>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Robimy 17000zł z piątaka w 15 krokach

T 11

tyche

Użytkownik
Edi8 z całym szacunkiem dla Ciebie, ale jak przeglądam Twoje posty na forum to delikatnie mówiąc śmiać mi sie chce, co chwile podajesz/komentujesz coraz to dziwniejsze, nie bójmy sie tego słowa powiedzieć głupsze systemy, a praktycznego wykorzystania ich z Twojej strony zero. Ja tez mogę pisać wszelkiego rodzaju kombinacje, strategie itd. Ale przedstaw jakiś dowód tego ze te twoje systemy maja u Ciebie jakakolwiek skuteczność , bo moim zdaniem Ty tu sie mądrzysz a tak naprawdę z tych 100k + co kiedyś wygrałeś to zostało Ci mało co. Tak wiec rzucam Ci wyzwanie, wstaw na forum swoje Typy tak aby z kwoty 100 zł wygrać 1000 zł , to chyba dla takiego pro typera jak Ty to żaden problem , a wiec ?
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Na 1 poziomie 5zl a na ostatnim 10tys ????
fajny sposob to pogrania sobie na forum dla zabawy, natomiast do realnej gry sie nie nadaje co pokaże miejmy nadzieje Twój test DESTRO-THAI.
Tak apropo widziałem juz gdzies podobny test, takie połączenie progresji x2 z systemami opartymi na &quot;d&#39;alembertecie&quot; gdzie gracz cofa sie o ileś tam poziomów w dół , ów testujący zmył się po miesiącu ????
Powodzenia bo będzie potrzebne ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
WYNIK:


Etap ... Stawka ......Wygrana .... Bank

01 ......... 5 ............ 12.16 ........... 2.16✅
Powodzenia w dalszej grze, ale nie łapiąc min. kursu 2,5 nie będziesz mógł sobie pozwolić na 1-2 porażki z rzędu. Odłożyłeś to co ugrałeś ponad 10zł a nie 20% z wygranej.

a tak naprawdę z tych 100k + co kiedyś wygrałeś to zostało Ci mało co.
Z wypowiedzi tego użytkownika tylko to mnie zainteresowało - reszta nie warta uwagi. Nie znam historii o wygranej 100k, przybliży to ktoś? ;)

