niewątpliwie stać Cię na przerwanie naszej gry w ramach ew. pojedynku, kolejnym donosem na mnie bo masz to już przećwiczone w swoim repertuarze zagrań...
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
...
A jeśli chodzi o moje typowanie to bardzo, ale to bardzo rzadko gram single, mogę jedynie powiedzieć ze każdego dnia wybieram 6 meczy piłki nożnej z kursami 2.0++ na 1/2 , co łącznie mi daje kurs w granicy 70-80 , gram 10 rożnych kombinacji po 10 zł i mam naprawdę duża skuteczność, nie potrzebuje przy tym żadnych śmiesznych systemów Pana edi8 i tutaj oficjalnie na forum chce pokazać ze moja prosta gra jest mega bardziej skuteczna i dochodowa niż te kulawe systemiki które tylko na papierze są wykwintne a w teori to dążą w kierunku bankructwa , złe mowie edi8 ? To przyjmij moje wyzwanie i wtedy jak wygrasz to ukłonie sie i powiem Ci jestes zaj***sty :)
Jak chcesz ja moge Ci udowodnić jak niewiele znaczysz w bukmacherce :]
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Ad vocem. Ciekawy wątek. Możesz przybliżyć info?
słabo, pamiętam że w lokalnej prasie ( gaz. krakowska ) nawet był artykuł no i ploty słyszałem ale szczegółów nie pamiętam. Nawet nie wiem czy dobrze datę podałem to mogło być wcześniej. W necie nt. cisza ale jeśli to było przed &quot;erą internetu&quot; to w sumie nie dziwne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@kowal1980, największy z konkursów odbywa się wyłącznie w kategorii typów AH i stąd tam nigdy nie startowałem, zaś w tym 2. pod względem ilości uczestników brałem udział kilka razy i gdy go w końcu wygrałem
( w kilku klasyfikacjach na czele z ogólną ) to zacząłem szukać w bukmacherce innych wyzwań, bo pierwszy raz na szczycie można być tylko raz, a potem to już tylko może być &quot;powtórka z rozrywki&quot; ????
Ponadto w regulaminach niektórych konkursów były niekiedy zapisy o obowiązkowej karencji w kolejnych edycjach, w przypadku zajęcia premiowanych miejsc.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
...a potem to już tylko może być &quot;powtórka z rozrywki&quot;.
Coś w tym jest co piszesz, próbując osiągnąć drugi raz cel który nastręczył mnóstwo trudu chcąc nie chcąc motywacja spada a i satysfakcja również.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
bodajże w 2007/08 roku cos koło tego w Krakowie studenci AGH tez ładnie ojeb...li buków. Nie pamietam dokładnie ile wyszarpali ale chyba to było ileś set tysięcy zł w skali miesiąca.
pamiętam że w lokalnej prasie ( gaz. krakowska ) nawet był artykuł no i ploty słyszałem ale szczegółów nie pamiętam
Aktywny użytkownik tego forum, @kosa248:
http://forum.bukmacherskie.com/members/kosa248-u33791.html
aktualnie studiuje w Krakowie matematykę, więc może coś wiedzieć o tym przypomnianym przez Ciebie sukcesie studentów sprzed lat.
........
Natomiast ja mam w pamięci wpis sprzed wielu lat na forum o grach losowych, gdzie była mowa o wygranej studentów z Krakowa, lecz odnosiło się to do Multilotka a nie zakładów wzajemnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
a wiesz ze możesz mieć rację, możliwe ze to multilotek. Przypomniałem sobie o tym jak wspomniałeś o warszawskich matematykach i powiązałem z zakładami buk.
 
