>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Relacje ze spotkań i turniejów tenisowych.

prof 8,8K

prof

Użytkownik
Benneteau-Nieminem 6-4 3-6 6-7

Spotkanie trzeba przyznać dwóch zawodników pod formą,ale na korcie było całkiem ciekawie i mecz uważam do słabych nie należał.Pierwszy set pod dyktando Francuza,szybki break i potem trzymanie podania aż do końca seta,który ostatecznie 6-4 sie skończył.Drugi set na korzyść Nieminema,również bez większe historii przy 4-3 złamał i wyszedł na 5-3 i serwis,który utrzymał jednocześnie wygrywając seta.Początek trzeciego seta fatalny dla Benka i znakomity dla Jarrko.Fin wyszedł na 4-1 z podaniema,ale nie potrafił utrzymać przewagi 2 przełamań i zaraz zrobiło się 6-6.W tie-breaku dość gładko Nieminem wygrał 7-3,ale widać było,że Julien mocno zmęczony i chyba fizycznie nie wytrzymał.Warto podkreślić bardzo dobre wyczucie pójścia do siatki przez Nieminema,bo jak już chodził to wszystko kończył,Francuz ni jak nie mógł go minąć.Benek pokazał charakter odrabiając z 1-4* i nawe wychodząc na prowadzenie 6-5,ale zabrakło sił.
Zapomniales dodac kluczowy fakt do opisu tego meczu a mianowicie Benek przy stanie 6-5 mial 4 pilki meczowe, 2 przy stanie 40-15 a kolejne 2 przy przewadze. Nieminen sam sobie zgotowal to pieklo w koncowce ale naszczescie byl niesamowicie skuteczny kiedy bronil pilek meczowych gdzie zrobil to naprawde w swietnym stylu. Mecz dobry , milo sie ogladalo.
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Benneteau-Nieminem 6-4 3-6 6-7
Benek pokazał charakter odrabiając z 1-4* i nawe wychodząc na prowadzenie 6-5,ale zabrakło sił.
Warto dodać, że Jarkko Nieminen zagrał strasznie nierówno. Momentami rozrzucał Benka po korcie jak chciał co doprowdziło m.in. do wyniku 5-2, gdzie przy własnym podaniu zaczęła się ostra padaka. Kilka siatek, autów, df i przełamania odrobione a wynik 5-6. Fin obronił tutaj bodaj 3 lub 4 piłki meczowe przy swoim podaniu i można powiedzieć, że miał masę szczęścia bo w tb obaj oddychali rękawami.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zapomniales dodac kluczowy fakt do opisu tego meczu a mianowicie Benek przy stanie 6-5 mial 4 pilki meczowe, 2 przy stanie 40-15 a kolejne 2 przy przewadze. Nieminen sam sobie zgotowal to pieklo w koncowce ale naszczescie byl niesamowicie skuteczny kiedy bronil pilek meczowych gdzie zrobil to naprawde w swietnym stylu. Mecz dobry , milo sie ogladalo.
Fakt masz racje trzeba to przyznać Finowi,że kapitalnie obronił te 4MP nie dając nawet najmniejszych szans dla Benka na wygranie tych piłek.Choć mecz na niezłym poziomie jak piszesz to nadal uważam,że oprócz tych genialnych wypadów do siatki Nieminem bez formy.Francuz nie wytrzymał kondycyjnie co było widać,choć trzeba przyznać,że dzielnie walczył,ale Jarrko był dzisiaj poprostu lepszy.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
@up warto dodac ze w tb zadnego punktu nie zdobyl fin, wszystko to albo punkty benka albo jego auty/siaty ktore nie powinny sie przytrafic
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Albert Montanes-Xavier Malisse 6-4 6-2