Na 1 poziomie 5zl a na ostatnim 10tys ????
fajny sposob to pogrania sobie na forum dla zabawy, natomiast do realnej gry sie nie nadaje co pokaże miejmy nadzieje Twój test http://forum.bukmacherskie.com/members/destro-thai-u122806.html]DESTRO-THAI[/url].
Tak apropo widziałem juz gdzies podobny test, takie połączenie progresji x2 z systemami opartymi na &quot;d&#39;alembertecie&quot; gdzie gracz cofa sie o ileś tam poziomów w dół , ów testujący zmył się po miesiącu ????
Powodzenia bo będzie potrzebne ;)
Uczepiliście się cały czas, że system trzeba koniecznie zakończyć po 12 ETAPIE. Dlaczego nikt nie spojrzy na to tak, że po 3 krotnym wygraniu z 5zł mamy 50zł czyli trzeba byłoby zagrać w przypadku singla kurs @10.
Zysk 1000% dla mnie brzmi dobrze, tym bardziej, że wkład to 5zł ( z takim budżetem jakie proponujecie alternatywne systemy gry? )
Testować taki czy podobny system i odpuścić po miesiącu to tak jakby puścić 10 tasiemców po 20 spotkań każdy i po przegraniu stwierdzić, że się nie da.
Miejmy jednak nadzieję, że udowodnię, iż jest inaczej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Tyche, ewidentnie Bóg pokarał Cię nie tylko brakiem rozumu, kultury osobistej i inteligencji - ale także pypciem na oczach, chyba za to pisanie do Administracji FB donosów na mnie:
A ja sie ciesze, ze w końcu zbanowali tego ediego. Dziękuje administratorom, ze przeczytali mojego maila i interweniowali w tej sprawie.
a dowód tego pypcia lub też kurzej ślepoty jest oczywisty, skoro wbrew temu co napisałeś iż:
co chwile podajesz/komentujesz coraz to dziwniejsze, nie bójmy sie tego słowa powiedzieć głupsze systemy, a praktycznego wykorzystania ich z Twojej strony zero.
Ale przedstaw jakiś dowód tego ze te twoje systemy maja u Ciebie jakakolwiek skuteczność.
a będąc ponoć tak bardzo wnikliwym czytelnikiem moich wpisów, nie zauważyłeś tych długotrwałych, bo całosezonowych testów ( więc opartych o setki typowań i zakończonych yieldem na ✅ ) moich autorskich metod takich jak &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; czy &quot;Krótkookresowa analiza formy w MLB&quot;.
Inne z testowanych tu na FB a więc i podanych przeze mnie metod, to choćby &quot;Bikwadrat , czyli czwarta potęga numeru etapu - stawką w progresji&quot; finałowy yield: ✅ 18.79 czy &quot;Kwadrat numeru etapu - nową stawką w progresji&quot; finałowy yield: ✅ 30.48%
............
Odnoszę nieprzeparte wrażenie, że czegoś tu nie możesz zrozumieć a mianowicie tego, że ja świadomie przedstawiam tu na FB bardzo szerokie spectrum możliwych do zastosowania metod i technik gry, tak aby ew. mogli z tego skorzystać gracze początkujący oraz bardziej zaawansowani, a także co istotne: mający zarówno na grę środki bardzo ograniczone lub posiadający nieco większe portfele - i aby sami mogli dokonać wyboru odpowiadającej im techniki gry, jeśli uznają że ich własna skuteczność bądź nieskuteczność ( bo i takie metody tu zaprezentowałem jak np. &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; ) oraz posiadana na grę kasa, dobrze w ich ocenie rokuje co do sukcesu.
Prezentuję tu też bardzo asekuracyjne techniki gry jak np. metoda &quot;Albo wygram albo odzyskam - ale już nie przegram&quot; idea której zawarta jest w jej tytule.
Tak więc zupełnie idiotyczne są Twoje uwagi i wypowiedzi o prezentowanych przeze mnie systemach i metodach gry, gdyż widocznym jest iż jesteś bukmacherskim lamerem i nawet nie wiesz o czym w kontekście tych systemów piszesz.
.............
moim zdaniem Ty tu sie mądrzysz a tak naprawdę z tych 100k + co kiedyś wygrałeś to zostało Ci mało co.
A moim zdaniem, moje własne finanse to Twój zasrany interes i tego się racz trzymać.
Strzelasz @Tyche do słonia śrutem, pisząc do mnie:
Tak wiec rzucam Ci wyzwanie
???? ???? ????
a kim Ty w bukmacherce* dzieciaku @Tyche jesteś, że coś tak równie bezczelnego jak głupiego przyszło Ci do tej pustej łepetyny, że Ty na moich typach będziesz robił kasę???
Uszczelnij ją więc sobie, bo masz znaczne wycieki oleju głownego i nastąpi zatarcie tego, co i tak kiepsko przecież funkcjonuje...
* Na tym forum zaistniałeś dotąd tylko jako kapusta/donosiciel piszący totalne bzdury i rojący sobie, że wymusiłeś na Administracji ban dla mnie ????

Straszysz też takim tekstem jak:
Ja tez mogę pisać wszelkiego rodzaju kombinacje, strategie itd.
to pisz, bo powodów do śmiechu dałeś już tyle, że wtedy będą kolejne salwy wesołości z Ciebie ????
Siema i czuj się zaszczycony tym, że ktoś taki jak ja zechciał odpisać komuś takiemu jak @Tyche ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie znam historii o wygranej 100k, przybliży to ktoś? ;)
W okresie od 18.08 do 10.11.2010 ograłem Totolotka na 103k zł netto, wykorzystując wykrytą przeze mnie pewną lukę w ich systemie rozliczeń, wprowadzonej tam od 16.08.2010 gry kombinacyjnej ze stawkami od 0.05zł.
Grając systemami 2z12 i 3z12 na ako @1.15 ( czyli w systemie 2z12 kursy po min. @1.08 a w systemie 3z12 kursy po min. @1.05 ) i stawkami w groszach - uzyskiwało się rozliczenie identyczne z grą na ako do @3.39, zaś tego powodem było umiejętne wykorzystanie mechanizmu zaokrągleń końcówek wygranych ???? i stąd zrozumiały wybór do gry zdarzeń z kursami @1.05 do @1.08
Jednak było to dość mozolne ( dla obsługi kolektur ) zajęcie, gdyż należało nadawać setki (a później już i tysiące) takich samych kuponów, bowiem ten mechanizm zaokrągleń funkcjonował tylko przy groszowych stawkach, a zatem niskiej cenie nadania takiego pojedyńczego kuponu z systemem 2z12 lub 3z12.
Oczywistym jest, że przy tych ilościach nadawanych kuponów ta moja gra nie toczyła się tylko w jednej kolekturze a w kilku równolegle, gdyż tak ustawiłem tę procedurę, iż rano dzwoniłem do kilku znajomych kolektur z numerem e-kuponu i zaczynała się tam ta powielana ich &quot;produkcja&quot;, a później je tylko odbierałem.
Po wykryciu tej luki, sam wprowadziłem sobie ograniczenie do wygrywania w kwocie ~1k zł dziennie, aby w firmie szybko się nie połapali skąd te ciągłe dość charakterystyczne wygrane, bo z identyczną kwotą na kuponie a dodatkowo z kwotą dwa razy większą - bowiem zaokrąglanie określonych końcówek wygranych dawało tu darmowe podwojenie wygranej :cool:

