>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Relacje ze spotkań i turniejów tenisowych.

roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jesli 35% przy takim kursie to mam rozumiec, ze bardzo ostro grales Drewniaka z Niemiec, ciesze sie, ze wygrales na tym meczu.

I skoro nie uwazasz, ze wygrana Juana z Andym to niespodzianka to rozumiem, ze tez grales i wygrales. Szczerze gratulacje. Bogacisz sie ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
Nie bogacę się tak drastycznie, chociaż ostatnio idzie całkiem nieźle. Ale czyste typy gram tylko te, które tutaj podaję. Jeśli mam być szczery, to nie zajmuję się tym wszystkim nawet w połowie tak długo jak większość forumowiczów, ale zdążyłem zauważyć, że stawianie na faworytów gdziekolwiek kiedykolwiek to nie jest droga do zadowalających profitów. Takie jest moje zdanie - grać tylko &quot;2&quot; ????
aha - meczu Becka z Monaco nie ruszałem w żaden sposób.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
W tej dyskusji staję po stronie filweba.
Wiadomo, że tenisiści obstawiają mecze - Klec, Bracciali, Cipolla i tak dalej...
Nie można jednak wyciągać zbyt pochopnych wniosków. Mam poniekąd do czynienia z zawodowym sportem. Pisze poniekąd, ponieważ sam uprawiałem wiele sportów rekreacyjnie, szlajając się po turniejach dla amatorów. Mam też wielu znajomych uprawiających zawodowo najróżniejsze dyscypliny(ręczna, nożna, tenis). Bywam na ich meczach, sparingach. Ranking i umiejętności na papierze często nie idą w parze z humorami, formą dnia. Niekiedy &#39;drewniany&#39; styl gry przeciwnika po prostu &#39;nie leży&#39; i mimo bycia 10 razy lepszym zespołem, czy indywidualnie wyszkolonym(tenis) nie widać końca tej męczarni. I nie stawiałbym Monaco, Davydenki, czy innego Karlovica w tym samym szeregu z Cipsem, Klecem, czy Prodonem. Jedni żyją z tenisa, inni z bukmacherki i tenisa.
Co do Hradeckiej, jej psychika jest tak słaba, jak reprezentacja Malty w piłce nożnej ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
To dziwne, mi się wydawało, że grała bardzo konsekwentnie, ale Ty kiedyś wspominałeś, że uważnie się jej przyglądasz, więc zapewne masz rację. W każdym razie jakbym wstał dziś o 6 i widział ją z Czink za 2,80 to bym zagrał za 2/10 myślę. Teraz już chyba 2,50 tylko jest. Dla mnie w żeńskim tenisie taka stabilność w zachowaniu na korcie jest piorunująco ważna. Z tego powodu nigdy nie postawię nawet groszy na Alize Cornet ????
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
To dziwne, mi się wydawało, że grała bardzo konsekwentnie, ale Ty kiedyś wspominałeś, że uważnie się jej przyglądasz, więc zapewne masz rację. W każdym razie jakbym wstał dziś o 6 i widział ją z Czink za 2,80 to bym zagrał za 2/10 myślę. Teraz już chyba 2,50 tylko jest. Dla mnie w żeńskim tenisie taka stabilność w zachowaniu na korcie jest piorunująco ważna. Z tego powodu nigdy nie postawię nawet groszy na Alize Cornet ????
Wiesz, właśnie to jest &#39;piękno&#39; WTA, nigdy nie wiesz co spowoduje, że kobitka nagle przestanie grać ???? Mogę nie mieć pojęcia o niczym, ale o Hradeckiej wiem więcej niż inni :jezora: Dziś gra z Czink i myślę, że nawet po 2,40 jest warta złapania za niewielką stawkę. Jak byłem w Pradze rok temu, grały bodajże 3r kwali. Oglądałem cały mecz i musze przyznać, że już wtedy Węgierka była w zasięgu Lucki. Od tamtego czasu obie Panie znacznie poprawiły swoją grę, Czeszka popracowała nad serwisem. zupełnie inne style gry - ofensywny, na granicy błędu, oburącz z bh i fh(Hradecka) i lewa ręka, rotacja i techniczna gra Czink. Mimo tego iż Lucka wbiła mi nóż w serce nie przyjeżdżając do Warszawy za 3 tygodnie i nie użyła żadnego racjonalnego argumentu na swoja obronę...Pojd&#39;me ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
Nie zamierzam szerzej komentować rozwoju wydarzeń podczas spotkania Djokovic - Federer. Wstawiłem sobie podpis, uważam także, że Szwajcar powinien jak najszybciej zakończyć karierę. No i, jedynym plusem będzie to, że Murray nie wskoczy na 3 miejsce, a jeśli nie nastąpi to teraz, to zapewne już nigdy ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dla mnie się ostatecznie skonczyl na Wimbledonie. Gralam go na live w 5 secie i nie moglam uwierzyc jak oddaje ten mecz, jeszcze gorzej bylo podczas Aussie Open, Rzym to juz kolejna kompromitacja. Jakby odszedl teraz bylby nadal mistrzem, dziecko w drodze, kasy tyle po co mu ta szopka. On powiedzial na konferencji prasowej, ze gra jeszcze dlugo grac, niedlugo z taka gra to zacznie challengery grac, z *3-1 na 3-6 nawet na cegle to moze Kubot przegrywac a nie Federer. On jest cienki, nie walczy a przypomnijcie sobie ten mecz z Djokovicem gdzie nie potrafil gema wygrac. Brak slow, szkoda, ze ktos taki stoczyl sie totalnie.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Obejrzałem dziś spotkanie pomiędzy Ljubicicem a Simonem i moim zdaniem wynik nie odzwierciedla tego co działo się na korcie. Simon zagrał naprawdę bardzo dobrze szkoda, że tylko w 1 secie. Później jakby nie wytrzymał psychicznie, dużo niewymuszonych błedów. Nie potrafił skozystać ze swojego serwisu, który jak dla mnie lepiej się prezentował niz doświadczonego Ljuby. Chorwat grał kiepsko, poruszał się po korcie jak mucha, do większości piłek nawet nie próbował wystartować tylko odpuszczał. Długo nie mógł się wstrzelić z serwisem, jego returny zazwyczaj nie miały mocy i były poprostu przewidywalne. Walił dropszotami pod linie końcową w srodek kortu, tylko od czasu do czasu przyspieszył zagrał po przekątnej. Zupełnie nie miał pomysłu na gre. Wyglądało to tak jakby mu się nie chciało. Przebiła aby przebić.To nie Chorwat wygrał spotkanie tylko Francuz je przegrał. W następnej rundzie jak dla mnie przegra gładko z Djoko.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Staram się doszukać jakiejkolwiek logiki w Twojej wypowiedzi. Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na korcie, ale zaraz okazuje się, że Simon zepsuł mnóstwo piłek i dlatego przegrał?