W pierwszy secie nawet sporo emocji,niezły poziom i dużo długich wymian,ale w końcówce seta dosżło do dziwnej sytuacji co miało spory wpływ na przebieg drugiego seta.Otóż na tablicy pojawił się wynik 5-4 Malisse schodził z kortu był już prawie przy krzesełku a tu nagle sędzie nakazał powtórzyć punkt niewiem dlaczego bo akurat jak wyświetliło się 5-4 dla Xaviera to przełączyłem mecz.Zaraz znowu zacząłem oglądać i było A-40 4-4 dla Belga,ale miał mnóstwo pretensji do sędzie i Montanes zaraz go przełamał po jego błędach.Po tej sytuacji Xavier sporo dyskutował z sędzią i poprostu koncentracja opadła,Drugi set oddany już bez walki i wiary w zwycięstwo,Malisse nie było już tak skoncentrowany jak w pierwszy 9 gemach (prawie 9) i przegrał.Trzeba podkreślić bardzo dobre wyczucie skrótów u Hiszpana bo do większości Belg nie biegł.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
a ja sobie ogladam meczyki na polsat sport extra.
Własnie leci mecz Raonic-Gulbis i tak jak mysłałem Gulbis to duże dziecko w pierwszym secie zaczoł sie kłucic z sędzina o jedna piłke i przegrał swoje podanie własnie przez ta sytuacje zaczoł rzucac rakieta zmienił na inna bo niby ta nie bedzie walic po autach
Dodam że Raonic nic wielkiego nie pokazuje aktualnie set 2 bez przełaman

kolejny super mecz Riba miał byc ponoc bez formy według wielu na tym forum Starace miał go 2:0 ograć a stało sie zupełnie cos innego.To co w formie Potito zrobił w 3 secie to farsa ze stanu 1:2 przegrał 3 gemy z rzedu na such nie zdobył nawet punktu żenada.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Monte Carlo jak zwykle &quot;cuda&quot; ... Gulbis przegrywa z nic nie grającym Roanicem 3/3 bp(wszystkie po błędach Łotysza a nie winerach Kanadyjczyka).... Hansecu z 6:3 *5:4 (30:0) przegrywa 6:3 5:7 1:6 .... Tsonga jakimś cudem nie wygrał nawet seta mając *5:4 w pierwszym secie i *3:1 w drugim....
Teraz co zrobił Roanic to też sie nadale do cyrku ... ????
Ale Gulbis walczy o miano jeszcze większej ofiary ????
Edit 4/4 bp ???? Kobiety poza pierwszą setką potrafią więcej utrzymać
 
bilet44007 154

bilet44007

Użytkownik
a ja sobie ogladam meczyki na polsat sport extra.
Własnie leci mecz Raonic-Gulbis i tak jak mysłałem Gulbis to duże dziecko w pierwszym secie zaczoł sie kłucic z sędzina o jedna piłke i przegrał swoje podanie własnie przez ta sytuacje zaczoł rzucac rakieta zmienił na inna bo niby ta nie bedzie walic po autach
Dodam że Raonic nic wielkiego nie pokazuje aktualnie set 2 bez przełaman
kolejny super mecz Riba miał byc ponoc bez formy według wielu na tym forum Starace miał go 2:0 ograć a stało sie zupełnie cos innego.To co w formie Potito zrobił w 3 secie to farsa ze stanu 1:2 przegrał 3 gemy z rzedu na such nie zdobył nawet punktu żenada.
Też śledze gdyż sam na nich postawiłem za głosem forum i mam... Hansecu nie mam pytań przegrać wygrany mecz , Starace BP zmarnował co nie miara, Riba bez formy go rozniosł noi Gulbis miał pokazać Raonicowi gdzie jego miejsce a wyszlo jak zwykle odwrotnie no bo jak w końcu postawiłem na Gulbisa który miał go rozjechać dziś totalny niewypał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Monte Carlo jak zwykle &quot;cuda&quot; ... Gulbis przegrywa z nic nie grającym Roanicem 3/3 bp(wszystkie po błędach Łotysza a nie winerach Kanadyjczyka).... Hansecu z 6:3 *5:4 (30:0) przegrywa 6:3 5:7 1:6 .... Tsonga jakimś cudem nie wygrał nawet seta mając *5:4 w pierwszym secie i *3:1 w drugim....

Teraz co zrobił Roanic to też sie nadale do cyrku ... ????
Ale Gulbis walczy o miano jeszcze większej ofiary ????