Dopiero gdy po pewnym czasie od rozpoczęcia tej gry, od zaprzyjaźnionej obsługi kolektur dostałem informacje o szykowanych już zmianach w rozliczaniu gry systemowej, to poszedłem na całość i wtedy nadawałem już do końca tysiące zakładów dziennie.
Dodatkowo podnosiłem jeszcze sobie wygraną, prostym manewrem polegającym na wykorzystywaniu istniejącej w tym czasie E-Promocji, w ramach której dokonywane w poniedziałki wpłaty na anonimowe ( tylko nick ) konta graczy, były przez Totolotka premiowane dopłatami w wysokości 10% - ale ja w te poniedziałki oddawałem do realizacji swoje wygrane kupony, których wartość (oczywiście plus ta premia 10%) była dopisywana do stanu wielu posiadanych przeze mnie kont, gdyż z przeznaczeniem na zakłady wzajemne można było mieć do 10k zł na jednym koncie gracza.

W dniu 10.11.2010 w trakcie nadawania przeze mnie kolejnej partii kilku tysięcy kuponów, dotychczasowy sposób rozliczeń gry systemowej został zablokowany ???? i zabawa się skończyła.
Aby jednak wykorzystać tę kasę powiększoną o 10% premię - bez utraty samej premii, należało obowiązkowo wydać ją na grę, inaczej można było odebrać w gotówce tylko tę samą kwotę jaka była wpłacana na konto w gotówce, bądź tak jak w moim przypadku jako wartość realizowanych wygranych kuponów.
I tu - już po zamknięciu 10.11.2010 tamtej furtki do tego zarabiania na zaokrągleniach końcówek wygranych - okazało się jednak po bacznym przyjrzeniu się przeze mnie nowym realiom, iż jest tam inna maleńka luka ???? tym razem jedynie pozwalająca na grę w tym ziemniaku bez podatku obrotowego, a powstająca przy umiejętnym, świadomym doborze kursów i systemu gry, co umożliwiło łagodne wyciągnięcie całej kasy z kont wraz z 10% dodatkiem/bonusem od Totolotka.
Pozdrawiam
............
Edit:
zaznaczam, że ta moja historia nie ma nic wspólnego z tzw. &quot;Gangiem warszawskich matematyków&quot;, gdyż wydarzyła się w 2010 roku a oni ograli Totolotka ładnych kilka lat wcześniej i to na duuużo grubiej.
Przeczytaj wywiad &quot;Osiem miesięcy eldorado&quot; z jednym z tych matematyków:

http://www.multipasko.pl/news52.html
(ten wywiad pochodzi z branżowego magazynu E-PLAY z 12.2008 roku &gt;&gt;&gt;
http://magazyn.e-play.pl/?parent=61&amp;amp;view=62 )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
No to szacun edi8 za wykrycie takiej luki - dla mnie brzmi niezrozumiale nawet po wyjaśnieniu o co chodziło ???? Powinieneś dostać jakąś posadę analogicznie do hakera, który się włamie w jakieś &quot;szczelne&quot; środowisko aby podnieść jego poziom bezpieczeństwa ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Luque, ja to ze swoimi 103k to jestem pikuś przy historii &quot;Gangu warszawskich matematyków&quot;, którą powyżej przypominałem.
Więc jeśli o nich cisza w B(H)ollywood, to kuda tam o mnie... ????
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
przy historii &quot;Gangu warszawskich matematyków&quot;,
dostac ksywe &#39;gangu matematykow&#39; za tluczenie surebetow ????
az dziwie sie ze totomox w ogole przetrwal cos takiego jak potrafili wystawiac odwrotne kursy itp, w skrocie neizla banda debili z nich byla. w dzisiejszych czasach buki sie nauczyly ze nawet oddsmakoerw nie trzeba zatrudniac, wysatrczy skopiowac kursy z 365 badz pinnacla ????
 
