>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rivalo

H 7

hco

Użytkownik
Przedstawicielu Rivalo,

Chcialbym zapytac jak wyglada sprawa wyplat na Skrill u Was? Wczoraj rano wplacilem pieniadze, zrobilem obrot. Wieczorem przy probie wyplaty pojawila sie prosba o przeslanie dokumentow (wysłałem), zostaly zaakceptowane wiec zlecilem wyplate na Skrill ok 23.

Pieniedzy do tej pory nie ma, na maila Wasza firma nie odpisala, malo tego po zalogowaniu zniknela opcja chatu.

Prosze o przyjrzenie sie mojej sprawie, na priv wysylam szczegoly.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Witam,
Wypłata zazwyczaj trwa do kilkunastu godzin od zlecenie przy zweryfikowanym koncie.
Proces ten nie powinien przekroczyć 24h.
Niestety na PW nie otrzymałem Twoich danych w celu sprawdzenia szczegółów.
Pozdrawiam
 
H 7

hco

Użytkownik
Potwierdzam opinię poprzedników, Rivalo jest wypłacalne. Po blisko 20 godzinach czekania i upominania się wypłata dotarła.
W międzyczasie był jeszcze telefon weryfikacyjny (pytania typu: na jaki zakład była największa stawka, kiedy się ostatnio logowałem itp).
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Po blisko 20 godzinach czekania i upominania się wypłata dotarła.
Powodem tak długiego oczekiwania był właśnie brak weryfikacji telefonicznej.
Normalnie procedura wypłaty odbywa się w trybie ekspresowym, na forum jest dużo postów, które to potwierdzają.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Witam,
Chciałbym poinformować, iż firma Rivalo nawiązała współpracę ze sportowym kanałem sportowym - Sportklub.
Wkrótce więcej informacji na ten temat.
Pozdrawiamy
 
gats 12,9K

gats

Użytkownik
Rivalo jest ok, weryfikacja jest upierdliwa ale zaklady rozliczaja szybko, wyplaty na Skrill czy konto tez bez problemu, szalu nie ma, solidny sredniak, w mojej ocenie 7/10.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam,
Chciałbym poinformować, iż firma Rivalo nawiązała współpracę ze sportowym kanałem sportowym - Sportklub.
Wkrótce więcej informacji na ten temat.
Pozdrawiamy
Chciałbym poznać szczegóły jak tylko będzie to możliwe na jakiej zasadzie jest ta współpraca
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Powodem tak długiego oczekiwania był właśnie brak weryfikacji telefonicznej.
Normalnie procedura wypłaty odbywa się w trybie ekspresowym, na forum jest dużo postów, które to potwierdzają.
weryfikacja dokumentów to KOSZMAR

ewidentnie szukają haka...

konto mam na siebie bez żadnych kombinacji, wygrałem wcale nie jakieś bajońskie sumy i jest źle

na 4 wymagane 3 przyjęli , wysłałem im nawet swoją facjatę z dowodem (chore, jak na komendzie MO)

problem jest z Identification document or utility bill (address)
skoro jest tu OR więc mam do wyboru dokument albo utility
wysłałem dowód z adresem - wrong document :grin:
rachunek za prąd - 3 miesiące wstecz i 3 do przodu na jednym blankiecie - need other kind of utility bill :grin:

telefon mam na firmę z zupełnie innym adresem więc nie wiem co mam im jeszcze wysłać, może pan rivalo pomoże...
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
@plastelina,
Wyślij wyciąg z konta bankowego.
@Doberman,
Na Sportklubie będą leciały reklamy Rivalo, lub/oraz transmisje na żywo ze sportklubu będą dostępne dla graczy Rivalo.
Co do bukmachera, ewidentnie celuje w target graczy rekreacyjnych. Osoby podejrzane o wyłudzanie bonusów będą czasem musiały przejść bardziej szczegółową weryfikację. Dużo promocji, nie tylko od depozytu sprawia, że zwolennicy zakładów kombinacyjnych będą mieli sporo atrakcji.
 
koval 161

koval

Użytkownik
Warto pograć dla bonusa w tym buku? Czego oczekują przy weryfikacji? Dowód + potwierdzenie adresu (wyciąg z banku) wystarczy?
 
