>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Reprezentacja Polski - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje.

calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Wiadomo że słynie z intensywnej pracy na treningach.
Przeciez on tych treningow bedzie mial garsc, raptem kilka i intensywnosc, z ktorej ponoc znany jest trener Nawalka, to ostatnia rzecz ktora bedzie zawodnikom potrzebna...repa to nie klub ...kurde chyba juz o tym pisalem...
echhh po co ja sie udzielam, widac nie tylko w PZPNie niczego sie ludzie na bledach nie nauczyli...
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Nawałka to zły wybór.
Na Euro&#39;16 pewnie i awansujemy, bo miejsc jest w bród. Ale nowej jakości w reprezentacji znów nie doczekamy przez kilka następnych lat i perspektyw na przyszłość nie widzę praktycznie żadnych.
Chciałbym się mylić, ale w starciu z silnymi europejskimi drużynami znów będzie można regularnie zarabiać na reprezentacji Polski. Niestety, stawiając na rywali...
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Przeciez on tych treningow bedzie mial garsc, raptem kilka i intensywnosc, z ktorej ponoc znany jest trener Nawalka, to ostatnia rzecz ktora bedzie zawodnikom potrzebna...repa to nie klub ...kurde chyba juz o tym pisalem...
echhh po co ja sie udzielam, widac nie tylko w PZPNie niczego sie ludzie na bledach nie nauczyli...
A czy ja napisałem że to będzie miało wpływ na reprezentację. Podsumowałem tylko trenera. Czepiasz się jak zwykle i standard jak zawsze czarnowidztwo. Po co ty w ogóle oglądasz te reprezentacje jak w nią nie wierzysz. Masz jakiegoś kandydata lepszego niż Nawałka Zresztą patrząc na twoje rozważania to i tak kto by nie był to będzie złym selekcjonerem.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja mam natomiast inne pytanie kogo widzielibyście na tym stanowisku. Nawałka podobnie jak wcześniej Fornali jest na topie robi swoją robotę argument o przygotowaniu jest trafny ale SELEKCJONER różni się od TRENERA on ma tylko dobierać od treningów jest ich trener w klubie. Mam nadzieje że ten trener będzie miał jaja i powoła młodych wilczków chętnych do gry a nie panienki stojące na boisku i czekające na piłkę sorry ale już dość oglądania zawodników którzy przechodzą obojętnie i jak trzeba będzie to i Lewandowskiego odeśle PKS-em do Dortmundu.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Ja mam natomiast inne pytanie kogo widzielibyście na tym stanowisku. Nawałka podobnie jak wcześniej Fornali jest na topie robi swoją robotę argument o przygotowaniu jest trafny ale SELEKCJONER różni się od TRENERA on ma tylko dobierać od treningów jest ich trener w klubie. Mam nadzieje że ten trener będzie miał jaja i powoła młodych wilczków chętnych do gry a nie panienki stojące na boisku i czekające na piłkę sorry ale już dość oglądania zawodników którzy przechodzą obojętnie i jak trzeba będzie to i Lewandowskiego odeśle PKS-em do Dortmundu.
Ja właśnie myślę że Nawałka będzie do tego zdolny. Wywalić jak będzie potrzeba a nie głaskać po głowie gwiazdeczki.
 