T 11

tyche

Użytkownik
Oj edi , edi a Ty dalej swoje , wymądrzasz sie i cały czas puste nic nie znaczące słowa. Gdzie są screeny ? Typowanie przed wydarzeniem ? Ja tez mogę napisać ze moj miesięczny zysk to xxx % nie pokazując przy tym żadnych dowodów. A wiec co ? Boisz sie przyjąć wyzwania i tak jak pisałem z umownej sumy 100 zł zrobić 1000 ? Boisz sie ze na oczach setki osób na forum sie skompromitujesz, zarówno Ty jako pro typer i te twoje pożal sie Boże systemy, mi te Twoje typy do niczego nie są potrzebne , możesz nawet po fakcie wstawiać je na forum w postaci screenow , to jak ? Przyjmujesz wyzwanie ? Czy nadal będziesz pisał te swoje systemiki ?
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Tyche proszę abyś zakończył offtopic w tym temacie, osobiste wyprawy proponuję przenieść na PW. Albo opcja 2 - załóż osobny temat &quot;rzucamy wyzwania użytkownikowi edi8 bo tak&quot; #ironia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Oj edi , edi a Ty dalej swoje , wymądrzasz sie i cały czas puste nic nie znaczące słowa. Gdzie są screeny ? Typowanie przed wydarzeniem ?
Oj tyche, tyche - naprawdę masz cienko pod kopułą, skoro po nakierowaniu Cię na wskazane co do ich tytułów wątki, nadal &quot;obywatelu pieprzysz bez sensu&quot;, jak w słynnym rysunku Mleczki:
http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/01/4ae124a5b16f892190d2d78172a7382f.jpg
a wystarczy te wątki tylko tu na FB odwiedzić, aby przekonać się iż są tam publicznie podawane przeze mnie setki przedmeczowych typowań.
Ale mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało...
Żegnam!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Oj edi , edi a Ty dalej swoje , wymądrzasz sie i cały czas puste nic nie znaczące słowa. Gdzie są screeny ? Typowanie przed wydarzeniem ?
Oj tyche, tyche - naprawdę masz cienko pod kopułą, skoro po nakierowaniu Cię na wskazane co do ich tytułów wątki, nadal &quot;obywatelu pieprzysz bez sensu&quot;, jak w słynnym rysunku Mleczki:
http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/01/4ae124a5b16f892190d2d78172a7382f.jpg
a wystarczy te wątki tylko tu na FB odwiedzić, aby przekonać się iż są tam publicznie podawane przeze mnie setki przedmeczowych typowań.
Ale mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało...
Żegnam!
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Edi8 z całym szacunkiem dla Ciebie, ale jak przeglądam Twoje posty na forum to delikatnie mówiąc śmiać mi sie chce, co chwile podajesz/komentujesz coraz to dziwniejsze, nie bójmy sie tego słowa powiedzieć głupsze systemy, a praktycznego wykorzystania ich z Twojej strony zero. Ja tez mogę pisać wszelkiego rodzaju kombinacje, strategie itd. Ale przedstaw jakiś dowód tego ze te twoje systemy maja u Ciebie jakakolwiek skuteczność , bo moim zdaniem Ty tu sie mądrzysz a tak naprawdę z tych 100k + co kiedyś wygrałeś to zostało Ci mało co. Tak wiec rzucam Ci wyzwanie, wstaw na forum swoje Typy tak aby z kwoty 100 zł wygrać 1000 zł , to chyba dla takiego pro typera jak Ty to żaden problem , a wiec ?
@Tyche nie chce Ci nic mówić ale pewnie jeszcze srałeś w pieluchy jak edi zaczynał przygodę z bukmacherką.
No to szacun edi8 za wykrycie takiej luki - dla mnie brzmi niezrozumiale nawet po wyjaśnieniu o co chodziło
Jeżeli chodzi o bukmacherów czy kasyna to wbrew pozorom są to kopalnie pieniędzy, trzeba tylko wiedzieć jakim sposobem wydobyć ten hajs ???? A żeby to wiedzieć trzeba naprawdę sporo czasu poświęcić na naukę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
ależ DESTRO-THAI ja Ci życzę powodzenia zupełnie szczerze bez szydery tylko przestrzegam przed hurra optymizmem związanym z przedstawionym przez Ciebie sposobem gry. Ponieważ takie sposoby gry byly juz wałkowane w sieci i spaliły na panewce. Tylko tyle i aż tyle.
Tak czy inaczej zakładaj temat wrzucaj typy i po pół roku zobaczymy pierwsze efekty Twej działalności. Jeśli oczywiście wystarczy Ci sumienności w prowadzeniu testu.
Mam nadzieje że Ci się uda.