Edit 4/4 bp ???? Kobiety poza pierwszą setką potrafią więcej utrzymać
do tego Chela z 5-4 40-30 serwisu w 3cim secie wtapia 5-7
dzis debel mel/pet w tb z 5-0 i serwu wtapiaja 6-8

jeszcze kilka smiesznych sytuacji bylo np Gulbis zlamal z 0-40 ale potem od razu sam zostal zlamany do 0
 
bilet44007 154

bilet44007

Użytkownik
Witam postawiłem sobie dzisiaj oczywiście spośród tylu spotkań najgorsze spotkanie jakie może byc Troicki kontra Fognini przeciez to jest parodia Westernu co tam sie dzieje Troicki jak znam życie bedzie w czapke.
e; koniec męczarni na szczęście ale odradzam gre na tego zawodnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pashanski-Schoorel 6-3

W pierwszym secie sporo błędów z obu stron,ale zdecydowanie więcej popełnił Schoorel.Pashanski trzymał piłkę w korcie a Holender poprostu się mylił.Backhand bardzo słaby u Schoorela,ale forehand w miare niezły.Dużo za dużo UE popełnia Schoorel i Pashanski powinien to skończyć w 2 setach.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
szkoda trochę Montanesa który wyraznie zapono sie przebudzil.w koncowce mecz byl na styk i sytuacja w ktorej Hiszpan nie trafia banalnego smecza przejdzie chyba do historii ???? trzeba oddac Simonowi tez to ze popelnial naprawce malo bledow , ogolnie mecz ogladalo sie super, jesli Francuz utrzyma dyspozycje w nastepnej rundzie to mozna smialo na niego grac
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Pluję sobie w brodę, że nie pobrałem ~3.50 na Robredo przed samym meczem. Poszła spekulacja o odnowieniu kontuzji u Tommy&#39;ego, a co się dzieje każdy widzi. Współczucia jeśli ktoś się dał na to nabrać i zagrał ostro na Dasco.
 
bilet44007 154

bilet44007

Użytkownik
Pluję sobie w brodę, że nie pobrałem ~3.50 na Robredo przed samym meczem. Poszła spekulacja o odnowieniu kontuzji u Tommy&#39;ego, a co się dzieje każdy widzi. Współczucia jeśli ktoś się dał na to nabrać i zagrał ostro na Dasco.
Tak to bywa wiesz jak jest na forum pójdzie fama że kursy maleją itd trzeba brać... tak naprawde ktoś to kontroluje i sie smieje... Robredo dziś ładnie pojechał mam nadzieje że dziś tez wygra Gonzalez pare osób by sie nauczyło że sie nie bierze 1,1 no ale co z tego jak już każdy sobie pokontrował he ????
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
moze nie tyle plotka o kontuzji co spekulacje o odpuszczenie meczu przez boredo za mecz w Bastad rok temu gdzie boredo gral piach totalny az nagle wygral z Dasco + ciagle znaki zapytania co do wystepu dasco w barcie i obronie tytulu sprzed roku wiec to mialo byc pewna rekompensata punktow, w sumie co za roznica jesli w qf i tak pit bull by czekal, buki pewnie niezle na tym zarobily

