>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

RaFiii - typy

M 0

maly789

Użytkownik
no nie stety Rafii tym razem nie pykło ale nie ma co się załamywać..... mam nadzieje że nie długo wstawisz coś godnego uwagi!!! A ja może coś od siebie dorzuce
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
daj spokój -.- odechciało mi się po tym grać w bukmacherke raz na zawsze. jak można prowadzić 1-0 do HT, i dostać 2 gole z główki po rożnym i wolnym z 40 metrów, potem w 87 minucie nie trafić karnego? poprostu panowie z brukselki sobie sprzedali ten meczyk i tak pieprzony najniższy kurs na kuponie zapierdzielił taki hajs i piękny kupon.. póki co powiedziałem sobie koniec więc koniec... szkoda słów i nerwów.
 
K 0

kokodzambo93

Użytkownik
Jakbys grał pojedyncze mecze, albo max. 2 na kupnie to mógłbyś bardzo ładnie na tym wyjść. Nie ma co starać się o jak najwyższe ako, wg mnie lepiej wygrać mniej,ale systematycznie. Znam ten ból, w weekend Barcelona mi zawaliła również mega kupon z wysokim ako.
 
M 0

maly789

Użytkownik
dawaj stary wiem że trochę męczą takie porażki ale to jest bukmacherka więc wszystkiego można się spodziewać !!! mam nadzieje że skleisz jakiś kupon na weekend
 
M 0

maly789

Użytkownik
kokodzambo z tego co wiem Rafii gra za swoją kasę a nie za Twoją więc takie komentarze co powinien robić zostaw dla siebie !!!
 
K 0

kokodzambo93

Użytkownik
Po 1. to nie mówie mu co ma robić, tylko sugeruje.
Po 2. jeśli ja mu mówię, co ma robić, to spójrz na swój powyższy post - &quot;dawaj stary wiem że trochę męczą takie porażki ale to jest bukmacherka więc wszystkiego można się spodziewać !!! mam nadzieje że skleisz jakiś kupon na weekend&quot;
Bez odbioru
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Spokojnie panowie :p Kokodzambo, ja już odpuściłem grę &quot;profesjonalną&quot;, wiem, nie jestem amatorem. Żeby tak grać jak mówisz trzeba mieć kapitał wstępny. Ja gram sobie rekreacyjnie za drobne co weekend taśmy i albo się uda albo nie. Nie przejmuje się przegraną tych drobnych pieniędzy tylko bardziej co mi w tym przypadku za zakład zawalił ten kupon
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Sorki nie miałem czasu zbytnio na wrzucenie propozycji na LE. Jednak myślę że każdy kto jako tako się zna na piłce to nie mógł dzisiaj przegrać, bo Benfica, Chelsea i Fenerbahce 1x to były pewniaki na dziś. Tottenham bym grał na over i myślę że nie tylko ja. Jutro wrzucę typy na weekend, pozdro
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Siema, tak sobie na Bahu poklikałem i sobie takie coś wystukałem. Oczywiście jak ktoś korzysta to wybierzcie sobie z tego wg. Was najpewniejsze z nich, bo 22 mecze na 1 kuponie to się mija z celem chyba że za 2 zł ;) AKO tych 22 meczy to 421. Aha i szkoda że na Bahu nei ma praktycznie tenisa do obstawiania bo to jakie dzisiaj pewniaki na Davis Cup są i były to nie mam pytań :d. pozdro, co do mnie ja raczej nie stawiam, może jutro coś puszczę... dziś już nie mam jak, ale dziś jak coś ucieknie mi tylko Patricks, Istres 1x, Hoffenheim 1x, Lech 1x więc mało meczy wypadnie, bo reszta gra jutro i pojutrze (tak czy siak szkoda bo poza Hoffenheim to to są 99% trzy peffki). aha bym zapomniał jeszcze Zawisza-Arka dokładny wynik 2:0 i Istres-Stade Lavallois dokładny wynik 1:0 ahahaha ???? ???? ????
 
M 0

maly789

Użytkownik
ja właśnie się zastanawiam czy grać te zespoły które grają w LM i LE nie wiadomo czy głębszych rezerw nie wystawią ...... 10 z tych zdarzeń na pewno zapożycze
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
masz absolutnie rację z LM, lepiej odpuścić Dortmund. Real sobie spokojnie wygra bo mają sporą zaliczkę w LM, Juve gra z amatorami poza tym LM ma 4 dni po lidze, Barca podobnie - choćby rezerwami i tak mają akurat tak słabego rywala, że nawet i 3 składem by ich pukneli u siebie. Zatem można BVB odpuścić... po głębszej analizie. Bayernu, PSG i Galata nie oferowałem i nadal bym nie grał. SOCIEDAD ten mecz można smiało grąc jesczze jutro kurs 1.70 - są bardzo silni u siebie a Malaga zagra rezerwami. Jutro podam mój kupon bo sam zagram coś. pozdro! Co do LE! Mają 4/5 dni przerwy. Jak widzisz ja z LE oferuje tylko na Benficę ???? i nadal podtrzymuje że dla nich liga jest bardzo ważna, a to są profesjonaliści i 4 dni odpoczynku to bardzo dużo...
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Tak mi się nudziło i szukałem jakiegoś bryliancika, i chyba znalazłem. Napisałem też analizę. Jak ktoś chce niech sobie pogra za drobne, na singla czy coś. Ah przy okazji dodam, że wszystkie 4 typy weszły podane wyżej bez problemu, jak zwykle nie grane to wchodzi ???? Zobaczymy jutro.

