>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Reprezentacja Polski - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje.

W 606

wanderlei

Użytkownik
Też bym się z tym zgadzał, ale czegoś nie rozumiem...Tu piszesz w ten sposób, a ślepo wierzysz w Polaków i stawiasz grube stawki na coś związanego z nimi, a nawet strzelenie gola jak sie okazało przerosło gwiazdorów w 2 spotkaniach.
Liczyłem na pogrom 4-1 , 5-1 ???? pasuje ?? i weź już nie nawiązuj do moich stawek za jakie gram bo kij Ci do tego ????
A co do kolegi wyżej to faktycznie mój błąd bo myślałem o jednym a pisałem o drugim.Z drugiej strony jak odliczymy Maltę , Andorre , San Marino , Wyspy Owcze , Gibraltar to zostaje nam pol na pół ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Też bym się z tym zgadzał, ale czegoś nie rozumiem...Tu piszesz w ten sposób, a ślepo wierzysz w Polaków i stawiasz grube stawki na coś związanego z nimi, a nawet strzelenie gola jak sie okazało przerosło gwiazdorów w 2 spotkaniach.
Bo ja sie z Polska Mysla Szkoleniowa nie zgadzam. W naszej kadrze jest potencjal i kilku jesli nie kilkunastu zawodnikow z dobrymi umiejetnosciami. W mojej opini nie mamy gorszego personalnie zespolu niz z czasow latajacego Holendra i w naszej grupie powinnismy spokojnie bic sie o baraze...ALE...tymi zawodnikami trzeba umiejetnie zarzadzac i tyle. Treba im okreslic cel i ich zmotywowac do gry. Trzeba im uswiadomic, ze kazdy mecz to jest walka na smierc i zycie a nie kopanie sie po glowach i tlumaczenie z porazki tak jak w polskiej lidze &quot;ze to jest tylko futbol&quot; .
Fornalik tego nie potrafil, i reszta trenerow z polskiego podworka zapewne tez nie bedzie w stanie podolac temu wyzwaniu. Na dodatek jak czytam w gazecie, jakiegos pismaka ktory twierdzi, ze atutem Nawalki jest przygotowanie fizyczne to zastanawiam sie czy strzelic sobie w leb czy sie rozesmiac. Gosc bedzie mial zawodnikow na zgrupowaniu przez 3-4 dni i tyle. To nie bedzie zalezalo od niego jak zawodnicy beda przygotowani fizycznie do ELIMINACJI do EURO. Od niego bedzie zalezalo jak ich zmotywuje, poustawia itd.
Ale co ja sie tak wkrecam, moze Bozia da Bonkowi troche rozumu i pozwoli nam miec selekcjonera z prawdziwego zdarzenia... ????
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
No i w końcu widzę sensowne posty w tym temacie.
Chciałbym poznać autora tego artykułu który słodzi Nawałce mówiąc o przygotowaniu fizycznym... Smuda czarował amerykańskimi, czy jakimiś tam specjalistami i wyszło jak wyszło... Trener reprezentacji to nie trener klubowy. Aż żal że ktoś w taki sposób piszę w gazecie.
Może trzeba go uświadomić, że zadaniem trenera na kadrze jest podtrzymanie wypracowanej w klubie formy fizycznej a nie jej budowanie od zera.
Gdyby tak Hajto albo Probierz mieli więcej obeznania ze światową piłką i tym samym większe doświadczenie to skusiłbym się na któregoś z nich. Ale nie mają więc kierunek jest jeden - zagranica ! Módlmy się, odmawiajmy pacierz a może nasze modlitwy zostaną wysłuchane i Bozia z góry zlituje się nad ciągle wierzącymi ale już zmordowanymi kibicami-Polakami.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
naszej grupie powinnismy spokojnie bic sie o baraze..
Mieliśmy w miare łatwą grupę z której mogliśmy spokojnie awansować wystarczyło wygrać po dwa mecze z Czarnogórą,San Marino i Mołodawią dwa ostatnie mecze mogliśmy już grać o pietruszkę albo wystarczyłby nam tylko remis w jednym ze spotkań po mielbysmy w ten czas 19 punktów przed meczem z Ukrainą remis praktycznie dałby nam awans ma Mundial ale tylko i wyłoncznie nasz głupota i nie umiiejętność polkich grajków doprowadziły nie do sytułacji w której wyprzedzamy tylko Mołodawie i San Marino . Owszem zgadzam się że nasi mają potęcjał ale potrzeba im selekcjonera który wtrząśnie tymi pseudo gwiazdami i zmusi ich do pracy a nie do szlajania się po boisku mój typ na selekcjonera Guss Hiddink który potrafił z przeciętnej Korei stworzyć zespół który elminował naprawde silne zespoły z polskiego podwórka wybrałbym Adama Nawałkę .
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
No niestety zapowiada się Fornalik2 czyli Nawałka gość, który może pochwalić się tym,że jego zespół potrafił rozegrać poł dobrej rundy w eurpejskiej trzeciorzędnej lidze.
Chyba,że Boniek celowo myli trop i chce podbić kurs na Bilica lub Hiddinka a to z przewijających sie nazwisk byłyby najlepsze opcje(Heykens nie wróci z emerytury dla takiej okazji).
Co ciekawe nawet jeśli to będzie jakaś Nawałka lub inna Skroża to i tak awansujemy,bo w nowej formule do awansu wystarczą 2 wygrane z Gibraltarem i dwa remisy (zwycięzkie ofc) wywalczone w dramatycznych okolicznościach u siebie z Azerbejdżanem i Słowacją.
I rodzima myśl szkoleniowa ponownie zatrymfuje.
Jeśli miałby być ktoś z Polski to tylko Janas,bo poza finałami i całą otoczką z nominacjami 23 osobowej kadry (spowodowanej układami i niezależnej od niego) gra i wyniki reprezentacji wyglądała wtedy najlepiej(wyjąwszy wymykajacy się wszelkim stereotypom i kanonom, najlepszy mecz reprezentacji Polski jaki widziałem, z Porugalią za kadencji Leo).
Kurs na Nawałke w tej chwili w STS 2,00.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Kurs na to, że selekcjonerem reprezentacji Polski zostanie obecny szkoleniowiec Górnika Zabrze Adam Nawałka, wynosi w STS 2.00. Za nim są Jerzy Engel, były trener reprezentacji (kurs 3.50) i Maciej Skorża, który ostatnio pracował w saudyjskim Ettifaq FC - kurs 6.00. Można także zawrzeć zakład, że przyszłym selekcjonerem będzie Henryk Kasperczak (kurs 6.75), obecnie bezrobotny, który zresztą nie ukrywa, że chętnie podjąłby się tego zadania.