Co do samego meczu, to pierwszy set był rzeczywiście bardzo dobry w wykonaniu Francuza, jednak wynik w bardzo dużej mierze był uzależniony od backhandu Chorwata, który jak trafiał, to osiągał przewagę, ale momentami wpadał przez to uderzenie w duże kłopoty. W trzecim secie należy zaznaczyć, ile BP obronił Ivan, jak serwował będąc zagrożonym. A jeśli chodzi o przegrywane mecze - widziałeś kiedyś mecz od początku do końca przez kogoś wygrany? Przecież z Nadalem, który już prawie od roku jest nr 1 wszyscy przeważnie przegrywają, a Hiszpan nie pokazuje często dużo więcej niż cierpliwość i pracowitość. O to chodzi w tenisie. Nie przegrać meczu. Jeśli chodzi o Djokovica to jestem zdania, że Ljubicic może spokojnie sprawić Serbowi niemałe kłopoty, ale finalnie w kolejnej rundzie powinien zagrać Novak.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Szkoda Simon zawalil mi dzis troche kasy a miał wygrany mecz, chorwat mogl mu buty czyscic do polowy 2go seta, a potem sytuacja zwrotna z sędzią liniowym który przy stanie 4-3 40-30 wywołał aut, potem kłótnia czy głownemu arbitrowi chodzi o dobry ślad itd itp troche sie Simon że tak brzydko powiem obsrał bo po tym szybkie 2 UE i przełamanie, potem już same niewymuszone błędy Simona, 0 ryzyka i umiejętne przebijanie doświadczonego chorwata. Drugi set szybkie przełamanie no i Simon na całkowitej nerwicy nawet nie potrafił zagrozić Ljubicicowi, a przy jego 6 czy ilu tam breakach które mial w 3 secie nawet nie zapchniało przełamaniem ... Żal, zawsze szanowałem Simona bo potrafił wychodzić z gigantycznych opresji, żelazna psychika przy bronieniu piłek meczoweych i wygrywaniu tie breaków ze stanu 0-5 ... A dziś ? Umiejętności Simona ale na głowe sie chyba z Haasem zamienił. Lipa w ...
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Być może źle ująłem to w wypowiedzi. Chcialem zwrócić uwagę na to, że Chorwat zagrał w moim mniemaniu słabo. Masz rację wynik odzwierciedla grę obu zawodników. Po prostu uważam, ze Francuz mógł pokonać Ljube, ale za dużo zespsutych piłek w 2 i 3 secie (pomimo tego ze Chorwat nie wrzucił jakieś wyższej przeżutki po 1 secie, dla mnie grał tak samo). Francuz nie stanął na wysokości zadania i przegrał spotkanie w głowie. Bo uważam, że talen posiada i stać go na więcej.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jasne, że posiada talent, ale Ljubicic jest dla mnie 500% bardziej utalentowanym zawodnikiem od Simona. W drugim i trzecim secie zagrał jednak wyraźnie lepiej, mniej niewymuszonych błędów, lepiej serwował.
 
