>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Robimy 17000zł z piątaka w 15 krokach

destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
http://tipsters.asianbookie.com - tutaj pierwsze miejsce zająłeś? ;)
Tam są 2 drogowe zakłady na zwycięstwo i w razie remisu zwrot? - tak to wygląda ale wolę się upewnić.
Drugie pytanie czy w momencie wyzerowania budżetu koniec gry czy dokładany jest jakiś cash??
I to jest konkurs gdzie zwycięzca jest wybierany na koniec każdego miesiąca czy inaczej?
edit: Powinienem zacząć od przeczytania FAQ - już większość wiem ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
http://tipsters.asianbookie.com - tutaj pierwsze miejsce zająłeś? ;)
Tam są 2 drogowe zakłady na zwycięstwo i w razie remisu zwrot? - tak to wygląda ale wolę się upewnić.
To jest akurat ten największy konkurs, o którym pisałem iż typuje się tam AH czyli handicapy azjatyckie i stąd akurat w nim nie brałem udziału.
O zasadach rozliczeń takich handicapów przeczytaj w tym wątku:
http://forum.bukmacherskie.com/f46/linki-do-ah-czyli-azjanow-78512.html
Co do konkursów typerskich, to ich wykazy (jakie są zawarte we wpisach do których linki podałem na prośbę @Jannek ) zostały przeze mnie uporządkowane wg ilości typerów z całego świata biorących w nich udział - oczywiście wg stanu na dzień zamieszczania tych wpisów.
Tak więc ten &quot;mój&quot; jest w tych wykazach na 2. miejscu, gdyż wtedy grało tam ok. 14k typerów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cock 756

cock

Użytkownik
Wracając do tematu 15stki...
Czy próbował ktoś zagrać równolegle kilka 15stek, lub nawet z typów wykluczających się?
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
15 a nawet 12 trafień z rzędu to nie lada wyczyn zarówno grając single...jak i małe ako łączone a co jeśli tą 12 czy 15 zamienilibyśmy na 5 czy 7 trafień z rzędu ?
30,000 tys osiągniemy przy 5 trafieniach z rzędu startując od 312zł wiem wiem nie każdy ma taką gotówkę ale może warto tak spróbować znowu nie jest to kwota astronomiczna a wycofanie choćby na 3 progu daje już nam 4 900 w przybliżeniu.
Dodatkowo proponuję niskie kursy do uzbierania kursu 2,5 czy chociażby singli o tym kursie zastąpić dwoma bts&#39;ami o kursach 1,6 co da nam kurs 2,56 uważam że w praktyce to może mieć lepsze zastosowanie nie jest to singiel co prawda ale nie musimy bać się że jak mecz się zle rozpocznie to już po nim tutaj mamy 90 minut realnej szansy na to że obie drużyny strzelą bądz jak się często dzieje jedna bo jedna z nich szybko bramke ustrzeli.
Sam po sobie widzę że skuteczność w graniu bts mam większą niż w graniu na określone strony ale to tylko taka moja sugestia którą sam chce wypróbować ewentualnie próbować startować od 50zl co też skraca nam drogę zawsze możemy się wycofać wcześniej i zaczynać od nowa.. z jakimś tam malutkim bankiem jak dla mnie całkiem realna szansa na trafienie 3,4,5 progów z rzędu ;)
 
i3olo 12

i3olo

Użytkownik
(brak czcionki pl)
system bardzo ciekawy a system jak nazwa wskazuje wymaga rzetelnosci, niedawno ktos(maszynowiec) mi napisal zeby zaczac to od 100pln ciut chciwiutki, mysle ze jesli ktos chce to sprawdzac to moze podzielic na /pol z 5pln tonacy brzytwy sie trzymaja a powinni wziasc porzadny wdech przed nurem ???? kazdy lvl dac moze kopa w dupe,gdyby podzielic jego chciwe 100 to ma 20 szans, dziekuje DESTRO-THAI
 
cock 756

cock

Użytkownik
Myślałem o zagraniu kilkunastu równoległych 15stek ze zdarzeniami wzajemnie wykluczającymi się, by doprowadzić jedną do finiszu... Mam stety lub niestety wewnętrzną blokadę, bo o ile z 5zł czy 10zł narzeźbi się 500zł, to później te 500zł postawić mi będzie ciężko tylko dlatego że metoda nakazuje przeć kasą i ją w znaczej większości eksponować na stratę... 5zł można traktować jako zabawę, nawet 50 czy 100, ale wygrane szanować trzeba i nie zapominać o nabywczej wartości pieniądza.
Kolejny krok to chcąc nie chcąc kolejne ryzyko i szansa bukmachera.
Ciekawy jestem jak pójdzie, ale jeżeli w typowaniu nie ma zasad, to i Ty ich względem buka nie miej litości i nie daj się przewidzieć.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Ciekawy jestem jak pójdzie, ale jeżeli w typowaniu nie ma zasad, to i Ty ich względem buka nie miej litości i nie daj się przewidzieć.
Mógłbyś rozwinąć myśl? Bo nie za bardzo zrozumiałem o co chodzi ;)
A co do blokady przy stawianiu większych stawek na kolejnych progach - nikt nie karze jechać do 12 etapu ;) Jeśli z 5zł satysfakcjonuje Cię zysk w postaci 50zł to kończysz grę i po sprawie. Ktoś powie, że to głupota ileś razy trafić kurs 2,25-2,5 dla np. 45zł i w to miejsce lepiej zagrać singla za 100zł po kursie @1,45. Jak masz 100zł, które w razie porażki nie nadwyrężą Twojego budżetu to możesz spróbować takiej drogi, ale jeśli masz mały budżet opcje rzecz jasna się zawężają.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
no jak chcesz wygrywać dużo mając mało gotówki, to przecież wiadomo, że musisz ponieść duże ryzyko i to nie jest żadne zawężanie opcji, tylko Twój świadomy wybór. Za darmo nic nie dostaniesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cock 756

cock

Użytkownik
Mógłbyś rozwinąć myśl? Bo nie za bardzo zrozumiałem o co chodzi
Bądź elastyczny i mów bank. To, że ktoś wymyślił taki sposób gry, nie znaczy że masz tak grać. Każdy zakład to szansa dla buka, żeby pokonać gracza. Tego nikt nie widzi. Amatorzy hazardu widzą grę przez pryzmat zysków i wysokich wygranych, a dużo wcześniej powstało przysłowie - pieniądze wpłacone, pieniądze stracone. Nie wyobrażam sobie bycie na plusie bez regularnych wypłat.
Ktoś powie, że to głupota ileś razy trafić kurs 2,25-2,5 dla np. 45zł i w to miejsce lepiej zagrać singla za 100zł po kursie @1,45
A ten głupi powie później: miał 100zł i był taki mądry, śmiał się ze mnie, zamiast wypłacić i grać znowu od 5zł wtopił wszystko, bo system to system.
PS. Nie używaj słów budżet czy inwestycja, jesteś klientem biznesu, a nie usługodawcą.
 
cock 756

cock

Użytkownik
no jak chcesz wygrywać dużo mając mało gotówki, to przecież wiadomo, że musisz ponieść duże ryzyko i to nie jest żadne zawężanie opcji, tylko Twój świadomy wybór. Za darmo nic nie dostaniesz.
Nie wiem czy to do Kolegi, czy do mnie.
Dawno przestałem patrzeć na pieniądze, wielkość wygranych - widzę procent wygranej od ryzykowanej stawki.
50zł z 5zł to bardzo dużo
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
jakbym pisał odnośnie Ciebie, to tym zacytował ;) nie cytuję wypowiedzi wyłącznie, jeśli odnoszą się do kogoś tuż powyżej.
a co do 5 -&gt; 50. Jasne, że to jest dużo... przecież to pomnożenie kapitału 10x
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
Jak zwykle pojawiły się w temacie za i przeciw i inne pierdoły. Kozaki i borowiki. Strategia wymyślona przez założyciela tematu w miarę dobra czy osiągalna... no pewnie. Wrogiem numer jeden jest tu czas który popełnia większość graczy, zbyt szybko chcą osiągnąć cel i biją typy na pałę a może wejdzie. Sam robiłem takie błędy a Edi jest świadkiem. Powodzenia na pewno będę zaglądał a nawet pokuszę się próby. :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cock 756

cock

Użytkownik
Czy dziś miał ruszyć wielki test?
Co ja bym dał za widok twarzy, która ginie na 14. etapie... Chyba z 5zł na drugą szansę.
 
Do góry Bottom