- Praca z reprezentacją Polski to moje niespełnione marzenie i gdybym otrzymał propozycję, to przyjąłbym ją z radością. Pracowałem z selekcjonerem Kazimierzem Górskim i wiem, że jest to wielki zaszczyt - stwierdził Kasperczak w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Wśród nazwisk proponowanych przez analityków STS są też Dariusz Wdowczyk, trener Pogoni Szczecin, i Michał Probierz, szkoleniowiec Lechii Gdańsk - na obu kurs wynosi 12.00 oraz pracujący z Legią Warszawa Jan Urban - kurs 15.00.

Bukmacherzy z STS są przekonani, że przyszły selekcjoner będzie Polakiem - za złotówkę postawioną na to można zarobić zaledwie 1,30 zł. Szanse obcokrajowca wyceniane są na 2.90. Można też obstawić konkretnego zagranicznego szkoleniowca - kurs na Avrama Granta, ostatnio zatrudnionego w Partizanie Belgrad, to 25.00, zaś na Guusa Hiddinka - który niedawno zrezygnował z pracy w Anżi Machaczkała - 30.00.

Jeśli ktoś uważa, że selekcjonerem będzie ktoś spoza tej listy, kurs na &quot;innego trenera&quot; wynosi 2.50.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
A żeby się zesrali z tą ofertą i ich przewidywaniami...
Polecam przeczytać poniższy artykuł:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/michal-pol-tylko-nie-fornalik-bis/1gsnf
A oto fragmenty:
Redaktor naczelny &quot;Przeglądu Sportowego&quot; twierdzi jednak, że trenerów o takiej charakterystyce nie ma wśród polskich szkoleniowców. &quot;Żaden z polskich trenerów nie posiada tych cech. Paru z kandydatów mogłoby chwycić szatnię za gardło, ale to za mało. Każdy byłby Fornalikiem bis&quot; - napisał Pol.