M 1

marasco

Użytkownik
Ja też uważam, że edi8 to taki &quot;fałyszy prorok&quot; ;) systemy, nie powiem, daje ciekawe, jednak nie wiele z nich tak naprawdę wynika... albo inaczej: warto coś tam wziąć pod uwagę, ale grać tym na dłuższą metę nie ma szans.
Prawdziwy mężczyzna nie musi na każdym kroku udowadniać, że jest prawdziwym mężczyzną, edi8 też nie musi wszystkim podawać swoich typów. Z drugiej strony - czemu nie? Czy to nie jest dobry sposób na zamknięcie gęby krytykom? ???? Zamiast pisania elaboratów i podawania linków do 2 wiekowych tematów z cienkim yieldem, których na forum pełno? ;) Sorry edi8 - zamiast znowu pisać wypracowania, podaj typy. Po prostu...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@marasco, czyżbyś zapatrzył się w @Tyche i też dotknęła Cię jakaś okulistyczna przypadłość, że nie zauważyłeś setek typowań przeze mnie tu na FB podawanych?
Bądź choć trochę poważny i nie wrzucaj takim płytkim swoim podsumowaniem:
systemy, nie powiem, daje ciekawe, jednak nie wiele z nich tak naprawdę wynika... albo inaczej: warto coś tam wziąć pod uwagę, ale grać tym na dłuższą metę nie ma szans.
do wspólnego worka wszystkich chyba kilkudziesięciu metod/technik gry i systemów, które ja tu przez 9 lat swojej obecności na FB zamieściłem - bo świadomie są one bardzo mocno zróżnicowane, gdyż raz adresowane do graczy początkujących, a innym razem do posiadających już pewne doświadczenie.
Kilka z tych metod jest sukcesywnie stosowanych i naprawdę bardzo łatwo to sprawdzić, więc to że Ty nie odnosisz z nich pożytku, raczej niezbyt dobrze zaświadcza jedynie o Tobie jako graczu - a nie o samych metodach, jak usiłujesz tu wcisnąć.
A zatem robiąc oceniający je wpis - pisz w 1. osobie, a wtedy wszystko będzie jasne ????
Lecz skoro tego nadal nie wiesz, to przypominam Ci że wciąż jeszcze nie ma ustawowego obowiązku korzystania z zawartości moich wpisów, także i tych z systemami/metodami - a szczególnie dotyczy to takich użytkowników, którzy ich nie ogarniają.
A co do tego co opisałeś jako &quot;wiekowe tematy z cienkim yieldem&quot;, to życzę Ci abyś zawsze miał tylko taki:
&quot;Bikwadrat , czyli czwarta potęga numeru etapu - stawką w progresji&quot; finałowy yield: ✅ 18.79%
http://forum.bukmacherskie.com/f18/bikwadrat-czwarta-potega-stawka-97689.html
czy &quot;Kwadrat numeru etapu - nową stawką w progresji&quot; finałowy yield: ✅ 30.48%
http://forum.bukmacherskie.com/f18/kwadrat-etapu-stawka-w-progresji-96888.html
Pozdrawiam
..........
I na koniec: najwięcej mają zwykle do powiedzenia ci, którzy sami nic nie robią...
Zerknąłem do historii Twojej aktywności na FB i założyłeś tu dotąd 1 ( jeden ) wątek:
http://forum.bukmacherskie.com/f46/strona-ze-wynikami-i-informacja-o-kursie-jaki-byl-na-zdarzenie-100923.html ???? ???? ????

 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dzięki Panowie za przyblizenie sprawy &quot;krakowskich matematyków&quot;.
Ciekawi mnie przy okazji, czy studenci krakowscy wspierali się jakimś oprogramowaniem (wszak profil uczelni ;)). Może wspomniany kosa248 faktycznie będzie coś wiedział więcej.
 
T 11

tyche

Użytkownik
Edi, ale powiedz mi co to jest yield - 30% , czy to jest duzo ? Moim zdaniem to żadne osiągniecie , przykładowo jak grałem jeszcze na serwisach internetowych ( bet365/bwin itd ) pozniej od nich odstąpiłem jak zaczęły pojawiać sie limity i ograniczyłem sie tylko do naziemnych bukmacherów , to wpłacając załóżmy 1000 zł to po tygodniu ugrywałem srednio 3000-4000 zł czyli zysk 300-400 % to czy te Twoje 30 % to powód do dumy ?
 
T 11

tyche

Użytkownik
A z tym co napisał @@@ marasco to sie zgodzę , te Twoje systemy na dłuższa metę prowadzą do bankructwa , no chyba ze ktoś ma stalowe nerwy, brnie w ta progresję i przy tym ma duże środki, ale wracając do systemów edi8 jestes czynnym użytkownikiem na tym forum juz przez kilka lat z tego co widzę i powiedz ile osób przez długi czas korzysta chociaż z jednego Twojego systemu i jakie zyski notuje ta osoba ? I ile jest tych osób na forum ? No i na koniec te Twoje systemy to tak miedzy nami niektóre mozna jednym okiem przeczytać , a niektóre po prostu nadają sie do kosza, sorki za taka bezpośredniość....
 
Do góry Bottom