bmt 0

bmt

Użytkownik
Mam do Was jedno pytanie, wiecie może kiedy Łukasz Kubot ma zaplanowany jakiś turniej singlowy lub deblowy z Marachem? Troche ponad rok interesuję się tenisem. Mam paru swoich ulubionych tenisistów, nielubianych, jak każdy kibic. Od zawsze kibicowałem też Polakom chociaż mało było okazji poza pierwszymi rundami. Chciałbym żeby Kubot w końcu wskoczył do setki ATP, droga przed nim jeszcze daleka ale po Ostravie i Sebia Open wierzę że mu się uda. Zatem, kiedy gra? ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mam do Was jedno pytanie, wiecie może kiedy Łukasz Kubot ma zaplanowany jakiś turniej singlowy lub deblowy z Marachem? Troche ponad rok interesuję się tenisem. Mam paru swoich ulubionych tenisistów, nielubianych, jak każdy kibic. Od zawsze kibicowałem też Polakom chociaż mało było okazji poza pierwszymi rundami. Chciałbym żeby Kubot w końcu wskoczył do setki ATP, droga przed nim jeszcze daleka ale po Ostravie i Sebia Open wierzę że mu się uda. Zatem, kiedy gra? ????
Marach jest Austrakiem a teraz turniej w pieknym Kitzbuhel wiec odpowiedz jest chyba prosta. Z tym, że nie gra z Kubotem a chyba z Arnoldem Kerem.

Umie ktos niemiecki?

http://www.sportnet.at/geballte_doppelpower_in_kitz.urla
 
F 0

filweb

Forum VIP
Podejrzewam, że większość z Was oglądała wczoraj finał ATP w Madrycie. Nie wiem, jakie są Wasze wnioski z tego meczu, ale według mnie może on mieć ogromny wpływ na to, co będzie się działo w męskim tenisie przez następne nawet kilka lat. Federer pierwszy raz od listopada 2007 wygrał z Nadalem. Wygrał z nim w bardzo efektowny i &quot;elegancki&quot; sposób, co najważniejsze na ulubionej nawierzchni Hiszpana. Niemożliwe dla większości kibiców ( w tym w dużej mierze również dla mnie ) stało się realne. Szwajcar udowodnił, że znowu stać go na wygrywanie ze wszystkimi, przy obecnej formie Nadala jest dla mnie murowanym faworytem do wygrania Wimbledonu i również jego szanse na wygranie w Paryżu znacznie wzrosły. Roger udowodnił, że jego psychika jest znowu zdolna &quot;nie zawalać&quot; najważniejszych spotkań, tak jak to miało miejsce w dwóch meczach z Djokovicem. Ale co najważniejsze, Szwajcar dał fanom tenisa sporą nadzieję na to, że nr 1 ATP może być znowu ktoś, kto na to zasługuje, zawodnik z klasą na korcie i poza nim, a nie napakowany, 22-letni atleta z Majorki, który nie potrafi wydukać jednego słowa po angielsku. C&#39;Mon Roger!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rafa miał w 1/2 duże kłopoty, rowniez ze zdrowiem. To djokovic udowodnil jaką jest ciota nie wykorzystajac takiej szansy. Kazda trudna pilke przegrywal, tym czasem Rafa byl spokojnie do ogrania. Nie chce mi sie dluzej o tym pisac bo bym musiala nazwac pajaca z Serbii w sposob taki, ze bym sama sobie musiala dac bana. On jest zerem, byl i bedzie, to jest frajer z mentalnoscia przegranego i taki juz pozostnie na zawsze. Jedyny AO wygral bo trafil na bezmozga po drugiej stronie siatki w finale. Moze wyzej wejdzie teraz Murray czy Del Potro ale djokovic bez szans ze wzgledu na glowe i udawane kontuzje. Ile mozna to tolerowac, juz masa artykulow powstala na temat tego co robi Serb, ile razy udaje urazy i kreczuje. Wiekszosc dziennikarzy dzis nie ma watpliwosci ze on oszukuje zwyczajnie. W ogole tenis meski jest w takim kryzysie, ze mimo iż Rafa gra chyba slabiej to i tak jest 1.35 kurs bez wygra Rolanda bo kto z tych ciot obok niego ma realna szanse? Moim zdaniem Verdasco kurs 45 to jest niezle.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Postaw się w sytuacji Djokivca - grasz w towarzystwie kilkunastu tysięcy buraków, którzy szaleją z radości jak Ty uderzysz w siatkę. Podczas turnieju, swoją drogą bardzo dobrego hiszpańska publiczność po raz kolejny już udowodniła, że należy do najmniej eleganckich i wyrafinowanych. Tak jak zresztą 99% ich tenisistów.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie widze zwiazku. Jesli ma sie pilke meczowa to sie nie gra czegos takiego co on. To byla zwykla kompromitacja, 2 bp przy 4-4 w 2 secie zawalil, tb zawalil, w 3 secie 3-1 zawalil, tb meczowe zawalil - no ile mozna? Co kibice maja do tego? Caly swiat sie smieje z djokovica, Roddick mu wymysla zabawne ksywy typu Pan 16 kontuzji, zrozum, ze to jest kabaret. Psychika w tenisie odgrywa kluczowa role, jesli ktos ma mentalnosc dziada czyli djokoviczowska to bedzie nikim na korcie. Kogo obchodzi bycie 2 3 4 5 6 7 8 10 czy 20 na swiecie? Typowa polska mentalnosc z drugiej strony ktora mowi, ze djoko 3 to dobry bo cos tam. Ja tak nie mysle. W sporcie liczy sie ten kto jest pierwszy, kto wygrywa trudne mecze, kto jest symbolem jakosci. djokovic jest symbolem udawania, kretactwa, kreczowania, przegrywania kazdej trudnej pilki. Talent ma ale to za malo, musialby zmienic dyscypline sportu, tenis nie wybacza glupoty i braku inteligencji, zaraz sie przegra z kims kto jest mocniejszy, twardszy i wiecej mysli. Rafa nie zabija ani serwem, ani winnerami, ani bh, nie zabija niczym na krocie ma psychike inteligencje, przy nim djokovic jest zwyklym uczniem.
 