a co do gangu warszawskich matematyków, to bodajże w 2007/08 roku cos koło tego w Krakowie studenci AGH tez ładnie ojeb...li buków. Nie pamietam dokładnie ile wyszarpali ale chyba to było ileś set tysięcy zł w skali miesiąca.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
No to szacun edi8 za wykrycie takiej luki - dla mnie brzmi niezrozumiale nawet po wyjaśnieniu o co chodziło ????
Znacznie więc poszerzyłem początkowy wpis z opisem tego mechanizmu, tak aby stał się teraz bardziej zrozumiałym.
Zatem zerknij tam ponownie: wpis #25
Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@DESTRO-THAI, wobec tego że test i tak robisz w dziale KUPONY, to pozwolę sobie w tym wątku zamieścić jeszcze inne podejście w ramach takiej &quot;wyprawy po złote runo&quot; ???? , czyli ze skromnym startowym a wielkimi nadziejami na szczęśliwy finał, pomimo ogromnej trudności tegoż...
Ten kolejny już model zbudowałem tak, że wciąż gramy tu na kurs/ako @2.5 ale zaczynamy etap 01 ze stawką 10j. i w przypadku trafienia, tyle samo czyli 10j. odkładamy do banku, zatem w tym przypadku będzie to stanowiło 40% wygranej kwoty 25j.
Dopiero od etapu 02 do banku będzie odkładane tak samo jak poprzednio 20% - a ta obecna modyfikacja ma taką postać, gdyż ma zapewnić po każdej przegranej możliwość zrobienia kroku wstecz tylko o 1 etap.
Taka gra dla wygranej 23042.5 wymaga teraz przejścia 11 etapów, choć można ją kończyć wedle życzenia grającego.
Etap ... Stawka ... Wygrana .... ..40%.. ... Bank

01 .........10 ........... 25 ............. 10 ........ 10
Etap ... Stawka ... Wygrana .... ..20%.. ... Bank
02 ........ 15 ........... 37.5 ........... 7.5 ....... 17.5
03 ........ 30 ........... 75 .............. 15 ........ 32.5
04 ........ 60 .......... 150 ............. 30 ........ 62.5
05 ...... 120 .......... 300 ............. 60 ....... 122.5
06 ...... 240 .......... 600 ............ 120 ...... 242.5
07 ...... 480 ........ 1200 ............ 240 ...... 482.5
08 ...... 960 ........ 2400 ............ 480 ...... 962.5
09 ..... 1920 ....... 4800 ............ 960 ..... 1922.5
10 ..... 3840 ....... 9600 ........... 1920 ..... 3842.5
11 ..... 7680 ...... 19200 ................................
RAZEM: 19200j.+bank 3842.5=23042.5j.
...........
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
@edi8 - w dziale KUPONY to jest gra bez żadnego systemu, co najwyżej można powiedzieć, że rozgrzewka przed podejściem do 12 stopniowej próby ????
Grę pod ten system będę tutaj zamieszczał wraz ze screenami ;)
Co nie zmienia faktu, że bardzo fajnie, iż w dalszym ciągu udzielasz się w temacie i co rusz przedstawiasz kolejne modyfikacje ;) Pewnie ktoś skorzysta i z tej wersji.
 
T 11

tyche

Użytkownik
Edi8 rzucam Ci wyzwanie , kto pierwszy ze 100 zł ugra 5000 zł ? Zabawa będzie polegać na tym ze założę nowy temat i tam będziemy umieszczać screeny swoich typów, zaraz po rozliczeniu zakładu, tak aby nikt nie korzystał z naszych typów, bo tak jak wcześniej pisałeś nie chciałeś zeby jak to mnie brzydko skomentowałeś - nie bede cytował, jednym słowem nie chciałeś żebym korzystał z twoich &quot;pro&quot; typów , to co wchodzisz w to ? Czy sie boisz ? Kto pierwszy ugra ze stówy 5 tysiaków , czekam na odpowiedz
Ps. Udowodnij ze jestes lepszym typerem ode mnie i wygraj ze mną , chyba nie masz czego sie bać ????
 
Do góry Bottom