Pluję sobie w brodę, że nie pobrałem ~3.50 na Robredo przed samym meczem. Poszła spekulacja o odnowieniu kontuzji u Tommy&#39;ego, a co się dzieje każdy widzi. Współczucia jeśli ktoś się dał na to nabrać i zagrał ostro na Dasco.
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Tak to bywa wiesz jak jest na forum pójdzie fama że kursy maleją itd trzeba brać... tak naprawde ktoś to kontroluje i sie smieje... Robredo dziś ładnie pojechał mam nadzieje że dziś tez wygra Gonzalez pare osób by sie nauczyło że sie nie bierze 1,1 no ale co z tego jak już każdy sobie pokontrował he ????
Przyznam, że miałem zagranego Robredo @1.72 jeszcze wczoraj. Nie skusiłem się na dodatkowe ~3.50 tylko dlatego, że jak już ktoś wspomniał Nando broni w MC sporo punktów i możliwy był hiszpański wałek. Teraz można tylko żałować.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Tak, tak Simon dużo lepsza forma niż w Casablance, na to wyglądało, chociaż spotkania w całości nie oglądałem. Dużo mniej błędów, dużo mądrzejszej gry. Brawo dla Francuza.
Panowie, którzy mają pretensje o to, że Tsonga nie wygrał seta mając 3:1 i 5:4, albo że Hanescu przegrał wygrany mecz... To jest cegła! Tutaj podanie nie jest najważniejsze, a nawet schodzi na drugi plan, a o breaki jest dużo łatwiej, nawet w meczach najlepiej serwujących w tour. Jeśli ktoś jest słaby z głębi kortu, opiera swój tenis na szybkim kończeniu akcji to tu za wiele nie osiągnie. Więc jeśli ktoś tu serwuje na mecz, nie oznacza, że musi go wygrać! Hanescu z Maxim przez cały mecz grali na równowagi, nie ważne który serwował, podobnie było w meczu Tsongi i Ljuby, niewiele było gemów do 0, czy do 15. W ogóle Tsonga wczoraj zasłużenie przegrał, bo na korcie był po prostu gorszy. Nie zapominajcie o tym. Na marginesie, jeśli ktoś korzysta z typów, a później w przypadku niepowodzenia ma pretensje nie wiadomo do kogo to chyba sam wystawia sobie komentarz ;)
Mniejsza z Troickim, nie zerknąłem na wyniki, ale i tak tutaj za wiele nie ugra.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik

Panowie, którzy mają pretensje o to, że Tsonga nie wygrał seta mając 3:1 i 5:4, albo że Hanescu przegrał wygrany mecz... To jest cegła! Tutaj podanie nie jest najważniejsze, a nawet schodzi na drugi plan, a o breaki jest dużo łatwiej, nawet w meczach najlepiej serwujących w tour. Jeśli ktoś jest słaby z głębi kortu, opiera swój tenis na szybkim kończeniu akcji to tu za wiele nie osiągnie. Więc jeśli ktoś tu serwuje na mecz, nie oznacza, że musi go wygrać! Hanescu z Maxim przez cały mecz grali na równowagi, nie ważne który serwował, podobnie było w meczu Tsongi i Ljuby, niewiele było gemów do 0, czy do 15. W ogóle Tsonga wczoraj zasłużenie przegrał, bo na korcie był po prostu gorszy. Nie zapominajcie o tym. Na marginesie, jeśli ktoś korzysta z typów, a później w przypadku niepowodzenia ma pretensje nie wiadomo do kogo to chyba sam wystawia sobie komentarz ;)


dobrze powiedziane

Co do przegranej Troickiego z Fogninim to nie widzę w niej nic nadzwyczajnego. Przecież Włoch to uznany ceglarz, ostatnio w niezłej formie, a Troicki poza hardem traci większość swoich atutów.
Troicki wygrał
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Pozwolę się nie zgodzić, że serwis schodzi nawet na drugi plan. Niewątpliwie nie ma takiego znaczenia, jak na nawierzchniach szybkich, jednak znaczenie ma ciągle zasadnicze. Sam gram głównie na cegle i szczerze powiem dobry wyrzucający serwis daje mi bardzo dużą przewagę do szybkiego kończenia. To że jest cegła, nie oznacza, że elementy przyspieszające grę są niewskazane
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Właśnie skończył się mecz Murray Stepanek powiem tak czech ten mecz przegrał a nie szkot go wygrał Andy dalej bez formy strasznie się męczy sam ze sobą gra zachowawcza jakby tylko Radek miał więcej oleju w głowie takie piłki co mu Murray wystawiał i jego błędy wołają o pomste do nieba. Gdyby był inny zawodnik pokroju Montanesa to by szybko pojechał po szkocie jutro gram 10/10 na Simona który pokażę szkotowi jak z jego formą naprawdę jest i można mówić że to będzie masówka i ze różnie wychodzi ale bet dnia na jutro nawet 2:0 na Simona warto zagrać
 
Do góry Bottom