K 18

klakson

Użytkownik
Rafa miał w 1/2 duże kłopoty, rowniez ze zdrowiem. To djokovic udowodnil jaką jest ciota nie wykorzystajac takiej szansy. Kazda trudna pilke przegrywal, tym czasem Rafa byl spokojnie do ogrania. Nie chce mi sie dluzej o tym pisac bo bym musiala nazwac pajaca z Serbii w sposob taki, ze bym sama sobie musiala dac bana. On jest zerem, byl i bedzie, to jest frajer z mentalnoscia przegranego i taki juz pozostnie na zawsze. Jedyny AO wygral bo trafil na bezmozga po drugiej stronie siatki w finale. Moze wyzej wejdzie teraz Murray czy Del Potro ale djokovic bez szans ze wzgledu na glowe i udawane kontuzje. Ile mozna to tolerowac, juz masa artykulow powstala na temat tego co robi Serb, ile razy udaje urazy i kreczuje. Wiekszosc dziennikarzy dzis nie ma watpliwosci ze on oszukuje zwyczajnie. W ogole tenis meski jest w takim kryzysie, ze mimo iż Rafa gra chyba slabiej to i tak jest 1.35 kurs bez wygra Rolanda bo kto z tych ciot obok niego ma realna szanse? Moim zdaniem Verdasco kurs 45 to jest niezle.
Ojojojoj chyba trochę wtopiłaś na tym meczu...Moderator a tak źle wypowiada się o zawodnikach aż wstyd... Postaw się w sytuacji Djoka jak cała publika wrzeszczała na niego i wygwizdywała... Frajer ?? 4 miejsce nie świadczy chyba o frajerstwie...
I przydała by ci się zdecydowanie jakaś karteczka za te wyzwiska ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gdzie tu masz wyzwiska? Znow sie uczepiles. Zachownaie frajerskie to zwykla przenosnia &quot;zagrał zle&quot; &quot;zmarnował szanse&quot; od kiedy Ty taki delikatny w slowach, że nie mozna tego ujac jako &quot;Bycie frajerem&quot;? To jest wyzwisko? Naprawde zal mi niektorych, ze tak chetnie czepiaja się jezyka innych a nic nigdy nie wnosza do danego dzialu. Jasne, ze mozna to napisac delikatniej ale czy to jest az takie wazne? Moim zdaniem ani troche, wazne jest to co przekazujemy w tresci, mozesz sie zgadzac lub nie, ewentualnie napisac wlasna opinie.

PS. Skoro na tym forum jest az tylu wrazliwych mlodych ludzi to nastepne uwagi tego typu beda w poetyckim jezyku coby nie draznic waszych delikatnych dusz.
 
Do góry Bottom