pilkarskipoker 13

pilkarskipoker

Użytkownik
Adam Nawałka uczestnik Mistrzostw Świata jako piłkarz, włączony do sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Europy, asystent Leo Beenhakkera, kolega Zbigniewa Bońka z boiska. Patrząc na Górnika mają lidera, nie będzie lepszego momentu na to by odejść, profesjonalnie zorganizowane treningi, gra i klub. Tak powinien funkcjonować każdy zespół w Polsce. Nawałka w tym momencie jest najlepiej przygotowanym merytorycznie polskim trenerem. Facet na pewno ma jaja, nie boi się mówić tego co myśli i mam nadzieję, że zagoni nasze gwiazdy do ciężkiej pracy.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Przysłuchałem i przyjrzałem się pracy Nawałki w meczu z Jagą i mogę powiedzieć że jest pozytywnie popierdzielony. I to ogromny plus jaki uzyskał w moich oczach. Pisałem że nie chce widzieć na ławce cioto-poetów i może rzeczywiście pod tym względem moja prośba została wysłuchana.
Mimo iż od 24 minuty Górnik grał w przewadze jednego chłopa, Nawałka ryczał po wszystkich, ustawiał ich, żył na tej ławce. W drugiej połowie Steinbors dostał zjebke za złe wybicie w prostej sytuacji. Ciągle przesuwał pomocników bo robiła się dziura w środku kiedy piłkę posiadała Jaga. Krzyczał kiedy i jak mają grać. Zrobił tym wszystkim na mnie wrażenie.
I tu mam wielki dylemat. Byłem za zagranicznym selekcjonerem i wszystkich do tego namawiałem. Nie byłem sam. Środowisko piłkarskie, dziennikarskie również się podzieliło. Tylko jak zawsze każdy zrobił po swojemu. Jak to się mówi - mleko się rozlało. Nie ma chyba sensu w kółko przekrzykiwać się jaki zrobi wynik z naszą reprezentacją. Trzeba poczekać, trudno. Pożyjemy, zobaczymy. Na pewno każdy jego krok będzie rozkładany przez wszystkich na czynniki pierwsze. I nie pozostaje nam nic innego jak być na dobre i na złe (jak zawsze) z naszą reprezentacją.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
jak dla mnie Nawałka ani lepszy ani gorszy niż Fornalik, podobny pułap
plusem Nawałki może być większa charyzma, twarda ręka i lepszy posłuch u naszym pseudo gwiazd i gwiazdeczek,
przy Leo trochę ogłady nabrał na arenie międzynarodowej, w klubie na co dzień pokazał że trenerem jest bardzo solidnym,
ciężko powiedzieć czy da radę, materiał ma taki sobie, paru solidnych grajków i reszta przeciętniaki, duży bonus w młodzieżowcach, tutaj jest przyszłość naszej skopanej,
moim zdaniem jak mu się da czas na pracę i nie zaszczuje za wczasu to podoła zadaniu i na Euro ekipę wprowadzi...
 
K 9

kiziorex

Użytkownik
Parę lat temu czytałem wywiad z Leo B. i co ciekawe na zgrupowaniu w Dubaju , nie mógł sobie poradzić z piłkarzami którzy wyprawiali się po zakupy i zamiast z pilka po boisku latali z torbami po mieście.
Jeśli Nawałka będzie umiał zagonić gwiazdeczki do roboty i opieprzyć za nonszalancje a nie robic im wycieczki all inclusive to będzie już jakiś pozytyw.
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Ja sie zastanawiam nad tym ze skoro Lewemu tak ciezko idzie na szpicy przy naszych ustawieniach gdzie jest osamotniony to moze lepiej bylo by go cofnac na cofnietego napastnika/srodkowego ofensywnego pomocnika - a na tej pozycji grywal juz w BVB i calkiem mu idzie.Lewy ma to do siebie ze potrafi czasami niekonwencjonalnie podac i mi sie to podoba.Mozna by zagrac :
Krychowiak-Klich
Kuba - Lewy - Mierzej/Obraniak
Milik/Sobiech/Pawlowski - tutaj wtedy robi sie lekki problem ale sek w tym ze Lewy mialby wiecej pilki i mysle ze moglo by to lepiej zaowocowac.
Dodalbym jeszcze ze w reprezentacji na obecna chwile nie powinno byc takich graczy jak:peszko,M.Lewandowski ,Wojtkowiak,Warzyniak,Jodla i wasyl.
Soryy ale to nie jest poziom reprezentacyjny ci ludzie nigdy nie przeskocza pewnego pulapu i dawanie im szans mija sie z celem.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Takiego wyboru można było się spodziewać.
Ja chyba jako jeden z nielicznych uważam, że to lepsze niż Fornalik dalej miałby prowadzić naszą reprezentację.
Przecież Waldek nie miał jaj, zero charyzmy, przypuszcza, że w szatni przy wyborze składu, to nie on, a Lewy go ustalał, czytał z ręki Roberta, który miał na dłoni wypisaną jedenastkę.
Pan Waldemar wykonał już swoją robotę, do Brazylii nie jedziemy, więc miejsca tu nie ma dla niego.
A uważam, że wybór Nawałki jest o tyle trafny, że ten gość w porównaniu do Waldemara ma charyzmę, ma jaja. Jest w stanie ich za te jaja tak złapać, że białka im wyjdą na wierzch.
Pytanie czy to wystarczy do awansu na Euro?
 
Do góry Bottom