Na koniec dodaje, że żaden fachowiec, nawet ten ze ścisłego światowego topu nie będzie w stanie zapewnić, że awansuje z naszą kadrą na wielki turniej.
&quot;Ale polski trener gwarantuje za to, że o kolejnym turnieju będziemy mogli zapomnieć zanim zaczną się eliminacje&quot; - zakończył.
I oby tym tokiem myślenia szedł Boniek i spółka. Czas w końcu coś większego włożyć (rozmiar ma w tym momencie znaczenie), żeby potem móc wyjąć!
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Nawałka ma takie same papiery na prowadzenie Reprezentacji Polski, jakie miał Fornalik, czyli żadne. Jeden coś tam ugrał w lidze z Ruchem, drugi może coś ugra z Górnikiem.
No i co z tego? To upoważnia do tego, żeby mu powierzyć rolę selekcjonera?
Nie dajmy się zwariować. Jedyne CV z doświadczeniem selekcjonerskim ma Kasperczak, który swojego czasu prowadził reprezentację Mali. Reszta nie ma o tym fiołkowego pojęcia. Brak im wszystkiego: doświadczenia międzynarodowego, jakiegoś sukcesu (oprócz wygranych kilku meczów w słabej ekstraklasie).
Dla mnie tylko selekcjoner z zagranicy, który poustawia po kątach niesforne gwiazdeczki. O miejsce w reprezentacji każdy ma się zabijać (łącznie z trójcą dortmundzką).
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Moim zdaniem to najlepiej byłoby zostawić Fornalika i szlus.Dać facetowi popracować następne lata i przynajmniej byłaby może z czasem jakaś stabilność.U nas takiego czegoś nie będzie chyba nigdy.Co jakiś trener ostatnio przychodzi to po roku,max dwóch zostaje usunięty,gdy już krystalizuje się jakaś określona grupa ludzi.Ok wyników nie ma ale może warto zastanowić się czy większa wina nie leży po stronie zawodników,bo trenerzy w końcu piłki nie kopią.Tak jak już wspominałem nasza kadra ma teraz zawodników klasowych na 3-4 pozycjach i to wszystko.Nie dziwmy się więc,że kończymy eliminacje za Czarnogórą,Ukrainą i Anglią,bo te zespoły są od nas po prostu w tej chwili lepsze jeśli chodzi o aspekty czysto sportowe na przestrzeni czasu.Myślę,że Waldek wykonał niezłą pracę przez ten rok.Dwa mecze z Anglią były w wykonaniu naszej kadry na naprawdę dobrym poziomie,z Czarnogórą równie dobrze mogliśmy dwa razy wygrać,z Mołdawią w Kiszyniowie brakło szczęścia.Jedynym tragicznym występem tej reprezentacji to pierwszy mecz z Ukrainą.Jedenastki które wystawiał Fornalik były ok,wprowadził takich grajków jak Klich czy Zieliński.Dał drugą szansę Borucowi.Teraz nowy trener i pewnie wszystko się zmieni,znowu będzie sporo zamieszania,nowi zawodnicy,nowe nadzieje,a wyjdzie tak samo.Czemu?Bo nie da się grać o coś z przeciętniakami w obronie i środku pola.Mourinho czy Nawałka to nic nie da.Trzeba wziąć się za porządne szkolenie młodych,a na jakąś poważną imprezę to można jechać ale za 8-10 lat nie wcześniej.To moja skromna opinia,kto wie może nasi odpalą od razu tego im życzę ale bardziej jednak skłaniam się temu co napisałem wyżej ????
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
moim zdaniem, trenerem zostanie były reprezentant Polski, być może Wałdoch, Żewłakow etc.
Być może, ale jeśli jednego zaproponował Mazur, drugiego pół żartem Stanowski, to nie znaczy że tak ma być. Może za dużo weszlo?
Rudy zrobił dobrze swoim kolegom dziennikarzom, będą mieli o czym pieprzyć przez najbliższe 2 tygodnie.
A co do kursów STS - &quot;inny trener&quot; za @ 2,5 wydaje się naprawdę ciekawy. Boniek raczej lubi zaskoczyć. Poza tym z całej tej listy tylko pierwsza czwórka jest w miarę realna. W miejsce pozostałych można by równie dobrze wpisać:
Mariusz Pudzianowski @ 25,00
Piotr Żyła @ 15,00
Janusz Dzięcioł @ 67,00
 
pilkarskipoker 13

pilkarskipoker

Użytkownik
Moje polskie typy na selekcjonera Dorna + Nawałka, jako samodzielni lub jako główny i asystent, odważnie...
Otworzę knajpę, każda bramka dla Polski piwo gratis:)
 
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
W Betssonie na Nawałkę jest @1,34 (czyżby oni byli bardziej zorientowani??)
kolejny w kolejce jest Wdowczyk @3,2
mi najbardziej się podoba propozycja Zdzisław Kręcina @250 :grin:
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Można się spodziewać, że obecne gierki Bońka to zasłona dymna i mydlenie oczu upierdliwym mediom. Pierwsza poważna wypowiedź Zbigniewa po londyńskim meczu daje wiele do myślenia, co powiedział później jest mniej istotne. Po prostu rozmyślnie bawi się w kotka i myszkę z pismakami.