Dyscyplina: Piłka nożna - Francja 1
Spotkanie: Bastia - Brest
Typ: 2
Kurs: 4,60
Bukmacher: Bet365
Are you kidding me? 4,60 na Brest? Biorę! Spotykają się na pierwszoligowym froncie we Francji dwie drużyny walczące o byt w lidze. Dzisiejsi gospodarze, beniaminek ligi jest w dużo lepszym połozeniu niż drużyna Brest i będzie to bardzo ważna potyczka. Bardzo zdziwiony jestem tymi kursami, bo według mnie powinny być równe. Zacznijmy od początku, co przemawia za Brest. Po pierwsze pojedynki head to head. Grały te ekipy ze sobą 2 razy na przełomie ostatniego roku, czyli w bardzo podobnych składach, w pucharze i w 1 lidze. Oba mecze zostały pewnie wygrane przez Brest, najpierw u siebie 3-0, a potem na terenie Bastii w stosunku 3-1. Wcześniej, pare lat temu ekipy grały ze sobą w Ligue 2, no ale to chyba mało istotne, tak czy siak H2H na korzyść Brest 6-1-4. A teraz najwazniejsza statystyka. NA ostatnie 6 spotkań między tymi drużynami 5 razy wygrało Brest i raz padł remis! Zatem H2H zdecydowanie dla Brest. Drugi argument - doświadczenie. Brest to ekipa grająca na najwyższym froncie od 4 sezonów z rzędu, dzielnie broniąc się przed spadkiem, udawało się. Wczesniej w historii również grali w Ligue 1. Bastia prawie się nie wzmocniła i ma mniej doświadczonych graczy. Spójrzmy na tabelę. Bastia na 9 kolejek przed końcem zajmuje 13 pozycję, 36 punktów i bramki 38-56. Obok Nancy mają najgorszy bilans w lidze, zaś sami mają ich najwięcej straconych. Brest posiada 18 lokatę i 29 punktów, a ich bramki to 29-44. Na ten moment Brest traci 2 oczka do bezpiecznej 17 pozycji, a tak naprawdę do 15 bo Evian na tej lokacie również posiada 31 pkt. Jest zatem ścisk w dole tabeli i będzie mocna walka o utrzymanie, zresztą Francja jest z tego znana od wielu sezonów. Zatem patrząc na tabelę trudno wskazać faworyta.. więc skąd ten kurs na beniaminka? Atut własnego stadionu we Francji nie jest ważny, szczególnie w Bastii, słaba jakość murawy i stosunkowo mało kibiców. Spójrzmy na formę. No i własnie dlatego chyba jest taki kurs a nie inny. Bastia ostatnio na 5 meczy: 3 wygrane, 1 remis, 1 porażka. Godne uwagi zwycięstwo z Lyonem 4-1. Ale każdy mecz jest inny i Bastia to tak specyficzna ekipa, że wygrywa z mocnymi a ze słabszymi dostaje bęcki, więc tym się nie sugeruję, wręcz na odwrót, ich seria musi minąć. Brest za to słabiej, wygrali z Bordo 1-0, potem remis 1-1 z Lyonem i 3 porażki z rzędu. Jeśli chcą się utrzymać, MUSZĄ te spotkanie wygrać i moim zdaniem to zrobią. Teraz spójrzmy na listę nieobecnych Bastii, bo jest ona długa, z różnych powodów nie zagrają: Magno Macedo Novaes, Dume Agostini, Maka Mary, Yannick Cahuzac, Matthieu Sans, Christophe Vincent, Olivier Vannucci, Gaetan Varenne, Gaël Angoula, Yassin El-Azzouzi. Kurs naprawdę godny uwagi. Motywacja, osłabienia gospodarzy, doświadczenie, no i najzwyczajniej to, że Bastia im leży - te argumenty powinny wystarczyć na sukces Brest. Pozdrawiam i polecam - pomogłem, kliknij dzięki, jak chcesz, zagraj z podpórką, kurs jest i tak bardzo wysoki ???? .
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Nudzi mi się i rozkminiam... rozpisałem parę druzyn na ktore warto postawic. Moze to komus pomoze w wyborze meczy (czuje ze rymuje) ???? AKO za 11 meczy - 15, bez PIlzna - 12 i to jest dobry kupon, bez Pilzna - 10 meczy
Barcelona - Mallorca poprostu się posypała, nie chce mi się nawet liczyć ich serii porażek. Barcelona u siebie miałaby z nimi nie wygrać? Choćby 3 składem ich pykną na Camp.
Twente - mają idealnego rywala na przełamanie swojej niemocy na własnym boisku. Wg. mnie tu może i być wynik typu 4:0. Kibice są bardzo głodni sukcesu, a chłopaki z Twente ostatnio poprawili się. Handicap jak dla mnie gwarantowany.