J 0

jokermarkow

Użytkownik
Chcialbym wszystkich ostrzec przed tym bukmacherem. Z takim brakiem kompetencji i wiarygodnosci jeszcze sie nie spotkalem. Szkoda wplacac tam nawet 1zl - po prostu dno dna, bukmacher niewyplacalny, ewidentnie polujacy na depozyty.
Po pomyslnej weryfikcji dowodu tozsamosci, oraz wyciagu z konta bankowego, obsluga zakwestionowala legalnosc dokumentu potwierdzajacego przelew na konto Rivalo - dodam ze byl to wyciag z karty kredytowej banku ING. Oczywiscie konto zostalo zablokowane a srodki finansowe skonfiskowane.
Po probie kontaktu z supportem otrzymalem automatyczna odpowiedz:
&quot;Pragne poinformowac, ze Pana dokumenty zostaly sprawdzone i dokument potwierdzajacy wplate nie zostal zaaceptowany poniewaz dzial bezpieczenstwa wykryl ze dokument nie jest oryginalny. Przesylajac taki dokument zlamal Pan nasz regulamin.Proszę pamiętać, że jest to nasza ostateczna decyzja i konto pozostanie zamknięte. Uprzejmie prosimy, by nie kontaktować się z nami ponownie, gdyż nie będziemy odpowiadali na zapytania.&quot;
Przy kolejnych probach kontaktu chcialem sie dowiedziec jaki to punkt regulaminu lamie wyciag z konta w ING na ktorym ewidentnie jest przelew na konto Rivalo, w odpowiedzi otrzymalem:
&quot;Uprzejmie informujemy, że w związku ze złamaniem zasad Regulaminu nie udzielamy szczegółowych informacji dotyczących punktów którego to naruszenie dotyczy. Informacje te mogłyby bowiem ułatwiać kolejne próby obejścia weryfikacji Klientów.&quot;
Czyli dokument jest nielegalny dlatego ze jest nielegalny i basta, nie powiemy dlaczego jest nielegalny.????
Rivalo to po prostu zwykli naciagacze.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
@jokermarkow
Przesłałeś dokument, w którym widać, że niektóre elementy były zmieniane za pomocą edytora. Zgodnie z wymogami licencji i naszym Regulaminem nie możemy akceptować od użytkowników sfałszowanych dokumentów.
Osoby, które dostarczą w trakcie weryfikacji prawdziwe dokumenty, ZAWSZE otrzymają swój przelew (często kilka minut po jego zleceniu). A liczba transakcji wypłat, które codziennie zlecamy, świadczy niezbicie o tym, że weryfikacja swojego konta w Rivalo jest jednak łatwa.
I przypominamy - my nie pobieramy prowizji ani przy wpłatach, ani przy wypłatach z konta ????
@Plastelina
Prośba o przesłanie do administratora forum swoją nazwę użytkownika w Rivalo oraz informację, kiedy była zlecana wypłata.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
pewnie oszust specjalnie się tu zarejestrował żeby próbować wzbudzić współczucie, tępić takich złodziei, bo złodziejem to jest on, a nie Rivalo
 
M 0

maik86

Użytkownik
Ja polecam tego bukmachera. Gra u nich od kilku miesięcy i nie mam problemu. Wszystkie zakłady prawidłowo rozliczone. Jeśli ktoś jest kombinatorem to nic dziwnego, że buki tak a nie inaczej reagują. Polecam wszystkim Rivalo.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
zakłady live mobilnie (nie wiem jak na PC) to istna męczarnia i nie chodzi tutaj wcale o jakies niszowe rynki i newralgiczne momenty spotkania tylko nba i australian open w przerwach ! Jeśli ktoś chce cokolwiek stawiać mobilnie live to zdecydowanie odradzam
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Mam pytanie. 26.01 zleciłem wypłatę na kartę Visa. Została zrealizowana przez Rivalo o godzinie 22:16 w dniu 26.01. Rozmawiałem na czacie z 1 konsultantem, który powiedział, że wypłata po zrealizowaniu przez nich powinna od razu znaleźć się u mnie na koncie. Nie przyszła, na drugi dzień (wczoraj) rozmawiałem z konsultantką, która najpierw powiedziała, że wypłata powinna być u mnie natychmiast po zrealizowaniu, a po 2 minutach zmieniła zdanie i powiedziała, że muszę czekać 3 dni na wypłatę. Dzisiaj rozmawiałem z jeszcze innym konsultantem i powiedział, że rozmawiał z działem płatności i niby powinienem mieć pieniądze od razu.

Dziwna sprawa. Do tej pory nic nie przyszło. Wypłacałem w ten sposób pieniądz ze Skrill (na kartę Visa) i pieniądze były dopiero po 3 dniach. W Bet365 na czacie powiedzieli mi, że trzeba czekać 2-5 dni roboczych. Więc jakim cudem niby w Rivalo przy wypłacie na kartę Visa pieniądze powinny być u mnie od razu po ich realizacji? Kazali kontaktować się z bankiem.

Rozumie ktoś coś z tego?
 
Do góry Bottom