Dlategóż warto:
Inny trener @ 2,85 (STS)
 
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
już wiem skąd ten mały kurs na Nawałkę, wczoraj w studiu w nsportu troszkę się wygadał ;)
&quot;Najistotniejsze słowa wypowiedział jednak nieco przypadkowo. Podczas gdy inni goście przypominali reprezentacyjne losy Leo Beenhakkera - mówiąc o jego dobrym początku i fatalnej końcówce - Zbigniew Boniek wtrącił zdanie: &quot;Beenhakker osiągał dobre wyniki, dopóki jego asystentem był Adam Nawałka&quot;. Rozbawieni goście momentalnie podchwycili te słowa i uznali, że prezes właśnie zdradził nazwisko nowego selekcjonera. Co prawda po chwili Boniek powiedział do innych uczestników programu, żeby &quot;zaprosili sobie za dwa tygodnie nowego selekcjonera, bo wszyscy znają język angielski&quot; - co z kolei sugerowałoby szkoleniowca zagranicznego - lecz później kontynuował komplementowanie Nawałki. - To niesamowicie pozytywny człowiek. Można mu tylko pozazdrościć takiej pasji i energii do pracy - przyznał z entuzjazmem.&quot;
link do całości
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/zbigniew-boniek-nie-jestem-zakompleksiony-wole-opcje-polska/bkg1f
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
już wiem skąd ten mały kurs na Nawałkę, wczoraj w studiu w nsportu troszkę się wygadał ;)
Boniek to super inteligentny facet. &quot;Chlapnąć&quot; coś na antenie, to mógłby jego mało rozgarnięty poprzednik Lato, a nie on.
Ja myślę, że to jest wszystko rozgrywka.
Nie chcę również tworzyć teorii spiskowych, ale niejeden na miejscu Bońka specjalnie by naprowadził media na czyjeś nazwisko, tylko po to, żeby notowania innych spadły, a tym samym można było więcej zarobić na zakładach bukmacherskich. Znane są przecież powiązania Bońka z pewną firmą bukmacherską.
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Boniek: Dopóki miał Nawałkę!
Takimi słowami Prezes PZPN skwitował opinie na temat tego, że Beenhakker robił dobre wyniki, więc teraz typ na nowego trenera wydaje się oczywisty. Wszyscy bukmacherzy obniżyli kursy, ale w zasadzie po takich słowach to jest pewniak jakich mało
Nawałka @1.40 STS 10/10 (nie wiem jak wyglądają kursy u innych, ale wątpię, żeby było cokolwiek wyżej jak 1.5, oczywiście na chwilę obecną)
A a propos tego, że Boniek jest powiązany z Expektem, nie brał bym tego aż tak bardzo do siebie, bo szczerze wątpię, żeby miał w tym jakieś profity. Po prostu powiedział nieco za dużo na antenie i wszystko zaczyna wyglądać klarownie
edit: sprawdziłem i w expekt nie ma nawet kursów na to wydarzenie.
edit2: @dawczan wiem, że wczoraj było ponad dwa, ale wczoraj też nie znane były słowa Bońka.
 
rts 55

rts

Użytkownik
Ten kurs na Nawałkę przesadzony.

Wcale nie byłbym taki pewny z tym, że trenerem będzie Nawałka. Wręcz przeciwnie moim zdaniem trener będzie z zagranicy, a jeśli już Polak to Skorża, który jest bardziej utytułowany. Zamieniając Fornalika na Nawałkę prezes Boniek równie dobrze mógłby zostawić Fornalika.
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Mi też niestety wydaje się, że trenerem zostanie jednak Nawałka. Po wypowiedziach Bońka widać, że szykuje się trener tylko i wyłącznie z Polski, a szkoda. Powtórzy się sytuacja z Fornalikiem, bo moim zdaniem żaden szkoleniowiec z naszego kraju nie jest w stanie udźwignąć tego ciężaru i dać coś reprezentacji. Tylko i wyłącznie uznany trener zagraniczny może Nas zbawić. Pamiętamy jak było z Leo. Zrobił naprawdę wiele, później troszkę mu nie poszło i nie fajnie się z Nim pożegnano. Ale już taka jest nasza polska specyfika. A więc szykujmy się na Nawałkę. No chyba, że Zibi robi mega zasłonę dymną i dowali jakimś naprawdę uznanym zagraniczym nazwiskiem, bo znajomości Boniek ma. Liczę na tą drugą opcję!
 
Do góry Bottom