PSV - muszą wygrać mecz w Willem. Beniaminek to za wysokie progi dla nich w Eredivisie. Spadają z hukiem, i bęcki od najlepszej ekipy z Holandii muszą dostać. Wystarczy spojrzeć na pewną statystykę. A mianowicie bilans bramek. PSV 85-31, Willem 25-61...
Legia - Zagłębie to dziurawa obrona i każdy o tym wie. Ruch im to udowodnił tydzień temu. Legia leci po mistrza, wygrał Lech więc muszą podtrzymać przewagę. Zagłebie ma motywacje? 8 pkt straty do pucharowej strefy oraz 11 przewagi nad spadkową, typowa ekipa na środek tabeli. Oni absolutnie nie grają pod presją wyniku, mogą tutaj przegrać i nic się nie stanie. Legia to klasa i mam nadzieję, że to udowodni wygrywając 2 lub 3 do zera.
Juventus - tak mają LM w tygodniu i co z tego? LM mają w środę a mecz ligowy w sobote. To są profesjonaliści i mają 4 dni na regenerację, nigdzie nie podróżują, oba mecze grają u siebie. Ja za juniora potrafiłem grać mecze ligowe co 3 dni a co dopiero profesjonaliści. Swoją drogą fajnego mają dziś rywala. Pescara to ekipa, która stawia autobus nawet przeciwko Palermo. Dosłownie, oglądałem ten mecz jakoś 2 tyg temu, stali w polu karnym całą ekipą ???? . Juve bramki 59-19 i pewny lider, goście pewne ostatnie miejsce i gole 21-61. Seria porażek- za długo by liczyć. Juve nie może tego nie wygrać bo będzie wstyd na całą Europę.
Bologna 1X - grają u siebie z Torino. Obie ekipy są w środku tabeli i mają dość bezpieczną przewagę nad spadkowymi miejscami. Turyn miał bardzo dobry okres gry ale ostatnio pękli. Bologna zaś gra bardzo solidnie u siebie, potrafią sklepać Inter i Fiorentinę i nie widzę szans aby to przegrali.
Zenit, Anzhi - nie lubie stawiać ruskich lig, bo pełno tam korupcji. No ale te mecze muszą wejśc. 2 zespoły z góry tabeli akurat grają ze słabiakami u siebie. Ostatnio oba te kluby zawodziły i muszą trochę win odkupić. W końcu miliardy wtopione muszą się wkońcu spłacić, tutaj w ogóle nie ma mowy o niewygranej tych ekip, grają z dwoma najsłabszymi drużynami w Rosji.
Valencia - jak odpadli z LM to mogą się już na lidze skupić. Grają u siebie z Valladolid który podobnie jak Torino miał super okres niedawno i zaczęli grać dno teraz. Valencia walczy o 4 miejsce co daje im baraże o LM, tracą 2 pkt. Vallaodlid ma pewny byt w lidze, 11 pkt przewagi na 9 kolejek przed końcem.
Pilzno - podobnie, odpadli niedawno z LE więc moga się skupiać na własnym podwórku. Bardzo ważny dla nich mecz. Muszą go wygrać. Teplice to przed ostatnia ekipa. Pilzno lideruje wspólnie ze Spartą Praga.
Celtic - ostatnia kolejka ligowa w Szkocji. Nic tylko celebrować kolejnego majstra zwycięstwem z przeciętniakiem ligi który nie gra o nic.
 
carlic 101

carlic

Użytkownik
ako w bet 365 wynosi 16.51 i sie prezentuję dość dobrzę choć najbardziej niepewne to Zenit, Anży i legła moim zdaniem ale reszta typów jak najbardziej ok
Pozdro
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Mój kupon przedstawia się następująco, jestem skąpy na wygraną 500+ więc dołożyłem do tych 10 wyżej wstopnianych spotkań (bez Pilzna), Sociedad, Selę oraz over w Liverpoolu. Szczerze nie sądze aby Malaga podeszła do tego meczu na poważnie mając za 3 dni mecz życia, zresztą Sociedad gra kosmos teraz i nie przegrali od paru miesięcy. Sela, wiem, challenger, ale to już półfinał, tacy zawodnicy niby nie grają na 100% ale jednak jak się już tak daleko zaszło to powinien zagrać na 100% i pokusić się o wygraną tego Challengera, a za rywala ma 2 klasy słabszego Wanga. Liverpool over to chyba formalność, mega overowa drużyna mam nadzieję że nie będzie złamania serii, i wygrają na spokojnie ze 3-1 :p.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom